تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 32 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 311

نام تاپيک: تعمير فلش مموري هاي سوخته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    haminja

پيش فرض

همتون یا با پارتیشن مجیک یا بهتر و ساده تر از اون از این برنامه استفاده کنین.البته دوستان تعمیرکار شرمنده که کار و کاسبیتون خراب میشه؟
    hp usb disk storage format tool

داره خودمونی میشه -_|DeaTh-AnGeL|_-'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ن هم یک فلش 8G سوني دارم وقتی فلش رو به کامپیوتر وصل میکنم اون رو میشناسه ولی وقتی که میخوام بازش کنم میگه باید فرمت بشه ومن هم فرمتش میکنم وتا 99 درصد پیش میره و بعد پیغام میده که قادر به فرمت کردن فلش نیست ویروس کش nod32 آپدت شدش هم نتونست کاری بکنه با نرم افزارهای alvandciti و OnLineRecovery فرمت نشد کسی میتونه راهنمایی کنه ویا اونو تعمیر کنه.
    لطفا جواب هم بديد چون تو اين تاپيك 99.8% سواله و 0.2% جوابه
    خوشحال ميشم جوابمو بديد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    یه فلش 32 دارم
    فایل هایی که میریزم توش فایل ها رو اجرا نمیکنه
    چی کار کنم
    هرکی پیشنهاد داره لطفا وخواهشا و التماسا یه ایمیل به من بزنه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یه فلش 8 گیگ توشیبا دارم فایل اتورانش پاک شده و اطلاعات داخلش را نیاز دارم لطفا راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Juventus FC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

آقا من فلش رو وقتي به Pc وصل مي كنم آيكون درايو مياد ولي وقتي روش كليك ميكنم ميگه بايد فرمت بشه وقتي فرمت هم ميكنه آخرشه ميگه windows was unable to camplete the format.در ضمن خواستم با داس هم فرمت كنم ولي بازم نشد يكي هم برنامه PartitionMagic را معرفي كرد كه با اون هم نتونستم كار كنم يعني سوخته.خواهشا كمك كنيد ديگه نميدونم بايد چيكار كن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

14 تعميير فلش

با سلام
    من يک فلش مموري 32 گيگ Silicon Power خريدم وقتي به pc وصلش مي‌کنم چراغش روشن ميشه ولي پيغام زير رو ميده
    USB Device Not Recognized در بالن گوشه پايين سمت راست دسکتاپ ظاهر ميشه و وقتي توي Device manager در قسمت Universal Serial bus controler رو نگاه مي کنم يک unknown Device اضافه ميشه که کاريش هم نميشه کرد.
    به نظر شما اين فلش مموري قابل تعميير هستش و يا اينکه سوخته و نيز منظور از فلش کردن چي هستش؟
    با تشکر از تمامي دوستان.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

14 تعميير فلش

با سلام
    من يک فلش مموري 32 گيگ Silicon Power خريدم وقتي به pc وصلش مي‌کنم چراغش روشن ميشه ولي پيغام زير رو ميده
    USB Device Not Recognized در بالن گوشه پايين سمت راست دسکتاپ ظاهر ميشه و وقتي توي Device manager در قسمت Universal Serial bus controler رو نگاه مي کنم يک unknown Device اضافه ميشه که کاريش هم نميشه کرد.
    به نظر شما اين فلش مموري قابل تعميير هستش و يا اينکه سوخته و نيز منظور از فلش کردن چي هستش؟
    با تشکر از تمامي دوستان.

داره خودمونی میشه Farshid-jan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    یه گوشه آروم این کره خاکی

پيش فرض

سلام دوستان
    منم یه فلش سیلیکون پاور 32 گیگ گرفتم که فایل رو وقتی کپی میکنی روی فلش هست اما زمانیکه فلش رو از پورت جدا و دوباره وصل میکنی هیچی توش نیست

البته اینم بگم که با اینکه چیزی توش نیست اما فضای فلش به اندازه حجم همون فایل اشغال شده
    ضمنآ hiden هم نیستن. با برنامه های مختلف هم فرمت کردم

راستی کسی از دوستان میدونه این فلش مموری ها با چه برنامه ای پروگرم میشن؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام
    با تشکر از تمامي دوستان.
    سلام.
    من هم همین مشکل رو با فلشم دارم. البته من وقتی به پورت جلوی کیس یک کامپیوتر وصلش کردم اینطور شد و علتش هم این بود که اتصالات پورت یو اس بی کیس جابجا بود.
    در این حالت من فکر میکنم که برای آی سی تغذیه یا قطعات مسیر تغذیه فلش مشکل پیش میاد و این پیغام رو در ویندوز میده. برای تعمیر سخت افزاری این مشکل هم نیاز به شماتیک برد فلش هستش و متاسفانه من برای فلش کینگ ستون خودم نتونستم شماتیکی پیدا کنم. دوستان اگر سایتی رو که این شماتیک ها رو داره و برای دانلود گذاشته سراغ دارن معرفی کنن. با تشکر

داره خودمونی میشه day777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    منم یه فلش سیلیکون پاور 32 گیگ گرفتم که فایل رو وقتی کپی میکنی روی فلش هست اما زمانیکه فلش رو از پورت جدا و دوباره وصل میکنی هیچی توش نیست

البته اینم بگم که با اینکه چیزی توش نیست اما فضای فلش به اندازه حجم همون فایل اشغال شده
    ضمنآ hiden هم نیستن. با برنامه های مختلف هم فرمت کردم

راستی کسی از دوستان میدونه این فلش مموری ها با چه برنامه ای پروگرم میشن؟؟
    دقيقا من هم همين مشكل رو دارم.با نرم افزار هاي مختلف فرمتش كردم حتي low level format كردم .اما مشكل حل نشد.فكر كنم بهمنون تقلبي انداختن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •