تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 22 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 215

نام تاپيک: Bleach / دوستداران انیمه بلیچ

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

باید بدونید تمامی وایزارد ها قبلا شینیگامی بودند و درجه بالای از قبیل کاپیتان و دستیار کاپیتان داشتند
    ایزن دست یار هیراکو بوده ولی بعدا ایزن اینارو کاری می کنه که تبدیل به هولو بشن و دلیل اخراج اووراهارا این بود که فکر می کردند که اووراهارا باعث شده!
    اینارو تو کدوم مانگا ها فهمیدی؟!؟!؟!؟من نگاه کردم چیزی در مورد اخراج اوراهارا و این گروه وایزارد ندیدم.

پروفشنال Sasuke-7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ..::: S A N I A :::.. گوشی:E5

پيش فرض

اینارو تو کدوم مانگا ها فهمیدی؟!؟!؟!؟من نگاه کردم چیزی در مورد اخراج اوراهارا و این گروه وایزارد ندیدم.
    مانگا های 315 یک سری یاد اوری که 315.1 و 315.2 تا 315.11 میره توی 100 سال پیش الان اگه انیمه از فیلر در بیاد اینارو باید قاعدتن نشون بده!

3. این کاربر از Sasuke-7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مانگا های 315 یک سری یاد اوری که 315.1 و 315.2 تا 315.11 میره توی 100 سال پیش الان اگه انیمه از فیلر در بیاد اینارو باید قاعدتن نشون بده!
    من این مانگا رو بدون اینکه بدونم از روش پریدم...عجب یوریچی بیاکارا رو دست انداخته بود تو انجا..کلی خندیدم....
    ولی کلا جالبه ...پس اینها طی یک اتفاق این شکلی شدن.

پی نوشت:
    چه قدر این تیتراژ های پایانی کاپیتان ها جالب بود.
    Last edited by zed2; 06-02-2009 at 21:53.

پروفشنال Sasuke-7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ..::: S A N I A :::.. گوشی:E5

پيش فرض

من این مانگا رو بدون اینکه بدونم از روش پریدم...عجب یوریچی بیاکارا رو دست انداخته بود تو انجا..کلی خندیدم....
    ولی کلا جالبه ...پس اینها طی یک اتفاق این شکلی شدن.

پی نوشت:
    چه قدر این تیتراژ های پایانی کاپیتان ها جالب بود.
    الان 206 که بیاد همین مانگا هاست دیگه 110 سال بر می گرده عقب این قسمت ها خیلی قشنگه بچه گی همه رو می بینیم
    من فکر کنم باید وایزارد ها هم بیان کمک
    چون اونا می خوان انتقام بگیرند!

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

الان 206 که بیاد همین مانگا هاست دیگه 110 سال بر می گرده عقب این قسمت ها خیلی قشنگه بچه گی همه رو می بینیم
    من فکر کنم باید وایزارد ها هم بیان کمک
    چون اونا می خوان انتقام بگیرند!
    من فقط موندم چرا این مانگا هارو بر اساس شماره نزدن؟؟؟؟؟
    فعلا که من تازه رسیدم به جایی که کوروساکی با بیاکرا می جنگه ولی فکر نکنم نمایش جالبی باشه چون ان حلو دورنی اش ( چه شکلی این رو بگیم؟؟؟؟؟؟) میاد وسط کار جنگ....

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadsw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    اینکه مانگای بلیچ رو هم میخونید خوبه ولی اگه ممکنه زیاد درموردش توضیح ندید چون داستان انیمه لو میره! یا لااقل بگید که این اسپیله تا کسایی که میخوان داستان انیمه لو نره نخونن!
    راستی قبول دارید که داستان این انیمه از لحاظ منطقی مشکل داره!؟ مثلا اوایلش میگفتن سول سوسایتی یه جای خوبه که روح ها میتونن توش در آرامش زندگی کنن! ولی بعدا میبینیم که اصلا این طور نیست و حتی از دنیا ی واقعی هم بدتره (به خاطراون قوانین مسخره) و در حقیقت همون ژاپن 400 سال پیشه! یا هوکو موندو که دنیای هولو هاست هم توش هولوی خوب و مهربون ! داره و با سول سوسایتی فرقی نداره!!!
    Last edited by farzadsw; 10-02-2009 at 13:01.

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    اینکه مانگای بلیچ رو هم میخونید خوبه ولی اگه ممکنه زیاد درموردش توضیح ندید چون داستان انیمه لو میره! یا لااقل بگید که این اسپیله تا کسایی که میخوان داستان انیمه لو نره نخونن!
    راستی قبول دارید که داستان این انیمه از لحاظ منطقی مشکل داره!؟ مثلا اوایلش میگفتن سول سوسایتی یه جای خوبه که روح ها میتونن توش در آرامش زندگی کنن! ولی بعدا میبینیم که اصلا این طور نیست و حتی از دنیا ی واقعی هم بدتره (به خاطراون قوانین مسخره) و در حقیقت همون ژاپن 400 سال پیشه! یا هوکو موندو که دنیای هولو هاست هم توش هولوی خوب و مهربون ! داره و با سول سوسایتی فرقی نداره!!!
    اول سلام دوم از اپن زوزه چه خبر
    سوم ( برم سر مانگا)بابا دیگر قدیمی شده بیشتر بچه ها وقتی انیمه نیاد میرن سراغ مانگا تازه مانگا خیلی بهتر از انیمه توضیح میده داستان رو.....
    البته این سول سوسایتی رو فکر نمی کنم ارامش گاه ابدی( یا همان بهشت خودمون ) باشه ....بیشتر مثل برزخ می مونه...

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در اینکه عقاید ژاپنی ها با ما تفاوت داره که بحثی نیست ، منظور من بیشتر این بود که چرا تو سول سوسایتی (جای روح های خوب! ) بدی وجود داره و تو هوکو موندو (جای روح های پلید !) خوبی... بگذریم
    راستی این vice capitan گروه 11 ام توی مانگا ها ، مبارزه داره؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بهترین انیمه ای که من تا حالا دیدم(و حتی از مانگاش هم بهتر بود) death note هست. داستانش زیاد تخیلی نیست ولی بسیار جذابه و حال و هوای جنایی معمایی داره . بر خلاف بلیچ و ناروتو و وان پیس و... اصلا بهش آب نبستن! کلا 37 قسمته . خلاصه هرکس (چه کسایی که انیمه میبینن و چه کسایی که نمیبینن ) باید یه بار ببینه!

(از اونجایی که تو این فروم قسمت درست و حسابی برای انیمه وجود نداره گفتم اینو اینجا بگم بهتره)

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بهترین انیمه ای که من تا حالا دیدم(و حتی از مانگاش هم بهتر بود) death note هست. داستانش زیاد تخیلی نیست ولی بسیار جذابه و حال و هوای جنایی معمایی داره . بر خلاف بلیچ و ناروتو و وان پیس و... اصلا بهش آب نبستن! کلا 37 قسمته . خلاصه هرکس (چه کسایی که انیمه میبینن و چه کسایی که نمیبینن ) باید یه بار ببینه!

(از اونجایی که تو این فروم قسمت درست و حسابی برای انیمه وجود نداره گفتم اینو اینجا بگم بهتره)
    یک تاپیک هست ...
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •