تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 109

نام تاپيک: ==> چگونه یک آنتی ویروس و فایروال مناسب را انتخاب کنیم

در آغاز فعالیت man12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

به نام خدا
    سلام
    شاید باورتان نشه ولی حدود 50 درصد از سرچ ها ی غیر تخصصی من ( غیر از رشته دانشگاهی خودم) به مباحث امنیت رایانه مربوط میشه.....!
    به نظر من ( که با تحقیقات شخصی بدست آمده) حتما حتما باید یکی از مدیران یک تاپیک جدید و تخصصی در مورد کرک برنامه های امنیتی تاسیس! کنند.
    به نظر من یکی از معضلات وحشتناک ما ( که براحتی از کرک و برنامه های تقلبی استفاده می کنیم) اینست که دچار پدیده ی
    مهندسی اجتماعی معکوس می شویم. ( عمیق شوید-معکوس!)
    به نظر من تاپیک های بسیار عالی ای در این سایت در مورد کیفیت آنتی ویروس ها به بحث گذاشته می شود، اما لطفا در همه نظر دهی های خود بر این نکته تاکید داشته باشید که نتایج، مربوط به برنامه های اصلی هستند.
    لطفا متخصصان این امر! در مورد این مشکلات هم به کرات! صحبت کنند.
    مثلآ:
    ......
    به نظر من یکی از مهمترین بحران های روز در برنامه های امنیتی که با سریال های تقلبی ( یا ...) کار می کنند اینست که این برنامه ها توسط سرور های دیگری ( و نه سرور های شرکت مجاز) آپدیت می شوند و این یعنی یک دزدی خوب!!!.... و البته گاهی آپدیت شدن راحت توسط سرور های مجاز یک دزدی خوب تر است!!!....

( فراموش نکنید که از آنجا که مهندسی اجتماعی معکوس یک روش عالی در مباحث امنیت است، بنابراین جدی می گویم که برای کارهای مهم خود به هیچ برنامه ای ( گاهی حتی اصلی ها هم ) اطمینان نکنید.

البته مطالب پراکنده ای وجود دارد اما تلاش های متمرکز بیشتر لازم است ....
    ( این مطالب فقط نظرات من! است)
    یا علی

2. 3 کاربر از man12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز wordship's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

به نام خدا
    سلام
    شاید باورتان نشه ولی حدود 50 درصد از سرچ ها ی غیر تخصصی من ( غیر از رشته دانشگاهی خودم) به مباحث امنیت رایانه مربوط میشه.....!
    به نظر من ( که با تحقیقات شخصی بدست آمده) حتما حتما باید یکی از مدیران یک تاپیک جدید و تخصصی در مورد کرک برنامه های امنیتی تاسیس! کنند.
    به نظر من یکی از معضلات وحشتناک ما ( که براحتی از کرک و برنامه های تقلبی استفاده می کنیم) اینست که دچار پدیده ی مهندسی اجتماعی معکوس می شویم. ( عمیق شوید-معکوس!)
    به نظر من تاپیک های بسیار عالی ای در این سایت در مورد کیفیت آنتی ویروس ها به بحث گذاشته می شود، اما لطفا در همه نظر دهی های خود بر این نکته تاکید داشته باشید که نتایج، مربوط به برنامه های اصلی هستند.
    لطفا متخصصان این امر! در مورد این مشکلات هم به کرات! صحبت کنند.
    مثلآ:
    ......
    به نظر من یکی از مهمترین بحران های روز در برنامه های امنیتی که با سریال های تقلبی ( یا ...) کار می کنند اینست که این برنامه ها توسط سرور های دیگری ( و نه سرور های شرکت مجاز) آپدیت می شوند و این یعنی یک دزدی خوب!!!.... و البته گاهی آپدیت شدن راحت توسط سرور های مجاز یک دزدی خوب تر است!!!....

( فراموش نکنید که از آنجا که مهندسی اجتماعی معکوس یک روش عالی در مباحث امنیت است، بنابراین جدی می گویم که برای کارهای مهم خود به هیچ برنامه ای ( گاهی حتی اصلی ها هم ) اطمینان نکنید.

البته مطالب پراکنده ای وجود دارد اما تلاش های متمرکز بیشتر لازم است ....
    ( این مطالب فقط نظرات من! است)
    یا علی
    سلام
    ممنون ولی چرا اینقدر کتابی نوشتی؟
    کرک کردن شاید از سرور های دیگه دانلود شه فایل اپدیت ولی سریال نامبر خیر!
    پس سعی کن تحقیقات رو بیشتر کنی چون اگه تو 50 درصد تویه سرچ امنیت هستی یکی مثله ما 99 درصد و همه ویروس ها رو هم رویه کامپیوترو لپ تاپمون تست میکنیم و قبل از اپدیت و بعد از اپدیت یررسی میکنیم و..

4. 4 کاربر از wordship بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه kian-sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    یه جای خوب!

پيش فرض

دکی جون دمت گرم با این اطلاعاتی که به ما دادی باعث شدی چشم و گوشمون رو بیشتر باز کنیم و تعصب رو بزاریم کنار.بازم از این مطالب مفید بزار. بازم به خاطر تاپیک توپت ممنون.

6. 2 کاربر از kian-sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز reza,n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان میخواستم لطف کنید و در مورد Trend Micro Titanium Maximum Security هم نظر بدید حقیقتش میخوام یه مدتی بصورت آزمایشی از این محصول روی نوت بوکم استفاده کنم اینو هم اضافه کنم که نوت بوک هر وقت که روشنه به اینترنت هم وصله و در واقع یه امنیت کامل میخوام فکر میکنید بتونم بدون مشکل از این آنتی ویروس استفاده کنم؟؟؟ حقیقتش تعریفش رو زیاد شنیدم ولی چون تا حالا استفاده نکردم یه مقداری تردید دارم.

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

دوستان میخواستم لطف کنید و در مورد Trend Micro Titanium Maximum Security هم نظر بدید حقیقتش میخوام یه مدتی بصورت آزمایشی از این محصول روی نوت بوکم استفاده کنم اینو هم اضافه کنم که نوت بوک هر وقت که روشنه به اینترنت هم وصله و در واقع یه امنیت کامل میخوام فکر میکنید بتونم بدون مشکل از این آنتی ویروس استفاده کنم؟؟؟ حقیقتش تعریفش رو زیاد شنیدم ولی چون تا حالا استفاده نکردم یه مقداری تردید دارم.

سلام.

چه خصوصیتی از این انتی ویروس رو تعریف کردند؟

چندتا تکنولوژی توی پست اول اشاره شده. این انتی ویروس در این 3 نوع اصلی خیلی ضعیف نشون داده.

به نظرم گزینه بهتری رو برای تست انتخاب کنید. مثلا شما به انتی ویروسی علاقه دارید که دیتابیس قوی داشته باشه با توجه به تست مثلا جی دیتا رو تست کنید یا اگر هوش مصنوعی مثلا پاندا و یا رفتارشناسی مثلا نورتون رو تست کنید.

موفق باشید.

9. 2 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دکی! کل این 6 صفحه رو خوندم تا بفهمم خودت چی استفاده میکنی !!! اما پیدا نکردم...
    دست رو هر آنتی ویروس و فایروالی بذاری من امتحان کردم جز کسپر که خیلیا تعریف میکنن ...
    الانم اومدم که بهم بگی خودت کدومو قبول داری؟؟؟؟
    اگه اینجا نمیگی پیغام خصوصی بهم بده بگو...
    ممنونم.

11. 2 کاربر از moji67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه noproblem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲

پيش فرض

سلام دکی! کل این 6 صفحه رو خوندم تا بفهمم خودت چی استفاده میکنی !!! اما پیدا نکردم...
    دست رو هر آنتی ویروس و فایروالی بذاری من امتحان کردم جز کسپر که خیلیا تعریف میکنن ...
    الانم اومدم که بهم بگی خودت کدومو قبول داری؟؟؟؟
    اگه اینجا نمیگی پیغام خصوصی بهم بده بگو...
    ممنونم.
    خب همون کسپر هم یه تستی کن ضرری نداره.

13. این کاربر از noproblem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hofman1970's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض hofman1970

سلام دوست گرامی .اگر هارد و سیستم خوبی داری.من الان از panda internet scurity 2011 استفاده می کنم که نا سه ماه هم خود شرکت برای شما trial می کنه. ولی ضعفش تو ویروس usb می باشد .البته خودش در فولدر drive :c یک آتنی ویروس usb داره ولی هنوز سر در نیاوردم.و اصلا سرعت اینترنت را پائین نمیاره.ولی اگر اینترت پر سرعت بالای 256 داری . از.0.1.400 kaspersky internet security 2011 استفاده کن که هم firewall قوی داره و با نصب هر usb بلافاصله آنرا چک میکنه . البته فراموش نکن این ورژن 2011 برای ویندوز 7 به کار میره به گفته خود سایت کاسپرسکای.من تو xp امتحان کردم خیلی سنگین بود و منصرف شدم. مقایسه کن ببین کدوم بهتره با توجه خواسته شما. موفق و پیروز باشی.

15. 3 کاربر از hofman1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dehghani1375's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

اقا من تا مدت ها انتی ویروسام رو کرک می کردم پدرم با این اپدیت های افلاین در اومد برین 60 70 تومن پول بدین یه سالشو بخرید خیرشو ببینید از نتایج هم چیزای جالبی معلوم می شه من رو یه سیستمم جی دیتا می ریزم رو یکیش هم کسپر هر کی می دونه جی دیتا یه ساله چنده پیغام خصوصی بده لطفا.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

یکی به من بگه کدوم از همه بهتره که من نصب کنم؟

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •