تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 52 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 513

نام تاپيک: مقایسه حجم های ارایه شده توسط شرکتهای خدمات اینترنتی +عکس جدول (بروزرسانی 5آذر 97)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

عالیه...با این مقایسه رقابت شکل میگیره و باعث بهبود خدمات و کاهش هزینه ها میشه..فقط ترافیک فن آوا یه ترا شده آپدیت کنید
    حالا "عالی" نیس ولی واسه شروع اوکیه ، که حذاقل یه چیز داشته باشن سرش رقابت کنن الان همه با عرض معذرت یه پخن باید واسه حجم بهتر کلا شرکتتو عوض کنی.

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

جالبه
    چرا شرکت ها فقط رو سرعت 16 مگ مانور میدن و تمام رقابت شده واسه سرعت 16 مگ ؟؟؟ واسه اینکه هرجور شده ماهیانه از مشترکین 80 تومان ثابت بگیرن ؟؟

نت قرار بود طبق گفته وزیر نسبتا محترم تا 30 درصد ارزون بشه
    الان از 10 نفر بپرسی چند نفر راضی هستن که حالا بخوان بگن 30 درصد ارزون شده

یعنی الان سرعت 16 مگ شده یه چیز لاکچری و فقط رقابت شده سر همون 80 تومان
    جالبه از سرویس 350 گیگ رسیدن به 1 ترابایت حجم !!
    چرا ؟؟ فقط واسه اینکه هرجور شده 80 تومان از ملت بگیرن
    درحالی که 1 ترا رو اکثرا نمیتونن ساعات پیک مصرف کنن و در طول روز استفاده میکنن یعنی ساعات غیر پیک هم ترافیک مصرف میشه

این طرح ها شاید به نفع کاربران پرمصرف شده ولی گویا اونقدر ها هم به ضرر شرکت ها نشده ! هرجور شده میخوان بیشترین مقدار دریافتی رو داشته باشن
    فقط این همه آه و ناله میکردن که دست پیش بگیرن پس نیفتن !

3. 7 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

جالبه
    چرا شرکت ها فقط رو سرعت 16 مگ مانور میدن و تمام رقابت شده واسه سرعت 16 مگ ؟؟؟ واسه اینکه هرجور شده ماهیانه از مشترکین 80 تومان ثابت بگیرن ؟؟

درحالی که 1 ترا رو اکثرا نمیتونن ساعات پیک مصرف کنن و در طول روز استفاده میکنن یعنی ساعات غیر پیک هم ترافیک مصرف میشه

این طرح ها شاید به نفع کاربران پرمصرف شده ولی گویا اونقدر ها هم به ضرر شرکت ها نشده ! هرجور شده میخوان بیشترین مقدار دریافتی رو داشته باشن
    این طرحا به نفع هیچکس نشده ( خصوصا مشترکای پرمصرف ) ، اگرم به نفع کسی شده باشه فقط به نفع اون کسایی شده که مثلا بسته 40 مگابایتی ایرانسل میخریدن آخر هفته 30 مگم اضافه میاوردن ، چون فقط میرن تلگرام و نرم افزار بانک (!) کار میکنن وبگردی هم نمیکنن حتی.

مشترکای پرمصرف مث خود من زمانی پرمصرف بودن که طرحا ارزونتر بود و دانلود رایگان شبانه داشت ، من با ماهی 25 تومن با سرعت 8 مگابیت 300 گیگ در ماه دانلود میزدم حالا عمرا بیام 80 تومن در ماه بدم که حتی اصن 1 ترا در ماه دانلود کنم.

الان به نظر من بهترین آپشن این طرح همین 512 10 گیگشه که فقط باهاش برین تلگرام و گه گاه برین وب ، واسه دانلود یا برین سمت شبانه ایرانسل یا همراه اول.

کلا یه تفریح داشتیم اونم گرفت ازمون. انشالا تا محدودیت بعدی.

5. این کاربر از nokiax6n72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Afshin.Aslani63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

جالبه

دقیقا! تنها هدفشوا اینه که پول بیشتر بگیرن. برای خیلی از کاربرا بسته به اینکه وضعیت خطشون از مخابرات به چه شکلی باشه 8 و 16 هیچ تفاوتی نمیتونه داشته باشه.

7. این کاربر از Afshin.Aslani63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Afshin.Aslani63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان همشهری از اصفهان راستی وضعیت خط شما چطوریه؟ از کدوم شرکت؟ کدوم رو بیشتر پیشنهاد میدید؟.... من دیگه کلافه شدم واقعا.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان همشهری از اصفهان راستی وضعیت خط شما چطوریه؟ از کدوم شرکت؟ کدوم رو بیشتر پیشنهاد میدید؟.... من دیگه کلافه شدم واقعا.
    برادر الان دیگه دوران پیشنهاد شرکت تموم شد ، صفه ی اولو ببین بعد ببین کدوم حجم بیشتر میده همونو بگیره. طرحای همه شرکتا یکیه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

مثل اینکه فناوا تا الان بهترین طرح میده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

کاملا موافقم. من هرگز راضی نمی شم سالی 1 میلیون تومن برای اینترنت در پیتی adsl بدم. اصلا به طرح های 16 نگاه هم نمی کنم هر چه قدر می خوان رقابت کنن. برای دانلود شبانه lte با سرعت بیشتر و حجم نا محدود و ارزون تر هست. چرا بیام اینو بگیرم؟
    فقط یه اینترنت دم دستی برای کارهای روزمره لازمه اونم رو 2 تا 4 مگ کافیه ولی هیچ کدوم از این شرکت ها رقابتی اونجا ندارن. همه یکسان هستند.
    امید وارم این شبانه همراه اول بمونه به این شکل.

12. 6 کاربر از alexfr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه alyy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تو ایران چی ارزون و به نفع مردم شده که اینترنت اونم اینترنت بخواد ارزون یا به نفع مردم بشه.کمی فکر کنید دوستان بعد از این طرحهای جدید طرفداری کنید
    کم کم به مشکلات این طرحها پی میبرید
    320 گیگ شد 80 گیگ
    رقابت روی قیمت ها که نیست هیچ فقط روی بسته گرون 80 هزارتومنی اونم فقط بر سر حجم هست. حجمی که قول میدم موقع استفادش نفهمید چطور تموم شد یا حتی اصلا نتونید استفاده کنید حتی اگه ده هزار گیگ بدن
    مخابرات هم که گفته حجم مصرف منصفانشون تموم بشه اینترنتشون قطع میشه و فقط به سرور داخلی متصل هستن اونم با سرعت 128 کیلوبیت
    تنها تنیجه این کار فقط این بود که مردم رو به سمت اینترنت ملی بکشونن و کم کم دسترسی به اینترنت بین الملل رو محدود کنن وگرنه هیچ نفعی برای منوتو نداره.سرمونو دارن با این اعداد و ارقام گرم میکنن فک میکنیم هرچی میگن واقعیته
    تا چند ماه دیگه شاید زودتر هم مثل الان که حجمو داخلی خارجی کردن سرعت هم داخلی خارجی میکنن. دیگ کلا با اینترنت بین الملل خداحافظی کنیم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

اینجا کره شمالی نیست, ما از غربی ها غربی زده تریم! توقع مون از غربی ها بیشتره
    سفره مون پهن تره, خونه هامون بزرگرتره, آسانسور هامون بیشتره, ماشینامون زیادتره, همه چیمون بهتره
    اینترنتمون هم بهتر میشه, فیلم و سریال خارجی مون تماشا میکنیم, 22بهمن فریاد میزنیم مرگ بر آمریکا , محرم هم سیاه میپوشیم
    تو دنیا یکتاییم

15. این کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •