تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 80 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 793

نام تاپيک: تمام مشکلات ویندوز سرویس پک 3 را در این تاپیک مطرح کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه feri_1054's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    ونکوور

1

سلام
    لینک دانلود ویندوز کریستال XP sp3رو میخواستم که تست شده باشه
    چون چند بار ویندوز دانلود کردم ؛ ولی وقتی فایل Iso رو رایت کردم همه فایل ها رو بجز فایل setup داشتش.
    در آدرس زیر مطرح کردم ولی کسی جواب نداد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز mohamad23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام,من درايو c رو با بارتيشن مجيك فرمت كردم بعد كه سي دي ويندوز اكس بي بك 3 رو گذاشتن تو سي دي رام و نصب كرد بعد از كبي فايلها و ريستارت قبل از بوت شدن ارور داد كه رينستال كنيد و missed any files or currept دوباره نصب كردم اينبارم اين بيغامو داد تا دفه آخر كه با بارتيشن مجيك فرمت نكردم و خود ويندوز فرمت كرد و درست شد فرمتش هم ntfs .علتش چيه؟ن براي نصب بك 2 هميشه با بارتيشن مجيك فرمت ميكردم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سرويس پك3 چه امكاناتي بيشتر از ورژن هاي قبلي ويندوز داره؟؟

پروفشنال linkinkurd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

سلام دوستان.
    بنده تازه xp sp3 رو نصب کردم. فعلا دوتا بازی رو روش نصبیدم هر دوشون نمیره تو بازی و این ارور رو میده :
    The application or DLL C:\windows\system32\d3d9.dll is not a valid Windows image. Please check this against your installation diskette.

هرکی این فایلو در پوشه system32 خودش داره خواهشا برام send کنه یه جوری تا در پوشه system32 خودم بزنم مشکلم حل شه. آیا اینطوری جواب میده به نظرتون ؟

پروفشنال p30boy.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بندر عباس

10

سرويس پك3 چه امكاناتي بيشتر از ورژن هاي قبلي ويندوز داره؟؟
    1-پوسته ويستا وجديد
    2-برخي هم ترفند شده هستند مثلا علامت فلش از زير شركاتها حذف شده-اضافه شدن open whitيا copy to و..

متاسفانه از بقيه امكاناتش اطلاعي ندارم .خودم از xp sp3از كمپاني nasle javan استفاده ميكنم و تا حالا هم اينقدر كه دوستان ميگن به مشكلي بر نخوردم.

Banned sid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مشهد ( متولد لنگرود )

پيش فرض

سلام .دوستم هارشو آورد گفت نمیتونم ویندوز نصب کنم منم اول هارد به هارد کردم و دایوهاشو فرمت کردم بعدم چک کردم و بد سکتورهاش رو از بین بردو و بعد کمکی با ÷ارتیشن مجیک درایوهای اون و خودم رو انگولک کردم ولی در کل عملیات خاصی انجام ندادم تنها حجمها رو کم و زیاد کردم اخه درایو سی اون خیلی کم بود و کمی هم درایو خواهرم رو کم کردم به درایو خودم اضافه کردم همین بعد که اپلای کردم گفت که باید ری استارت بشم گفتم ok بعد که ری استارت کردم نتونست سیستمم رو بالا بیاره و ارور grub میداد error17 وهمین دیگه هر کاری کردم بالا نیومد .هارد خودم رو در آوردم هارد دوستم رو گذاشتم توی کیس ویندوزش رو نصب کردم .دیگه حال نداشتم با هارد اون هارد خودم رو فرمت کنم و از دوباره همه چیز رو بنصبم دادم بیرون درستش کردن .حالا میخوام بدونم چرا اینجوری شد من اون موقع فقط xp و ubuntu 8 رو نصب داشتم که هر کاری کردم که ایکس پی توی منوی بوت سیستم پیش فرض باشه نشد و تا اخرش لینوکس سیستم عامل پیش فرض من بود و در نهایت هم که با این داستان سر ارور 17 (گراب) مرحوم شدن

پروفشنال [ali]'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

سلام .دوستم هارشو آورد گفت نمیتونم ویندوز نصب کنم منم اول هارد به هارد کردم و دایوهاشو فرمت کردم بعدم چک کردم و بد سکتورهاش رو از بین بردو و بعد کمکی با ÷ارتیشن مجیک درایوهای اون و خودم رو انگولک کردم ولی در کل عملیات خاصی انجام ندادم تنها حجمها رو کم و زیاد کردم اخه درایو سی اون خیلی کم بود و کمی هم درایو خواهرم رو کم کردم به درایو خودم اضافه کردم همین بعد که اپلای کردم گفت که باید ری استارت بشم گفتم ok بعد که ری استارت کردم نتونست سیستمم رو بالا بیاره و ارور grub میداد error17 وهمین دیگه هر کاری کردم بالا نیومد .هارد خودم رو در آوردم هارد دوستم رو گذاشتم توی کیس ویندوزش رو نصب کردم .دیگه حال نداشتم با هارد اون هارد خودم رو فرمت کنم و از دوباره همه چیز رو بنصبم دادم بیرون درستش کردن .حالا میخوام بدونم چرا اینجوری شد من اون موقع فقط xp و ubuntu 8 رو نصب داشتم که هر کاری کردم که ایکس پی توی منوی بوت سیستم پیش فرض باشه نشد و تا اخرش لینوکس سیستم عامل پیش فرض من بود و در نهایت هم که با این داستان سر ارور 17 (گراب) مرحوم شدن
    آیا دو فرمت پارتیشن هایی که مرجیدی یکی بود؟

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام دوستان.

سیستم مورد نیازش چیه؟

Banned sid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    مشهد ( متولد لنگرود )

پيش فرض

راستش درايو هاي من اكثرا ntfsبودن درايو هاي دوستم رو نميدونم دو تا درايو هم داشتم مربوط به اوبونتو كه تنها توي پارتيشن نجيمك قابل روئيت بودن.كمي با اونها هم ور رفتم ولي فقط سيخشون زدم كار خاصي نكردم .همونطور كه گفتم تا اون موقع هم اوبونتو در منوي بوت سيستمم سيستم عامل پيشفرض بود و در نهايت هم كه ارور گراب داد

پروفشنال [ali]'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    آستارا

پيش فرض

راستش درايو هاي من اكثرا ntfsبودن درايو هاي دوستم رو نميدونم دو تا درايو هم داشتم مربوط به اوبونتو كه تنها توي پارتيشن نجيمك قابل روئيت بودن.كمي با اونها هم ور رفتم ولي فقط سيخشون زدم كار خاصي نكردم .همونطور كه گفتم تا اون موقع هم اوبونتو در منوي بوت سيستمم سيستم عامل پيشفرض بود و در نهايت هم كه ارور گراب داد
    شما باید دیسک بوت و دیسک نجات رو اول درست می کردی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •