تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 7 اولاول ... 234567 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 62

نام تاپيک: سریال حلقه سبز

آخر فروم باز LeBron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مجموعه شش از دهی بود
    آخرشو خوب جمع کردن ولی کشش دادن!
    قسمت آخر نیم ساعت قاصدکه یه ساعت تو اتوبان در کلنجار بود !
    یاد کارای سیروس مقدم مینداخت منو!
    ولی نسبت به خیلی از سریالای ایرونی بهتر کار شد

آخر فروم باز bidastar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    2,695

پيش فرض توضیحات ابراهیم حاتمی کیا درباره سریال حلقه سبز

توضیحات ابراهیم حاتمی کیا درباره سریال حلقه سبز: «این سریال درباره

خضر نبی بود»

ابراهیم حاتمی کیا، کارگردان سریال حلقه سبز درباره این سریال و نحوه پایان آن توضیح داد.

به گزارش سایت خبری managara.com، حاتمی کیا این سریال را یکی از بهترین کارهای حرفه ای خود در سی سال گذشته خواند و گفت: «حلقه سبز عصاره تمام افکار و هنر من در زمینه سینما، دین، اخلاق، ازدواج، پزشکی و پیوند است و کسانی که به آن اعتراض می کنند هیچ آشنایی با این مفاهیم ندارند.»

حاتمی کیا آثار قبلی خود نظیر از کرخه تا راین و بوی پیراهن یوسف را در برابر این سریال کم ارزش خواند و گفت: « اگر جهان بینی ای را که الان داشتم آن زمان می داشتم، به جای هریک از آن آثار یک حلقه سبز می ساختم.»

وی که در تالار اجتماعات بهشت زهرای وزارت کشور و در حضور جمعی از متخصصان پیوند مو واعضای ایران سخن می گفت، این سریال را از حیث حرفه پزشکی هم بی نظیر خواند واز سازمان نظام پزشکی قانونی کشور خواست تا از این فیلم برای آموزش دانشجویان پزشکی قانونی استفاده شود.

حاتمی کیا در پاسخ به سوالی درباره علت انتخاب نام «حلقه سبز» برای این سریال گفت: «عرفانی ترین بخش این فیلم، نام آن است که از "حلقه" به معنای گردی و "سبز" به معنای اخضر آمده است و همانطوری که می دانیم این اخضر با "خضر" هم خانواده است که این خضر نبی یکی از انبیایی بوده است که با نوشیدن آب حیات و بدون هیچ گونه پیوند اعضایی و علی رغم تلاش پزشکان تا الان زنده مانده است. در حقیقت این سریال درباره خضر نبی بود»

حاتمی کیا این سریال را از حیث فنی نیز با تایتانیک مقایسه کرد و فاش ساخت که فقط برای فیلم برداری صحنه هایی که گاز سبز صحنه را می پوشاند، بیش از دو تن لوبیا مصرف شده است !!

وی «حلقه سبز» را به خاطر استفاده از قلب و روح و گاز سبز و گریه های فراوان، معناگراترین سریال تلویزیونی جهان خواند و اظهار امیدواری کرد که در سری دوم این مجموعه با عنوان «حلقه سبز پررنگ» رکورد معنویت قبلی خود را جابجا کند.

در پایان این مراسم لوح تقدیر انجمن موی ایران، مشترکاً به حاتمی کیا و حسن گلابش اهدا و سپس عملیات رد شدن حسن گلاب و گلبهار از دیوار سالن در میان گاز سبز غلیظ اجرا شد.

حـــــرفـه ای Asalbanoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

توضیحات ابراهیم حاتمی کیا درباره سریال حلقه سبز: «این سریال درباره

خضر نبی بود»

ابراهیم حاتمی کیا، کارگردان سریال حلقه سبز درباره این سریال و نحوه پایان آن توضیح داد.

به گزارش سایت خبری managara.com، حاتمی کیا این سریال را یکی از بهترین کارهای حرفه ای خود در سی سال گذشته خواند و گفت: «حلقه سبز عصاره تمام افکار و هنر من در زمینه سینما، دین، اخلاق، ازدواج، پزشکی و پیوند است و کسانی که به آن اعتراض می کنند هیچ آشنایی با این مفاهیم ندارند.»

حاتمی کیا آثار قبلی خود نظیر از کرخه تا راین و بوی پیراهن یوسف را در برابر این سریال کم ارزش خواند و گفت: « اگر جهان بینی ای را که الان داشتم آن زمان می داشتم، به جای هریک از آن آثار یک حلقه سبز می ساختم.»

وی که در تالار اجتماعات بهشت زهرای وزارت کشور و در حضور جمعی از متخصصان پیوند مو واعضای ایران سخن می گفت، این سریال را از حیث حرفه پزشکی هم بی نظیر خواند واز سازمان نظام پزشکی قانونی کشور خواست تا از این فیلم برای آموزش دانشجویان پزشکی قانونی استفاده شود.

حاتمی کیا در پاسخ به سوالی درباره علت انتخاب نام «حلقه سبز» برای این سریال گفت: «عرفانی ترین بخش این فیلم، نام آن است که از "حلقه" به معنای گردی و "سبز" به معنای اخضر آمده است و همانطوری که می دانیم این اخضر با "خضر" هم خانواده است که این خضر نبی یکی از انبیایی بوده است که با نوشیدن آب حیات و بدون هیچ گونه پیوند اعضایی و علی رغم تلاش پزشکان تا الان زنده مانده است. در حقیقت این سریال درباره خضر نبی بود»

حاتمی کیا این سریال را از حیث فنی نیز با تایتانیک مقایسه کرد و فاش ساخت که فقط برای فیلم برداری صحنه هایی که گاز سبز صحنه را می پوشاند، بیش از دو تن لوبیا مصرف شده است !!

وی «حلقه سبز» را به خاطر استفاده از قلب و روح و گاز سبز و گریه های فراوان، معناگراترین سریال تلویزیونی جهان خواند و اظهار امیدواری کرد که در سری دوم این مجموعه با عنوان «حلقه سبز پررنگ» رکورد معنویت قبلی خود را جابجا کند.

در پایان این مراسم لوح تقدیر انجمن موی ایران، مشترکاً به حاتمی کیا و حسن گلابش اهدا و سپس عملیات رد شدن حسن گلاب و گلبهار از دیوار سالن در میان گاز سبز غلیظ اجرا شد.
    سلام
    ضمن تشکر با تاپیک اصلی این سریال ادغام شد.

داره خودمونی میشه ناخوانده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

ديروز پشت صحنه سريال رو گذاشت. يه چيزي توش تاكيد شده بود كه به نظرم اونجور كه بايد در موردش صحبت نشده، اونهم فيلمبرداريش بود.
    واقعا فيلمبرداري حرفه‌اي و جالبي داشت. مثلا نصب دوربين روي ماشين از كارايي كه من تقريبا تو سريالهاي ديگه نديده بودم، يا صحنه ‌هايي كه از بالاي sun roof گرفته شده بود.
    فكر مي كنم سوا از مفاهيم، از نظر تكنينكي خيلي كار قابل توجهي بود.
    ضمنا ديروز يه اشاره‌اي هم به اون مادري كرد كه تو سريال قلبشو دادن به كوروش، كه اون حرفها هم فوق‌العاده بود. قسمتهاي مربوط به اون مادره به نظر من خيلي عالي و طبيعي از كار در اومده بود. واقعا عالي بود.
    اميدوارم كاراي بهتري رو از حاتمي كيا شاهد باشيم.

والسلام

آخر فروم باز sarina_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    (*v*)

پيش فرض

من فقط تونستم چند قسمت آخر را ببینم ولی خوشم اومد
    اون دو تا قاصدک نماد خوبی بودن
    و بازی حسن هم خیلی با حال بود

حـــــرفـه ای karin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Far away from here

پيش فرض

من فقط تونستم چند قسمت آخر را ببینم ولی خوشم اومد
    اون دو تا قاصدک نماد خوبی بودن
    و بازی حسن هم خیلی با حال بود
    آره
    با قاصدکا خیلی حال کردم
    قشنگ بود
    بر خلاف حلقه که زیاد به دلم ننشست!
    سکانس پایانی فیلم که 2 تا قاصدکا داشتن با حرکات موزون میرفتن هم خیلی دراماتیک بود!

آخر فروم باز somela's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از حاتمی کیابر میومداینچنین کاری روبه نمایش بزاره واقعا عالی بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه leira's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

به نظر منم خیلی خوب تمومش کردند
    لااقل زیاد قابل پیش بینی نبود برخلاف اکثر فیلمها
    من خودم شخصا حس بهتری نسبت به اهدای عضو و عالم ارواح پیدا کردم .

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

11 ...

باز هم ترویج خرافات.

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

یعنی روح هم خرافاته؟؟!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •