تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 9 اولاول ... 23456789 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 89

نام تاپيک: راه های خروج از ایران (Emergency)

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

خب به شما خیانت شده نه به دیگران.

1.کارهای بزرگان کشور نسبت به مردم ظالمانه هستش ولی خیلی از همین مردم الان زندگی خوبی دارن.

2.یه سری برو انگلیس ببین ونجا رفتار معلمین با دانش اموزان چطوره! افتضاحه.

3. وقتی پدر و مادری داری و نزدیکانی که میتونی بهشون اعتماد کنی نیازی به دوست نداری.
    با مورد 3 خیلی موافقم گل گفتی

آخر فروم باز samanajan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

1.کارهای بزرگان کشور نسبت به مردم ظالمانه هستش ولی خیلی از همین مردم الان زندگی خوبی دارن.

3. وقتی پدر و مادری داری و نزدیکانی که میتونی بهشون اعتماد کنی نیازی به دوست نداری.

اخه چرا دروغ می گویید

تو همه کشوری خوب و بد داریم

یعنی تو ایران معلم بد نیست

ببخشید خوداتن کجا زندگی می کنید

من الان فامیل داریم در انگلیس هستند می گویید به بچه های کوچک آنقدر اهمیت می دهند که ایران اصلا هیچی

آخه چیزی که نمی دانی نگو خواهشنا

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بخشید دوست عزیز دیر این موضوع را بهت می گم

دوست عزیز راحت بهت بگم

رشته شما زیاد رو دور نیست الان الکترونیک ، برق ، جوشکاری و هنر زیاد طالب دارد الان هم نانو هم داره پیشرفت می کند

اگر میخواهی بری درس بخوانی و توانایی مالی خوبی نداری پس به فکر اقامت دائم باش چون هزینه ها 4 الی 3 برابر کاهش پیدا می کند

دوما اصلا اقامت کشورهای آسیایی بدرد نمی خورد حتی بدتر از ایران است

سوما به نظر من اصلا کشورهای اروپایی نرو چون خیلی نژاد پرست هیتند اکثر خوب هم دارند
    چهار م برای شما آمریکا و کانادا و استرالیا خوبه ولی بیخیال آمریکا شو

پنجم برای اینکه تجربه کسبی به من و دوستان دیگه گوش نده سزچ کن ببین الان کی اون ور ابا داره درس می خونه یا اقمت داره نظرات اون را بپرس آخه ما که این ور اب بودیم هیچ نمی دانی به غیره از اینکه برای ما تعریف کردند

ششم چقدر پول درای

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اخه چرا دروغ می گویید

تو همه کشوری خوب و بد داریم

یعنی تو ایران معلم بد نیست

ببخشید خوداتن کجا زندگی می کنید

من الان فامیل داریم در انگلیس هستند می گویید به بچه های کوچک آنقدر اهمیت می دهند که ایران اصلا هیچی

آخه چیزی که نمی دانی نگو خواهشنا
    من دروغ نمیگم.
    شما اهنگ پینک فلوید به اسم another brick in the wall رو شنیدی؟
    این اهنگ دقیقا برای اعتراض به وضعیت بد اموزشی و سخت گیری سیستم اموزشی انگلستان
    خونده شده و در اون بسیار زیبا رفتار معلمین رو تشبیه کردنبه چیزای مختلف باید کلیپش رو هم ببینی.
    ولی اگر انگلستان الان کشور با نفوذیه و بسیار قدرتمند همش بخاطر همون سخت گیریاس.
    در نظام اموزشی ما هم قبلنا خیلی سخت میگرفتن(مثلا کمربند میزدن یا خودکار لای انگشت میزاشتن)
    که بچه ها از ترس برن درس بخونن ولی متاسفانه الان از هیچ کدوم از اینا خبری نیست.
    الان یه بچه رو که میزنن صد تا پدر مادر براش پیدا میشه و دیگه نمیشه از این نسل انتظاری رو داشت
    چون ناز پرورده هستن عزیز. تنبیه هم که ممنوعه پس چه راهی هست که بچه رو بشونه سر درس و مشق؟
    هیچی. نتیجه اش رو هم داری میبینی.

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

من دروغ نمیگم.
    خونده شده و در اون بسیار زیبا رفتار معلمین رو تشبیه کردنبه چیزای مختلف باید کلیپش رو هم ببینی.
    در نظام اموزشی ما هم قبلنا خیلی سخت میگرفتن(مثلا کمربند میزدن یا خودکار لای انگشت میزاشتن)
    الان یه بچه رو که میزنن صد تا پدر مادر براش پیدا میشه و دیگه نمیشه از این نسل انتظاری رو داشت
    چون ناز پرورده هستن عزیز. تنبیه هم که ممنوعه پس چه راهی هست که بچه رو بشونه سر درس و مشق؟
    درسته الان هم دارند سخت می گیرند

برای همینه که این کشور پیشرفت می کنه

پروفشنال Shadow of Destiny's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

دوست عزیز من رک هستم اینو دوستانه میگم ناراحت نشو خوشی زده زیر دلت بله خارج امکانات داره , ازادی تا دلت بخواد داره به جاش ذره محبت توش پیدا نمیکنی دیگه اون دوره هم نشینی های مهمونی های ایرونی خبری نیست نژاد پرست خیلی تو خارج زیاده نه که با سیاه ها بد باشن نه با ایرانی ها بدترند! اکثرا بعد از 6 ماه تو خارج زندگی کردن پشیمون میشن یکیش خاله خوده من کلی ذوق داشت موقع رفتن ولی الان......
    بازم میل خودته موفق باشی
    راستش اینکه محبت پیدا نمی کنم تو ایران که دیگه به عنوان یه فاکتور مرده س...
    تنها چیزی که منو می ترسونه همین نژاد پرستیه.. کاری که همین کثافتا باعث شدن ما تو کل دنیا بد نام بشیم... از اینش خیلی واهمه دارم.
    حالا این موضوع تو همه کشور ها صدق می کنه ؟

بله ؟ ................. ؟ ؟ ؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    پس من چی ؟ فکر کردی من به خاطر چی دارم میرم ؟ اینی که دوستمون گفت یه مورد کوچولو از اون مواردی بود که من قصد خلاصی از این کشور رو دارم..

.کارهای بزرگان کشور نسبت به مردم ظالمانه هستش ولی خیلی از همین مردم الان زندگی خوبی دارن.
    معلوم هست چی داری می گی ؟

نمی دونستم که شما انگلیس درس خوندی... یادت باشه که:
    seeing is believing

گاهی اوقات پدر و مادر هم از دشمن برا آدم بدتر میشن... کسی رو دیدم که از پدرشون متنفر بودن چون اصلا هیچ علاقه ای نسبت به پسرشون نشون نمی دادن...

منم همینطورم اما از پدرم متنفر نیستم فقط ازش بدم میاد چون نیازامو برآورده نمی کنه.. (البته این به این دلیل نیست که باعث شده از کشور خارج شم.. موضوع مهم خود کشورمه که از صد تا دوست و رفیق پست تره...)

Shadow Of Destiny برای گفته هات جوابای خوبی دارم ولی
    نمیخوام تاپیک منحرف بشه.
    خلاصه موفق باشی.
    ممنون... ولی خب کاری نداره.. می تونی بهم پی ام بدی بذار ببینم می تونی جواب قانع کننده ای برا سوالاتم پیدا کنی.. ای کاش می شد همینجا مطرح کرد اما متاسفانه تاپیک رو می بندن..

اصلا همین موضوع... چرا آزادی بیان وجود نداره.. ؟ چرا مدیرا میان و می گن حرف سیاسی نزنین ؟ چرا ؟ چون کشور ما این اجازه رو نداده... مگه آزادی بیان بده ؟ تو خود کشور آمریکا مردم تظاهرات می کنن چرا نمی ذارن لااقل ما آزادانه حرف بزنیم ؟ مگه چه ایرادی داره.. همین حرفاست که می تونه کشور رو بسازه دیگه.. مگه اینطور نیست ؟

با مورد 3 خیلی موافقم گل گفتی
    متاسفانه اشتباه بزرگی کردی...
    گاهی اوقات پدر و مادر دشمن اصلی ماها میشن... تعجب کردی آره ؟ عرض می کنم:
    فیلم سنتوری رو دیدی درسته ؟
    فکر می کنی به خاطر چی شخصیت اصلی داستان معتاد شد ؟ چون پدر و مادر به فرزند خودشون اهمیت ندادن و خواسته هاشونو براورده نکردن.. مثلا اون یه تیکه یادته مادرش اومد چی گفت ؟
    گفت: مگه من چی گفتم ؟ من فقط بهش گفتم یا جای خودت تو این خونه س یا موسیقی... خب این یعنی چی... به نظر شما به این آدم می گن دوست ؟ (حتی اگه مادرتم باشه ؟)
    حرف زیاد بلدم بزنم اما تا همینجاش بمونه..
    ولی زود قضاوت نکنین..
    ولی آره پدر و مادر دوامش و اعتبارش خیلی بیشتره.. خب به هر حال بزرگت کردنا...
    بخشید دوست عزیز دیر این موضوع را بهت می گم

دوست عزیز راحت بهت بگم

رشته شما زیاد رو دور نیست الان الکترونیک ، برق ، جوشکاری و هنر زیاد طالب دارد الان هم نانو هم داره پیشرفت می کند
    یکی از دوستام 6 ماه دوره جوشکاری آرگن رو دیده.. مدرکشم به زبان انگلیسیه.. می تونه بره تو یه کشور خارجی کار کنه اما زبان نمی دونه...
    به نظرت این حرفه خوبه ؟
    در مورد نانو هم یکم توضیح بدی بد نیست...

اگر میخواهی بری درس بخوانی و توانایی مالی خوبی نداری پس به فکر اقامت دائم باش چون هزینه ها 4 الی 3 برابر کاهش پیدا می کند
    چطور یه همچین چیزی ممکنه ؟ یکمی بیشتر میشه توضیح بدی... ؟
    دوما اصلا اقامت کشورهای آسیایی بدرد نمی خورد حتی بدتر از ایران است
    آهان.. راستی در مورد کشورهای آسیایی چطور ؟ اونقدر هم آدم بلند پروازی نیستم...

سوما به نظر من اصلا کشورهای اروپایی نرو چون خیلی نژاد پرست هیتند اکثر خوب هم دارند

چهار م برای شما آمریکا و کانادا و استرالیا خوبه ولی بیخیال آمریکا شو
    همون کانادا چطوره ؟
    پنجم برای اینکه تجربه کسبی به من و دوستان دیگه گوش نده سزچ کن ببین الان کی اون ور ابا داره درس می خونه یا اقمت داره نظرات اون را بپرس آخه ما که این ور اب بودیم هیچ نمی دانی به غیره از اینکه برای ما تعریف کردند
    کاملا با نظرت موافقم... از همین امشب سرچ رو شروع می کنم.. اول می خواستم یه پیش زمینه داشته باشم...

ششم چقدر پول درای
    فعلا هیچی.. گفتم که اول می خوام برم سر یه کاری.. مانی جمع کنم و بعد اقدام کنم.. اما داداشم گفته که می تونه 5 میلیون تومن بهم بده که من بعد رفتم اونور بعدا براش جور کنم (اما اینو خوب می دونم که به همین راحتی که دارم می گم نیست)... به هیچ عنوان قرار نیست که عجله کنم...

من دروغ نمیگم.
    چرا...
    اگه اینجوریه که شما می گی منم همین الان دارم رو یه آهنگی کار می کنم به نام The Pigs که اشاره داره به پلیس های ایران...
    این که دلیل نشد... اگه قرار باشه برای وضعیت مملکت ما آهنگی خونده بشه فکر می کنی تعدادش قابل شمارش باشه ؟
    تو هر کشوری می تونه معضل وجود داشته باشه اما باهاش بهتر کنا میان ؟

کی گفته که برای درس خوندن حتما باید چوب بالا سر دانش آموز و دانشجو باشه ؟
    هیچ می دونستی که اگه سیستم نمره دهی رو بردارن چقدر ماها پیشرفت می کنیم ؟
    نمره ای که الان استادا یا معلما (تو ایران) به دانشجو و دانش آموز میدن همش کشکه و به خیلی ها هم ظلم میشه.. اگه سیستم نمره دهی برداشته بشه خیلیا به درس رو میارن....
    از ترس نمره س که همه شب امتحان درس می خونن... اینم یکی از بحث هایی بود که یکی از استادامون اعتقاد داشت.. واقعا دمش گرم..

حالا دیدی چیزی رو که نمی دونی نباید در موردش حرفی بزنی ؟

آخر فروم باز J A V I D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    محل زندگی قلب تپنده ایران تهران

پيش فرض

تاپيك جالبيه ولي توش شعار زياده ... حرفاي قشنگ كه فقط تو حرف قشنگن !!!

پروفشنال Shadow of Destiny's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    The Most Cursed Country

پيش فرض

یه روزی عملی هم میشه.. اینو مطمئن باش.. اصولا آدم بی کله ایم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sourena_8888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

برادر من بسیجی های الان همه بادکنکن... چطور ؟ عرض می کنم خدمتتون..
    اون موقع اوایل انقلاب که همه تفنگ دستشون می گرفتن به خاطر این بود که بهشون قول حوری و قوری و بهشتو و اینجور چیزا دادن و به اصطلاح خرشون کردن و جوونای بنده خدا رو به کشتن دادن. الان دیگه کسی تفنگ به دست نمی گیره.. مطمئن باش اگه جنگ بشه همینایی که می بینی ادای بسیجی ها رو در میارن سه تیغه می کنن و در میرن. آره عزیزم.. گذشت اون دوران..
    از فرزند شهید پرسیدم ...اگه جنگ شد میری جنگ ؟...باورتون نمیشه... نزدیک بود منو بکشه

یه بار از دوستم که باباش جانباز و آزاده بود پرسیدم که اگه جنگ شد بابات اجازه میده بری جنگ...گفت: یه بار ازش پرسیدم و منو به فحش _ گرفت...

آخر فروم باز devil_ff2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    زیر سایه ی دیکتاتور

پيش فرض

از فرزند شهید پرسیدم ...اگه جنگ شد میری جنگ ؟...باورتون نمیشه... نزدیک بود منو بکشه

یه بار از دوستم که باباش جانباز و آزاده بود پرسیدم که اگه جنگ شد بابات اجازه میده بری جنگ...گفت: یه بار ازش پرسیدم و منو به فحش _ گرفت...
    یه تاپیک نظر سنجی هم قبلا بود که به ترش واصل شد
    اکثرا گفتن که کی میره جنگ
    اونایی هم که گفتن میرن همش حرف بود و در عمل هیچ

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •