تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 60 از 60

نام تاپيک: کلوپ تبلت Acer Iconia Tab A500

داره خودمونی میشه haniballecter1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

بفرما اینم لینکش

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ولی چون موبایل من هم گوریلا بود میشه فهمید اینم هست! !!!!!!!!
    سربلند باشید

Sent from my A500 using Tapatalk
    سلام مهدی عزیز

این لینکی که شما زحمتشو کشیدین، اشاره مستقیمی به gorilla glass بودن A500 نمی کنه. به نظرتون نباید کمی بیشتر در این مورد بررسی کرد؟

من به سایت gsmarena هم مراجعه کردم برای دیوایسهایی که محافظ دارن تو بخش مشخصات display گزینه protection رو داره که تو این قسمت نوع محافظ رو مشخص می کنه که نه برای A500 و نه برای سایر دیوایسهای ایسر چیزی ننوشته. مثلا برای Asus Transformer نوشته Scratch-resistant glass و یا برای گوشی Samsung Galaxy Ace نوشته Corning Gorilla Glass.

برای Acer Iconia A500
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای Asus Eee Pad Transformer TF101
    کد:
    برای Samsung Galaxy Ace
    کد:
    شاد باشید و پیروز

2. این کاربر از haniballecter1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mehdi966's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام مهدی عزیز

این لینکی که شما زحمتشو کشیدین، اشاره مستقیمی به gorilla glass بودن A500 نمی کنه. به نظرتون نباید کمی بیشتر در این مورد بررسی کرد؟

من به سایت gsmarena هم مراجعه کردم برای دیوایسهایی که محافظ دارن تو بخش مشخصات display گزینه protection رو داره که تو این قسمت نوع محافظ رو مشخص می کنه که نه برای A500 و نه برای سایر دیوایسهای ایسر چیزی ننوشته. مثلا برای Asus Transformer نوشته Scratch-resistant glass و یا برای گوشی Samsung Galaxy Ace نوشته Corning Gorilla Glass.

برای Acer Iconia A500
    کد:
    برای Asus Eee Pad Transformer TF101
    کد:
    برای Samsung Galaxy Ace
    کد:
    شاد باشید و پیروز
    قربان شکل ماهت برم من سایت سازنده اون شیشه ضد خشو گذاشتم شما یه سایت ارائه کننده مشخصات
    سایت که گذاشتم شیشه رو میده و میسازه
    اینم یه سایت خیلی بهتر از سایت شما که تازه بررسی هم کرده تبلت رو
    تو قسمت display اشاره شده
    خوش باشید
    Last edited by mehdi966; 01-03-2012 at 15:54.

4. این کاربر از mehdi966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    نرم افزار برای این دستگاه را از کجا میتونم دانلود کنم

آخر فروم باز F R E E M A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

سلام
    نرم افزار برای این دستگاه را از کجا میتونم دانلود کنم
    اگر سایت ایرانی خواستی دو کلمه سرچ کن: دانلود اندروید

7. این کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Rzah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

باسلام. دوستان كه اين تبلت رادارندازنظركلى تبلت خوبى هست چون من الان آيپادتودارم ومدتى تبلت زوم وبعدتبلت ايسوس راداشتم دوهفته پيش چون تبلت
    آندرويدنداشتم ومنتظرايسوس چهارهسته اى هستم گفتم يه تبلت آرزون فعلآ بخرم تا ايسوس واردبازارشودوتبلت اركوس هفت اينچ گرفتم كه واقعآ چيزبه
    دردبخورى نيست سرعت كم گيرزيادولى ازنظرموزيك پليروويديؤپليرخوب است شايدهم من اين جورفكرمى كنم چون باتبلتهاى بهترازاركوس كاركردم خلاصه
    پرحرفى كردم شرمنده به نظر شمااين تبلت ايسرA500 رامن بخرم يانه ممنون بابت لطفى كه به من مى كنيد. يا حق

آخر فروم باز F R E E M A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    NEVERLAND

پيش فرض

باسلام. دوستان كه اين تبلت رادارندازنظركلى تبلت خوبى هست چون من الان آيپادتودارم ومدتى تبلت زوم وبعدتبلت ايسوس راداشتم دوهفته پيش چون تبلت
    آندرويدنداشتم ومنتظرايسوس چهارهسته اى هستم گفتم يه تبلت آرزون فعلآ بخرم تا ايسوس واردبازارشودوتبلت اركوس هفت اينچ گرفتم كه واقعآ چيزبه
    دردبخورى نيست سرعت كم گيرزيادولى ازنظرموزيك پليروويديؤپليرخوب است شايدهم من اين جورفكرمى كنم چون باتبلتهاى بهترازاركوس كاركردم خلاصه
    پرحرفى كردم شرمنده به نظر شمااين تبلت ايسرA500 رامن بخرم يانه ممنون بابت لطفى كه به من مى كنيد. يا حق
    شما تبلت ایسوس داشتی حالا میخوای ایسر بخری!؟
    در شرایط فعلی بازار خرید اشتباهه پس بهتره تا بعد عید صبر کنی

10. این کاربر از F R E E M A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه haniballecter1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام دوست عزیز

1- با توجه به تبلتهایی که استفاده کردی به نظر می رسه تجربیات خوبی در مورد استفاده از تبلت داری
    لطف کن یه توضیحی در مورد تبلتایی که استفاده کردی بده و باهم مقایسه شون بکن و اینکه تبلتای در یه کلاس چقدر باهم متفاوت هستن و البته به لحاظ سخت افزاری و کارایی عرض می کنم وگرنه مطمئنا تبلت ایسوس به لحاظ داشتن کیبورد و ایسر به لحاظ پورتها و گالاکسی تب به لحاظ سایز و وزن برتری دارن (اگه تفاوتهای اینچنینی را کنار بگذاریم آیا این تبلتای دوهسته ای به لحاظ استفاده و کاربرد نسبت به هم تفاوت آشکاری دارند؟)

2- خیلی ممنون خواهم شد اگه تجربیات خودتون رو از تبلت آرشو (Archos که در ایران معروف به ارکاس هست) بفرمایید (با عنایت به اینکه یه تبلت تک هسته ای ارزان قیمت هستش و جزو تبلتای نسل اول)

3- اما در مورد خرید تبلت جدید شما باید اول نیاز و خواستتون از تبلت مشخص باشه (اونجور که به نظر می یاد با توجه به طیف متنوع تبلتای مورد استفاده شما، شاید حتی احتمالش باشه که نیاز شما رو تبلت نتونه پاسخگو باشه وگرنه نیازی نبود که این همه تبلت عوض کنید).

به عنوان یه کاربر تبلت A500 من ازش راضیم و کلی باهاش حال می کنم البته اینو بگم، بهش به عنوان یه دستگاه همه فن حریف نیگا نمی کنم چرا که هنوز هیچ تبلتی همچین توانایی نداره حتی asus prime که این روزا مشکلاتی ازش گزارش شده. اما ایرادات A500 که در هر سایتی بهش اشاره شده رو من هم متوجهش شدم و باهاش مشکلی ندارم- سنگینی و ضخامت - اما یه مشکلی هست که منو اذیت می کنه اینه که لیزه و در استفاده ازش می ترسم. که با یه کیف خوب حل خواهد شد (تو بازار ایران موجود نیست ولی دارم خودم یکی می دوزم - اگه شد نتیجه رو بهتون می گم).

اما تا وقتی یه تبلتی به بازار نیومده که کیفیت آیپد و گالاکسی، وزن و ضخامت گالاکسی، کیبورد ایسوس، پورتهای ایسر، چهار هسته ای مثل ایسوس پرایم و سرعت سی پی یو 2.5GHz به بالا و رم 2GB به بالا همراه با سیستم عاملهای win8 و IceCream به صورت همزمان و ... رو داشته باشه به نظرم تبلتا هنوز باید پیشرفت کنن لذا تا اون موقع و پیدا شدن یه قیمت بهینه استاندارد براشون (مثل لپ تاپها) به نظرم با یه تبلت مطابق با خواست و نیازمون باید کنار بیایم و انتظار زیادی ازش نداشته باشیم

در ضمن من با فرمایش دوستمون Freeman "در شرایط فعلی بازار خرید اشتباهه" موافقم

شاد باشید
    Last edited by haniballecter1; 06-02-2012 at 12:11.

12. این کاربر از haniballecter1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من دیروز این تبلت را خریدم چجوری فارسیش کنم و چجوری بازی روش بریزم و وقتی فلش را میزنم چجوری آهنگ ها را انتقال بدم

داره خودمونی میشه mehdi966's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان وبلاگ اختصاصی تبلت راه اندازی شده و در حال به روز رسانی هست
    میتونید برای دانلود یکم بازی و برنامه مراجعه کنید
    البته این جا در درجه ی اول قرار داره
    یا اصلا میتونید با ذکر همون وبلاگ اینجا قرار بدین

15. این کاربر از mehdi966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

همه میگن باید تبلت ایسر با رام 3.1 را به 3.2 آپدیت کنم کسی نسخه جدیدش را نداره؟ و وقتی دوربین sx230 بهش وصل میکنم به تبلت عکسهای دوربین را نشون نمیده mass نداره باید چکار کنم

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •