تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 14 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 138

نام تاپيک: کوچ اساسی به سمت اپن سورس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    اگر منظورتون کلمات alien و configure و make و make install هست
    که alien برنامه ای است که به شما اجازه می ده پکیجهای نرم افزاری رو از فرمتی مثل rpm ( که برای فدورا و توزیع های مبتنی بر اون به که می ره ) به فرمتی همچون deb (که برای دبیان و توزیعهای مبتنی بر اون به کارمی ره ) تبدیل و یا حتی به صورت مستقیم پس از تبدیل نصب کنید
    سه دستور بعدی برای کامپایل ونصب سورس برنامه ها کاربرد دارند
    این مفاهیم فقط مختص پارسیکس نیستند و برای یادگیری مطالعه در کنار تجربه توصیه می شه
    خیلی ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    اگر منظورتون کلمات alien و configure و make و make install هست
    که alien برنامه ای است که به شما اجازه می ده پکیجهای نرم افزاری رو از فرمتی مثل rpm ( که برای فدورا و توزیع های مبتنی بر اون به که می ره ) به فرمتی همچون deb (که برای دبیان و توزیعهای مبتنی بر اون به کارمی ره ) تبدیل و یا حتی به صورت مستقیم پس از تبدیل نصب کنید
    سه دستور بعدی برای کامپایل ونصب سورس برنامه ها کاربرد دارند
    این مفاهیم فقط مختص پارسیکس نیستند و برای یادگیری مطالعه در کنار تجربه توصیه می شه
    خیلی ممنون، هم از شما هم از بقیه.
    چطور می تونم یه پست را پاک کنم مثل بالایی که اشتباه فرستادم، یه تاپیک رو چطور ؟
    فعلا سوال دیگه ای ندارم !
    Last edited by Love it; 12-05-2008 at 16:20.

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

فعلا سوال دیگه ای ندارم !
    سلام
    دوست عزیز سوال پرسیدن عیب نیست که شما دیگه باید عملی کار کنید
    آشنا شدن و نصب کردن شروع کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز سوال پرسیدن عیب نیست که شما دیگه باید عملی کار کنید
    آشنا شدن و نصب کردن شروع کنید
    آقا دیگه می خوام بترکونم، فقط بین اوبنتو و پارسیکس موندم، که فکر کنم پارسیکس به خاطر سازگاری بیشتر با زبان فارسی بهتره، نه ؟
    Last edited by Love it; 12-05-2008 at 22:05.

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

آقا دیگه می خوام بترکونم، فقط بین اوبنتو و پارسیکس موندم، که فکر کنم پارسیکس به خاطر سازگاری بیشتر با زبان فارسی بهتره، نه ؟
    اگر قرار باشه بین پارسیکس و اوبونتو یکی رو انتخاب کنید فقط پارسیکس رو انتخاب کن
    اوبونتو بعد از نسخه 7.10 و 8.04 آنچنان پایداری یک توزیع مطرح نداشته
    امیدوارم تا آخر هفته پارسیکس رو سیستم نصب کرده باشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

امیدوارم تا آخر هفته پارسیکس رو سیستم نصب کرده باشی
    خیلی ممنون، فقط من می توانم سی دی پارسیکس رو بخرم چون واقعا امکان دانلودش برام نیست. ( اینو گفتم چون می خوام هیچ رقمه قانونی را نقض نکنم، منظورم اینه که پارسیکس اجازه تکثیر میده یا نه ؟ )

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

خیلی ممنون، فقط من می توانم سی دی پارسیکس رو بخرم چون واقعا امکان دانلودش برام نیست. ( اینو گفتم چون می خوام هیچ رقمه قانونی را نقض نکنم، منظورم اینه که پارسیکس اجازه تکثیر میده یا نه ؟ )
    دوست عزیز پارسیکس رایگان و اپن سورس هست و به هر تعداد که بخواهید می توانید آن را کپی و تکثیر کنید !

در ضمن چندین فروشگاه اینترنتی وجود داره که میتوانید آنرا سفارش بدید تا براتون بیارن. به عنوان مثال سایت زیر :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

Hosein-mec
    دوست بسیار عزیز، دیگه اینقدر رو می دونم، اما از اونجایی که توزیع ها تحت لایسنس های گوناگون با قوانین مختلف و البته اشتراکاتی مثل قابلیت مشاهده و تغییر کد ها هستند، می خواستم بدونم آیا پارسیکس اجازه ی تکثیر میده یا نه ؟ ( که اگه نده، فکر کنم باز هم کاری خلاف اوپن سورس نکرده)

نکته : یکی از دوستان در صفحات قبل زحمت کشیدن و توضیحات کوتاهی در مورد لایسنس ها دادن که من هم از ایشون یاد گرفتم، اما خواهش می کنم اگر کسی چیز بیشتری می دونه بگه، البته ترجمه یک یا شاید هم چند تا از این مجوز ها در ویکی پدیای فارسی هست.

راستی اینجا یه چیزی نوشته، که امیدوارم فقط ننوشته باشه، عمل هم کرده باشه.

در این فروشگاه جنس قاچاق نداریم! تقلبی و کرک‌شده نداریم! و فروش کپی غیرقانونی نداریم!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Love it; 13-05-2008 at 22:54.

حـــــرفـه ای taia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    چو ایران نباشد تن من مباد

پيش فرض

Hosein-mec
    دوست بسیار عزیز، دیگه اینقدر رو می دونم، اما از اونجایی که توزیع ها تحت لایسنس های گوناگون با قوانین مختلف و البته اشتراکاتی مثل قابلیت مشاهده و تغییر کد ها هستند، می خواستم بدونم آیا پارسیکس اجازه ی تکثیر میده یا نه ؟ ( که اگه نده، فکر کنم باز هم کاری خلاف اوپن سورس نکرده)
    دوست عزیز، همونطور که حسین گفت،‌ پارسیکس رایگان و قابل تکثیر هست، یعنی شما کافی یک سی دی پارسیکس از دوستان بگیری و برای خودت نسخه ی کپی کنی،‌منع قانونی هم نداره.
    در مورد مجوز ها هم به نظرم دونستن اوونها زیاد مهم نیست شاید GPL مهمترین اوونها باشه، بقیه اوونها برای کیسهای خاص هست که فکر کنم هر وقت نیاز شد به دنبالش بگردید بهتره.

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

Hosein-mec
    ۹۸ درصد توزیع ها و برنامه های لینوکس رایگان , اپن سورس و قابل تکثیر به تعداد نامحدود هستند !! پس دیگه سعی کنید زیاد به دنبال این موضوع نباشید ! اینجا دنیای لینوکسه نه ویندوز ...

صفحه 6 از 14 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •