تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 196 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1951

نام تاپيک: بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر || آرشیو شماره 1 ||

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض عذرخواهي

خوب قضاوت در مورد كسپراسكاي ساده ست.چون درماه دسامبر يه ركورد 98 درصدي رو به خودش اختصاص داد(و نورتون 97درصد)ثابت كرد كه اوله.

حرف شما درسته.من اصلا علمي توضيح ندادم و قول ميدم كه حتما يه توصيف علمي ومناسب از نورتون ارائه بدم.
    Last edited by *Batman*; 05-01-2006 at 06:32.

پروفشنال arkadas's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط gold_dragon
    سلام
    من از قديم از نورتون آنتي ويروس استفاده ميكردم.نسخه جديدش با سرعت بيشتري نسبت به قبل كار ميكنه.(يعني سرعت جستجو بيشتر شده)
    محيطش زيبا وكاربر پسنده.من از Norton System Works استفاده ميكنم و بنابر عادت هيچوقت آنتي ويروس رو از اين مجموعه بزرگ وكامل حذف نميكنم.در اخبار شنيدم كه سيماتك به دستاوردهاي جديدي دررابطه با نحوه به دام انداختن ويروسها رسيده.سيمانتك با تعبيه قسمت جديدي به نام Norton Protection Center تقريبا تمام قسمتهاي امنيتي سيستم رو چك كرده و گزارش كار را با مشخص كردن سه نوار رنگي مختلف اعلام ميكنه.

هوش آنتي ويروس نسبت به سالهاي قبل قويتر شده. نورتون قبلا متهم بود كه سرعت سيستم را پايين مياورد.ولي به تازگي اين اشكال كم رنگ تر شده.تمامي برنامه هاي نصب شده روي سيستم كه به هر طريقي با امنيت سروكاردارند تحت نظر دارد و صحت كاركرد آنها را گزارش ميدهد.(مثل برنامه هاي AntiHacker,Data Recovery,PopUp Blockerو خيلي برنامه هاي ديگه).
    وهمونطور که قبلا گفتم در صورت بروز مشکل در Load شدن ویندوز میتونید نورتون رو با سوئیچ های مختلف از داس راه اندازی کنید وسیستمو اسکن کنید.و دیگه اینکه میتونید براحتی پسوند های اضافه هم برای اسکن فایلهای مخصوص براش تعیین کنید.

بازم در حمايت از اين آنتي ويروس مينويسم.
    تا بعد.......
    سلام
    خسته نباشی،راستش اینا رو خودمم می دونستم.
    نورتون در ورژن جدیدش مدعیه که هوش مصنوعی پیشرای رو به انتی ویروسش اضافه کرده،ولی خاب ما که چیزی ندیدیم!چرا؟چون که مثلا مجیک پی اس رو که تغیرات خیلی خیلی کوچکی تو سورسش ایجاد شده رو نشناخت.البته به صرف شناختن یا نشناختن چند ویروس نمیشه یک آنتی رو زیر سوال برد.ولی خاب این هم از هوش مصنوعیشه دیگه....یک نکته دیگر هم هست.....هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه.........
    در مورد اسکن از داس هم خیلی از آنتی ویروس ها این قابلیت رو دارند مثلا بعضی از نسخه های f-prot..........
    در مورد نورتون کنترل سنتر گفتید،اون بخشی که فرمودید،فقط گزارشات ایرادات احتمالی یا عدم اپ دیت و به طور کلی ایراد و اشکال هاست و چسز خاصی نیست که ما بگیم چون کنترل سنتر مرکزی داره دیگه توپه توپه.........
    در مورد امکاناتی مثل انتی هکر هم خدمتتون عرض کنم که فقط روی یک سری پورت های خیلی محدود نظارت داره،پورت های شایعی که اکثر ورم ها ازش استفاده می کنند،در حقیقت یک انتی ورم هستش اونم نه به صورت کاملو نمیشه اون رو یک آنتی هکر تلقی کرد.
    در مورد پنجره های تبلیغاتی گفتید که دیگه الان مرورگرها خودشون به خوبی جلوی این مشکل رو گرفته اند.
    و یک مشکل که من فقط در نسخه 2006 نورتون دیدم این بود:
    در هنگام استفاده از اتوماتیک سیستم رکوری خود ویندوز،وقتی سیستم بالا می یاد نورتون به طور کامل از کار افتاده،این موضوع فقط در مورد نسخه 2006 نورتون اتفاق افتاد و در بقیه انتی ویروس ها من مشاهده نکردم.
    ++++++++
    هر کس هر چی دوست داره استفاده کنه هر چی که عشقش میکشه،اینا نظر من بود!
    Last edited by arkadas; 07-01-2006 at 21:22.

داره خودمونی میشه كندلوس's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

من كمي با انتي ويروس پاندا اشنايي دارم.
    مي خوام بدونم مال چه كشوريه؟
    كمي توضيح بيشتري راجع به ان بديد.
    ايا توانايي رقابت با ديگر رقبا را داره؟

تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط كندلوس
    من كمي با انتي ويروس پاندا اشنايي دارم.
    مي خوام بدونم مال چه كشوريه؟
    كمي توضيح بيشتري راجع به ان بديد.
    ايا توانايي رقابت با ديگر رقبا را داره؟
    آنتی ویروس پاندا محصول کشور اسپانیا می باشد که در اکثر کشورهای پیشرو در ای تی شعبه دارد و رسرچرهای زیادی هم در این کشورها داره.این آنتی ویروس خیلی سنگینه(به نظر من سنگین ترین انتی ویروسه)و برای سیستم های حتی متوسط هم مناسب نیست.در دو سال اخیر این شرکت از یک تکنولوژی به نام Tru Priventاستفاده می کنه که به یک فایل را بر اساس رفتا ر مشکوکش،گیر میده.
    دوستانی هم که در سرورها هم از نسخه های تحت سرور و اصلی این انتی استفاده کرده بودند از دستش می نالیدند..............
    من به شخصه استفاده از این انتی رو توصیه نمی کنم.

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض تازه ها درمورد نورتون2006

شركت تولیدكننده نرم‌افزارهای ضد ویروس سیمانتك فن‌آوری جدید تشخیص نرم‌افزارهای مخربی را به نام خود ثبت كرده كه استفاده از آن سرعت شناسایی ویروسهای در حال انتشار در شبكه‌های رایانه‌ای را افزایش می‌دهد.

به گزارش سایت اینترنتی "اینترنت نیوز"، فن‌آوری جدید ابداع شده توسط شركت سیمانتك، تولیدكننده نرم‌افزار نورتون آنتی‌ویروس، از نمودارهای ستونی (هیستوگرام) برای تشخیص آلوده بودن یك فایل به ویروسهای رایانه‌ای استفاده می‌كند.

نمودارهای ستونی یا میله‌ای معمولا به تجزیه و تحلیل آماری "توزیع فراوانی" داده‌ها می‌پردازند. در فن‌آوری شناسایی ویروسهای رایانه‌ای جدید سیمانتك، شمارش فراوانی برخی رفتارهای مشخص برای شناسایی كدهای مخربی كه در شبكه‌های رایانه‌ای جابه‌جا می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به گفته "كری ناچنبرگ" محقق شركت سیمانتك و ابداع‌كننده فن‌آوری جدید، استفاده از نمودارهای ستونی برای شناسایی ویروسهای رایانه‌ای یكی از كارامدترین روشهای تشخیص تهدیدهای پیچیده رایانه‌ای است.

"كری ناچنبرگ" از سال ‪ ۱۹۹۷‬تاكنون هفده فن‌آوری امنیت رایانه‌ای جدید را به نام خود به ثبت رسانده‌ است.

فكر كنم اين علمي تر از دلايله قبليه.

تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط gold_dragon
    شركت تولیدكننده نرم‌افزارهای ضد ویروس سیمانتك فن‌آوری جدید تشخیص نرم‌افزارهای مخربی را به نام خود ثبت كرده كه استفاده از آن سرعت شناسایی ویروسهای در حال انتشار در شبكه‌های رایانه‌ای را افزایش می‌دهد.

به گزارش سایت اینترنتی "اینترنت نیوز"، فن‌آوری جدید ابداع شده توسط شركت سیمانتك، تولیدكننده نرم‌افزار نورتون آنتی‌ویروس، از نمودارهای ستونی (هیستوگرام) برای تشخیص آلوده بودن یك فایل به ویروسهای رایانه‌ای استفاده می‌كند.

نمودارهای ستونی یا میله‌ای معمولا به تجزیه و تحلیل آماری "توزیع فراوانی" داده‌ها می‌پردازند. در فن‌آوری شناسایی ویروسهای رایانه‌ای جدید سیمانتك، شمارش فراوانی برخی رفتارهای مشخص برای شناسایی كدهای مخربی كه در شبكه‌های رایانه‌ای جابه‌جا می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به گفته "كری ناچنبرگ" محقق شركت سیمانتك و ابداع‌كننده فن‌آوری جدید، استفاده از نمودارهای ستونی برای شناسایی ویروسهای رایانه‌ای یكی از كارامدترین روشهای تشخیص تهدیدهای پیچیده رایانه‌ای است.

"كری ناچنبرگ" از سال ‪ ۱۹۹۷‬تاكنون هفده فن‌آوری امنیت رایانه‌ای جدید را به نام خود به ثبت رسانده‌ است.

فكر كنم اين علمي تر از دلايله قبليه.
    سلام
    عرضم به خدمتتون که شناسایی یک ویروس از مقایسه و تحلیل چک سام ها می باشد که در بحث ما نمی گنجه!البته اینی که گفتید هم سنده ها،ولی خاب هر تکنولوژی که میاد ممکنه خیلی سر و صدا کنه ولی بعدش......
    راستی پیغام خصوصیتونو هم چک کنید!
    Last edited by arkadas; 05-01-2006 at 05:06.

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

نظر تون در مورد pc-cillin 2006 چیه نسخه ی اصلی )64( مگا بایت تو امضام

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

Master جان سلام
    اميدوارم كه خوب و سر حال باشيد
    Pc Cillin سرعتش خيلي مناسبه
    اما زياد هوش مصنوعي قويي نداره
    در ضمن آپديتش هم خيلي زياده
    و زياد هم جك و جونور نمي شناسه

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

سلام محمد جان . میشه لطف کنی لینک این Nod32 کامل (رجیستر شده )رو برام بذاری اخه مال من 30 روزه است جایی هم پیدا نکردم سریالی وارد کنم . در ضمن همین الان اپدیتش کردم ولی مقدار زیادی از فالها رنگشون ابی بود خیلی ها رم قرمز کرد(ابی رو نمی شناخت) (قرمزارو پاک کرد) چیکار کنم .

داره خودمونی میشه masoudm989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حذف شد
    Last edited by masoudm989; 14-03-2006 at 22:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •