تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 112

نام تاپيک: کاسپر یا نود... مساله این است!

داره خودمونی میشه ahmadpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من فکر کنم بتونم در مورد بحث نظر معتبری بدم چون همزمان دارم از دو تاشون استفاده می کنم
    رو لپ تاپ کسپره چون لپ تاپم قویتره و تازه گرفتم و رو دستکتاپم نود
    بدون تعصب می گم اگه حرفه ای یا نیمه حرفه ای هستیدنود رو همراه فایروال زون الارم نصب کنید که با وجود این دو بهیج وجه ویروس یا تروجانی جرات نمی کنه نگاهتون کنه!!!
    اما اگه دنبال دردسر و تنظیمات نیستید اینترنت سکوریتی کسپر خوبه
    در شناخت ویروسها و تروجان ها تقریبا یکسانن ولی من امتحان کردم نود توپاک کردن ویروس فلشم خیلی سریعتر و قاطعتره!!!
    آپدیت نود نسبت به کسپر راحت تره
    کسپر یه مقدار سنگین تر و پر حجم تر عمل می کنه تا نود
    و نود هم هنوز اونقدر بزرگ نشده که کل سیستمتون رو بدید دستش و بهتره یه فایروال قوی کنارش باشه
    وقتی با یه نرم افزار کامل مشکل حل میشه چه لزومی داره دو تا سه تا نصب کنیم تا هرکدوم یه کار بکنه؟!
    ضمنا نود زیادی قاطعه، و فایل های سیستمی رو بی اجازه پاک میکنه!
    البته نود هم بد نیست ولی بهترین گزینه هم نیست!

2. این کاربر از ahmadpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ahmadpm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

nدوستی که آویرا رو پیشنهاد داد . آویرا هوش مصنوعیش خیلی اشکال داره و خیلی از فایلای کرک و پچ رو ویروس می شناسه . در ضمن من هر ویروسی میاد توی سیستم توی سایت virustotal.com اسکنش می کنم و می فهمم کی می شناسش و هم چنان میگم اگه قویترین سیستم دنیا رم داشتم نود استفاده میکردم . در ضمن با یه بار نشناختن ویروس نمیشه کلا آنتی ویروسو کنار گذاشت . باید صبر کنی آپدیتش بیاد . دوستم آقای رحمتی زاده سردبیر سایت سافت گذر چه خوب میگه که ما هیچ آنتی ویروسی رو پیشنهاد نمی دیم بلکه به نظر ما باید اطلاعات کاربر از ویروس بالا بره . هر چند شخصا ایشون اول به سیمانتک اعتقاد دارند و بعد به نود .
    درسته باید صبر کرد تا آپدیتش بیاد اما کی میاد مهمه. من بارها شاهد بودم که یه ویروسی اومد و سیتم ها رو آلوده کرد اما برای مدتی فقط یکی دو تا آنتی ویروس توانایی شناختش رو داشتند. برای من در زمان استفاده از هر دوشون( کسپر و نود ) چنین اتفاقی افتاد. که نشون دهنده خوبی هر دوتاست. اصلا زمانی که ویروس New Folder اومده بود خیلی ها به مکافی و چندتا نرم افزار دیگه مینازیدن اما سیستمشون آلوده بود، اما نود شناختش!
    البته بازم میگم نود بهترین گزینه نیست و مهمترین ایرادش خودسری و پاک کردن فایل های سیستمیه! بارها نود تو سیستمم ویروس پیدا کرد اما سیستمم نابود شد! اما با کسپر چنین مشکلی نداشتم.

4. این کاربر از ahmadpm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز gog2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

این که اینهمه دعوا نداره اصلا انتی ویروسی که همه ویروس ها را بشناسه و بشه گفت قویترین انتی ویروسه غیر ممکنه وگرنه بقیه شرکتهای سازنده انتی ویروس در شرکتشونو میبستن و می رفتن غاز می چروندن

به هر حال من سیستمم به یک ویروس جدید دچار شده و حالا اگه شما میخاهید انتی ویروستون را بسنجید به این تایپیک برید و ویروسو دانلود و امتحان کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    نود32 و اوست که نشناخت و سیمانتک هم بعیده بشناسه حالا شما چک کنید و برای خلاصی سیستم من از این ویروس در همان تایپیک جواب بدید

6. 2 کاربر از gog2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز wordship's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

آخرین تست هوش مصنوعی AV

البته این تست مال نوامبر 2008 هست و پس از اون تست ها به صورت جدید ارائه شد که آخرین اون رو میتونید در این تاپیک مشاهده کنید
    کد:
    در اینجا هم نود بهتر از اویرا و کسپر تشخیص داده شده به جهت فالس آلارم ( تشخیص اشتباهی) کمتر

ممنون البته بستگی داره چه شرکتی این تست رو گرفته
    مثلا تویه av_testهمیشه کاسپر دومه یا سومه
    ولی اویرا پنجم یا ششم
    بازم ممنون
    ولی من تا بوده و نبوده به چشم خودم بیشتر از شرکتای تست انتی ویروس معتقدم.

مثلامن دیروز لینک یه سایت رو داشتم که اصلا اویرا توش مردود شده بود.
    اینم لینکش:http://www.anti-malware-test.com/?q=node/180

Last edited by wordship; 07-04-2010 at 18:31.

8. این کاربر از wordship بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojtabaalemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این تستای همون AV- Comparatives هست دیگه .
    ضمنا نود زیادی قاطعه، و فایل های سیستمی رو بی اجازه پاک میکنه!
    من نه تا حالا دیدم نود چنین کاری کنه و نه شنیده بودم . بر عکس در مورد کسپر هم دیدم و هم شنیدم . جناب Kasper 6 وقتی زد و Explorer.exe منو پاک کرد وقتی ویندوز بالا می اومد یه عکس دسکتاپ بود و دیگر هیچ و رفتم ویندوز دوباره نصب کردم .وبعد هم نود 32 نسخه 2.7 و تا الان هم که 4 اومده .

اگه نباشه جاش خالی می مونه alireza_farshid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Shatel Island

پيش فرض

در کل بنده سعی کردم یه مقدار روشن کنم موضوع رو . در زمینه هوش مصنوعی مشخصه که اویرا و کسپر در صدر هستند و بعد از اونها هم GData و سپس نود و ..... ( این واسه هوش مصنوعی یود که عده ای از دوستان در موردش شک داشتند)

در کل استنباط بنده این هست که برای اونایی که امنیت بالا و رایگان میخوان ( مثل خودم ) اویرا + کومودو عالیه و برای اونایی که میخوان پول خرج کنند و سیستمشون هم اینقدر جای پروسس داره که با یه ذره کند شدن مشکل نداشته باشند و دردسر کانفیگ کردن رو هم نداشته باشند کسپر اینترنت سکوریتی مناسبه.

در آخر هم استفاده از آنتی ویروس کرک شده رو هم اصلا پیشنهاد نمیکنم. مخصوصا نود کرک شده یا با سریال غیر قانونی . شرکتهای امنیتی برای جذب بازار چندین روش دارند
    یکیش عرضه آنتی ویروس رایگان هست مقل اویرا - AVG - Avast و ....
    یکیش هم اجازه دادن به استفاده غیر قانونی از محصولاتشون هست که هر چند وقت یکبار سریالها و KEY های غیر مجاز غیر فعال میشن و سریال های جدید میان و یه عده از مشتریان رو برای خرید کردن مجاب میکنند . ( دقیقا مثل کاری که برخی شبکه های ماهواره ای میکنند) . حالا یکسری از این شرکتها میان و سرور های آپدیت رو هم برای محصولها تغییر میدن و تا حدی از امکاناتی رو که برای نسخه های قانونی ارائه میدن رو کم میکنن ( این کار رو کسپر و نود انجام میدن حالا یکی بیشتر -نود- یکی کمتر -کسپر) این موضوع برای آپدیت offline هم صادقه دوستان
    البته راه بهتری که برای استفاده از سرویس فعال هست اینه که از تریال ریست استفاده بشه تا همیشه از سرورهای قانونی آپدیت کنید.

11. 2 کاربر از alireza_farshid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز wordship's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

در کل بنده سعی کردم یه مقدار روشن کنم موضوع رو . در زمینه هوش مصنوعی مشخصه که اویرا و کسپر در صدر هستند و بعد از اونها هم GData و سپس نود و ..... ( این واسه هوش مصنوعی یود که عده ای از دوستان در موردش شک داشتند)

در کل استنباط بنده این هست که برای اونایی که امنیت بالا و رایگان میخوان ( مثل خودم ) اویرا + کومودو عالیه و برای اونایی که میخوان پول خرج کنند و سیستمشون هم اینقدر جای پروسس داره که با یه ذره کند شدن مشکل نداشته باشند و دردسر کانفیگ کردن رو هم نداشته باشند کسپر اینترنت سکوریتی مناسبه.

در آخر هم استفاده از آنتی ویروس کرک شده رو هم اصلا پیشنهاد نمیکنم. مخصوصا نود کرک شده یا با سریال غیر قانونی . شرکتهای امنیتی برای جذب بازار چندین روش دارند
    یکیش عرضه آنتی ویروس رایگان هست مقل اویرا - AVG - Avast و ....
    یکیش هم اجازه دادن به استفاده غیر قانونی از محصولاتشون هست که هر چند وقت یکبار سریالها و KEY های غیر مجاز غیر فعال میشن و سریال های جدید میان و یه عده از مشتریان رو برای خرید کردن مجاب میکنند . ( دقیقا مثل کاری که برخی شبکه های ماهواره ای میکنند) . حالا یکسری از این شرکتها میان و سرور های آپدیت رو هم برای محصولها تغییر میدن و تا حدی از امکاناتی رو که برای نسخه های قانونی ارائه میدن رو کم میکنن ( این کار رو کسپر و نود انجام میدن حالا یکی بیشتر -نود- یکی کمتر -کسپر) این موضوع برای آپدیت offline هم صادقه دوستان
    البته راه بهتری که برای استفاده از سرویس فعال هست اینه که از تریال ریست استفاده بشه تا همیشه از سرورهای قانونی آپدیت کنید.

کاملا درسته کی و سریال نامبر نه ولی هر کی انتی ویروسو کرک میکنه دودش تویه چشم خودش میره
    چون 4 تا ادم بی سواد تویه شرکت نشنستن که بزارن ملت از کرک استفاده کنن
    یه ضد حاله تمیز میزنن
    به نام سرور مجازی یعنی دیگه انتی ویروسه شما از لینک هایه اصلی اپدیت نمیشه
    و حرف علیرضا جان کاملا صحیحه.

13. 3 کاربر از wordship بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojtabaalemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سرورای مجازی کاملا سالمند و کاربرد اصلیشم آپدیت سیستم های شرکت هاست که وقت نیست یکی یکی با فایل آپدیت بشن و این افسانه ی کرک مشکل داره و این حرفا هم تفه . بنده با استفاده از سرور رایگان آپدیت سافت گذر هیچ مشکلی ندارم . هر ویروسی مرده بیاد .

15. این کاربر از mojtabaalemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

سرورای مجازی کاملا سالمند و کاربرد اصلیشم آپدیت سیستم های شرکت هاست که وقت نیست یکی یکی با فایل آپدیت بشن و این افسانه ی کرک مشکل داره و این حرفا هم تفه . بنده با استفاده از سرور رایگان آپدیت سافت گذر هیچ مشکلی ندارم . هر ویروسی مرده بیاد .
    چه اعتماد به نفسی ! تاپیک دیشب هست.

کد:

17. 2 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

همین الآن یکی از بچه ها زحمت کشید یه دونه ویروس تقریبا خطرناک رو فرستاد توی سایت وایرس توتال؛ نتایج خیلی جالبه... اگه می خواین واقعا به قدرت نود 32، کاسپرسکی، اوست، آویرا یا نورتون پی ببرید یه سری بزنید.

کد:

19. این کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •