تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 17 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 161

نام تاپيک: با رییس جمهور . .

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

نه خیر...
    بیشتر تحریم ها باید توی کنگره امریکا بررسی بشن...مثل قانون داماتو

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چندتا خبر تیتر وار:
    روحانی: فشارها بر ایران تنها فضا برای حل پرونده هسته‌ای را مسموم می‌کند
    جان کری: لحن مذاکرات بسیار متفاوت بود/ با ظریف دیدار داشتم
    وستروله: لحن مذاکرات مثبت بود/ باید در مورد جزئیات بحث کنیم
    هیگ: دیدارمان با ایران شروع خوبی بود/باید وارد جزئیات شویم
    عراقچی: مذاکرات بسیار مثبت و سازنده بود/ نشست ژنو با حضور ظریف و اشتون
    اشتون: دور بعدی مذاکرات ۱۵ و ۱۶ اکتبر در ژنو برگزار می‌شود

پانوشت:به نظرتون کاریکاتور امسال بنی چطوریه؟؟میگن شاید پانتومیم هم بازی کنه!
    اینو نمیگم دوست عزیز
    دیشب بعد از 5+1
    کنفرانس خبری بوده با حسن روحانی و دکتر
    اون میخوام

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

3. 2 کاربر از H A M A S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    ساعت 5 و ربع صبح جمعه است. خبرهای دیروز را شنیده اید. روز پرکار و به اذن پروردگار پرباری برای ریاست محترم جمهوری و بنده بود. ولی من می خواهم گزارشم را با شیرین ترین قسمت برنامه های دیروز شروع کنم و آن دیدار ریاست محترم جمهوری با بیش از هزار نفر از ایرانیان بود که از گوشه و کنار آمریکا آمده بودند. همینجا باید از همه دوستانی که آمدند و به خاطر نبودن جا نتوانستند وارد شوند پوزش بخواهم. البته این موضوع را من در پایان جلسه شنیدم.
    استاد مهدوی دامغانی سخنرانی کردند. و بسیار پرلطف. بچه ها سرود خواندند. رییس محترم جمهور سخنرانی حماسی بی نظیری برای مردم کردند که هم نقش برجسته مردم بزرگ ایران در داخل و خارج برای امروز سرفراز و فردای بهتر ایران و هم خاطره رزمندگان دلاور به مناسبت هفته دفاع مقدس را به زیبایی به هم پیوند دادند. از مردم خواستند که به فرموده حافظ گله ها را فراموش کنند که
    وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم
    که در طریقت ما کافریست رنجیدن
    ده ها بار مردم تشویق کردند. چندین بار تمام سالن ایستاد و تشویق کرد. چشم ها پر از اشک شوق بود. آنقدر مردم بزرگواری کردند که بجای شام خوردن، به نیابت از رییس جمهور به میان مردم رفتم و حدود دو ساعتی که در میان این میهمانان بودم تمام خستگی کار زیاد دیروز را جبران کرد. نمی دانم سیما این برنامه را پخش مستقیم کرده یا خیر ولی امیدوارم پخش کنند تا شما هم در این شادی که من و همه اعضای هیأت داشتیم شریک باشید.
    برنامه های دیگر دیروز سخنرانی ریاست محترم جمهور برای اندیشمندان و نخبگان سیاسی آمریکایی بود که به دلیل مذاکرات 1+5 فقط به بخش پایانی آن رسیدم ولی ظاهرا به طور زنده از شبکه خبر پخش شده بود. بسیار جلسه خوب و سازنده ای بود.
    مثل روزهای قبل، ریاست محترم جمهوری و بنده مذاکرات دوجانبه متعددی داشتیم.
    قبل از مذاکرات 1+5، به عنوان رییس جنبش عدم تعهد، اجلاس وزرای کمیته فلسطین جنبش را اداره کردم ولی به دلیل جلسه 1+5 فقط نیم ساعت در جلسه ماندم و اداره بقیه جلسه را با اجازه وزرای حاضر به نماینده دائم ایران سپردم.
    مذاکرات 1+5 شروع بسیار خوبی بود و اکنون باید با صبر و حوصله مسیر دشوار و پر فراز و نشیب بحث ها را تا رسیدن به نتیجه دنبال کنیم. انشاءالله یک روز همه صحبت های خودم در این جلسه را به شما گزارش خواهم داد تا همه ببینند که برای داشتن یک مذاکره خوب هیچ نیازی به عدول از مواضع نیست. من صحبتم را با تأکید صریح و بی تعارف بر غیرقانونی بودن ارجاع پرونده هسته ای ایران به شورای امنیت و تحریم های بین المللی ناشی از آن و نامشروع و بی فایده بودن تحریم های یک جانبه شروع کردم. سپس گفتم که برای نشان دادن نرمش، بیشتر در مورد آینده و راه حل صحبت خواهم کرد بدون آنکه از این مواضع دست بکشیم. بعدهم توضیح دادم که چرا از منظر استراتژیک، هدف ایران هم اثبات صلح آمیز بودن برنامه هسته ای اش است و چرا آنها هم باید برای تضمین این هدف برنامه صلح آمیز غنی سازی ایران را تحت نظارت آژانس بپذیرند. در پایان هم چارچوب راه حل را مطرح کردم. همه وزرا از صحبت های این خدمتگزار کوچک شما استقبال کردند و تعهد خود را برای رسیدن به همین هدف بیان کردند. قرار شد مذاکرات به صورت فشرده در پایان مهر ادامه یابد.
    در روزهای قبل از جلسه، با همه وزرای 1+5 به جز آقای کری به صورت مفصل ملاقات های جداگانه داشتم. لذا در پایان جلسه با همه دست دادیم و خداحافظی کردیم و در حاشیه، گفتگوی نیم ساعته ای هم با آقای کری داشتم. ایشان هم به تعهد رییس جمهور آمریکا برای رسیدن به راه حل بر اساس مذاکره و احترام متقابل تاکید کرد. البته صحبت ایشان در جلسه 1+5 هم مثبت بود و مصاحبه بعد از جلسه ایشان و سایر وزرا نیز مثبت و با امید به آینده بود.
    البته دوستان عزیزم کار تازه شروع شده است. راه درازی در پیش است که ما با پشتکار و تلاش شبانه روزی و تمرکز بر راه حل مبتنی بر حقوق و منافع و رفاه مردم و اجتناب از اقدامات بی فایده تبلیغاتی، آنرا در حدممکن کوتاه خواهیم کرد ولی به هر حال باید صبر و دوراندیشی را فراموش نکنیم.
    می دانم که از دعای خیر شما برخوردار بوده ایم و همیشه به آن نیازمندیم.
    امروز باید جلسه سالانه وزرای امورخارجه جنبش عدم تعهد را اداره کنم. ریاست محترم جمهوری هم در اقتتاحیه این جلسه به عنوان رییس جنبش سخنرانی خواهند کرد و بعد هم عازم ایران عزیز اسلامی خواهند شد. من بازهم نمی توانم به بدرقه ایشان بروم چون مجبورم تا عصر جلسه را اداره کنم.
    به امید دیدار مجدد - خدا یار و نگهدار همه شما و ایران عزیز باد

پیج جواد ظریف

5. 2 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

وای چه کنفرانسی بود
    خیلی خیلی با لحن حرف زدن و نوع حرف زدن دکتر حال کردم
    ایشالا که هر چه زود تر روابط با کشورای دیگه عادی بشه و از این مشکلاتی که تو این 8 سال به وجود اومده بیرون بریم
    دوستانی که کنفرانس رو ندیدن حتما ببینن

7. 2 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

آمریکا ستیزی، دشمن تراشی، ایدئولوژی گرایی، بیگانه هراسی و بحران آفرینی از ویژگی های اصلی سیاست خارجی جمهوری اسلامی از بدو تاسیس تا کنون بوده،جمهوری اسلامی ظرف سی و پنج سال گذشته نه تنها اعتماد سازی نکرده بلکه با سیاست خارجی غلط باعث انزوای ایران و بی اعتباری کشور در روابط بین الملل شد، جمهوری اسلامی می خواهد هم از امکانات موجود جهانی بهره گیرد و هم سیاست خارجی ایدئولوژیک داشته باشد و نظم موجود جهان را به چالش بخواند که اینها شدنی نیست، در پرونده هسته ای نیز جز خسارت چیزی عاید ایران نشده، غنی سازی اورانیوم بدون داشتن حتی یک نیروگاه هسته ای جز زیان برای کشور چیز دیگری ندارد، اساسا این تلقی که جمهوری اسلامی به دنبال عادی سازی روابطش با جامعه جهانی است یک تلقی نادرست است زیرا پایه و هویت جمهوری اسلامی بر مبنای دشمنی و خصومت است و ژست های سیاسی امثال روحانی و ظریف تنها نمایش هایی تاکتیکی برای تلف کردن وقت است
    اساسا با افکارت مخالفم

9. 2 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

لحظاتی پیش تماس تلفنی باراک اوباما با حسن روحانی قبل از خروج روحانی از امریگا
    بی بی سی

TAPATALK

11. 6 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

لحظاتی پیش تماس تلفنی باراک اوباما با حسن روحانی قبل از خروج روحانی از امریگا
    بی بی سی

TAPATALK
    بله . ایرنا هم تایید کرده

+

به گزارش ايرنا، در حاليكه رييس جمهوري اسلامي ايران در حال حركت از محل اقامت خود به سمت فرودگاه براي خروج از نيويورك بود، اين تماس برقرار شد و طرفين پيرامون مسايل مختلف با يكديگر گفت وگو كردند.
    در اين گفت وگوي تلفني، دو طرف بر اراده سياسي براي حل سريع مساله هسته اي تاكيد كرده و زمينه را براي حل موضوعات ديگر و همكاري در مسائل منطقه اي مورد توجه قرار دادند.
    در اين گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و آمريكا، همچنين وزراي امور خارجه خود را مامور كردند تا زمينه همكاري هاي لازم را هر چه زودتر فراهم آورند.

13. 6 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

کاخ سفید هم مکالمه بین دو پرزیدنت رو تایید کرد !

15. 4 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

از توئیتر رسمی حسن روحانی:
    باراک به روحانی:
    من احترام خودم رو به مردم ایران ابراز میکنم. متقاعد شده ام که روابط بین ایران و آمریکا بشدت بر روی منطقه اثر خواهد گذاشت. اگر ما در مورد پرونده هسته ای پیشرفت کنیم، سایر معضلات از جمله سوریه نیز قطعاً حل خواهد شد.
    برایتان سفر خوب و بی خطری آرزو میکنم و بابت ترافیک سنگین در نیویورک عذرخواهی میکنم.

روحانی به اوباما:
    در مورد مساله هسته ای، با عزم سیاسی، راهی برای حل سریع این موضوع وجود دارد. ما به آنچه از 5+1 و مخصوصاً دولت شما طی هفته ها و ماههای آینده می بینیم امیدوار هستیم.
    من مراتب قدردانی خودم را بابت میهمان نوازی و تماس تلفنی شما ابراز میکنم.

اوباما به روحانی:
    متشکرم. "کداحافظ"

(متن انگلیسی در کامنت)
    ترجمه توییت: علی آزادا

17. 7 کاربر از شاهزاده خانوم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سی ان ان یه جریانی سر این خداحافظ اخر در اورده بود از خنده مردم
    اخر مجبور شد زنگ بزنه به یک کارشناس که خدا حافط یعنی چی

دوستان فردا بین ساعت 10-11 صبح ريیس جمهور وارد کشور خواهند شد و یک گروهی هم قرار شده حرکت خودجوش انچام بدن و به استقبال ایشون بروند
    انصافا دستاورد های خوبی ار این سفر داشتن
    و تونستند چهره جدیدی از ایران نمایش دهند

TAPATALK

19. 9 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •