تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 112

نام تاپيک: پشتيباني و خدمات محصولات شركت آواژنگ

داره خودمونی میشه A.S.C's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    AVAJANG SERVICE

پيش فرض

مدل و شماره سريال قطعه خود را بگوييد تا رسيدگي كنم.
    Last edited by A.S.C; 26-11-2007 at 09:41.

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض تاپيك پشتيباني و خدمات محصولات شركت آواژنگ

سلام ..

تاپيك هايي كه در بخش هاي ( پردازنده و مادربورد ) - ( گرافيك و مانيتور ) - ( كارت هاي جانبي ) - ( رم و هارد ديسك ) توسط مسوول پشتيباني شركت آواژنگ ايجاد شده بود را با يكديگر ادغام كردم .

فقط يك نكته كه خيلي مهم هست اينكه دوستان بحث تبليغ نداشته باشن. چون خلاف قوانين بوده و اخطار خواهند گرفت .
    باز اگر احتياج به ويرايش داره بگيد تا انجام بدم .

ممنون /.

آخر فروم باز amin123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

ميخوام بدونم شركت آواژنگ با اين عظمت و قدرتش چرا نتونسته نمايندگي انحساري در ساير استانها (مانند اصفهان) بزنه كه فروشنده ها مجبور نباشند قطعه معيوب را به تهران بفرستند و اينجوري 1 الي 2 هفته كاربر را بلا تكليف نگه دارند.........

به نظر من اگر در شهر هاي بزرگ (حداقل) اين توانايي را داشته باشند كه گارانتي را در خود شهر انجام بدهند.مسلما رضايت فروشنده ها و كاربران را بيشتر ميكنند و اين كار باعث اعتماد بيشتر آنها به اين گارانتي ميشود.همانطور كه شركت هاي بزرگ ديگه (كه احتمالا خودتون ميدونيد كي را ميگم) در حال انجام اين كار است........
    Last edited by amin123; 26-11-2007 at 11:36.

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

شرمنده .. من باز يه نكته اي رو اشاره كنم .
    فكر مي كنم بحث در مورد سياست كاري شركت يا اهدافش و يا .. نباشه بهتره ( البته خود جناب رزاقي هم بايد نظر بدهند )
    همانطور كه از اسم تاپيك مشخصه بحث تنها در مورد محصولات شركت بايد باشه
    ============
    نمي دونم البته اگر خود جناب رزاقي هم تمايل داشته باشن و به سوالات جانبي هم جواب بدن جالب ميشه با دقت به اينكه بحث اصلي از بين نره .

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    AVAJANG SERVICE

پيش فرض

ميخوام بدونم شركت آواژنگ با اين عظمت و قدرتش چرا نتونسته نمايندگي انحساري در ساير استانها (مانند اصفهان) بزنه كه فروشنده ها مجبور نباشند قطعه معيوب را به تهران بفرستند و اينجوري 1 الي 2 هفته كاربر را بلا تكليف نگه دارند.........

به نظر من اگر در شهر هاي بزرگ (حداقل) اين توانايي را داشته باشند كه گارانتي را در خود شهر انجام بدهند.مسلما رضايت فروشنده ها و كاربران را بيشتر ميكنند و اين كار باعث اعتماد بيشتر آنها به اين گارانتي ميشود.همانطور كه شركت هاي بزرگ ديگه (كه احتمالا خودتون ميدونيد كي را ميگم) در حال انجام اين كار است........
    آواژنگ در حال حاضر در شهرهاي بزرگ تا جايي كه امكان دارد تعميرات را انجام مي دهد.
    در اصفهان دو شركت ..... و .... اين كار را انجام مي دهند. اين دو شركت از نمايندگان ما هستند.
    شما ميتوانيد هم اكنون به نمايشگاه اصفهان رفته و به غرفه نماينده ما مراجعه كنيد.
    مادربرد در شهر اصفهان زماني به تهران ارسال مي شود كه امكان تعمير در آن شهر مقدور نيست.

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    AVAJANG SERVICE

پيش فرض

شرمنده .. من باز يه نكته اي رو اشاره كنم .
    فكر مي كنم بحث در مورد سياست كاري شركت يا اهدافش و يا .. نباشه بهتره ( البته خود جناب رزاقي هم بايد نظر بدهند )
    همانطور كه از اسم تاپيك مشخصه بحث تنها در مورد محصولات شركت بايد باشه
    ============
    نمي دونم البته اگر خود جناب رزاقي هم تمايل داشته باشن و به سوالات جانبي هم جواب بدن جالب ميشه با دقت به اينكه بحث اصلي از بين نره .
    من كاملاً با نظر شما موافقم.
    دوستان خواهشمندم اسم تبليغات را براي اين قضيه به كار نبريد. واقعاً نمي دانم ما ايراني ها چرا نمي پذيريم كه يك نفر قصد كمك كردن داره. اصلاً بحث تبليغي در كار نيست.
    خواهشمندم اصلاً سوال در مورد قيمت محصول نپرسيد يا اينكه اين محصول مثلاً با محصول شركت ديگر فلان فرق را داره . اصلاً از اين سوالات پرسيده نشده چون جوابي به اين سوالات داده نخواهد شد.
    به سوالاتي كه جنبه تبليغي داشته باشه به هيچ عنوان پاسخ نمي دهم.
    خواهشمندم سوالات خود را فقط در زمينه گارانتي و فني بپرسيد.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مثل اينكه اينجانب بايستي دست به كار بشم و يك سري اخبار داخلي رو اينجا بيان كنم
    آقا جان واقعا من یکی که نمیدونم کی درست میگه و از سخت افزار و بازارشم سر در نمی آرم!شما اگه لطف کنید و هرچیزی رو که میدونید بگید تا هم اطلاع رسانی بشه هم اینکه من نوعی که کی خوام چیزی بگیرم کلاه سرم نره!

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    AVAJANG SERVICE

پيش فرض

سلام ..

تاپيك هايي كه در بخش هاي ( پردازنده و مادربورد ) - ( گرافيك و مانيتور ) - ( كارت هاي جانبي ) - ( رم و هارد ديسك ) توسط مسوول پشتيباني شركت آواژنگ ايجاد شده بود را با يكديگر ادغام كردم .

فقط يك نكته كه خيلي مهم هست اينكه دوستان بحث تبليغ نداشته باشن. چون خلاف قوانين بوده و اخطار خواهند گرفت .
    باز اگر احتياج به ويرايش داره بگيد تا انجام بدم .

ممنون /.
    تشكر بنده را بابت اين اقدام مفيد بپذيريد.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

آواژنگ در حال حاضر در شهرهاي بزرگ تا جايي كه امكان دارد تعميرات را انجام مي دهد.
    در اصفهان دو شركت ..... و .... اين كار را انجام مي دهند. اين دو شركت از نمايندگان ما هستند.
    شما ميتوانيد هم اكنون به نمايشگاه اصفهان رفته و به غرفه نماينده ما مراجعه كنيد.
    مادربرد در شهر اصفهان زماني به تهران ارسال مي شود كه امكان تعمير در آن شهر مقدور نيست.

ممنون از جوابتون ولي تا اونجايي كه من مطلع هستم و توي بازار جا افتاده فقط ي شركت هست كه اون هم ظاهرا با شما همكاري نداره و جدا كار ميكنه (لسم شركت را براتون با پيام خصوصي ميگم) اگه ميشه شما لطف كنيد و اسم اون دو شركت را بگيد كه ما از سردر گمي در بياييم.من و همكارانم محصولات گيگا را واقعا خوب فروش ميكنيم ولي با گارانتي آنها مشكل داريم......

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

ظاهرا نميشه به شما PM فرستاد
    A.S.C has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her

اگر ميشه به ID من در YAHOO پيغام بديد.ممنون ميشم............

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •