تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 25 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 250

نام تاپيک: »»» خـبــرها و تـحــولات لـیگ بـرتر : IRIPL News

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

پورطهماسبي در گفت وگو با فارس:
    فدراسيون درخواستي براي جذب احمدزاده ارايه نكرده است
    خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه ملوان انزلي گفت: فدراسيون فوتبال درخواستي مبني بر استفاده از احمدزاده در تيم ملي به ما ارائه نكرده است.
    سعدا... پورطهماسبي در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: اگر چه علي دايي محمد احمدزاده را به عنوان دستيار خود در تيم ملي معرفي كرد؛ اما فدراسيون براي جذب سرمربي تيم ملوان درخواست كتبي به ما ارائه نكرده است.
    وي افزود: پس از ارسال درخواست از سوي فدراسيون آن را در هيئت مديره باشگاه بررسي خواهيم كرد.
    پورطهماسبي در خصوص اينكه احتمال مخالفت با حضور احمدزاده در تيم ملي وجود خواهد داشت، عنوان كرد:‌ بعيد مي‌دانم هيئت مديره مخالف حضور وي در تيم ملي باشد؛ اما آنها با جدايي اين مربي از تيم ملوان هم موافقت نمي‌كنند و حداقل تا پايان فصل بايد به طور همزمان در تيم ملي و ملوان فعاليت كند، زيرا نتايج تيم ما در دور برگشت نتايج خوبي نبوده و به حضور مربي خود نياز مبرم داريم.
    پورطهماسبي در مورد نحوه قرارداد احمدزاده با ملوان انزلي گفت:‌ تا پايان فصل با تيم ما قرارداد دارند، البته اين قرارداد سفيد است و زياد مشكل ساز نيست.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

پس از مدت ها دوري از ميادين
    بياتي نيا از هفته آينده در تمرين استقلال شركت مي كند
    خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران با بهبودي كامل از هفته آينده در تمرينات گروهي شركت مي‌كند.
    به گزارش خبرگزاري فارس، محسن بياتي نيا با پشت سرگذاشتن دوران نقاهت و تمرين‌هاي انفرادي، با بهبودي از ناحيه مينيسك پا، از شنبه هفته آينده همراه ساير بازيكنان در تمرينات اصلي تيم حضور پيدا مي‌كند.
    بياتي نيا كه پس از پشت سرگذاشتن دوران نقاهت چند هفته‌اي بود كه به صورت انفرادي تمرينات خود را پيگيري مي‌كرد، با تشخيص پزشك استقلال مي‌تواند در بازي‌هاي درون تيمي حضور يابد.
    اين مهاجم در بازي با شيرين فراز در دور رفت با آسيب ديدگي از ناحيه مينيسك پا مجبور به انجام عمل جراحي شد.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

به دليل عدم حضور روي نيمكت
    مسئولان شيرين فراز از اكتاويو شكايت مي‌كنند
    خبرگزاري فارس: باشگاه شيرين فراز كرمانشاه از سرمربي برزيلي خود به دليل حاضر نشدن روي نيمكت در بازي مقابل مس كرمان، شكايت مي‌كند.
    به گزارش خبرگزاري فارس، ماركو اكتاويو روز گذشته بدون اطلاع قبلي و به طور ناگهاني حاضر نشد مقابل مس كرمان روي نيمكت شيرين فراز بنشيند.
    اين مربي كه در قرارداد خود با اين باشگاه متعهد شده بود در چهار بازي نخست حضورش در اين تيم، به لحاظ نتيجه‌گيري جايگاه شيرين فراز را متحول كند، نه تنها موفق به انجام اين كار نشد بلكه ديروز حتي حاضر نشد روي نيمكت قرار گيرد.
    ظاهرا قرار بود قبل از بازي با مس 15 هزار دلار از پيش قسط اول قرارداد او به حسابش واريز شود كه باشگاه به دليل قطع ارتباط شبكه سيبا، موفق به پرداخت پنج هزار دلار آن نشد و به اكتاويو قول دادند پس از بازي اين پول پرداخت مي‌شود؛ اما اين مربي برزيلي اين وعده را قبول نكرد و بدون اين كه مسئولان باشگاه را از تصميم خود مطلع كند، مقابل مس روي نيمكت ننشست.
    در قرادادي كه بين اين مربي و باشگاه منعقد شده، مديران شيرين فراز اين اختيار را دارند كه در صورت عدم نتيجه‌گيري در چهار بازي، اكتاويو را بدون پرداخت حق و حقوق اخراج كنند.
    با توجه به اين اقدام غير منتظره اكتاويو، مسئولان شيرين فراز امروز شكوائيه خود را عليه اين مربي تنظيم كرده و از وي به مراجع قضايي فيفا شكايت خواهند كرد

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

محمد نوازی از استقلال اخراج شدساعت خبر: 22:49 - تاريخ خبر: 19/12/1386 محمد نوازی هافبک تیم فوتبال استقلال با نظر فیروز کریمی از فهرست این تیم کنار گذاشته شد تا باشگاه در خصوص ادامه همکاری با وی تصمیم گیری کند.
    به دنبال اختلاف نظر محمد نوازی با فیروز کریمی در نهایت سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران تصمیم گرفت بازیکن با تجربه تیمش را از فهرست تیم کنار بگذارد. فیروز کریمی، نوازی را از فهرست تیم کنار گذاشته است و از باشگاه خواسته تا در خصوص قطع همکاری با وی تصمیم گیری کند. نوازی در حالی از تیم کنار گذاشته می شود که طی دو بازی اخیر تیم فوتبال استقلال جایی در فهرست 18 نفره تیم نداشته است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

رئيس کميته داوران فوتبال : سرمربيان به نحوه داوري ، گله مند نباشند ساعت خبر: 14:29 - تاريخ خبر: 20/12/1386 تهران / واحد مرکزي خبر / ورزشي 1386/12/20
    رييس کميته داوران فدراسيون فوتبال درپي اعتراض هاي اخير سرمربيان برخي تيم هاي حاضر در رقابت هاي باشگاه هاي برتر به داوران ، گفت : سرمربيان به نحوه قضاوت داوران ، بيخود گله مي کنند.
    به گزارش واحد مرکزي خبر ، مسعود عنايت افزود : علتي وجود ندارد چون سرمربيان از داور شاکي هستند بگوييم آنان درست مي گويند.
    وي اظهار داشت : آنان کارشناس داوري نيستند و برخي از آنان قوانين داوري را نيز به درستي نمي دانند.
    عنايت با بيان اينکه هيچ جاي جهان سرمربيان کارشناسان داوري نيستند ، گفت : مگر نظر سرمربيان صائب است که هر چه مي گويند درست باشد ؟
    وي درباره قضاوت فغاني در ديدار تيم هاي فوتبال پاس همدان و پيروزي تهران هم اظهار داشت : اين داور خيلي عالي قضاوت کرد و تنها اشکال وي تمرکز نداشتن در زمان پنالتي و مکثي که در اعلام گل نشدن پنالتي داشت ، بود.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

خبرگزاري دانشجويان ايران

محمود فكري كه مدتي است تمرينات شيرين فراز را ترك كرده است،‌ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: در پايان جلسه‌ي كميته‌ي انضباطي چهارشنبه شب، به دليل شركت نكردن در تمرينات به مبلغ 200 هزار تومان جريمه شدم و از طرف ديگر، باشگاه نيز موظف شد تمام طلب‌هاي من را پرداخت كند.
    وي ادامه داد: با راي صادره باشگاه موظف شده است تا 80 درصد قرارداد من را پرداخت كند. در حالي كه تاكنون تنها 10 درصد از كل مبلغ قرارداد از طرف باشگاه به من رسيده است.
    مدافع شيرين فراز با اشاره به اين كه از باشگاه هيچ نماينده‌اي در جلسه حضور نداشت، افزود: در صورتي كه باشگاه طلب مرا بپردازد، به تمرينات برمي‌گردم و در خدمت تيم خواهم بود. در غير اين صورت مجددا به كميته‌ي انضباطي شكايت مي‌كنم.
    فكري شرايط به وجود آمده در شيرين فراز را غيرقابل پيش‌بيني دانست و تاكيد كرد: پس از اين كه از استقلال بيرون آمدم، درصدد اثبات انكار ادعاهاي بي‌اساس عليه خود برآمدم و براي همين حاضر بودم با بازي در ضعيف‌ترين تيم ليگ برتر اين موضوع را به اثبات برسانم كه دوران فوتبالي فكري تمام نشده است.
    وي ادامه داد: با وجود اين، به هيچ عنوان تصور نمي‌كردم كه پس از حضور در شيرين فراز با چنين مشكلاتي روبه‌رو شوم.
    مدافع شيرين فراز در پاسخ به سوالي در خصوص حضور در تيم ديگر يادآور شد: در حال حاضر از هيچ تيمي پيشنهاد ندارم و تصميم‌گيري در اين رابطه را به انتهاي فصل موكول مي‌كنم.
    فكري درخصوص انتخاب علي دايي به عنوان سرمربي تيم ملي نيز به خبرنگار ايسنا گفت: هر چند كه دايي توانايي هدايت تيم ملي را دارد اما، بهتر بود تا وي پس از چند سال مربي‌گري، اين سمت مهم را برعهده بگيرد.
    وي اذعان داشت: ابهت و كارنامه درخشان دايي در عرصه بين‌المللي ايجاب مي‌كند تا مهاجم سابق تيم ملي پست‌هاي سازماني بالاتر و پر اهميت‌تري را در فيفا و كنفدراسيون فوتبال آسيا قبول كند.
    فكري در پايان تصميم علي دايي را براي قبول نيمكت تيم ملي اشتباه دانست و گفت: با وجود ركوردهاي درخشان و عملكرد عالي دايي در گذشته، امكان تخريب چنين اسطوره‌اي در صورت كسب نتايج نامناسب بسيار زياد است

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

مسعود اقبالی در گفت و گو با ایسکانیوز:بازیکنان موظفند در تمرینات شرکت کنند//مسایل داخلی باید در باشگاه حل شودتهران- خبرگزاری ایسکانیوز: مربی تیم فوتبال صبا باتری گفت: بازیکنان در هر شرایطی موظفند تعهد خود را به باشگاه عملی کنند و در تمرینات شرکت کنند.مسعود اقبالی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، درخصوص درگیری فریدون فصلی با ضیایی خاطرنشان کرد: این مسایل در هر باشگاهی وجود دارد اما متاسفانه این مساله بیش از حد بزرگ شد و حاشیه های زیادی را با خود به همراه داشت.
    وی افزود: امیدوارم بازیکنان در هر شرایطی در تمرینات حاضر شوند زیرا در شرایط بسیار حساسی قرار داریم و اگر می خواهیم همچنان در بین مدعیان قرار داشته باشیم باید این حاشیه ها را از خود دور کنیم.
    مربی تیم فوتبال صبا باتری با اشاره به ناراحتی تمام بازیکنان از ضیایی به ایسکانیوز گفت: فکر نمی کنم خبر این اختلافات صحیح باشد و بازیکنان با حضور در تمرینات باید به تمام حاشیه ها خاتمه دهند.
    یحیی گل محمدی به عنوان کاپیتان تیم وظیفه سنگینی در جمع و جور کردن این حاشیه ها دارد که امیدوارم با همکاری خود با باشگاه به این موضوع خاتمه دهد.
    اقبالی درخصوص حضور محمد احمدزاده به عنوان دستیار علی دایی در تیم ملی تصریح کرد: احمدزاده در گذشته شاگرد من بوده است و از لحاظ علمی در سطح بسیار خوبی قرار دارد در مجموع فکر می کنم احمدزاده و کمک های خارجی دایی بتواند به او کمک های زیادی کند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

مازیار زارع در گفتگو با ایسکانیوز:با شکست استقلال به اوج باز می گردیم// احمدزاده شایسته حضور در کادر دایی بود!تهران – خبرگزاری ایسکانیوز : کاپیتان تیم ملوان بندر انزلی با اشاره به دیدار مقابل تیم استقلال گفت:به طور حتم این دیدار پایانی بر ناکامی های اخیر ما خواهد بود تا با شکست استقلال دو باره به اوج بازگردیم.مازیار زارع روز دوشنبه در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران" ایسکانیوز" اظهار داشت:متاسفانه تیم ما علی رغم شایستگی های خود در این چند هفته موفق به کسب نتایج قابل قبول در برابر حریفان نشده است ولیکن با شناختی که ازنحوه بازی فوتبال تیم استقلال داریم به خوبی بر این مسئله واقفیم که چطور باید حملات این تیم را خنثی کنیم.
    وی تصریح کرد: برای مهار بازی درگیرانه و تهاجمی استقلالی ها ارائه یک بازی انتحاری ،با دفاعی منطقی را مد نظر داریم.
    کاپیتان تیم ملوان افزود: با انگیزه ای که دربازیکنان ما موج می زند امیدوارم که همه چیز بازی به نفع تیم ما تمام شود تا با کسب سه امتیاز این دیدار بتوانیم به جایگاه بهتری از جدول رده بندی برسیم.
    وی در خصوص انتخاب احمدزاده به عنوان دستیار دایی درتیم ملی به ایسکانیوز گفت: دایی بهترین گزینه را برای خود در تیم ملی انتخاب کرد چرا که احمدزاده هم از تحصیلات و هم از علم به روز فوتبال دنیا مطلع است و می تواند زوج خوبی برای دایی در تیم ملی باشد.
    زارع با اشاره به دو شغله بودن احمدزاده گفت: با قابلیت های بالایی که احمدزاده از خود به اثبات رسانده است فکر نمی کنم که این موضوع خللی در کار ایشان ایجاد کند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

حسن روشن در گفتگو با ایسکانیوز:کریمی را به حجازی تحمیل کردند//در استقلال همه تصمیم گیرنده اند//یک دایی به کل لشکر قلعه نویی می ارزدتهران- خبرگزاری ایسکانیوز: مدیر آکادمی باشگاه استقلال تهران گفت: آوردن کریمی از روز اول اشتباه بود و او را به اجبار به حجازی تحمیل کردند.حسن روشن روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجوئی "ایسکانیوز"، در خصوص حاشیه های به وجود آمده در استقلال تهران خاطر نشان ساخت: متاسفانه کریمی با اخراج های مکرری که می کند استقلال را وارد حاشیه کرده است و فکر می کنم با این کار ها ضربه محکمی را به تیم وارد خواهد کرد.
    وی افزود: اخراج نوازی حرکت بسیار اشتباهی بود که از جانب کریمی صورت گرفت. در مجموع آوردن کریمی اشتباه بسیار بزرگی بود که شخص حجازی هم از روز اول با آمدن کریمی به شدت مخالف بود و با تحمیل او را پذیرفت.
    مدیر آکادمی باشگاه استقلال تهران با اشاره به دلایل ناکامی های استقلال به ایسکانیوز گفت: متاسفانه در استقلال یک نفر تصمیم گیرنده نیست و تا زمانی که در این تیم تصمیم گیرنده ای واحد وجود نداشته باشد وضعیت به همین شکل خواهد بود.
    حسن روشن در خصوص اعضای کادر فنی تیم ملی تصریح کرد: خوشبختانه دایی گام اول را با قدرت برداشت و در انتخاب مربیان خود بسیار باهوش عمل کرد. احمدزاده از مربیان بادانش و جوان ایران است و غلامپور هم یکی از با اخلاق ترین ورزشکاران ایران است.
    وی در خصوص مربی آلمانی تیم ملی به ایسکانیوز گفت: این مربی در کار های پایه بسیار تخصص دارد و فکر می کنم با برنامه ریزی مناسب بتوانیم از او به بهترین شکل سود بجویم. دایی با کادری که انتخاب کرد ارزش های خود را به اثبات رساند و حالا باید متوجه شویم که دایی به تنهایی به کل لشگر قلعه نویی می ارزد و خشوبختانه سرمربی جدید تیم ملی بر خلاف فرد قبلی چهره شناخته شده ای در جهان است و بزرگی او باعث موفقیت تیم ما می شود

.................................................. .....................................
    00000000000000000000000000000000000000000000000
    .................................................. .....................................
    00000000000000000000000000000000000000000000000

اکبر میثاقیان در گفتگو با ایسکانیوز:همه انصاری فرد را می شناسند// مهابادی در حدی نیست که از او ناراحت شومتهران- خبرگزاری ایسکانیوز: سرمربی سابق تیم فوتبال راه آهن در خصوص صحبت های انصاری فرد گفت: همه از سبک مدیریت انصاری فرد مطلع هستند و به خوبی او را می شناسند و فکر نمی کنم لازم باشد توضیح دهم.اکبر میثاقیان روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجوئی ایران "ایسکانیوز"، خاطر نشان ساخت: متاسفانه به مشکلاتی در راه آهن برخورد کردم که دیگر ماندن در این تیم را صلاح نمی دیدم و تصمیم گرفتم از این تیم جدا شوم.
    وی افزود: فعلا تصمیم ندارم به تیمی بپیوندم و قصد دارم تا پایان فصل استراحت کنم. گزینه اول من برای سرمربی گری در فصل تیم های تهرانی هستند زیرا تصمیم دارم در تهران بمانم.
    سرمربی سابق تیم فوتبال راه آهن در خصوص ناراحتی خود از داود مهابادی به ایسکانیوز گفت: مهابادی در حدی نیست که بخواهم از او دلخور باشم و معمولا از کسانی ناراحت می شوم که آنها را در حد و اندازه های خود بدانم. در تیم راه آهن هر روز احساس خطر می کردم و هر روز یکی از مربیان به عنوان جانشین من مطرح می شد و همین مسائل در روحیه من تاثیر منفی گذاشته بود.
    میثاقیان در خصوص کادر فنی تیم ملی تصریح کرد: انتخاب احمدزاده واقعا قابل تقدیر است زیرا او از با لیاقت ایران است که می تواند با دانش خود به تیم ملی ما خدمات زیادی را عرضه کند. غلامپور هم از افراد شناخته شده است که می تواند به دایی کمک کند. در مجموع دایی تا کنون وظایف خود را به خوبی انجام داده و امیدورم تا پایان به همین شکل ادامه دهد

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

فریدون فضلی در گفتگو اختصاصی با ایسکانیوز:از ضیایی به دادگاه شکایت می کنمتهران- خبرگزاری ایسکانیوز: مهاجم تیم فوتبال صباباتری گفت: به خاطر توهین رکیکی که ضیایی به من کرده است از او در دادگاه شکایت خواهم کرد.فریدون فضلی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران دانشجوئی ایران "ایسکانیوز"، در خصوص درگیری خود با ضیایی خاطر نشان ساخت: در روز بازی با استقلال تهران از دست ضیایی ناراحت بودم و ناراحتی خود را نشان دادم اما پس از بازی از برخورد خود ناراحت بودم و می خواستم از او عذر خواهی کنم و این موضوع را به باشگاه هم اعلام کردم.
    وی افزود: روز دیدار با هما می خواستم از او عذر خواهی کنم که متاسفانه وی شروع به ادای حرف های بسیار رکیک کرد و خواست به من حمله کند.
    مهاجم تیم فوتبال صباباتری با اشاره به شکایت خود از ضیایی به ایسکانیوز گفت: ضیایی در توهین به من حرف های بسیار رکیکی بر زبان آورد که در حمایت از خود حتی اگر قرار باشد فوتبال را کنار بگذارم نمی گذارم، حقم پایمال شود.
    وی در خصوص حمایت یحیی گل محمدی و دیگر بازیکنان از او تصریح کرد: باید از یحیی و دیگر بازیکنان تشکر کنم که حق را به حق دار دادند.
    به اظهار وی ، اعتراض آنها نشان از مشکلات دیگر بازیکنان با ضیایی بود و سرمربی تیم باید با بازیکنان روانشناسانه برخورد کند که متاسفانه ضیایی این اصول را در برخورد با بازیکنان زیر پا گذاشت.
    فضلی گفت: به هیچ عنوان دوست ندارم صباباتری افت کند ، اما مدیریت در تیم به حدی وخیم است که نمی توانم از آن چشم پوشی کنم و باید به ضیایی خیلی چیز ها را ثابت کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •