تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 48 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 479

نام تاپيک: نوکیا : هـک كردن گوشي هاي نوكيا سری 60 ویرایش سوم + پچ های کاربردی

اگه نباشه جاش خالی می مونه KINGTATu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    IRAN - Tehran

پيش فرض

با binpda خيلي راحت بود، واسه من الآن ورژن 4.0736.3.2.1 هستش با پرداكت كد gulf، در ضمن پچا واسه من كار نكرد، همون ضبدر قرمزه!!!

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض چشم حتمآ انجام میدم

سلام دوستان
    sarmast65_ata عزیز ، دستت درد نکنه ، من چند وقت پیش تو موبایلستان خوندم اینو ، تا اومدم به شما نق بزنم که منبعتون کو ، دیدم منبع رو هم زدید . به هز حال دست شما درد نکنه .
    اما 2 نکته ، یکی این که آیا 6120 رو کسی تست کرده .
    دوم این که اگه محبت کنی و تمام مطالب رو یه pdf کنی ، بهتر نیست ؟ تو سونی اریکسون این جوریه ، و برای همه se باز ها این جوری راحت تر بود ، فکرکنم این کار ، پروسه هک رو تسهیل می کنه ،
    باز هم ممنون
    یاحق
    در مورد منبع که همونطوری که شما گفتی گفته شده و من از همون اول هم گفتم من کار خاصی نکردم فقط تمام مطالب رو جمع آوری کردم و اوردم اینجا تا کار بچه ها راحت تر بشه.
    در مورد 6120 نمیدونم میتونی امتحان کنی و اگه جواب داد اینجا بگی که می خوام روی گوشی هایی که کار کرده اینجا مدل گوشی رو بگم تا کار بچه ها باز راحت تر بشه.
    در مورد pdf هم چشم به روی چشم فقط یکی دو روز بعد چون این چند روز سرم واقعآ شلوغه ولی چشم حتمآ این کار رو انجام میدم و ازتون هم ممنونم که توی این بحث شرکت کردید.

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض مدل گوشی

با binpda خيلي راحت بود، واسه من الآن ورژن 4.0736.3.2.1 هستش با پرداكت كد gulf، در ضمن پچا واسه من كار نكرد، همون ضبدر قرمزه!!!

مدل گوشیتو میگی؟

آخر فروم باز Šepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اگه بتوني گوشيتو آپ ديت هم كني ميشه واسه من الآن ورژن 4 هستش كه اگه warning tones بزاري رو off صداي شاترو فكوس نمياد
    اگه با خاموش کردن warning tones صدای شاتر قطع میشد که اینهمه روش و هک و نرم افزار برا اینکار نداشتیم!

بالاخره واسه شما صدای شاتر قطع شد یا نه؟

آخر فروم باز amini_bio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض

اگه با خاموش کردن warning tones صدای شاتر قطع میشد که اینهمه روش و هک و نرم افزار برا اینکار نداشتیم!

بالاخره واسه شما صدای شاتر قطع شد یا نه؟
    باید جواب بده.
    شما گوشیتون چیه؟
    من که خیلی راحت انجام میشه. فقط کافیه اگه یه بار خاموش روشن کردی بری تو رامپچر و گزینه مورد نظرش را فعال کنی.
    من که خیلی نیاز داشتم.

چون تو خیلی محیط ها (مثلا من که شطرنج کار میکنم، سر مسابقات) باید سکوت شکسته نشه و بدون صدا عکس بندازی.

ضمن این که برداشتن 3 گزینه روی دسکتاپ n95 هم پچی بود که خیلی به کمکم اومد.

آخر فروم باز Šepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

باید جواب بده.
    شما گوشیتون چیه؟
    من که خیلی راحت انجام میشه. فقط کافیه اگه یه بار خاموش روشن کردی بری تو رامپچر و گزینه مورد نظرش را فعال کنی.
    گوشی که N73me هستش
    فکر نکنم کسی تونسته باشه این پچ رو روی این گوشی فعال کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه KINGTATu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    IRAN - Tehran

پيش فرض

واسه من 73me هستش، آره قطع ميشه با اون كاري گفتم البته واسه من، باور نكنين خيالي نيس!!

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض طریقه پاک کردن تم روی گوشیهای هک شده

این هم روشی برای پاک کردن تم بوسیله هک کردن

شاید برای خیلی ها پیش اومده باشه که بخوان تمهای نصب شده روی گوشی رو پاک کنن ولی ندونن باید چی کار کنن اگه گوشیتونو هک کرده باشین این روش خیلی خیلی آسونه فقط طبق دستور عمل زیر عمل کنید :

با برنامه x-plore وارد فولدر private بشید ( اگه تم رو روی مموری کارت save کردید توی درایو E وارد قسمت private بشید بعد از این کار وارد فولدر 10207114 بشید توی این فولدر یک فولدر دیگه هم هست به نام import وارد این قسمت بشید توی این قسمت یک سری فولدر با اسم ترکیبی از اعداد و حروف دیده میشه وارد بشید و فایلهایی که پسوند mbm دارند تمهایی هستند که روی گوشی شما وجود دارند با کلیک کردن بر روی هر یک حتی عکس تمی که روی گوشی هست نمایش داده میشه حالا اگه نمیخوایید این تم رو پوشه مربوط به این تم رو پاک کنید.
    موفق باشید

9. این کاربر از sarmast65_ata بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

در مورد منبع که همونطوری که شما گفتی گفته شده و من از همون اول هم گفتم من کار خاصی نکردم فقط تمام مطالب رو جمع آوری کردم و اوردم اینجا تا کار بچه ها راحت تر بشه.
    در مورد 6120 نمیدونم میتونی امتحان کنی و اگه جواب داد اینجا بگی که می خوام روی گوشی هایی که کار کرده اینجا مدل گوشی رو بگم تا کار بچه ها باز راحت تر بشه.
    در مورد pdf هم چشم به روی چشم فقط یکی دو روز بعد چون این چند روز سرم واقعآ شلوغه ولی چشم حتمآ این کار رو انجام میدم و ازتون هم ممنونم که توی این بحث شرکت کردید.
    سلام .
    آره می خواستم همین رو بگم ، فرق شما با ما اینه که همت می کنی ، می ذاری بقیه هم استفاده کنن ، من فقط می بینم و می گم ای ول ، دهن نوکیا هم سرویس شد ، همین . خیر ما که به کسی نمی رسه ...
    آره بدم نمیاد 6120 داداشم رو هک کنم (بچه ها که مسخره ام می کنند ، می گند معین این z300 مارو می تونی به N95 هشت گیگ تبیدل کنی ، ببین بایت اون دیگه چه حرفایی برام در میارن )
    در مودر pdf هم محبت می کنید .
    من راستش نخوندم اصلا ، بفرمایید حجم کل dl کردنی چقدره ؟ اگه زیاده ، بذارم بعد از ترم که از دفتر dl کنم ، اگه نه ، از خونه و تا آخر هفته بعد کارشو تموم کنم .
    مرسی
    یا حق

آخر فروم باز amini_bio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان (ايران سبز)

پيش فرض

شما اگه با روش pinda بخوای انجام بدی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که خیلی هم بهتر و آسون تره، حجم کل نرم افزار هاش 1 مگ هم نمیشه.

مشکلی هم بود من و دیگر بچه ها در خدمتیم.
    موفق باشی.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •