تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 140 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1394

نام تاپيک: ســمـنـد Samand

اگه نباشه جاش خالی می مونه msa d820's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

نمی دونم از زیر دستگیره در یه کارایی کرد باز شد

پروفشنال kiwi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    نارمك CITY

پيش فرض

شايد سوييچ داشته خواسته سركارت بذاره؟؟!؟؟!d:

اگه نباشه جاش خالی می مونه xqg50's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

lkمن خودم در پراید و 405 رو با این روش باز کردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه xqg50's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

این روش کاملا قدیمی شده و برای ماشین های قدیمی جواب میدید مثل 504

ماشینهای جدید طوریه که اگه سیم و فرستادی پایین جاییی نداره که بهش گیر کنه و قفل و بکشی بالا
    من خودم در پراد و 405 رو با این روش باز کردم

آخر فروم باز raptor22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Te

11 13 محصول جدید ایران خودرو در سال 87

13 محصول جدید ایران خودرو در سال 87

مديرعامل گروه صنعتي ايران‌خودرو، از توليد سيزده محصول جديد در سال جديد خبر داد و گفت: امسال مدل جديد روآ، سورن، سمند جديد، رونمايي از خودرو ايکس دوازده و خودرو هيبريد شهري، مدل جديد پارس، سمند با گيربکس دنده اتوماتيک و موتور ديزلي، 206 اس دي با موتور ديزلي و سمند با پايه گازسوز به بازار عرضه مي‌شود.

به گزارش واحد مرکزي خبر، منوچهر منطقي در مراسم آغاز سال جديد کاري در جمع مديران و کارکنان ايران خودرو افزود: امسال چهار خط توليد خودرو نيز راه اندازي مي‌شود.

مديرعامل ايران خودرو همچنين راه‌اندازي خط توليد ون، وانت تندر 90، وانت دو ديفرانسيل جديد در تبريز، بدنه بنز آتگو و اتوبوس بين شهري را از ديگر توليدات جديد اين شرکت دانست.

منطقي در زمينه برنامه توليد اين شرکت در سال 87 نيز گفت: امسال که همزمان با سي‌امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي است، توليد اين شرکت از مرز ششصد هزار دستگاه انواع سواري خواهد گذشت.

وي افزود: از اين ميزان توليد، 520 هزار دستگاه در ايران خودرو، صد هزار دستگاه در ايران خودرو خراسان، سي هزار دستگاه در ايران خودرو تبريز و بيست هزار دستگاه نيز در کارخانجات خارج از کشور توليد خواهد شد.

مديرعامل ايران خودرو، تکميل خطوط توليد اين گروه صنعتي را در سال 87 از ديگر برنامه‌ها دانست و گفت: تکميل مرحله دوم کارخانه ايران خودرو در خراسان با ظرفيت 150 هزار دستگاه در خرداد ماه، تکميل خط دوم توليد موتور کم مصرف با ظرفيت 250 هزار دستگاه در شهريور، راه‌اندازي مرحله دوم کارخانه ايران خودرو در تبريز در اسفند ماه و راه‌اندازي ايران خودرو در استان فارس در بهمن ماه و نيز افتتاح خطوط توليد واگن‌هاي مترو در ابهر در خرداد ماه را از مهمترين برنامه‌هاي توسعه خطوط توليد در داخل کشور اعلام کرد.

منطقي افزود: امسال ميزان توليد کاميون، اتوبوس و ميني‌بوس در ايران خودرو ديزل از مرز سي هزار دستگاه خواهد گذشت.

وي درباره گسترش فعاليت‌هاي ايران خودرو در جهان نيز گفت: کارخانه توليد خودرو در چين در بهمن امسال افتتاح مي‌شود و عمليات اجرايي مرحله دوم توليد خودرو در بلاروس نيز با ظرفيت صد هزار دستگاه در تير ماه آغاز خواهد شد.

به نقل از تابناك.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

خداي من اينا ميخوان چيكار كنن ؟!
    چقد ديگه ميخوان پول مردمو بالا بكشن ؟ چقد ديگه ميخوان آت و آشغال بسازن به نام خودروي روز تحويل مردم بدن. اين خدا كجا نشسته ؟! بابا چقد ديگه ؟؟!

7. این کاربر از Greight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amiroo88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران - شهرک غرب

پيش فرض

13 محصول جدید ایران خودرو در سال 87

امسال مدل جديد روآ، سورن، سمند جديد، رونمايي از خودرو ايکس دوازده و خودرو هيبريد شهري، مدل جديد پارس، سمند با گيربکس دنده اتوماتيک و موتور ديزلي، 206 اس دي با موتور ديزلي و سمند با پايه گازسوز به بازار عرضه مي‌شود.

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من شنیده بودم ایران خودرو در حقیقت ورشکستست
    حالا داره چی کار می کنه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اين هيبريد يعني چه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amiroo88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران - شهرک غرب

پيش فرض

خودروی هیبریدی ماشینی است كه حداقل از دو نوع منبع انرژی برای حركت بهره می‌گیرد. در نسل جدید خودروهای هیبریدی دو موتور سوختی و برقی، نیروی محركه لازم برای حركت را فراهم می‌كنند. در این خودروها، برق مصرفی موتور برقی از طریق نسل جدید باتری‌ها، یعنی باتری‌های دوقطبی حاصل می‌شود. موتور سوختی منبع اصلی انرژی محركه ماشین بوده و باتری به عنوان یك منبع كمكی عمل می‌كند و در مواقعی كه خودرو به انرژی بالایی برای حركت و یا شتاب گرفتن نیاز دارد، موتور برقی نیز به صورت خودكار به كار می‌افتد.
    در مواقع عادی، انرژی اضافی حاصل از موتور سوختی از طریق دینام در باتری ذخیره می‌شود و به این طریق اتلاف انرژی موتور سوختی به شدت كاهش یافته، مصرف سوخت كمتر شده و آلودگی هوایی ناشی از خودروها كاهش می‌یابد. فكر استفاده از برق برای تامین انرژی حركت خودروها به چند دهه قبل برمی‌گردد. برق لازم برای خودروهای برقی می‌تواند از برق شهر (برای خودروهای داخل شهر مثل اتوبوس و قطار برقی)، باتری و یا پیل‌های سوختی تامین شود. به عنوان مثال در سال ۱۹۶۴ میلادی در كشور ژاپن، كل نیروی محركه یك كشتی از طریق پیل سوختی تامین می‌شد. باتری‌های قابل شارژ یكی از منابع بسیار مورد علاقه برای تامین انرژی در خودروهای برقی هستند. مشكل اصلی استفاده از باتری در خودروهای برقی، وزن بالای باتری جهت فراهم ساختن انرژی لازم برای حركت است كه طی سال‌های اخیر نیز این مشكل حل شده است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •