تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 57 از 57

نام تاپيک: کلوپ Nokia 5130 XpressMusic

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام .

یکی از دوستام این گوشی رو داره .

من میخوام کانکشن هایی که دریافت میکنم رو حذف کنم اما جایی برای تغییرشون نداره !

منظورم رو می فهمین چیه ؟ همون نقطه دستیابی هست . حدود 15 نقطه دست یابی GPRS توش هست که میخوام حذفشون کنم اما حذف نداره توشون !

چرا ؟

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

سلام .

یکی از دوستام این گوشی رو داره .

من میخوام کانکشن هایی که دریافت میکنم رو حذف کنم اما جایی برای تغییرشون نداره !

منظورم رو می فهمین چیه ؟ همون نقطه دستیابی هست . حدود 15 نقطه دست یابی GPRS توش هست که میخوام حذفشون کنم اما حذف نداره توشون !

چرا ؟
    دقیق نمی دونم کجاس
    ولی تو Setting > Connection یا همچین چیزی دنبالش بگرد
    اسم اون قسمت هم باید Destination یا Acces Point باشه !

3. این کاربر از *M!L4D* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه befermatooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دقیق نمی دونم کجاس
    ولی تو Setting > Connection یا همچین چیزی دنبالش بگرد
    اسم اون قسمت هم باید Destination یا Acces Point باشه !
    هست اما دیلیت نداره که پاکش کنم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

14 كمك در پشتيبان گيري

سلام
    يه سوال داشتم
    من يه گوشي 5130 دارم
    ميخوام فايلاي بك آپ اي رو كه توي گوشي يا با پي سي سويت مي گيرم توي گوشي ديگه اي اجرا كنم
    مثلا پيامكا رو به گوشي ديگه اي انتقال بدم يا اصلا اجراش كنم و توي رايانه بتونم پيامكا رو بخونم
    راهي داره؟؟؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها aydin_eb7777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    يه سوال داشتم
    من يه گوشي 5130 دارم
    ميخوام فايلاي بك آپ اي رو كه توي گوشي يا با پي سي سويت مي گيرم توي گوشي ديگه اي اجرا كنم
    مثلا پيامكا رو به گوشي ديگه اي انتقال بدم يا اصلا اجراش كنم و توي رايانه بتونم پيامكا رو بخونم
    راهي داره؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    بکاپی که با گوشی میگیری رو میشه با برنامه Noki داخل کامپیوتر باز کنی و ببینی و برای استفاده در گوشی با مدل متفاوت فکر کنم برنامه جانبی موجود باشه که دقیقا اسمش یادم نیست ولی مطمئنم شدنیه چون قبلا بکاپ یک گوشی N95 رو به 5800 انتقال دادم
    برای استفاده از بکاپی که در کامپیوتر و با برنامه نوکیا سوئیت گرفته شده مشکلی نداری و با همون پی سی سوئیت می تونی اس ام اسها و مخاطبان رو به یک گوشی دیگه منتقل کنی
    موفق باشی

آخر فروم باز DJ.Mamal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Nokia Blog

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    بکاپی که با گوشی میگیری رو میشه با برنامه Noki داخل کامپیوتر باز کنی و ببینی و برای استفاده در گوشی با مدل متفاوت فکر کنم برنامه جانبی موجود باشه که دقیقا اسمش یادم نیست ولی مطمئنم شدنیه چون قبلا بکاپ یک گوشی N95 رو به 5800 انتقال دادم
    برای استفاده از بکاپی که در کامپیوتر و با برنامه نوکیا سوئیت گرفته شده مشکلی نداری و با همون پی سی سوئیت می تونی اس ام اسها و مخاطبان رو به یک گوشی دیگه منتقل کنی
    موفق باشی
    آیدین جان بعید میدونم بشه به مدل دیگه انتقال داد...مگر بشه به داخل فایل بک آپ دسترسی داشت
    سلام
    يه سوال داشتم
    من يه گوشي 5130 دارم
    راهي داره؟؟؟
    دوست عزیز به هر 5130 میتونی بک آپتو منتقل کنی..فقط به محتوی بک آپت دسترسی داخل کامپیوتر نداری

کاربر فعال کلوپ گوشی ها aydin_eb7777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آیدین جان بعید میدونم بشه به مدل دیگه انتقال داد...مگر بشه به داخل فایل بک آپ دسترسی داشت
    محمد جان میشه
    بکاپی که با نوکیا سوئیت گرفته شده باشه رو میشه با پی سی سوئیت به یک مدل دیگه ای از نوکیا انتقال داد
    محتوای داخل بکاپ رو هم که گفتم میشه با برنامه noki-v1.0 داخل کامپیوتر مشاهده کرد و از قسمتهای مختلفش هم کپی تهیه کرد
    اما بکاپی که با گوشی گرفته شده باشه رو باید با یک برنامه جانبی که روی گوشی نصب میشه به یک گوشی دیگه انتقال داد که اسم اون برنامه خاطرم نیست

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •