تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 102

نام تاپيک: هک و هکر در Vb

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

در مورد نرم افزار snifer توضیح بدید و طرز کارش رو هم بگید و یه سایت رو باهاش بترکونید
    سعی ميکنم پيدا کنم اما از دوستان ديگه هم ميخوام که اگه مطلبی دارن صبر نکنن

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

سلام.
    mx_2dar
    HoseinVig
    Naser_helboy

لطفا پست بی ارتباط به هک ندید.
    Thanks
    ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

نويسنده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مترجم: ميثم فرضعلی‌پور

نکات مهم
    دوباره می‌گويم برای هکر شدن شما ناچاريد که طرز فکر هکرها را يادبگيريد. کارهايی وجود دارند که شما هنگامی که در کنار کامپيوتر نيستيد، می‌توانيد انجام بدهيد. اين کارها به هکر شدن شما کمک می‌کنند اما جايگزينی برای هکری نيستند (هيچ چيز ديگری نيست) اما اکثز هکرها اين کارها را انجام می‌دهند و احساس می‌کنند که اينها به نوعی به اساس هکری ارتباط دارند.
    ياد بگيريد که زبان مادری خودتان را به خوبی بنويسيد. گرچه اين پندار عمومی که هکرها نويسندگان خوبی نيستند، وجود دارداما تعداد زيادی از هکرها (شامل تمام هکرهای ماهری که من می‌شناسم) نويسندگان بسيار توانايی هستند. داستان‌های علمی-تخیلی بخوانيد و به بحث‌هايی در مورد داستان‌های علمی-تخیلی بپيونديد (اين يک روش خوب برای آشنا شدن با هکرها و هکردوستان است).
    يکی از شاخه‌های هنرهای رزمی را ياد بگيريد. شيوه‌ی پرورش ذهنی که برای هنرهای رزمی لازم است، در بسياری از جهات با کاری که هکر‌ها انجام می‌دهند، مشابه است. پرطرفدارترين شاخه‌ها در ميان هکرها، هنرهای رزمی بدون سلاح هستند. مانند: نکواندو، کاراته، وينگ چون، آيکيدو و جوجيتسو. هنرهای شمشير بازی غربی و آسيايی نيز طرفداران قابل ملاحظه‌ای دارند. در جاهايی که شليک با هفت‌تير قانونی است، اين شاخه نيز طرفداران زيادی از اواخر دهه‌ی ۹۰ پيدا کرده است. بهترين هنر‌های رزمی برای هکرها آنهايی هستند که به پرورش ذهنی، تمرکز اعصاب و کنترل خود بيشتر از قدرت، ورزش‌گرايی و سختی جسمی اهميت می‌دهند.
    مديتيشن را به طور منظم تمرين کنيد. Zen همواره در ميان هکرها محبوب است. (شما می‌توانيد از Zen استفاده کنيد بدون اينکه مجبور شويد به مذهب جديدی روی بياوريد يا از مذهبی که داريد دست بکشيد.) سبک‌های ديگر نيز مفيد هستند اما مراقب باشيد يکی از آن سبک‌هايی را انتخاب کنيد که نيازی به باور عقايد ديوانه‌وار نداشته باشد.
    مهارت‌های شنوايی خودتان را در زمينه‌ی موسيقی توسعه دهيد. باد بگيريد که بتوانيد از نوع خاصی از موسيقی را درک کرده و از آن لذت ببريد. ياد بگيريد که چگونه يک ساز را خوب بنوازيد يا چگونه آواز بخوانيد.
    مهارت خودتان را در جناس و بازی با کلمات بيشتر کنيد.
    هر قدر که تعداد بيشتری از اين کارها را از قبل انجام بدهيد، استعداد ذاتی شما برای هکر شدن به همان اندازه بيشتر است. دليل انجام اين کارها به طور واضح معلوم نيست اما آنها به ترکيبی از مهارت‌های نيمکره‌ی راست و چپ مغز ارتباط دارند که به نظر می‌آيد مهم باشد. هکرها بايد در لحظه‌ای که به مسئله‌ای فکر می‌کنند، هم به تفکر منطقی قادر باشند و هم به نمودهای ظاهری مسئله توجه کنند.
    زمانی که کار می‌کنيد، چنان با شور و شوق کار کنيد که انگار بازی می‌کنيد و چنان با دقت بازی کنيد که انگار کار می‌کنيد. برای هکرهای واقعی مرزی ميان بازی، کار، علم و هنر وجود ندارد. اين موضوعات با يکديگر ادغام می‌شوند تا يک سازندگی سطح بالاو مفرح به وجود آورند. شما نبايد به دامنه‌ی کوچکی از مهارت‌ها محدود بشويد.
    گرچه معمولاً هکرها خوشان را به عنوان برنامه‌نويس معرفی می‌کنند اما اکثر آنها در زمينه‌های مرتبط نيز مهارت دارند. مديريت سيستم، طراحی صفحات وب و اشکال يابی سخت افزار کامپيوترهای شخصی موارد رايج هستند. يک هکر که مديريت سيستم را بر عهده دارد، به احتمال زياد در اسکریپت نويسی و طراحی صفحات وب مهارت دارد.
    هکرها هيچ‌گاه کاری را نصف و نيمه انجام نمی‌دهند. اگر آنها در زمينه‌ای وقت صرف می‌کنند، حتماً تصميم گرفته‌اند در آن زمينه بسيار خوب باشند.
    و بالاخره چند کار که نبايد انجام بدهيد:
    هرگز از نامهای مستعار احمقانه و پرزرق‌وبرق استفاده نکنيد
    هرگز در جنگ‌های سرزنش ديگران در يوزنت (يا هر جای ديگری) شرکت نکنيد.
    هرگز خودتان را يک ولگرد اينترنت (Cyber Punk) نناميد و هيچ گاه وقت خودتان را با کسی که چنين کاری را انجام می‌دهد، تلف نکنيد.
    هرگز نوشته‌های پر از غلط املائی و دستور زبانی را پست يا ميل نکنيد.
    تنها چيزی که با انجام اين کارها به دست می‌آوريد، شهرت يافتن به عنوان يک احمق است. هکرها حافظه‌ی طولانی مدتی دارند. ممکن است قبل از اينکه در ميان هکرها پذيرفته شويد، مجبور باشيد که سالها با سابقه‌ی دسته گلهايی که به آب داده‌ايد، زندگی کنيد.
    مشکلات ناشی از اسامی مستعار يا هويت‌های مجازی نياز به شرح و توضيح بيشتری دارد: پنهان کردن هويت خود پشت يک نقاب رفتار بچه‌گانه (و احمقانه)ی افرادی از قبيل کرکرها، قفل‌شکنان و گونه‌هايی ديگر از زندگی سطح پايين است. هکرها هيچ‌وقت چنين کاری انجام نمی‌دهند. هکرها با کارهايی که انجام می‌دهند، افتخار می‌کنند و دوست دارند که اين کارها با نام واقعی آنها پيوند بخورد. پس اگر شما نقابی بر چهره داريد، آن را برداريد. در ميان هکرها آن نقاب شما را فقط به عنوان يک بازنده معرفی خواهد کرد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

منابع ديگر
    پل گراهام مقاله‌ای به نام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و مقاله‌ی دیگری به نام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته است که حاوی اطلاعات زيادی است.
    Peter Seebach گرداننده‌ی يک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است. اين پرسش‌ها مخصوص مديرانی است که نمی‌دانند چگونه با هکرها رفتار بکنند.
    مقاله‌ای به نام « [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] » وجود دارد که يک مکمل عالی برای اين متن است. اين متن توصيه‌های با ارزشی در مورد کد نويسی، طرز فکر برنامه نويسان و چگونگی همکاری در يک تيم برنامه‌نويسی دارد.
    همچنين من يک مقاله در مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته‌ام.
    من مقاله‌ای به نام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته‌ام که حاوی توضيحات بسياری در مورد نحوه‌ی کارکرد جامعه‌ی لينوکس و جنبش منبع‌باز است. من همچنين در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مستقيماً به نتايج اين موضوع پرداخته‌ام.
    Rick Moen مقاله‌ی فوق‌العاده‌ای در مورد اينکه « [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] » نوشته است.
    من با Rick Moen در نوشتن مقاله‌ای به نام « [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] » همکاری کرده‌ام. اين مقاله به شما کمک می‌کند سوالات خود را به روشی بپرسيد که راحت‌تر به جواب برسيد.
    اگر شما به مطالبی در مورد چگونگی کارکرد کامپيوترهای شخصی، يونيکس يا اينترنت نياز داشتيد، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را ببينيد.
    اگر تصميم گرفتيد که نرم‌افزاری را منتشر کنيد يا الحاقيه‌هايی برای نرم‌افزارهای مختلف بنويسید، اين [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را دنبال کنيد. اگر شما از شعرهای Zen خوشتان آمده، ممکن است مايل باشيد که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را ببينيد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

فهرست پرسش‌های متداول

س: آيا شما به من هکر شدن را ياد می‌دهيد؟
    ج: از زمانی که برای اولين بار اين مقاله را منتشر کردم، هر هفته چندين درخواست از افراد مختلف دريافت می‌کنم که از من می‌خواهند مهارت‌های هکری را به آنها ياد بدهم. ولی متاسفانه من وقت و انرژی کافی برای اين کار ندارم. پروژه‌های هکری خود من و مسافرت‌هايم به عنوان يک مدافع جنبش منبع باز، ۱۱۰٪ از وقت مرا می‌گيرد. حتی اگر وقت هم داشته باشم، هکری يک طرزفکر است و مهارت‌ها را بايد خودتان ياد بگيريد.
    شما خواهيد ديد که هکرهای واقعی همواره می‌خواهند به شما کمک کنند اما اگر از آنها بخواهيد که تمام چيزهايی را که در مورد هکری بلدند را به شما ياد بدهند، آنها به درخواست شما اعتنايی نخواهند کرد. اول سعی کنيد که مهارت‌هايی را بدست آوريد. نشان دهيد که در حال سعی کردن هستيد و اينکه شما توانايی آنرا داريد که خودتان ياد بگيريد سپس از هکرهای ديگر يک سوال مشخص بپرسيد.
    اگر شما می‌خواهيد برای راهنمايی گرفتن به يک هکر ميل بزنید، نکاتی وجود دارد که بايد از قبل آنها را بدانيد:
    اولاً ما متوجه شديم افرادی که در نوشتن نامه‌های خودشان کم‌توجه هستند، معمولاً در فکر کردن نيز بی‌دقت تر از آن هستند که بتوانند يک هکر خوب بشوند. پس دقت کنيد تا کلمات را با املای صحيح بنويسيد و دستور زبان را درست به کار برده و از نشانه‌گذاری خوب استفاده کنيد. در غير اينصورت احتمالاً به درخواست شما توجهی نخواهد شد.
    ثانياً هيچ‌گاه درخواست نکنيد که جواب شما به آدرسی فرستاده شود که با آدرس ايميلی که شما از آن نامه را فرستاده‌ايد، متفاوت است. افرادی که چنين کارهای را انجام می‌دهند، معمولاً کسانی هستند که از حسابهای دزديده شده استفاده می‌کنند و ما علاقه‌ای نداريم که به دزدها کمک کنيم.

س: چگونه می‌توانم شروع کنم؟
    ج: بهترين روش برای آغاز رفتن به جلسات گروه کاربران لينوکس است. شما می‌توانيد چنين گروه‌هايی را در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پيدا کنيد. احتمالاً يکی از اين گروه‌ها در نزديکی شما قرار دارد و شايد به يک کالج يا دانشگاه وابسته باشد. اگر از اعضای گروه بخواهيد، به شما يک لينوکس می‌دهند و مطمئناً به شما در نصب و راه‌اندازی آن کمک خواهند کرد.

س: چه وقت بايد شروع کنم؟ آيا سن من برای يادگيری بالاست؟
    ج: در هر سنی که مشا قصد داريد شروع کنيد،يک سن خوب است. اکثر افراد در بازه سنی۱۵ تا ۲۰ سال علاقه‌مند می‌شوند ولی من استثنائاتی را در هر در دو جهت می‌شناسم.

س: چه مقدار طول می‌کشد تا من هکری را ياد بگيرم؟
    ج: اين بستگی به مقدار هوش و پشتکار شما دارد. اکثر افراد اگر بر روی اين موضوعات تمرکز کنند، مهارت‌های مورد انتظار را در طی ۱۸ ماه تا ۲ سال بدست می‌آورند. اما فکر نکنيد که تصور شما به همين جا ختم می‌شود. اگز شما يک هکر واقعی باشيد، مابقی عمرتان را به يادگيری و بهتر نمودن مهارت‌هايتان اختصاص خواهيد داد.

س: آيا ويژوال بيسيک و سی‌شارپ زبانهای برنامه‌نويسی خوبی برای شروع یادگيری هستند؟
    ج: اگر شما چنين سوالی را می‌پرسيد، مطمئناً به اين معنی است که شما قصد داريد که هکری را تحت ويندوز ياد بگيريد. اين ايده به خودی خود بد است. هنگامی که من سعی برای هک کردن تحت ويندوز را با سعی برای يادگيری رقص در لباس شوالیه، مقايسه کردم، شوخی نمی‌کردم. به طرف ويندوز نرويد چون خيلی بد است و هيچ‌وقت خوب نخواهد شد.
    مشکلات خاصی در رابطه با ويژوال بيسيک و سی‌شارپ وجود دارد. مهم‌ترينشان اين است که کد توليد شده توسط آنها حمل‌پذير نيست (قابل اجرا در سيتم عامل ديگری نيست). گرچه نمونه‌های اوليه‌ای از نرم‌افزارهای منبع‌باز توسط آنها نوشته شده است، اما استانداردهای ECMA به جز دسته‌ی کوچکی از خصوصيات رابط کابری آنها از بقيه پشتيبانی نمی‌کند. تحت ويندوز اکثر پشتيبانی کتابخانه‌ای داده‌ها به يک شرکت خاص (مايکروسافت) تعلق دارد.
    اگر شما کاملاً مراقب امکاناتی که از آنها استفاده می‌کنيد -بيشتر از آنچه يک فرد مبتدی می‌تواند- نباشيد، به طور قطع سرانجام در يکی از سکوهايی که مايکروسافت از آنها پشتيبانی می‌کند، محدود خواهيد شد. اما اگر شما با يونيکس آغاز بکنید، زبانهای برنامه‌نويسی خيلی بهتری با کتابخانه‌های بهتری خواهيد داشت.
    ويژوال بيسيک فوق‌العاده مزخرف است و مانند بيسيک‌های ديگر زبانی است که طراحی بسيار ضعيفی دارد و شما را به روش‌های غلط در برنامه‌نويسی عادت می‌دهد. از من نخواهيد که جزئيات آن را شرح دهم. اين توضيحات صفحات يک کتاب را پر می‌کنند. به جای بيسيک يک زبان برنامه‌نويسی خوب طراحی شده را ياد بگيريد.
    يکی از عادت‌های بد وابسته شدن به ابزار کتابخانه‌ای و لوازم توسعه‌ی يک شرکت خاص است.
    اساساً هر زبانی که به طور کامل حداقل توسط لينوکس يا يکی از BSD ها پشتيبانی نشود و يا حداقل تحت سيستم‌عامل‌های سه شرکت متفاوت کار نکند، يک زبان ضعيف برای هکری است.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

اینا پرسش هايی هستش که کاربران از نقاط مختلف جهان فرستادن و جواب داده شده . فکر کردم گزاشتنش خالی از لطف نباشه

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

س: آيا شما به من کرک کردن را ياد می‌دهيد يا به من کمک می‌کنيد تا يک سيستم را کرک کنم؟
    ج: نه! هر کسی که بتواند بعد از خواندن اين متن بتواند اين پرسش را بپرسد، احمق‌تر از آن است که تعليم داده شود. حتی در صورتی که من برای آموزش وقت داشتم. اگر من ايميلی با چنين درخواستی دريافت کنم، به آن توجه نخواهم کرد يا با بی ادبی زياد به آن پاسخ خواهم داد.

س: چگونه می‌توانم کلمه‌ی عبور شخص ديگری را بدست آورم؟
    ج: اين کرک کردن است.

س: من چگونه می‌توانم ايميل‌های افراد ديگری را بخوانم يا کنترل کنم؟

س: چگونه می‌توانم مجوز اپراتوری را در شبکه‌های IRC بدست بياورم؟

س: من کرک شده‌ام. آيا شما می‌توانيد به من کمک کنيد تا جلوی حملات بعدی را بگيرم؟
    ج: نه تابحال هر وقت که چنين پرسشی از من پرسيده شده است، از طرف افرادی بوده که از ويندوز استفاده می‌کردند. هرگز امکان ندارد که به طور کامل ويندوز را بر ضد حملات کرکرها مصون ساخت. کدها و معماری آن اساساً دارای نقاط ضعف زيادی است که تلاش برای ايمن کردن ويندوز را به تلاش برای خالی کردن يک قايق با آبکش تبديل می‌کند. تنها روش قابل اعتماد برای جلوگيری از حملات کرکرها مهاجرت به لينوکس يا سيستم‌عامل ديگری است که طراحی آن حداقل قابليت ايمن سازی را داشته باشد.

س: من با نرم‌افزاری در ويندوز مشکل دارم. آيا شما به من کمک می‌کنيد؟
    ج: بله! به اعلان داس برويد و "Format c:" را نوشته Enter بزنيد. تمام مشکلاتی که تابحال داشته‌ايد در طی چند دقيقه برطرف خواهدشد.

س: در کجا می‌توانم هکرهای واقعی را برای بحث پيدا کنم؟
    ج: بهترين راه يافتن يک گروه کاربران يونيکس (يا لينوکس) در نزديکی محل زندگی شما و رفتن به جلسات آنهاست. (شما می‌توانيد لينک‌هايی به فهرست‌های متعددی از گروه‌های کاربران را در سايت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقع در ibiblio بيابيد)
    در گذشته من گفته بودم که شما هيچ هکر واقعی را در IRC نخواهيد يافت. ولی اين موضوع اکنون تغيير کرده است. گروه‌هايی از هکرهای واقعی که به مسائلی مانند GIMP و Perl علاقه‌مندند اکنون صاحب کانال‌های IRC هستند.

س: آيا شما می‌توانيد کتابهايی مفيد در زمينه‌ی هک و موارد مرتبط به من معرفی کنيد؟
    ج: من گرداننده‌ی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستم که ممکن است به درد شما بخورد. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نيز ممکن است برای شما جالب باشد.
    برای آشنايی با پايتون، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را ببينيد.

س: آيا برای هکر شدن لازم است رياضيات خوبی داشته باشم؟
    ج:نه. هکری از رياضيات و جبر، کم استفاده می‌کند. بخصوص شما معمولاً به مثلثات، حساب ديفرانسيل و انتگرال و آنالبز عددی نيازی نداريد. (استثناهايی در اين مورد در زمينه‌ی برخی از کاربردهای خاص کامپيوتر مانند گرافيک کامپيوتری وجود دارد.)
    دانستن منطق مجرد و جبر بولی خوب است. برخی از شاخه‌های رياضيات متناهی (مانند تئوری مجموعه‌های متناهی، ترکيبيات و تئوری گراف‌ها) نيز می‌تواند مفيد باشد. مهم‌تر از همه شما بايد توانايی تفکر منطقی و دنبال کردن حلقه‌هايی با حالات مشخص را مانند رياضيدانان داشته باشيد. گرچه بيشتر شاخه‌های رياضيات به شما کمکی نخواهند کرد، اما شما به نظم و هوشياری برای به کار بردن رياضيات نياز داريد. اگر شما هوش کمی داريد، اميد چندانی برای هکر شدن شما وجود ندارد. اما اگر شما انظباط کمی داريد، بهتر است که آن را زياد کنيد.
    به نظر من يکی از راه‌های خوب برای فهميدن اينکه شما توانايی آن را داريد يا نه، تهيه‌ی يک کپی از کتاب ?What is the name of this book (اسم اين کتاب چيست؟) نوشته‌ی Raymond Smullyan است. معماهای سرگرم کننده‌ی اين کتاب به روح هکری بسيار نزديک هستند. توانايی حل آنها نشانه‌ی خوبی است ولی لذت بردن از حل آنها بهتر است.

س: بايد اول کدام زبان برنامه‌نويسی را ياد بگيرم؟
    ج: XHTML (جديدترين نسخه‌ی HTML). اگر شما از قبل آن را نمی‌دانيد، تعداد بسيار زيادی کتاب با ظاهر فريبنده، بيش از حد فشرده و بد و متاسفانه تعداد کمی کتاب خوب برای HTML وجود دارد. يکی از کتابهايی که من بيشتر دوست دارم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است.
    اما HTML يک زبان کامل برای برنامه‌نويسی نيست.اگر آماده‌ی شروع برنامه‌نويسی هستيد، من توصيه می‌کنم با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروع کنيد. مطمئناً شما افراد زيادی را خواهيد ديد که پرل را توصيه می‌کنند. مسلماً پرل هنوز پرطرفدارتر از پايتون است.اما پرل (به نظر من) برای يادگيری سخت‌تر و طراحی پايتون از آن بهتر است.
    زبان سی بسيار مهم است اما از پايتون و پرل بسيار سخت‌تر است. به عنوان اولين زبان برنامه‌نويسی سعی نکنيد آن را ياد بگيريد.
    اگر شما کاربر ويندوز هستيد، به ويژوال بيسيک قانع نشويد. ويژوال بيسيک شما را به روش‌های بد برنامه‌نويسی عادت می‌دهد و قابل انتقال به سکوی ديگری نيست. از آن دوری کنيد.

س: برای هکر شدن به چه نوع سخت‌افزاری نياز دارم؟
    ج: در گذشته کامپيوترهای شخصی تقريباً کم قدرت بودند و حافظه‌ی ضعيفی داشتند که اين‌ها محدوديت‌های خارجی را به روند يادگيری هکرها تحميل می‌کردند. اما از چند وقت پيش ديگر اينگونه نيست. هر سيستم بالاتر از 486DX50 برای کارهايی مانند توسعه‌ی نرم‌افزارها، اجرای X Window و ارتباطات اينترنتی به قدر کافی قدرتمند است. کوچکترين هارد ديسکی که امروزه می‌توانيد تهيه کنيد، به قدر کافی بزرگ است.
    مهم‌ترين مسئله‌ای که بايد در انتخاب يک سيستم بدانيد اين است که آيا سخت‌افزار آن با لينوکس (يا BSD، اگر بخواهيد از آن استفاده بکنيد) سازگاری دارد يا نه. اين نيز برای اکثر سيستم‌های جديد صادق است. تنها قسمت مشکل‌ساز در اين زمينه مودم است. بعضی از سيستم‌ها سخت‌افزارهای مخصوص ويندوز دارند که با لينوکس کار نمی‌کند.
    يک فهرست پرسش‌های متداول در مورد سازگاری سخت‌افزارها وجود دارد. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جديدترين نسخه‌ی آن است.

س: من می‌خواهم در يکی از پروژه‌ها همکاری کنم. آيا شما می‌توانيد در انتخاب يک پروژه به من کمک کنيد؟
    ج: نه! به دليل آنکه من ميزان هوش و علاقه‌مندی شما را نمی‌دانم.شما بايد خودتان انگيزه‌ی لازم را برای اين کار داشته باشد در غير اينصورت آن را انجام نخواهيد داد. اگر فرد ديگری مسيری را برای شما انتخاب کند، در اکثر موارد نتيجه‌ای نخواهد داشت.
    اين روش را امتحان کنيد: اطلاعيه‌ی پروژه‌هايی که توسط [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتشر می‌شود را برای چند روز مرور کنيد. هنگامی که يکی از آن ها به نظرتان جالب آمد و دوست داشتيد که روی آن کار کنيد، به پروژه بپيونديد.

س: آيا لازم است من از مايکروسافت متنفر باشم و سعی کنم به آن ضربه بزنم؟
    ج: نه نيازی نيست. من نفرت انگيز بودن مايکروسافت را انکار نمی‌کنم اما فرهنگ هکرها بسيار پيش از مايکروسافت وجود داشته و مدتها بعد از آن نيز وجود خواهد داشت. بهتر است آن انرژی که می‌خواهيد بر روی نفرت از مايکروسافت می‌خواهيد صرف کنيد، را بر روی دوست داستن هنرتان صرف کنيد و کدهای خوبی بنويسيد. اين بدون آنکه از شخصيت شما بکاهد، به حد کافی به مايکروسافت ضربه می‌زند.

س: مگر نرم‌افزارهای منبع‌باز، درآمد برنامه‌نويسان را از آنها نمی‌گيرند؟
    ج: به نظر می‌آيد که اينگونه نباشد. تابحال شرکت‌های نرم‌افزاری منبع‌باز بيشتر از بيکار کردن افراد، موقعيت‌های شغلی ايجاد کرده‌اند. اگر سفارش دادن برنامه برای نوشته شدن يک اقتصاد شبکه‌ای است، دست گشيدن از اين کار باعث می‌شود که آن نرم‌افزار نوشته نشود. يک برنامه‌نويس حقوق خودش را -مستقل از اينکه برنامه پس از نوشته شدن قرار است منبع‌باز باشد يا نه- می‌گيرد. مهم نيست که چه مقدار نرم‌افزارهای رايگان نوشته می‌شوند. همواره نرم‌آفزارهای جديد و سفارشی مورد نياز است. من در صفحه‌های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در اين مورد بيشتر نوشته‌ام.

س: چگونه بايد شروع کنم؟ از کجا می‌توانم يک لينوکس رايگان بدست آورم؟ ج: من در قسمت‌های مختلفی از اين صفحه به محل‌هايی که می‌توانيد از آنها يونيکس‌های رايگان متداول را پيدا کنيد، اشاره کرده‌ام. برای هکر شدن شما به انگيزه، ابتکار و توانايی يادگيری بدون معلم نياز داريد. از همين الان شروع کنيد...

آخر فروم باز تکنیک برتر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

البته دوستان تا اونجايی که من اطلاع دارم يکی از بزرگ ترين کشور های جهان تو هک روسيه هستش.و این رو هم ميدونم که نسخه های اوليه برنامه های معروف مثل ويستا تو این کشور هک ميشن.
    حرف شما متین ولی روسیه تعداد نفراتش کرمتر از ایرانه یعنی از 1 میلیون جمعید فقط 10هزار نفرشون اینکاره ان تازه از 10 هزار نفر 10 نفرشون می تونن ویستارو هک کنند روسیه با رنگ زرد درست رنگ شده یعنی قرمز اصل نارجنی دوم زرد سوم یعنی روسیه زرد مثلا ایران نه کل کشور بلکه فقط تهرا ن از 5 میلیون نفر 4 میلیونش طریقه هک و بلدن حالا در چه زمینه ای ایران در سالهای قبل 75 بزرگترین صادر کننده نرم افزار بود ولی بعد از اینکه سازمان بینلل مللی اعلام کرد که نرم افزار های ایرانی ویروسی هستند از صادر نرم افزار منع شد و مردم ایران شروع به هک و ویروس نویسی کردن به نظر شما کدوم کشور تو آنتی ویروس نویسی اول فکرشم به ذهنتون نمیرسه ایران بله اگه به ایران اجازه صادر کنن ایران تو جهان اول می شه الان در تمامی شرکت های دولتی ایران از آنتی ویروس های ایرانی استفاده می شه می دونی چرا چون هیچ ویروسی از دست اونا در نمی ره تمامی شرکتهای آنتی ویروس نویسی حداقل 10 تا از کارمنداشون ایرانین چون از 100% ویروس های منتشر شده 55% مال ایرانه ؟!!!
    مثال از هک نوجوان 15 ساله 250 میلیون تومان از حصابی به حصاب پدرش واریز کرد . مرد آذربایجانی با کارت تلفن که روش برنامه ریزی کرده بود از آبربانکها پولهای کلانی برداشت کرد.
    پسر نوجوان 17 ساله حصاب بانکی جابجا کرد .و.........
    نتیجه گیری کنید اگه آمریکایی بخواد اینکارو بکنه با دستگاهای رمز خوان به سراغ آبر بانکها میره نه با کارت تلفن برنامه ریزی شده مثلا 10 تا هکر بزرگ جهان این دستگا هو اختراع کردن و چجوری دست مردم چرخیده .... و همه استفاده کردن و یک سری از کشورها مثل ایران می گن آمریکا همشون هکرن هکر به کسی میگن که خود هک کنه نه از ابداعات دیگران استفاده کنه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

صد در صد که این طور هست تکنيک جان.حتی اگر مايکروسافت به ایران برايه هک شک نميکرد اونها راهت تر ميتونستند ويستا رو تو کشور هک کنن و خودکفا بشن!! راستی این که گفتی ایرانی ها از آنتی ويروس های خودی استفاده ميکنن برام جالب شد.ميشه اسمشون رو بگی؟ البته این رو ميدونم که تمام شرکت های ایرانی از برنامه های حساب داری خودی استفاده ميکنن که بسيار خوب هم عمل ميکنن اما قيمت بالايی دارن.و این مسأله در مورد آنتی ويروس هم همينطوره نه؟ منظورم اینه که برای این شرکت ها استفاده از آنتی ويروس های خارجی مثل McAfee و Bitdefender و Kaspersky به صرفه تر نيست؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

البته ایرانی ها در مساءل هک و کلاه گزاری و .... سر آمده همه هستن چون نبوغ و خلاقيت مثال زدنی دارن.که من به این موضوع واقعا افتخار ميکنم

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •