تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 17 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 168

نام تاپيک: همه چیز درباره Brother HL-2140. تا حالا کسی پرینتر Brother HL-2140 داشته ؟ Drum Unit اش کی خراب می شه ؟

داره خودمونی میشه jamisem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام من پیرینتر رو خریدم خیلی ازش رازی هستم تازه نرم افزار خودش هم مثل fineprint قابلیت دورو زدن و کتابچه زدن رو داره من که خوشم اومد از این مارک
    سوالی داشتین در خدمتم

در آغاز فعالیت mojtaba_j2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

آقا من پرسیدم این مدل پرینتر کارش واقعا عالیه و مورد تایید مهندسین کامپیوتره ولی شارژش توی شهرستان که زیاد هم با مشهد فرقی نداره تقریبا 30000 تومان تموم میشه و گفتا ما اصلا توصیه نمی کنیم همچین پرینتری بخری و چند مهندس با تجربه کانن رو پیشنهاد کردن و لی هنوز مدل رو نپرسیدم

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

باز هم میگم این پرینتر brothr hl -2140 عالیه ولی با توجه به هزینه های سنگین اون با توجه به تحریمات ایران متاسفانه در ایران مقرون به صرفه نیست

داره خودمونی میشه jamisem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

باز هم میگم این پرینتر brothr hl -2140 عالیه ولی با توجه به هزینه های سنگین اون با توجه به تحریمات ایران متاسفانه در ایران مقرون به صرفه نیست
    کی گفته Brother تحریم کرده؟؟؟؟
    نمایندگی رسمی تو ایران داره که بعضی از پرینتر ها ندارن
    قیمت شارژ هم تو پست های قبلی دوستان نوشتن اصلا این قیمت نیست این قیمت کارتریجش هست نه شارژش که واسه همه پرینتر ها گرونه
    تازه شما میتونی خودت پودر بگیری شارژش کنی نحوه شارزش هم این فیلمه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوست عزیز اصلا به حرف های بیهوده مردم توجه نکن این مدل بهترینه هم از قیمت هم کارایی هم استفاده من کی خیلی رازی هستم
    از canon و hp و sumsong واقعا بهتره اینو خیالت راحت باشه

داره خودمونی میشه VAHID_ENGINEER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

منم با jamisem درباره تحریم موافقم.

به سایت جهانی Brother برین و در قسمت Where to buy ایران رو انتخاب کنین تا به شرکت نیکاسا برسین.

متاسفانه به سایت کانن یا اچ پی یا لکسمارک نگاه کنین، اثری از ایران نیست !!!

سامسونگ هم اگرچه پرینترهاش خیلی فروش نمیره و محبوب نیست ولی سایتش ایران رو داره.

ولی خوب قطعات HP در ایران خیلی ارزونه مثلا کارتریج P1005 و P1006 و P1007 طرح چینی 22000 و کره ایش 28000 تومنه! که واقعا در مقایسه با پرینترهای هم رده خیلی اقتصادی تره.

6. این کاربر از VAHID_ENGINEER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

[QUOTE=jamisem;4682889]کی گفته Brother تحریم کرده؟؟؟؟
    نمایندگی رسمی تو ایران داره که بعضی از پرینتر ها ندارن
    قیمت شارژ هم تو پست های قبلی دوستان نوشتن اصلا این قیمت نیست این قیمت کارتریجش هست نه شارژش که واسه همه پرینتر ها گرونه
    تازه شما میتونی خودت پودر بگیری شارژش کنی نحوه شارزش هم این فیلمه
    کد:
    دوست عزیز اصلا به حرف های بیهوده مردم توجه نکن این مدل بهترینه هم از قیمت هم کارایی هم استفاده من کی خیلی رازی هستم
    از canon و hp و sumsong واقعا بهتره اینو خیالت راحت باشه[/QUOTE]

ببینید دوستان عزیز من منظورم از تحریم ،همون محدودیت هایی است که برای برادر وجود داره اما برای کانن یا اچ پی نه؟
    من خودم رفتم نمایندگی برادر و پرسیدم چرا این قدر کارتریج این پرینتر گرونه ؟ گفتش به خاطر اینکه ما کارتریج و تمام تجهیزات جانبی برادر رو مستقیم از شرکت برادر نمی تونیم بخریم چون اصل شرکت برادر آمریکائیه؟؟ و از طریق واسطه(دلال) توی دوبی این محصولات وارد کشور میشه به خاطر همینه که برای ما گرون تموم میشه؟
    درباره تعمیر پرینتر برادر حتی شرکتش هم از بعضی محصولات برادر صدا در اومده و میگه اصلا راجع به تعمیرات هیچی نگو!!!!!!!
    خوب وقتی نماینگی کمپانی عاجز مونده هیچ دلیلی نداره آدم وسیله بدون پشتوانه رو انتخاب کنه !
    به نظر من 1 درصد هم باید این احتمال رو بدیم که پرینتر به مشکل بر خورد کنه .به هر حال باید تمامی جوانب رو در نظر گرفت تا بهترین انتخاب رو انجام بدیم در ضمن همیشه نباید نیمه پر لیوان رو دید

نظر من روی کانن 3010 هستش ولی از برادر 2140 هم غافل نیستم هنوز تحقیقات ادامه داره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

مهندسینی که اظهار نظر شر و ور در مورد این پرینتر می کنن مطمئن باشید که حتی یکبار هم این پرینتر رو نتونستن زیارت کنن دوستان
    هدف ما راهنمایی کاربران بوده و هست. حال خواه پند خواهی گیر و خواه ملال. بنده هم با کنون کار کردم هم با اچ پی

این پرینتر به جرات می تونم بگم فراتر از قیمتش ارزش داره و در رده زیر 150 هزار تومان به جرات تمامی مدل های سامسونگ ، اچ پی ، کنون رو می بلعه.

چند تا ریویو بخونید نظرات مصرف کنندگان رو تو سایت های معتبر بخونید بعد عاقلانه تصمیم بگیرید. به حرف عین اله هم گوش ندید که فردا بگید عجب اشتباهی کردم .

9. این کاربر از mr.slim بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

پرینتر رو گرفتم کانن 3010 از لحاظ کیفیت عالی و از بابت هزینه های جانبی بسیار بسیار پایین با گارانتی یکساله .
    هر چند توی ایران روی گارانتی نباید حساب بازکنی
    البته این رو هم بگم رفیقم که تایپ تکثیر داره تا به حال 3000 برگ باهاش زده هنوز آخ نگفته
    آقا وحید باز هم ممنون بابت تحقیقاتن

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان HL-2140 در یک کلام شاهکاره! نمایندگی نیکاسا تو مشهد ماشین های اداری حسن پوره ، همونا Lexmark هم دارن!یه عمر کارشون فروش و تعمیر انواع دستگاه کپی و پرینتره از هرجای ایران خواستین زنگ بزنین ببینین نظرشون چیه.
    کد:
    من بررسی کردم اول 2140 بعد E120.

نمی خواین ؟ این هم هست:
    پرینتر خونگی ژاپنی با کارتریج 6000 صفحه ای!!! با ورودی مموری کارت CF و اسلات DIMM بعنوان حافظه، هم داس هم ویندوز! هم پارالل هم USB ، فقط 185000 تومن!!!

شاید باورتون نشه ولی پریترهای KYOCERA که ژاپونی اصل هستند و با MITA که اون هم غولیه برا خودش ترکیب شده kyoceramita.com تو ایران نمایندگی دارن شرکت BOM و پرینترهای خونگی و اداریش هم موجوده و قیمتاشون هم معقوله!!!

FS-920 KYOCERA PRINTER

Up to 18ppm with 1200dpi quality
    Power PC 405/266MHz
    Toner Kit: 6,000 pages
    Standard 32MB/Maximum 288MB in 1 DIMM slot + 1 Compact Flash card slot (up to 256MB) for forms, fonts, logos or macro storage
    Interface: High speed bi directional parallel (IEEE 1284) + USB 2.0
    ٌWindows + DOS
    Maximum 15,000 pages per month

کد:
    کد:
    فروشگاه اینترنتی تو ایران - من میگم بهترین فروشگاه اینترنتی ایران!!! چون خودم و دوستام تاحالا زیاد ازش خرید کردیم- که تو شیرازه!

شهر فن آوري اطلاعات فافا

کد:
    ضمنا پودر تونر اصل ژاپنش( میتا ) رو همین فافا داره 8700 گرمش 45000 تومن:
    ضمنا مدل های خفن ترش رو هم داره 1100 و 1300 ش رو

این مدل 1100 هستش 247000 تومن
    یه رویو معتبر با امتیاز 8.2 از 10!
    کد:
    مدل 1300 هست 337000 تومن!
    یه رویو معتبر
    کد:
    دگمش یه جوریه نیگا:

Last edited by Masoud.Neshat; 22-02-2010 at 00:34.

12. 3 کاربر از Masoud.Neshat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض در مورد brother hl-2140

با سلام خدمت دوستان
    بنده به عنوان کسی که از پرینتر brother hl-2140 استفاده کرده این مطالب رو بیان میکنم.
    امیدوارم بتونم اطلاع رسانی درستی به دوستان کنم.
    دیدم کسانی که بعضا اطلاع درستی ندارند یا حتی پرینتر رو از نزدیک ندیدند و حتی نمیدونند بعضی قطعات چی هستند و چه کاربردی دارند اینجا نظراتی میدن که احتمالا نادرست هم هست.

پرینتری که اینجانب خریدم :
    Brother HL-2140
    میباشد.
    درام یونیت آن شامل :
    Toner Cartridge : TN-2130
    Drum Cartridge : DR-2125
    (بنابراین tn-360 و tn-330 و ... احتمالا مشابهات است یا مربوط به تولیدات اولیه یا موردی که من بی اطلاعم)
    با سه بار زدن دکمه اصلی یه گزارش بهتون میده که در اون میزان باقیمانده از عمر درام و تونر و تعداد صفحات چاپ شده و تعداد ارورها و صفحات گیر کرده و ... رو میده که بسیار جالبه.
    برای پرینتر من :
    عمر باقیمانده درام : 80%
    تونر باقیمانده : 30%
    تعداد صفحات پرینت شده : 1022
    بقیه مطالب مهم نیستند.

با ارقام فوق میتوان گفت :
    با این نوع تونر کارتریج تقریبا 1500 صفحه پرینت میگیرد که با ارقام داده شده دوستان مطلع همخوانی دارد.
    با این نوع درام تقریبا 5100 صفحه پرینت میگیرد که با ارقام داده شده توسط جناب VAHID_ENGINEER
    در پست شماره :
    کد:
    همخوانی ندارد.

مطلب دیگر در مورد شارژ و تنظیم چرخ دنده است.
    تا آنجا که بنده در صفحات وب دیدم (البته برای کارتریج tn-360) جهت ریست پرینتر یک چرخ دنده به نام flag gear باید تهیه شود که این قطعه در کارتریجی که همراه پرینتر عرضه میشود و به Starter cartridges معروف است وجود ندارد.حالا باز دوستان مطلع نظر تکمیلی را خواهند داد.
    با تشکر

14. 2 کاربر از smartee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •