تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 16 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 155

نام تاپيک: Harry Potter and the Half-Blood Prince

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

واقعا ويديوي زيبايي بود با كيفيت sd رو دانلود كردم واقعا ديدني هست كم كم انتظار من رو مي كشه الان 1 سال و نيم هست توي انتظار اين بازي نشستم يادش بخي اويل كه عضو شده بودم توي فروم تازه منتشر شده بود بازي محفل ققنوس واقعا براي انتشار اين بازي ثانيه شماري مي كنم

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض اسکرین شات جدید بازی

این هم لینک برای مشاهده فول سایز این اسکری شات. طبق خبرهایی که در مورد اکران فیلم داشتیم این احتما داره که بازی هم کمی زودتر عرضه بشه نمیدونم اطلاع دارید یا خیر فیلم قرار هست 2 روز زودتر اکران بشه یعنی 15 جولای همون تاریخی که دو سال پیش محفل ققنوس اکران شد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض جديدترين اخبار بازي!!!

خوب مدتي بود اخبار جديد نداشتيم ولي امروز با دستي پر اومدم

اولا تاريخ قطعي انتشار بازي رسما اعلام شد: 30 جون 2009 مصادف با 9 تیر 1388

خوب اين از اين اما خبر واسه عشق موزيك متني ها

توي اين صفحه كه مربوط به سايت آمازون هست هم مي تونيد ليست موزيك ها به همراه شنيدن بخشي از هر قطعه داشته باشيد

کد:
    این آلبوم توسط جیمز هنیگین آهنگسازی شده و دارای 29 قطعه است و زمان آن 57 دقیقه می باشد.

رفته رفته داريم به انتشار بازي نزديك مي شيم

5. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

4 خيلي هم خوب!!!

سلام تب هري پاتري ما هم داره ميره بالا يادش به خير 2 سال پيش تابستون وقتي تازه هري پاتر و محفل ققنوس منتشر شده بود همه برو بچه هاي هري پاتري فروم بازي مي كردند تاپيك دقيقه به دقيقه بالا همه ميومدن رهياب مي پرسيدند. امسال تابستون يه بار ديگه با اين جقله مي خواييم بريم هاگوارتز رو بگرديم اين جغله منظورم عشقم هري پاتره. عكس جديد تبليغاتيش از بازي رو ببينيد:

لينك بزرگ نمايي
    کد:
    Last edited by Spaniuly; 13-05-2009 at 08:37.

7. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

به به،به به.بعد 6 7 ماه دوباره این تاپیک اومد بالا.ولی خداییش از وقتی کتاب نازنین هری تموم شد دیگه نه فیلمش لطفی داره نه بازیش.خداییش کتاب هری پاتر خیلی خیلی بهتر از فیلم و بازیش هست.فقط حیف که تموم شد(آخرش چرت بود)
    سلام تب هري پاتري ما هم داره ميره بالا يادش به خير 2 سال پيش تابستون وقتي تازه هري پاتر و محفل ققنوس منتشر شده بود همه برو بچه هاي هري پاتري فروم بازي مي كردند تاپيك دقيقه به دقيقه بالا همه ميومدن رهياب مي پرسيدند. امسال تابستون يه بار ديگه با اين جقله مي خواييم بريم هاگوارتز رو بگرديم اين جغله منظورم عشقم هري پاتره. عكس جديد تبليغاتيش از بازي رو ببينيد:

لينك بزرگ نمايي
    کد:
    http://image.com.com/gamespot/images/2009/085/945909_20090327_screen001.jpg
    دیگه لباس مدرسه ای نمیپوشه؟؟؟؟یا این لباسش دکوریه؟؟؟

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من زیاد از این هری پاتر سر در نمی یارم!ولی به نظر خودم حال به هم زن هست!!(نظر شخصی)ماشالا تمامی هم نداره هری پاتر و جام قشنگ هری پاتر و کلاغ قصه گو هری پاتر و پری دریا هری پاتر و مدرسه پیر مردها هری پاتر و سوسک حمام هری پاتر و رابین هود جادوگر و هری پاتر و شامپو بابونه و ..........
    جدا از شوخی بازی فیلم هست این نسخه یا نه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

من زیاد از این هری پاتر سر در نمی یارم!ولی به نظر خودم حال به هم زن هست!!(نظر شخصی)ماشالا تمامی هم نداره هری پاتر و جام قشنگ هری پاتر و کلاغ قصه گو هری پاتر و پری دریا هری پاتر و مدرسه پیر مردها هری پاتر و سوسک حمام هری پاتر و رابین هود جادوگر و هری پاتر و شامپو بابونه و ..........
    جدا از شوخی بازی فیلم هست این نسخه یا نه؟
    هری پاتر کلا 7 نسخه داره.و کتابش سال 86 تموم شد(87 بو یا 86)و کتابش از همه چیش بهتره.بازیش بدرد بخور نیست.من 5 رو تموم کردم.خیلی چرت بود.حال بهم زن بود.فکر کنم فقط آرمین از بازیش خوشش اومده باشه و تعداد معدود دیگه.در کل بچسپ به کتاب هری پاتر عاشقش میشی.
    Last edited by EASPORTS-FIFA; 13-05-2009 at 15:29.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض هري پاتري ها به گوش!!!

سایت کمپانی EA اعلام کرد که بازی ویدیویی هری پاتر و شاهزاده دورگه، در بریتانیا به تاریخ سوم جولای سال جاری (12 تیر) عرضه می شود. آنها پوستر جدیدی هم از بازی در سایت خود منتشر کردند که هری را در حال اجرای یک طلسم شگفت انگیز نشان می دهد.چند روز گذشته هم EA در اطلاعیه ای رسمی، تاریخ عرضه بازی ویدیویی مذکور را در ایالات متحده و جهان، 30 جوون (9 تیر) اعلام کرد.این بازی برای تمامی پلتفورم های مختلف، از جمله Wii، PlayStation 3، Xbox 360، PlayStation 2، PSP، Nintendo DS، PC، Macintosh و دستگاه های موبایل عرضه خواهد شد. با توجه به دستي كه Reloaded در دزدي بازيها داره اين بازي رو مسلما در 6 تير مي تونيد در فروشگاه گيم سر كوچه تون ا قيمت 1000 تومن تهيه كنيد. حالا بريد واسه شاديتون شيون كنيد كه توي ايران زندگي مي كنيد. راستي كلا هري پاتر فيلمش 15 جولاي اكران ميشه يعني درست 12 روز بعد انتشار بازي. در واقع حدود دو هفته قبل اكران فيلم ما وقت داريم بازي رو تموم كنيم بعدش مي تونيم از همون فروشگاه سر كوچه مون روي پرده فيلم رو هم بخريم خلاصه بعد امتحانات تابستون رو بعد نام خدا با نام هري پاتر شروع خواهيم كرد به به چه شود!
    راستي يه خبر خوب هم دارم من تا اون موقع نميام (4 تير) خلاصه يه يك ماه و نيمي فروم از لوس وجود من مصون خواهد موند. خوب پس من برم يه چيزي بخورم و برگردم بفرماييد چلو كلاغ. نه بابا شوخي كردم نگران نشيد تا اول تير نمي آم. Bye Comrades

12. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

داستان بازی از کتاب بر گرفته میشه یا از فیلم؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض اسكرين شات جديد و حيرت انگيز!

جديدترين اسكرين شات بازي ساعاتي قبل منتشر شد كيفيت عكس فوق العاده بالاست واقعا با ديدن اين اسكرين شات آدم كف مي كنه شما به جزئيات موهاي هري پاتر فقط دقت كنيد واقعا طبيعي و زيبا كار شده. اين اسكرين شات به تنهايي بازگوي بسياري از مسايل هست

لينك بزرگ نمايي با حجم 576 كيلوبايت
    کد:
    حتما ببينيد و كمي در موردش فكر كنيد باشد كه رستگار شويد نه جدي حتما ببينيد واقعا زيباست

اينم كاور بازي به محض اومدن Back cover Box با فتوشاپ براتون كاور اماده و قابل چاپ رو تهيه مي كنم و مي ذارم توي تاپيك. اين كاور كوچيك هست به زودي كاور با كيفيت بازي Back و Front اش منتشر ميشه

داستان بازی از کتاب بر گرفته میشه یا از فیلم؟؟؟؟
    داستان كه بر اساسه فيلم هست ولي از رولينگ هم كمك گرفته ميشه مثلا بازي قبلي يادتون هست بازي كارت انفجاري يا گابستون داشت؟ در حاليكه توي فيلم نبودن اون مقررات بازي گابستون يا كارت انفجاري يا شطرنج جادويي ابتكار هايي بودند كه با استفاده و تكيه بر كتاب توي بازي گنجونده شده بود نكته جالب هم وجود كوئيديچ هست كه بعد بازي شماره 2 يعني تالار اسرار توي بازي خواهيم ديد البته 2003 يه گيم اومد مخصوص كوئيديچ بود. مسلما كوئيديچ فاز خواهد داد خدايا طاقتم طاق شد واقعا از انتظار مردم يه بار كه به خاطر تاخير فيلم بازي هم تاخير خورد. Long Awaited شد اين بازي واسم.

فقط مگي جان اگه صلاح مي دونن شناسنامه بازي رو يه تغييراتي بدند توي پست اول تاپيك در مورد تاريخ انتشارش :

تاريخ عرضه : 30 ژوئن 2009
    ناشر : EA Games
    توسعه دهنده : EA Bright Light

رو اضافه كنن به پست اول اگه زحمتي نباشه براشون. ممنون
    Last edited by Spaniuly; 16-05-2009 at 01:14.

15. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 6 از 16 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •