تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 15 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 148

نام تاپيک: IPOD Classic

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

پس برای آیپاد کلاسیک فقط Itune وجود داره درسته ؟
    آخه من با توجه به راهنماییهای شما و بقیه دوستان مشکلات آیپاد کلاسیکم را تونستم حل کنم و باهاش راحتم فقط تنها مشکل باقیمونده برام همون از بین رفتن سازماندهی PlayList هام در Itune بعد از عوض کردن ویندوزه. تونستم کپی بگیرم و حتی Backup . اما موقع نصب مجدد Itune در ویندوز جدید ، نمیدونم چطور همون سازماندهی را به Itune جدید منقل کنم یا در واقع Restore کنم.
    ممنون میشم اگه دقیقتر و عملی تر راهنمایی کنید
    یه لحظه صبر کن ... شاید من درست متوجه این سوال یا حتی سوال قبلی نشده باشم ... من فکر می کردم اشاره ات به نرم افزارهای جانبی تاچ هستش که در تاپیک خودش بهش پرداخته شده ... اگه منظورت همون مواردی بود که در اون پست اشاره کرده بودم و شما نقل قولشون کردی (برای بک آپ گیری و..) : چرا - میشه برای کلاسیک هم ازشون استفاده کرد ...

(یکی از لینک ها انگار مشکل داره : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسخه سالمشه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

یه لحظه صبر کن ... شاید من درست متوجه این سوال یا حتی سوال قبلی نشده باشم ... من فکر می کردم اشاره ات به نرم افزارهای جانبی تاچ هستش که در تاپیک خودش بهش پرداخته شده ... اگه منظورت همون مواردی بود که در اون پست اشاره کرده بودم و شما نقل قولشون کردی (برای بک آپ گیری و..) : چرا - میشه برای کلاسیک هم ازشون استفاده کرد ...

(یکی از لینک ها انگار مشکل داره : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسخه سالمشه)
    بله حق با شماست و تقصیر منه که دوتا مطلب را قاطی کردم :
    مطلب اول بک آپ گیری یا کپی کردن از Itune است و مطلب دوم جایگزینی نرم افزاری بجای Itune
    من چون هنوز نتونستم از Itune و PlayList هایی که درست کردم بک آپ بگیرم دنبال نرم افزار دیگری بجای Itune بودم که این مشکل ( از دست دادن PlayList ها موقع عوض کردن ویندوز ) را دیگه نداشته باشه که دو تا مطلب قاطی شد

3. این کاربر از kimia75 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

در منوهای آیپاد کلاسیکم آیتمی هست به نام Cover Flow . دوستان میدونن چیه و چطور میشه ازش استفاده کرد

آخر فروم باز GiggleClub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این عکس گویای همه چیزه!
    تو آیتونز باید به هر آلبوم یه کاور اضافه کنی

6. این کاربر از GiggleClub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در منوهای آیپاد کلاسیکم آیتمی هست به نام Cover Flow . دوستان میدونن چیه و چطور میشه ازش استفاده کرد
    کافیه تگ های آهنگ هات مرتب باشه و کاور آلبوم هم برای همشون گذاشته باشی ... (حتما خودت بلدی این کار رو بکنی)

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

برای اضافه کردن کاور در ایتونر روی اهنگ مورد نظر راست کلیک کرده
    Get info رفته و سربرگ artwork رو انتخاب کن و گزینه add رو بزن !!!
    توجه داشته باش که اهنگ باید available شده باشه در ایتونز وگرنه گزینه artwork رو شما نخواهی دید ...
    سوالی بود در خدمتیم ..

9. این کاربر از a.z.p.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

کافیه تگ های آهنگ هات مرتب باشه و کاور آلبوم هم برای همشون گذاشته باشی ... (حتما خودت بلدی این کار رو بکنی)
    آهنگهام در آلبومهای جداگونه و مرتب هستند ولی نمیدونم برای اونا چطور کاور بذارم و کاورها رو از کجا پیدا کنم.
    دوستمون a.z.p.z راهنمایهایی کرده ولی من نتونستم انجام بدم . شاید کاورها مناسب نبودن.مگه کاورها عکس با فرمت jpeg نیستند ؟

آخر فروم باز GiggleClub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

برای آلبوم های خارجی که راحت تو Google image سرچ کنید اونایی که اندازشون 400*400 به بالا هستند مناسبن (توجه کن حتمن مربع باشه)
    برای آلبوم های ایرانی اگه Google image جواب نداد از سایت زیر میتونی استفاده کنی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای گذاشتن عکس رو آلبوم هم رو آلبوم رایت کلیک میکنی و Get info رو میزنی و عکس رو درگ میکنی به قسمت Artwork
    اینم عکسش:

12. این کاربر از GiggleClub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

ظاهرا دوستمون مشکل داره منم گفتم ولی نتونست البته نگفته مشکلش تو کدوم بخش هست !!! ...
    برنامه های دیگه ای هم برای این کار هستن که کاور رو در موزیک قرار میده که نیازی به ایتونز نیست .
    Last edited by a.z.p.z; 28-10-2009 at 15:45.

پروفشنال mamad gonzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    TEHRAN - ISFAHAN

پيش فرض

بچه ها کلاسیک 80 چنده؟

صفحه 6 از 15 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •