تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 96

نام تاپيک: آموزش فعال کردن کالر آیدی مودم

پروفشنال aria irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مشکل از جای دیگست. شاید سیستم کالر آیدی رو این مودمهایی که ما داریم از مخابرات ایران و سیستم هاش ساپورت نمیکنه. اول باید یکسری اطلاعات در مورد خود کالر آیدی و استاندارهاش جمع کنیم. بعد ببینم اگر چندتا به فرض استاندارد داره کدومش مال ایران هست. و چه مودمی اون رو ساپورت میکنه. اگر هم v92 فقط یک استاندارد باشه. پس مودمهای ما ایراد دارن چون من باکس کالر آیدی دارم شماره رو نشون میده ولی مودمم نه؟

مودم کریتیو خریدم 4 روز پیش پایینش هم زده Powered by Broadxent یعنی همون مودمی که دنبالش هستید احتمالا این مودمی کهمن خریدم رو ساخته چیپش روش کریتیو نوشته ولی phone dialer به عنوان conexant 7میشناسدش یه همچین چیزی.

درایور جدیدش رو گیر نیاوردم.

ارتینگ سیتمم رو هم وصل کردم! دیگه نمیدونم.اینطوری بی خیالش شم بهتره. منتها اگر باز اون مدل خاص broadxent رو گیر آوردید بگید. هرچند که معلوم نیست اونم کالر آیدیشبرای من کار کنه یا نه.

داره خودمونی میشه hamid_khakzad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مشکل از جای دیگست. شاید سیستم کالر آیدی رو این مودمهایی که ما داریم از مخابرات ایران و سیستم هاش ساپورت نمیکنه. اول باید یکسری اطلاعات در مورد خود کالر آیدی و استاندارهاش جمع کنیم. بعد ببینم اگر چندتا به فرض استاندارد داره کدومش مال ایران هست. و چه مودمی اون رو ساپورت میکنه. اگر هم v92 فقط یک استاندارد باشه. پس مودمهای ما ایراد دارن چون من باکس کالر آیدی دارم شماره رو نشون میده ولی مودمم نه؟

مودم کریتیو خریدم 4 روز پیش پایینش هم زده powered by broadxent یعنی همون مودمی که دنبالش هستید احتمالا این مودمی کهمن خریدم رو ساخته چیپش روش کریتیو نوشته ولی phone dialer به عنوان conexant 7میشناسدش یه همچین چیزی.

درایور جدیدش رو گیر نیاوردم.

ارتینگ سیتمم رو هم وصل کردم! دیگه نمیدونم.اینطوری بی خیالش شم بهتره. منتها اگر باز اون مدل خاص broadxent رو گیر آوردید بگید. هرچند که معلوم نیست اونم کالر آیدیشبرای من کار کنه یا نه.
    دوست عزیز این مودمی که شما خریدین اون مودمی نیست که من معرفی کردم،مودمی که من معرفی کردم کالر آی دیش کاملا با خطوط ایران سازگاره و من خودم دو روز پیش این مودم را خریدم و تست کردم،اگر دوستان این مودم را خواستن واسم پیغام خصوصی بزارن که اگه خواست واسشون ارسال کنم

در ضمن مودم های کریتیو تقلبی نیز در بازار وجود داره که دقیقا مشابه اصلیش هست

داره خودمونی میشه ramin_king's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوست عزیز این مودمی که شما خریدین اون مودمی نیست که من معرفی کردم،مودمی که من معرفی کردم کالر آی دیش کاملا با خطوط ایران سازگاره و من خودم دو روز پیش این مودم را خریدم و تست کردم،اگر دوستان این مودم را خواستن واسم پیغام خصوصی بزارن که اگه خواست واسشون ارسال کنم

در ضمن مودم های کریتیو تقلبی نیز در بازار وجود داره که دقیقا مشابه اصلیش هست

سلام خوبین
    فکر کنم از دست من عصبانی هستین
    اما من با اینکه امتحان داشتم چند روز پیش رفتم گفت نیووردیم هنوز
    حالا اینکه شما خردین جواب داده؟ شماره نشون میده؟ قیمتش چنده؟میفرستی اگه بخایم؟
    میشه بگین چه کارایی انجام دادین که نشون داد؟
    إرت وصل کردین؟

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام خوبین
    فکر کنم از دست من عصبانی هستین
    اما من با اینکه امتحان داشتم چند روز پیش رفتم گفت نیووردیم هنوز
    حالا اینکه شما خردین جواب داده؟ شماره نشون میده؟ قیمتش چنده؟میفرستی اگه بخایم؟
    میشه بگین چه کارایی انجام دادین که نشون داد؟
    إرت وصل کردین؟

نه عزیز،چرا عصبانی باشم،بله،شماره را نمایش می ده بدون وصل کردن سیم ارت،من 13 تومان گرفتم عزیز و پدرم در اومد تا گیرش اوردم،اگه بخواین واستون می گیرم با
    پست پیشتاز می فرستم،من هیچ کاری انجام ندادم،نیاز به انجام کار خاصی نداره و با هر نرم افزاری که کالر آی دی داشته باشه تست کنین جواب می ده

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

نه عزیز،چرا عصبانی باشم،بله،شماره را نمایش می ده بدون وصل کردن سیم ارت،من 13 تومان گرفتم عزیز و پدرم در اومد تا گیرش اوردم،اگه بخواین واستون می گیرم با
    پست پیشتاز می فرستم،من هیچ کاری انجام ندادم،نیاز به انجام کار خاصی نداره و با هر نرم افزاری که کالر آی دی داشته باشه تست کنین جواب می ده

ممنون آقا خیلی لطف داری
    شما کدوم شهر هستین شاید فقط اونجا کار کنه؟ اگه همه جا کار میکنه بگو چیکار کنیم که بفرستیش
    من میخوامش حتما منتظرم
    راستی بگو کدوم شهری
    داشت یادم میرفت اسمه این مودمه چیه؟
    Last edited by ramin_king; 05-02-2009 at 13:25.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض کالر آی دی

سلام خوبی عزیز
    چه خبرا کم پیدا شدی
    من همچنان منتظر جوابتم توی قسمت پیام خصوصیم برات پیام گذاشتم
    فعلا یا حق

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض کالر آی دی

سلام خوبین
    کجایین پس چرا نیومدین دیگه جوابه ماروهم که ندادین
    ما هم چنان منتظر مودم هستیما

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام خوبین
    کجایین پس چرا نیومدین دیگه جوابه ماروهم که ندادین
    ما هم چنان منتظر مودم هستیما
    سلام

من که واستون پیغام خصوصی گذاشتم عزیز و گفتم که باهام تماس بگیرین
    09363258852 باهام تماس بگیرین که هماهنگ کنیم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من اصلا به خاطر همین تاپیک در سایت عضو شدم !
    دلم میخواد بدونم غیر از آقای حمید خاکزاد کسه دیگه ای از این مودم برادزنت نتیجه گرفته ؟ چون ممکنه مودم فقط با مخابرات منطقه ایشان تطابق داشته باشه و با بقیه نه ! - آخه اینجا ایرانه دوستان !

با تشکر !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بعد از یک هفته هنوز جوابی نگرفتم !

ببینم چون غریبم جوابم را نمیدین ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •