تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 92

نام تاپيک: یادگیری مسائل کوچیک اما دراصل بزرگ... "لطفا پست آغازین خوانده شود"

پروفشنال Alamate Soal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

4.حدالامکان سوار بوئینگ 747 نشید چون اوج که میگیره اکثرا تو جو نامساعد قرار میگره هی بالاپایین بالاپایین میکنه دل و روده ی آدم بالا پایین میشه(البته در کل اینطوری نیست من فقط 2 بار 747 سوار شدم تو هر دوبارم پشیمون)
    چي ميگي تو ؟
    747 امن ترنين و راحت ترينو بهترين هواپيماي مسافربري ساخته شده به دست بشره . هيچ كدوم از اين مشكلاتي كه ميگي رو نداره
    شما توي كدوم مسير ها و توي كدوم ايرلاين سوار 747 شدين كه اين مشكلات رو داشت ؟

2. این کاربر از Alamate Soal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه leopard7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

14 سوال

چطوری باید رفت سلمونی؟

داره خودمونی میشه leopard7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

به نزدیک ترین سلمونی میری سلام و وقت بخیر میگید و در جای مناسب میشینید تا اینکه نوبتتون برسه یا آرایشگر ازتون درخواست کنه روی صندلی آرایش بشینید.بعد با احترام متقابل پا میشید و روی صندلی میشینید و ازتون مدل موی دلخواه تون رو میخواد که چه مدلی باید اصلاح کنم؟
    شمام میگید مثلا همین اطراف سرم رو مرتب کنید یا این قسمتهارو کوتاه کنید یا فلان جارو مرتب کنید و یا میگید میخوام همه جاشو یکم اصلاح کنید
    همین

بعد که تموم شد پیش بند رو باز میکننه و میگه بفرمائید و شما از صندلی میایید پایین و قبلش با مانیتورهایی که کنارتونه چپ و راست سرتونو بهتون نشون میده و اگه نبود که هیچ بعد میگید چقد تقدیم کنم/چقد شد.بعد میگه مثلا 10 تمن و شما پولو میدید و میرید دنبال کارتون
    درضمن اگه با تیغ خواست جایی رو مرتب کنه هش بگید به تیغ حساسیت دارم (مثلا جاش حساسیت میکنه برام) و از اینحرفا و نذارید با تیغ بزنه. فقط اگه خواستید یک بار فقط یک بار موهای سرتونو با تیغ بزنه نه اینکه ریش و اینچیزارو چون بعدا موهای کلفت و بدریخت درمیان
    1- سر رو قبلش نمیشوره با شامپو؟ (تو تلویزیون دیدم!)
    2- بهتره قبل از سلمونی سر رو بشوریم یا نشوریم (توی خونه)؟
    3- آیا کاتالوگی از مدلها داره؟
    4- پشت گردن رو اگه خواست با تیغ بزنه نذارم؟
    5- چون که تیغ اونا خوب نیست میگید نذارم ریش رو با تیغ بزنه؟ یا کلا میگید ریش رو با تیغ نزنیم؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

1- سر رو قبلش نمیشوره با شامپو؟ (تو تلویزیون دیدم!)
    2- بهتره قبل از سلمونی سر رو بشوریم یا نشوریم (توی خونه)؟
    3- آیا کاتالوگی از مدلها داره؟
    4- پشت گردن رو اگه خواست با تیغ بزنه نذارم؟
    5- چون که تیغ اونا خوب نیست میگید نذارم ریش رو با تیغ بزنه؟ یا کلا میگید ریش رو با تیغ نزنیم؟!
    تمام سوال های که پرسیدی بستگی به این داره که کجا سلمونی میره (مثلا میری پیش مش حسین اقا که فقط مو را کوتاه میکنه یا پیش اقا رامتین که قهوه هم سرو میکنه)
    1. اگر موهات خیلی چرب باشه چرا ولی بعضی موقع ها هم بعد از اصلاح سر و میشوره بعد دوباره مو رو مرتب میکنه
    2. بهتره بشوری
    3. بستگی داره چه سلمونی میره
    4. تیغ یک چیزی سلیقه ای هست ( این حرف ها که باعث کلفتی مو و ... میشه درستی وغلطیش معلوم نیست برای ما که اینطوری نبوده به شما ربط داره

6. این کاربر از pour-homme بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

4. تیغ یک چیزی سلیقه ای هست ( این حرف ها که باعث کلفتی مو و ... میشه درستی وغلطیش معلوم نیست برای ما که اینطوری نبوده به شما ربط داره
    لطفا انجمن پرسش و پاسخ پزشکی رو ببینید و اصلاح با تیغ و این چنین موضوعات رو سرچ کنید
    به جز موی سر ، موی صورت و بدن رو با تیغ بزنید بعدا موی بیشتر و کلفت تر درمیاد.شما که نمیخوایید اینطوری بشه؟

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام....
    چند وقت پیش،دنبال ماشین بودم،و به همین خاطر،کلی نمایشگاه رو رفتم و یه سری نکاترو یاد گرفتم،اگر بشه به دوستان میخواستم تو یه پست کلی و احتمالا طولانی تجربه ی شخصی خودم رو بگم.البته اول یه مقدمه ی پیشنهادی بعدشم قسمت اصلی مربوط به نمایشگاه!!:
    اولا،قصد ما برای خرید ماشین،2 گروه اصلیه!!
    یه ماشین نو،یا یه ماشین قدیمی تر!!
    کار حالت عادی اینه که برین،یه ماشین رو الکی بپرسین و بعدش مناسب رنج قیمتی مورد نظرتون،یه ماشین بگیرین وبیارین....
    کار عاقلانه اینه که تو اینترنت،ماشین مورد نظرتون رو جست و جو کنین،یا تو سایت های مرتبط با ماشین،(تیونینگ تاک،یا انجمن ماشین خودمون!!) در موردش بپرسین، تو تیونینگ تاک،میشه تاپیک مربوط به ماشین رو پیدا کرد،مشخصات و رفتار ماشین رو بفهمید..... قیمت و سن ماشین و ....!!حالا موقع رفتن به نمایشگاه برای خرید ماشینه.....
    ---
    نمایشگاه هایی که من دیدم،2 تا گروه اصلی هستن!!
    یکی اونهایی که یه حیاط بزرگ پر از ماشینه، در این حالت،شما میری،نیگا میکنی،اگه ماشین مورد نظر،مثلا اپل استرا رو پیدا کردی،نیگاش میکنی....نکات مورد نظر،رنگ خودرو،تایر ها و کلا تمیزی بدنه هست!! نه اینکه کثیف باشه،بلکه اینکه صاف باشه نه کج و کوله!!!مرحله ی بعدی،اینه که داخل ماشین رو ببینین!! داشبورد رو تست کنین که سالمه/ نشکسته؟ ترک ور نداشته؟! شیشه و سایر مسایل....به لطف شرکت های ایران خورد و سایپا،حتمی باید چک کنین که اصلا این پژو/پرایدی که دارین نیگا میکنین،دقیقا همون مدلیه که میخواین؟! مثلا مه شکن مخرف زیر سپر،یه slx به اسم ماشین اضافه میکنه+1 میلیون پول!!کلا قیافه هاشون کپی همه از نظر چک کنین.....
    حالا که ماشین،یه جوری جاشو تو دلتون واز کرده،برین تو و بعد از سلام و خسته نباشید دادن،بپرسید که فلان ماشین،برا چه سالیه و چه قیمتی داده طرف؟ بعد از اون،حتی اگه 10 میلیون بالاتر از قیمت مورد انتظار شما گفت،از سند،سلامت موتوری،بیمه و معاینه فنی،رنگ و تصادف بپرسید....بعدش،میتونید بپرسید که ایا همین مدل رو به قیمت ارزون تر دارن یا نه؟

حالت دوم،اینه که اول طرف رو میبینی،و پشت اتاقی که اقای نمایشگاه دار و کلی ادمی که منتظرن یکی بیاد تو و بگه مدل ماشین اونا رو میخواد،بپرن و بازار گرمی رو شروع کنن....منتظر بشین تا نوبتتون بشه و از وضعیت ماشین مورد نظر بپرسید که موجود هست یا نه؟ چه رنگیه و اینکه قیمت و سند و بیمه و معاینه اش چطوریه وضعیت؟!! اگر ماشین موجود بود،مثل نوع اول،میرین ماشین رو می بینین،مدل و سلامت بدنه و داخل ماشین رو تست می کنین....

بعد از این موارد،اگر ماشین توجهتون رو جلب کرد و خریدار بودین،میپرسید که میتونین سوار ماشین بشین؟ صندلی ها،داشبودر،سیستم پخش و چراغ ها رو تست کنین....موتور و جلوبندی رو میذارین مرحله ی بعدی....!!!
    حالا که قرار مدار ها رو گذاشتین،طرف نمایشگاهی زنگ میزنه به احب ماشین یا اینکه کارگرش رو باهاتون میفرسته!!خوب،شما هم میبرین ماشین رو(اگه رانندگیتون متوسط به بالاست،خودتون رانندگی کنین که متوجه بشین ایا ماشین ساری میده یا فقط یه بنده ی تمیزه؟!!سعی کنین یه مسیر با شیب نسبتا محکم رو تست کنین که مشخص بشه ماشین میتونه راه بره یا نه....تا رسیدن به یه جلوبندی ساز،یا یه تعمیر موتوری،لااقل یه بار 100 تا رو پر کنین اگه جا داشت که صدای موتور رو بشنوین!!
    ممکنه ماشین قدیمی بخواین بخریم(16 ساله ی خارجی!!) اینجور ماشین ها رو سخت میشه از یه سمند 0 که قیمت داده 500 هزار تومن خرید!! چون یه جورایی هیجانشون خیلی بالاتره!! صدای ماشین رو توجه کنین که چجوریه!!شیشه ها رو بالا بدین و کولر رو تست کنین!!(توجه کنین که اگر قبلا در مورد ماشین تحقیق کرده بودین،الان میدونین که تو چه جور رانندگیی،کولر تو چه دوری،باید چجوری باشه!!) خراب بودن کولر خیلی اذیتتون میکنه!!!
    حالا،رسیدین به یه جلوبندی ساز!! به طرف میگین میخواین ماشین رو بخرین و بخواین که شاسی رو تست کنه که کج نباشه ایجوش نخورده باشه و اینا(خودتون هم فرمون رو ول کنین تو سرعت 60-80 که ایا ماشین به یه سمت خاص میکشه یا نه!!)
    اگه مشکلی بود،بیخیال بشین و برگردین به نمایشگاه!!(این مورد خیلی اذیت میکنه تعیرش و احتمالا تنها دلیل فروش ماشینه!!) در غیر این صورت،ماشین رو ببرید پیش یه تعمیر موتوری!!! بهش بگین ماشین رو دیاگ بزنه....فوقش 20 تومن پیاده میشین،ولی کامپیوتری تست میکنه موتور رو و بهتون میگه که ماشین سالمه یا نه!!
    مرحله ی بعدی اینه که ترجیحا پیش یه رنگ کار یا صافکار،تست کنین که ماشین وضعیت رنگ و ایناش چطوریه؟!!
    ماشین هایی که کاپوت عوض کردن،یعنی کاپوتشون مچاله شده(نه همه ی مطلق،ولی اکثرا!!) در این حالت،یعنی این موتوره یه بار ضربه خورده و ماشین رو نخرین!! چون اذیتتون میکنه!!
    گلگیر ها هم خیلی مهم هستن،ولی ضربه های کوچیک به در ها که ممکنه در اثر ورود و خروج به پارکینگ،یا مالیده شدن های کوچیک باشه مهم نیست!!!

خوب،قیمت،سواری،رنگ،موتور، شاسی و بدنه،بیمه و معیانه رو تست کردین و همه چیز عالی بوده!!!
    اگه اهل تخفیف گرفتن هستین،خوب قیمت رو کمتر میکنین.....سند رو حتمی چک کنین که مشکل دار نباشه و گیرتون نیاره،و به سادگی معامله کنین!!
    تعویض سند،200-250 تا هزینه براتون ور میداره که نصف فروشنده و نصف خریدار هست!! بعضی جاها هم فروشنده!فقط باید اجرت!!تعویض سند رو بده!!
    برا ماشین های باری،سعی کنین که وضعیت مالیاتی رو هم ببنید و البته قبل از معامله،خلافی رو هم وضعیتش رو ببینید....ترجیحا خلافی روز باشه!!

من که خودم اینجوری خریدم و راضی هستم!

9. 9 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان دیروز یکی از رفقا از دانشگاهشون (دانشگاه آزاد مراغه ) گواهی اشتغال به تحصیل واصه یه آموزش آنندگی تو تبریز گرفته که آخرش نوشتن این گواهی جهت ارائه به راهنمایی رانندگی مراغه صادر شده است و ارزش دیگری ندارد
    حالا این شک برش داشته میگه باید مینوشتن گواهی جهت ارائه به فلان آموزشگاه صادر شده
    آره؟ باید اینطوری میبود؟

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان دیروز یکی از رفقا از دانشگاهشون (دانشگاه آزاد مراغه ) گواهی اشتغال به تحصیل واصه یه آموزش آنندگی تو تبریز گرفته که آخرش نوشتن این گواهی جهت ارائه به راهنمایی رانندگی مراغه صادر شده است و ارزش دیگری ندارد
    حالا این شک برش داشته میگه باید مینوشتن گواهی جهت ارائه به فلان آموزشگاه صادر شده
    آره؟ باید اینطوری میبود؟
    سلام

آموزشگاههای رانندگی تابعی از اداره ی راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی هستند و اونها هم در نهایت گواهی اشتغال به تحصیل رو به راهنمایی رانندگی نیروی انتظامی ارائه میدن برای صدور گواهینامه ، مشکلی وجود نداره بنابراین /

12. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه genius_islamic's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    بروجن

پيش فرض

سلام قابل توجه کسانی که خیلی استرس دارن حس میکنن مشکلات مثل کوه ریخته سرشون
    راهش اینه که به خدا توکل کنند و رابطشون را با خدا قوی کنند بعد میبینید چقدر همه چیز راحت حل میشه

14. 4 کاربر از genius_islamic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

در ادامه صحبت دوسم باید بگم
    یه دعایی هست به اسم نادعلی.من خودم خیلی به این ادعیه اعتقاد نداشتم.خیلی هم اهل دعا خواندن نیستم ولی واقعا این دعا را توصیه میکنم به دوستان.از مشکلات ازدواج تا پول و ... را حل میکنه اگر بهش اعتقاد داشته باشید.در ضمن اونایی که مغازه دارند هر روز ایةالکرسی رو بخوانند هم باعث میشه از مغازه کسی دزدی نکنه هم باعث رونق مغازه میشه

16. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •