تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیرت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 6 از 1135 اولاول ... 234567891016561065061006 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 11349

نام تاپيک: اینترنت استان فارس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

نه بد نیست
    من که مخابرات ولی عصرم راحت تا 50 هم میگیرم!!!!
    اینم که می گی اکثر شاکی ها کسانی هستن که دانلود می کنند دقیقاً درسته چون کارای معمولی با این طرح سرعت (که 512 هست برای همه) خیلی خوبه پهنای باند هم که واسه ادم معمولی خیلی خوبه
    آره منم تا 50 می گیرم ولی معمولا آخر شب میره رو 50 و در طول روز با 15 یا 20 دانلود میشه و ساعت شلوغ هم دقیقا روی 8 می رفت . چون بچه ها خیلی اعتراض داشتند گفتم شاید تازگی خراب شده باشه . پس خوبه هنوز مشکلی نداره . شما قطعی هم نداری ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من کانکشنم رو توی خود مودم ساختم (اگه قطع بشه خودش اتوماتیک راحت وصل می شه)

ولی تا الان (دو سه هفته هست گرفتم) ندیدم قطع باشه!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

می گم راستی دوستان کسی احیانا یه خط از صبانت نداره که از پهنای باندش استفاده نمی کنه؟ (مثلاً شرکت، کافی نت و ....)
    یا کسی رو سراغ ندارید؟
    می دونم کم می آرم ممنون می شم اگه کسی هست یه ندایی بده (هزینه ای هم داشته باشه به هر حال باید صحبت بشه)

آخر فروم باز Scary Feelings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    دور از خودم تا جایی که امکان داره

پيش فرض

سلام......
    ما یه گیم نت داریم تو مسلم هر جا میریم میگه مرکز وصال فقط امین نت پوشش میده.امین نت هم که دیگه خودتون میدونین:(
    شاتل هم گفته بزودی اونجا رو ساپورت میکنه
    هالا من میخوام بدونم کی شاتل اوجارو ساپورت میکنه؟؟؟
    شرکت دیگه ای نیس که ما بریم و خوب باشه؟؟؟...

پروفشنال babak_deghat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شــیــر ا ز

پيش فرض

سلام
    ما خونمون 2 تا خط تلفن داره.
    رو یکیش adslامین نت هست.اون یکی هم تو یه اتاق دیگه ست.
    حالا من میخواستم که از هر دو اتاق بتونم به اینترنت وصل شم.آیا میشه از امین نت درخواست کرد که اکانتمو شر(share)یا تقسیم کنه بین 2 تا خط تلفن؟اگه میشه چه جوری؟یا باید اصلا یک اشتراک جدید بگیرم؟به نظر شما بهترین راه چیه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

خب این چه کاریه
    مودمت چند پورت داره؟
    خوب یه کابل از مودم به اون یکی اتاق بکش و از خود مودم هم کانکت شو
    بی منت و دردسر

داره خودمونی میشه profstar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    ما خونمون 2 تا خط تلفن داره.
    رو یکیش adslامین نت هست.اون یکی هم تو یه اتاق دیگه ست.
    حالا من میخواستم که از هر دو اتاق بتونم به اینترنت وصل شم.آیا میشه از امین نت درخواست کرد که اکانتمو شر(share)یا تقسیم کنه بین 2 تا خط تلفن؟اگه میشه چه جوری؟یا باید اصلا یک اشتراک جدید بگیرم؟به نظر شما بهترین راه چیه؟
    اینی که شما منظورتون هست Multi Login هست که امین نت قبلا این سرویس رو میداد، ولی با شرایط شما نیاز به اون کارها هم نیست چون فاصله کامپیوتر ها زیاد نیست. تازه روش multi login هزینه اضافی هم داره.شما خیلی راحت با یکی از شرایط زیر میتونید ارتباط راحت تری داشته باشید و نیاز به یه خط تلفن دیگه هم ندارید.

1-مودمهای adsl همشون چند لینک شبکه کابلی دارند میتونی User , Pass مربوط به ارتباط ADSL رو روی مودم Config (پیکره بندی) کنی و توسط یه کابل شبکه دیگه از مودمت تا اون یکی کامپیوتر بکشی و روی هر دو کامپیوتر تنظیمات Default Gateway رو آدرس مودمت قرار بدی. در این روش باید روی کامپیوتر جدید یه کارت شبکه کابلی داشته باشی.

2- میتونی از مودم های ADSL که امکانات وایرلس دارند استفاده کنی و User , Pass مربوط به ارتباط ADSL رو روی مودم Config (پیکره بندی) کنی و روی کامپیوتر دیگه ای که مستقیم به خط ADSL وصل نیست یه کارت شبکه Wireless بذاری و سرویس ADSL رو با یه user و pass که مربوط به امنیت ارتباط Wireless هست و تو مودم تنظیم میشه از همون اکانت استفاده کنی و روی هر دو کامپیوتر تنظیمات Default Gateway رو آدرس مودمت قرار بدی. در این روش مزیت اینه که سیم کشی هم نیاز نیست.

3- اگر همیشه هر دو کامپیوتر همزمان روشن هستند میتونی روی کامپیوتر اصلی یه کارت شبکه دیگه (کابلی یا وایرلس) نصب کنی و توسط یه کابل شبکه ( یا بدون کابل در حالت وایرلس)بین کامپیوتر server (اصلی) و اون یکی کامپیوتر (client) به client سرویس بدی. در این روش باید روی کامپیوتر جدید یه کارت شبکه (کابلی یا وایرلس مانند همون که در server دارید) داشته باشی. این طوری میتونی کامپیوتر client رو مدیریت هم بکنی.

تذکر: در همه روشهای فوق هر دو کامپیوتر میتونن با هم استفاده بشن بجز مورد سوم که باید حتما Server روشن باشه و به client سرویس بده ولی server میتونه به تنهایی به لینک وصل باشه و استفاده کنه.
    امیدوارم این موارد به کارتون بیاد.
    Last edited by profstar; 02-11-2008 at 23:17.

8. 2 کاربر از profstar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shirazhaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\system32

پيش فرض

اینجا اسمی از شرکت همیار نبوردید . من ترفه هاشون رو دیدم خیلی علی بود کسی از سرویس دهی و پشتیبانی این شرکت خبر نداره و

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadshekoohi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

اینجا اسمی از شرکت همیار نبوردید . من ترفه هاشون رو دیدم خیلی علی بود کسی از سرویس دهی و پشتیبانی این شرکت خبر نداره و
    با سلام خدمت شما دوست عزیز والا واسه اونایی که وضع مالی اونها خوب هست خوبه اما واسه ما نه من تا حالا گرون تر از همیار ندیدم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز Scary Feelings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    دور از خودم تا جایی که امکان داره

پيش فرض

سلام من یه مودم مدل 4ports combo router دارم و رفتم یه اشتراک adsl2 گرفتم میخواستم اموزش کلی نصب مودم و instaler مودمم رو بزارین چون هیچ سی دی درایور همراش نبود:((
    راستی میخواستم اگه بشه قیمتش رو هم بزارین ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •