تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما کدام گوشی عکسهای بهتری گرفته است ؟

راي دهنده
67. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • A

9 13.43%
  • B

18 26.87%
  • C

11 16.42%
  • D

8 11.94%
  • E

21 31.34%
صفحه 6 از 14 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 137

نام تاپيک: مقایسه دوربین گوشیهای Samsung Omnia - SE C902 - MOTO ZN5 - Nokia N82 - LG KF750

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من کنم همه رفتن دیدن این حروف مد نظر سایت کدوم گوشیها بوده --- ولی خیلی تابلو عکسها عوض شده یا سهوا یا عمدا یکم منطقی به قضیه نگاه کنید :

این عکس خود سایت هست که واتر مارک شده من 50 درصد بزرگتر کردم :

به درختان رنگ درختان پشت نگاه کنید -- ماله c902 سیز تیرست (البته اون روشنایی وسط عکس چیه الله اعلم !) یا به رنگ درختان در c902 نگاه کنید --- حالا به عکس امنیا نگاه کنید رنگ درختان پشتی و رنگ درختان دقیقا مثل رنگ درختان در عکس A است -- قشنگ تابلو ه عکس A ماله امنیاست حالا چطور گفته عکس A ماله C902 هست باید از خودش پرسید --- شاید متنش چیزه دیگه باشه ما که نتونستیم بخونیم ---

بچه ها با گوگل ترانزلیت امتحان کنید ببینید چیزی میاره . کلا نمیشه به این سایت اعتماد کرد.
    اینم لینک عکس از خود سایت :

2. 2 کاربر از ^^ HAMID ^^ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Archibab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

سايته مورد نظر به زبان چيني (تايواني هست) و تا كسي به اين زبان مسلط نباشه نميشه گفت كدوم عكس ماله كدوم گوشيه!!!!

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

تند ، نریم...........!! .
    امیر ، گفت........
    Last edited by perjixen; 13-09-2008 at 20:14.

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان عزیز خیلی سریع به نتیجه میرسین ... یه کم صبر کنین بابا !

پست اول آپدیت شد !

پروفشنال shutdown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    your behind

پيش فرض

خب.بهتره این جا بسته شه..........دی
    فوق العاده بود این تاپیک..بازم دستت درد نکنه امیر...........

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

اهان !حالا گرفتیم چی شد!پس یعنی خود این سایت هم مسابقه ای گذاشته!اول یه عکس نمونه از هر گوشی گذاشته بعدش طبق اون عکس های نمونه گفته که از بین این سری عکسهای a b c d e هر کدومشون مربوط به کدوم گوشیه!یعنی ممکنه ی توی سری اول عکس c برای مثلا امنیا و عکس a برای الجی و در سری دیگه عکس a برای ان82 و همینجور این عکسها به هم ریخته بودن!ای امیر خدا بگم چیکارت کنه!!!!!حالا توی اون سایته کدوم گوشی برنده شده؟؟؟؟؟

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

اهان !حالا گرفتیم چی شد!پس یعنی خود این سایت هم مسابقه ای گذاشته!اول یه عکس نمونه از هر گوشی گذاشته بعدش طبق اون عکس های نمونه گفته که از بین این سری عکسهای a b c d e هر کدومشون مربوط به کدوم گوشیه!یعنی ممکنه ی توی سری اول عکس c برای مثلا امنیا و عکس a برای الجی و در سری دیگه عکس a برای ان82 و همینجور این عکسها به هم ریخته بودن!ای امیر خدا بگم چیکارت کنه!!!!!حالا توی اون سایته کدوم گوشی برنده شده؟؟؟؟؟
    پس جریان از این قراربابا امیر جان تو که دهنه مارو آسفالت کردی دیگه کمکم داشتم به گوشیم شک می کردم.
    Last edited by total_overdose; 13-09-2008 at 21:24.

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من هنوز سر حرفم هستم عکس های A ماله امنیاست .. تو یه سری عکس مقایسه ای با عکسهای تاچ پرو هم امنیا عکساش روشن بود و رنگ رختها رو سبز روشن انداخته بود -- اون عکسها رو تطبیق بدین تابلو هست-- هر کی میتونه یه عکس اورجینال از c902 گیر بیاره که سبزش اینطوری باشه انگار از عکسهایی که از طبیعت گرفتن یه لایه سبز رو کل عکس کشیدن ..اون عکس ماشین رو نگاه کنید آسفالت خیابون رنگ سبز کمرنگه -- هر کی عکس اینطوری از c902 گیر بیاره پیش من جایزه داره.

آخر فروم باز Nabakhshoode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شهر گناه

پيش فرض

من هنوز سر حرفم هستم عکس های A ماله امنیاست .. تو یه سری عکس مقایسه ای با عکسهای تاچ پرو هم امنیا عکساش روشن بود و رنگ رختها رو سبز روشن انداخته بود -- اون عکسها رو تطبیق بدین تابلو هست-- هر کی میتونه یه عکس اورجینال از c902 گیر بیاره که سبزش اینطوری باشه انگار از عکسهایی که از طبیعت گرفتن یه لایه سبز رو کل عکس کشیدن ..اون عکس ماشین رو نگاه کنید آسفالت خیابون رنگ سبز کمرنگه -- هر کی عکس اینطوری از c902 گیر بیاره پیش من جایزه داره.
    والا منم با توجه به عکس اول اگه بخوام نظر بدم کاملا با نظر حمید موافقم بیشتر میخوره عکس A برای اومنیا باشه...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

پس ما رو هم دور زدی امیر جان

صفحه 6 از 14 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •