تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 120 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1194

نام تاپيک: کلوپ Lenovo Y580

اگه نباشه جاش خالی می مونه r4deon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

من قبلا" توضیح دادم.توی review ها مگر چند ساعت دیوایس دست تست کنندگان می ماند؟؟!خیلی از مشکلات همان روز اول نمایان نمیشوند.ثانیا" وقتی یک سری از یک گجت مشکل داشته باشد به این معنی نیست که همه ی این سری مشکل دارند و ممکنه است یک دستگاه بی عیب دست اراده دهنده های ریویو برسد.پس فقط تکیه کردن بر review ها چندان اعتبار یک کالا را مشخص نمی کند.تنها اطلاعات کلی از ظاهر و توان آن می دهد و نقطه ضعف های فنی یا ساختاری توضیح داده می شود احیانا"!ولی مشکلاتی که اکثرا" بعدها پیش می آیند نا گفته می ماند.
    سری اول asus n53 که یادتان هست.مشکلی در پردازنده (اینتل سری اول سندی بریج )داشتند که بعدها مشخص شد و سبب نه تنها افت پردازنده بلکه همه ی سیستم بعد از یک مدت می شد.آیا ریویو ها این مورد را اشاره کرده بودند؟!خیر.پس همه چیز ریویو نیست.نظرات دارندگان کالاها همیشه مهم تر بوده و قابل اعتنا تر.
    Last edited by r4deon; 28-07-2012 at 15:02.

2. 3 کاربر از r4deon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام دوستان ببخشید که کم میام. اخه سرم خیلی شلوغه. یک نکته خیلی مهم که باید همه بدونید و مهمترین مسئله در مورد این لپتاپ هاست اینکه:
    همون طور که میدونید گرافیک 660m مدلهای مختلف داره
    منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته لینک بالا درمورد 660 است ولی مطمئنا در مورد 660m هم همین طوره.
    و گرافیکی که روی y580 نصب هست اونی که در سایت زیر برسی شده نیست بلکه کمی ضعیف تر است
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    چرا؟ چون من با نرم افزار GPU -Z که مال خودمو نگاه میکردم دیدم که memory speed من 1250 است ولی در سایت بالا 2000 است.
    البته با وجود همه این حرفها بازم از 650 قویتره.

4. 3 کاربر از ulsss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه fusion's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    بندر عباس

پيش فرض

سلام دوستان ببخشید که کم میام. اخه سرم خیلی شلوغه. یک نکته خیلی مهم که باید همه بدونید و مهمترین مسئله در مورد این لپتاپ هاست اینکه:
    همون طور که میدونید گرافیک 660m مدلهای مختلف داره
    منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته لینک بالا درمورد 660 است ولی مطمئنا در مورد 660m هم همین طوره.
    و گرافیکی که روی y580 نصب هست اونی که در سایت زیر برسی شده نیست بلکه کمی ضعیف تر است
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    چرا؟ چون من با نرم افزار GPU -Z که مال خودمو نگاه میکردم دیدم که memory speed من 1250 است ولی در سایت بالا 2000 است.
    البته با وجود همه این حرفها بازم از 650 قویتره.
    می تونید یه شات از cpu-z بگیرید و اینجا قرار بدید؟

6. این کاربر از fusion بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

می تونید یه شات از cpu-z بگیرید و اینجا قرار بدید؟
    هر کار میکنم نمیتونم اجراش کنم ارور میده.

در آغاز فعالیت siaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

من فکر میکنم منظور سایت مجموع فرکانسها هست. به cpu-z تو تب گرافیک توجه کنید نوشته 2500mhz
    راستی دوستان حتما از گجت GPU Monitor استفاده کنید.تو ورژن جدیدش 660 رو هم ساپورت میکنه.خوبیش اینه که خیلی کامله و وابسته به برنامه ای هم نیست.میتونین براش یه دمایی رو تعریف کنید که وقتی gpu به اون دما رسید هشدار صوتی بده.بصورت دیفالت رو 100 درجه هشدار میده.ماکزیمم دمایی هم که gpu بهش رسیده رو به شما اطلاع میده.من با بازی تا 79 درجه رسیدم.

9. 2 کاربر از siaram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من ی چیزی نفهمیدم که ایا این مدل ویندوز روش نصب هست یا نه؟ و اینکه واقعا دوست داشتم دوستانی که سابقه خرید لب تاپ دارند و اطلاعات دارند بیان بگن که موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کرد تا فهمید لب تاپ مشکلی نداره(من از سازگار میخوام خرید کنم)؟ و این رو هم میخواستم بدونم با لب تاپ چه چیزهایی میدن مثل انتی ویروس و .....؟ درضمن لب تاپ رو باید پارتیشن بندی کرد درسته؟من این کارو تاحالا نکردم به جایی که خرید میکنم ازش بدم بهتر نیست؟
    اگه هرکدوم از دوستان نظر کارشناسیشون رو بگن سپاسگزار میشم

آخر فروم باز adamhesaby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    مشهد سمت راست

پيش فرض

گارانتی سازگار ویندوز نداره، یه موس و کیف لنوو و یه آنتی ویروس ارجینال نود32 هم باس باهاش بگیری
    پارتیشن بندی هم کاری نداره ولی اگه بخوای یه پولی میگیرن واست نصب میکنن منتها یکم معطلی داره

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کانفیگ SSD دار چنده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

گارانتی سازگار ویندوز نداره، یه موس و کیف لنوو و یه آنتی ویروس ارجینال نود32 هم باس باهاش بگیری پارتیشن بندی هم کاری نداره ولی اگه بخوای یه پولی میگیرن واست نصب میکنن منتها یکم معطلی داره
    ممنونم از پاسخت
    فقط ی سوالی برای من پیش میاد !اگه ویندوز نداره چطور انتی ویروس روش میریزن؟!سیدی شو که نمیدن نه؟!

من لب تاپ رو بخرم بیارم خونه برادرم بلد هست پارتیشن بندی کنه ولی من تاحالا نکردم!

و ی نکته که میخوام بدونم اینه که چطور به تشخیص نو بودن و مشکل نداشتن لب تاپ بدم؟
    و از کجا بفهمم دقیقا همون کانفیگی هست که ازشون خواستم و دست کاری نکردن؟!

در آغاز فعالیت siaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آنتی ویروس اورجینال هست. سیدیشو بهت میدن که توی هارد پک هم هست. روشم نوشته یکساله.چک کن حتما نسخه یکساله باشه.
    ببین دوست من این لپ تاپ تازه اومده و احتمال ریفر یا دست دو یا تعمیری بودنش کمه ولی بازم دقت کن.از بازار هر چیزی برمیاد.حداقل کاری که میکنی پیچهاشو نگاه کن آچار نخورده باشه و همه چی مرتب باشه و برچسبها ترو تمیز باشه.
    برای نگاه کردن کانفیگ روشنش که کردی F2 رو بزن از تو منوی بایوس نگاه کن مشخصاتشو.اگه بلد نبودی به خودش بگو نشونت میده.
    بعد چون اینا ویندوز نداره خیلی چیزاشو مثل بلوتوث-وبکم-مانیتور-وایرلس-اسپیکر و.... نمیشه چک کرد.پس حتما موقع خرید ازش مهلت تست بگیر و سعی کن حتما تو فاکتور خریدت ذکر کنه که این دستگاه با مشخصات فلان و با این سریال نامبر و... دارای 24 یا 48 ساعت مهلت تست میباشد.که اگه چیزی شد بتونی اقدام کنی.
    اگه تهران هستی در جریان باش که پایتخت کلا قیمتاش از ولیعصر گرون تره.

15. این کاربر از siaram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •