تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 10 اولاول ... 2345678910 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 92

نام تاپيک: مشكل با mp3 player ==>تو رو خدا كمكم كنيد.!!

آخر فروم باز behnam_tr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    T@BRIZ

پيش فرض

سلام دوباره سیمور جان::

تونستم فریمور رو با موفقیت تو دستگاه بریزم.....

ولی حالا یه مشکل دیگه که دستگاه روشن نمیشه ( به پی سی وصل میشه و به راحتی فرمت هم میشه:

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یعنی اصلا عکس العملی نشون نمیده صفحه نمایشش ؟ در هیچ حالتی ؟ ... حتی وقتی که دستت رو روی پلی می گیری و وصل می کنی؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    T@BRIZ

پيش فرض

یعنی اصلا عکس العملی نشون نمیده صفحه نمایشش ؟ در هیچ حالتی ؟ ... حتی وقتی که دستت رو روی پلی می گیری و وصل می کنی؟
    نه متاسفانه !! صفحه نمایش دستگاه کلا تعطیله!!!! حالا باید چیکار کنم؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

عجب وضعی ... یه چیزی درست شد ، یه چیز دیگه خراب شد ! ...

والا مشکل اینطور دستگاه ها رو تا جایی که نرم افزاری باشه میشه بهش ور رفت و اگه سخت افزاری باشه دیگه از دست من و شما خارجه ... اون ابتدایی که دستگاه دچار مشکل شد ، وضعیت صفحه نمایشش چی بود ؟ ... عکس العملی نشون میداد ؟ ... از کی صفحه اش پرید ؟ ...

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    T@BRIZ

پيش فرض

عجب وضعی ... یه چیزی درست شد ، یه چیز دیگه خراب شد ! ...

والا مشکل اینطور دستگاه ها رو تا جایی که نرم افزاری باشه میشه بهش ور رفت و اگه سخت افزاری باشه دیگه از دست من و شما خارجه ... اون ابتدایی که دستگاه دچار مشکل شد ، وضعیت صفحه نمایشش چی بود ؟ ... عکس العملی نشون میداد ؟ ... از کی صفحه اش پرید ؟ ...
    آره قبلنا وقتی به پی سی وصل میکردم دستگاه قشنگ روشن میشد و تو وضعیت مربوطه ( اتصال usb ) قرار میگرفت...

از وقتی که اولین فریمور رو بهش تزریق کردم دیگه صفحه نمایش اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده....

یه نکته :: امزور هم وقتی میخاستم با برنامه اولی که از آدرس چند پست قبلی که شما معرفی کردید دانلود کردم فریمور بهش تزریق کنم در طول نصب فریمور روی صفحه نمایش دستگاه پر شده بود از نقطه های ریز به رنگ آبی و سبز به طوریکه تمام صفحه رو پوشانده بود...

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خب ، پس صفحه نمایشش کار می کنه ، اما ظاهرا با اون firmware نمی تونه ارتباط برقرار کنه ... این نشون میده که firmware ی که واسه اش ریختی ، با مزاجش سازگار نیست ...

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    T@BRIZ

پيش فرض

خب ، پس صفحه نمایشش کار می کنه ، اما ظاهرا با اون firmware نمی تونه ارتباط برقرار کنه ... این نشون میده که firmware ی که واسه اش ریختی ، با مزاجش سازگار نیست ...
    یعنی میگی که مشکل از فریمور هستش ؟

یه فریمور دیگه پیدا کردم گذاشتم واسه دانلود ::

یه درخواست دیگه :: میشه بر حسب اطلاعات چیپ دستگاه من یه درخواست تو اون فروم بدی آخه من انگلیسیم خوب نیست !

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آره ، باید از firmware باشه ... و اصلا اگه غیر از این باشه (ایراد سخت افزاری صفحه نمایش باشه) دیگه هیچی ..

ایشالا

من وقتم کمه ... ولی چشم ... شما مشخصات رو از صفحات قبل پیدا کن و اینجا بذار ... من متن پیام رو میگم ... شما برو عضو شو توی یکی از اون فوروم ها و پستش کن (مثلا mymxplayer.org)... بعد تو جوابها رو بیار من ترجمه می کنم ...

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    T@BRIZ

پيش فرض

آره ، باید از firmware باشه ... و اصلا اگه غیر از این باشه (ایراد سخت افزاری صفحه نمایش باشه) دیگه هیچی ..

ایشالا

من وقتم کمه ... ولی چشم ... شما مشخصات رو از صفحات قبل پیدا کن و اینجا بذار ... من متن پیام رو میگم ... شما برو عضو شو توی یکی از اون فوروم ها و پستش کن (مثلا mymxplayer.org)... بعد تو جوابها رو بیار من ترجمه می کنم ...
    خوب اینم مشخصات دستگاه :::

sigmatel
    stmp3506
    L100E-TA6
    P03017
    0550
    و بازم مرسی :::

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خب مثلا اینطوری بگیم خوبه ؟

من یه دستگاه مدل (مدل دستگاه) دارم که دچار مشکل شده بود و روشن نمی شد... با باز کردن دستگاه متوجه شدم که چیپ سیگماتل (... عدد ... ) توشه ... چندتا firmware رو روش امتحان کردم اما با وجود نصب موفقیت آمیز ، دستگاه اصلا جواب نمیده و صفحه اش روشن نمیشه ... آیا می تونید firmware این دستگاه رو در اختیار من بذارید ؟ ...

ببین هرجاش رو که نیاز به اصلاح داره بگو تا متن انگلیسی رو بگم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •