تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 8 اولاول ... 2345678 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 72

نام تاپيک: ویندوز 8 (لینک مستقیم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام خدمت همه این ویندوز همون ویندوز ۷ هستش که یکم توش تغیر ایجاد کردن سازندش هم یه کم جوگیر شده اسمشو ۸ گذاشته ویندوز ۸ اگرم بیاد بر مبنای ۱۲۸ بیتی نوشته میشه و روی هستهای کنونی اصلان قابل اجرا نیست پس با همین سون حال کنید دنباله ویندوز ۸ هم نگردین چون به این زودی نگارشش تموم نمیشه در ضمن یه چیز بگم که شیاد اینجا جاش نباشه ولی در جوابه hompoli جان ارز کنم خوب آدم در مورد رگ و ریشه خودش یه کم مطالعه داشته باشه و همینجوری حرف نزنه
    نژاد سفید پوست به سه دسته تقسیم شده است که عبارتند از هند و اروپایی، سامی و حامی. آریان ها یکی از هشت شعبه نژاد هند و اروپایی است. ایرانی هم به معنی کلیه مردمانی است که از شاخه ایرانی آریان ها منشعب شده اند.

مسیر مهاجرت هندواروپایی ها
    آریان ها و بقیه شعبه های نژاد هند و اروپایی زمانی در یک جا زندگی می کرده اند. این جای مشترک به طور کلی در منطقه ای بین دریای سیاه و دریای کاسپین (خزر) تقریباً در محل گرجستان کنونی بوده است. این مردمان از سه هزار سال قبل از میلاد شروع به مهاجرت کردند. احتمالاً شعبه آریانی اولین شعبه هند و اروپایی است که از نقطه اصلی مهاجرت کرده.

سه شعبه نژاد آریانی عبارتند از: شعبه هندی، شعبه ایرانی و شعبه سکایی. این سه شعبه بعد از مهاجرت از نقطه اصلی مدت ها در آسیای میانه باهم زندگی کردند. بعد از هم جدا شدند. شعبه ایرانی به طرف جنوب و جنوب غربی رفت و در فلات ایران پخش شد. این مردم خود را آیریا نامیدند که به معنی نجیب و باوفا است. اسم ایران هم ابتدا "آیران" بوده و بعد از تغییراتی در نهایت ایران نامیده شده. طبیعی است که دلیل این مهاجرت ها زیاد شدن سکنه و تنگی جا بوده است.

آریایی های ایران در دو هزار قبل از میلاد به ایران رسیدند. وقتی آنها وارد ایران کنونی شدند، ظاهراً با مردمی بومی مواجه شده اند که عیلامی ها مهم ترین آنها بوده اند. بومی های ایران زشت و از نظر نژاد و عادات و اخلاق و مذهب از آنها پست تر بوده اند. آریان ها به مردم بومی "دیو" یا "تور" می گفتند. در ابتدا آریان ها دایم با مردم بومی می جنگیدند و آنها را می کشتند. وقتی خطر بومی ها دفع شد، آنها را واداشتند کارهای پرزحمتی مثل کشاورزی و تربیت احشام را انجام دهند و مثل غلام وکنیز به خانواده ها خدمت کنند. سپس خودشان هم با بومی ها مخلوط شدند.

آریان ها به هرجایی که وارد می شدند پس از جنگ با بومی ها قلعه ای می ساختند تا خانواده ها و احشامشان در آنها زندگی کنند. آتشی را هم روشن می کردند که هم از آن استفاده عادی کنند و هم از آن به عنوان علامت در هنگامی که دشمن می خواسته حمله کند استفاده کنند. از همین قلعه ها شهرها و دهات به وجود آمدند.

آریان های ایران وقتی به ایران آمدند، از نظر تمدن پست تر از همسایه های خود یعنی بابل و آشور بودند و چیزهای زیادی از آنها یاد گرفتند. ولی از نظر اخلاقی بر آنها برتری داشتند. چون اعتقادات مذهبی آنها سعی و کوشش و کار کردن را تشویق می کرد و دروغ را یکی از بزرگ ترین ارواح بد به شمار می آورد.

مذهب آریایی ها

آریان های ایران در ابتدا عناصر خوب مثل روشنایی، باران را وجودهای خوب را می دانستند و شب و زمستان و خشکسالی و قحطی و بیماری ها و مرگ و بلایا را وجودهای بد می دانستند. وجودهای خوب را می پرستیدند و آنها را حمد و ثنا می کردند و نیاز می دادند و ارواح بد را دشمن می دانستند و در مقابل آنها ورد می خواندند. همین کارها بعدها باعث افزایش سحر و جادو شد. در نهایت هم آریان های ایران به پرستش خدای یگانه رسیدند و ظهور زرتشت هم این عقیده را محکم کرد.

خانواده های آریانی چگونه بودند؟

پدر یا بزرگ تر خانواده قدرت داشت و زن اگرچه اختیاراتی نسبت به شوهرش نداشت، ولی بانوی خانه به حساب می آمد. به نظر می رسد که مقام زن ها نزد آریان های ایرانی بهتر از مقام آنها در نزد مردمان دیگر بوده. فرزندان هم به طور کامل از پدر پیروی می کردند. اجاق خانواده در جای معینی قرار داشته و مورد احترام بوده. رییس خانواده مراقب اجاق خانواده بود تا خاموش نشود.

به طور کلی تاریخ آریان ها در ایران از قرن هفتم یا اواخر قرن هشتم پیش از میلاد شروع شده است و معلوم نیست که آنها پیش از این تاریخ یعنی از زمانی که از بقیه هند و اروپایی ها جدا شدند، چه کار می کرده اند. طبق داستان های کهن جمشید، فریدون، منوچهر و زابی ها از جمله کسانی بودند که در این مدت دولت تشکیل داده اند.

منابع: تاریخ پیش از اسلام حسن پیرنیا

2. این کاربر از Montazer.Mahdaviat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

دوست عزیز با سلام من 2 هفته ای هست سیستم به زور میاد بالا و آنتی ویروس و آنتی -- رو سیستم بود و اسکن کردم و ویروسی نیست و بالا میاد 2 دقیقه طول میکشه که فرمانی رو اجرا کنه و تو اینترنت وقتی هستم با adsl یک دفعه هیچ سایتی را باز نمی کنه و روی ایکون پایین صفحه روی مانیتورهای نشان دهنده وصل بودن به نت کلیک کنی حالت پرشی داره و و با سرعت زیاد پرش داره که دیده نمیشه و کامپیوتر باز هیچ فرمانی رو نمیگیره حتی مدیا پلیر تا 3///4 دقیقه من چی کنم و در ضمن 4 ویندوز عوض کردم و هیچ برنامه رو سیستم نیست باز مشکل پیش اومد .

آخر فروم باز pooriya_hp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان بالاخره دانلود کنیم یا نه ؟؟
    من الان windiws 7 ultimate دارم،این ویندوز 8 ظاهری بهتره؟؟
    چون این دوستمون که لینک دانلود رو قرار داده بود
    به یکسری نکات جدید که در این سیسیتم عامل وجود داره،اشاره کرده بود (( صفحه اول))

اگه نباشه جاش خالی می مونه baharan_2122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان بالاخره دانلود کنیم یا نه ؟؟
    من الان windiws 7 ultimate دارم،این ویندوز 8 ظاهری بهتره؟؟
    چون این دوستمون که لینک دانلود رو قرار داده بود
    به یکسری نکات جدید که در این سیسیتم عامل وجود داره،اشاره کرده بود (( صفحه اول))
    سلام
    دوست عزيز
    به نظر من دانلود نكن بخاطر اينكه:
    1- ويندوز 7 دستكاري شده است
    2- پس از مدت كمي ايراد پيدا مي كنه
    3- قابليت آپديت نداره
    به طور كلي خرابه و مشكل سنگيني برنامه درش محسوسه
    متشكرم

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

اصلا مایکروسافت اسمی از ویندوز 8 نیاورده این ویندوز دستکاری هست. مایکروسافت اعلام کرده که پک 1 ویندوز سون انتهای 2010 منتشر میشه اون وقت چطور یهو ویندوز 8 اومده

پروفشنال vista7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ذهنم...

پيش فرض

کاملا سر کاریه
    وقت خودتونو تلف نکنید
    تازه ورژن آلفا چطوری بتا نیومده آلفا یهو اومده؟
    حتی هنوز سرویس پک 1 سون هم نیومده!

پروفشنال آرسـام's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    شما کجاست؟

پيش فرض

اجازه بفرمایید اول این 7 رو هضم کنیم بعد برسیم به 8.
    یه وقت رودل می کنیم ها.

9. این کاربر از آرسـام بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

مايكروسافت هنوز تو هفتش مونده چه برسه به 8.بذار حداقل يه دو سالي بگذره خب اگه مي خواست ويندوز 8 رو منتشر كنه كه ديكه ويندوز 7 رو نمي ساخت يه دفعه ويندوز 8 رو منتشر ميكرد

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

جالبه این ویندوز 8 که تو سایتها برای دانلود گذاشتن همون 7 هست یه اپسیلون هم با 7 فرقی نداره نه امکانات جدیدی نه ظاهر جدیدی هیچی. خوب اگر مایکروسافت می خواست 8 رو منتشر کنه حداقل یه امکانات جدیدی براش می ذاشت که یه فرقی با 7 داشته باشه.

به هر حال مایکروسافت هنوز حرفی از 8 نزده فقط توی یه مقاله ای که توسایت ویکی پدیا خوندم نوشته بود احتمالا آخرین ویندوز مایکروسافت بنام 8 در سال 2012 منتشر می شه.
    (این فقط یه احتمال هست)

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

جزئیات Windows 8روی وب

همکاران سیستم- مایکروسافت هنوز به طور رسمی اخباری در مورد نسخه آتی سیستم‌عامل خود که فعلا با نام "ویندوز 8" شناخته می‌شود منتشر نکرده است، اما تعداد زیادی از سایت‌های اینترنتی علاقمند به محصولات مایکروسافت اطلاعات جدیدی از این سیستم‌عامل ارایه داده‌اند.
    فرانسیسکو مارتین گارچیا در سایت اینترنتی Microsoft Journal Web تصاویر جدیدی از سیستم‌عامل "ویندوز 8" منتشر و روی آن مهر "محرمانه مایکروسافت" را زده است. از مهم‌ترین قابلیت‌هایی که در "ویندوز 8" به کار رفته است می‌توان به سیستم تشخیص چهره کاربر برای تصدیق رمز عبور و افزایش سرعت بالا آمدن سیستم عامل اشاره کرد.
    تصاویر منتشر شده همچنین نشان می‌دهد که نسخه جدید سیستم‌عامل مایکروسافت می‌تواند از برخی قابلیت‌ها از جمله تصاویر سه‌بعدی، سیستم برقراری ارتباط بی‌سیم با گیرنده‌های تلویزیونی، ورودی USB 3.0 و سیستم ارتباطی بلوتوث 3.0 پشتیبانی کند.
    قابلیت دیگری که در این سیستم‌عامل به کار رفته، فناوری هوشمندی است که می‌تواند نور مانیتور را به صورت خودکار بررسی کند و آن را تغییر دهد. مایکروسافت همچنین در حال تکمیل سیستمی است که به موجب آن رایانه می‌تواند ضمن بازشناسی برنامه‌های پیش‌فرض، فایل‌ها، تغییرات انجام شده و ابزارهای کاربر را حفظ کند.
    Last edited by mehrdad38; 29-06-2010 at 22:24.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •