تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما دلایل ناکامی تیم ملی فوتبال ایران چیست؟

راي دهنده
186. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سازمان تربیت بدنی

119 63.98%
  • فدراسیون فوتبال

144 77.42%
  • کادر فنی

74 39.78%
  • بازیکنان

80 43.01%
Multiple Choice Poll.
صفحه 6 از 224 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 2240

نام تاپيک: جام ملت‌های آسیا (AFC Asian Cup) | قطر 2011

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

قطر صدور رواديد تماشاگران جام ملت هاي آسيا را آسان كرد

تماشاگران خارجي كه علاقمند به حضور در قطر براي تماشاي اين مسابقات هستند مي توانند با مرجله به سايت رسمي اين مسابقات به نشاني ' WWW. Afc Asian cup.com فرم هاي مخصوص صدور رواديد قطر را پر كنند.
    براساس اين گزارش، تماشاگران خارجي متقاضي رواديد قطر بايد تصوير بليت رفت و برگشت خود را به همراه كارت شناسايي معتبر ارسال و مبلغ 5000 ريال قطر معادل 1375دلار پرداخت نمايند.
    مدارك اين تماشاگران قبل از سفر به رويت مقامات فرودگاهي كشور قطر برسد و متقاضيان بايد پيش از سفر از تاييد اين مدارك توسط مسوولان قطر اطمينان حاصل كنند.
    پانزدهمين دوره مسابقات فوتبال جام ملت هاي آسيا از 17 دي ماه با برگزاري ديدار تيم هاي قطر و ازبكستان در ورزشگاه خليفه شهر دوحه آغاز مي شود و تا 7 بهمن ادامه مي يابد.
    در اين مسابقات 16 كشور آسيايي حضور دارند.
    خريد بليت ديدارهاي اين مسابقات براي تماشاگران علاقمند از طريق اينترنت و بر روي سايت رسمي مسابقات امكانپذير است.

نگرانی استرالیا از مصدومیت کندی

مصدومیت جوش کندی مهاچم استرالیا ممکن است او را به خارج از لیست پرواز استرالیا به قطر بفرستد.
    بنابر گزارش رسانه های استرالیا جوش کندی در حال فیزیوتراپی روزانه است و حتی ممکن است که احتیاج به عمل جراحی داشته باشد.
    او که 1.94 سانتی متر قد دارد پیش از شروع جام جهانی 2010 دچار کمر درد شده بود.
    کندی در این فصل بازیهای لیگ ژاپن برای ناگویا گرامپوس 17 گل زد و از عوامل کلیدی قهرمانی تیم خود شد.
    نام او در فهرست اولیه پنجاه نفره تیم استرالیا جای داشت.

استرالیا در جام ملت های آسیا با کره جنوبی، بحرین و هند همگروه است.

شمارش معکوس برای قیچی کردن لیست تیم های ملی

شانزده مربی آسیایی که تیم های خود را برای جام ملت های آسیا آماده می کنند مهمترین دغدغه کنونی شان انتخاب 23 نفر نهایی است.

اگرچه همه تیم ها لیست 50 نفره خود را پیش از این به کنفدراسیون اعلام کرده بودند اما انها تا روز 28 دسامبر فرصت دارند تا لیست خود را کوتاه کنند و به 23 نفر برسانند.

بعضی از تیم ها از همین حالا تعداد بازیکنان را به 23 نفر نزدیک کرده اند. مثل امارات که فقط 25 بازیکن را به اردو عمان برده است.
    عربستان با 30 نفر اردوی خود را آغاز می کند و ایران 27 نفر را دعوت کرده است.

حالا احتمالا این بازیهای دوستانه آخر است که می تواند سرنوشت بعضی بازیکنان را مشخص کند.

GROUP A

QATAR

BEST PLAYERS

Hussein Yasser(MF)(Al Zamalek, Egypt)(68 International Games, 20 Goals

Bilal Mohammed (DF)(Al Gharrafa,Qatar)(47 International Games, 3 Goals

Sebastian Soria(FW)( Qatar SC, Qatar)(47 International Games, 19 Goals

COACH

BRUNO METSU (FRANCE

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

دوستان نظر سنجی هم اضافه شد

داره خودمونی میشه guzga's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    back street

پيش فرض

سلام
    جالبه بدونید قطر کلی بنر و تبلیغات چاپ کرده با اسم خلیج ع ر ب ی و حسابی میخواد مانور بده
    خدا بخیر کنه
    هیچ کس به فکر نیست...

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

رئیس فدراسیون ژاپن : کاپیتان سوباسا یک رویا نیست

جونجی اوگورا تاکید کرد که کار اصلی او ادامه دادن مسیر و برنامه های روسای قبلی فدراسیون های ژاپن خواهد بود.

" من با جدیت و نگاه به روسای گذشته فدراسیون تلاش می کنم در همین دو سالی که می خواهم سرکار باشم فدراسیون فوتبال ژاپن را به سطح بالاتری برسانم".

اوگورا که هفته گذشته در انتخابات فدراسیون فوتبال ژاپن به عنوان رئیس جدید برگزیده شد در مصاحبه با the-afc.com برنامه های خود را اعلام کرد.

او هفته گذشته نه تنها جانشین موتوآکی اینوکای شد که تنها دو سال از ریاستش می گذشت بلکه ریاست مدیر کمیته میزبانی جام جهانی 2022 را هم بدست گرفت.

اوگورا در سال 1990 وارد فدراسیون فوتبال ژاپن شد و از سال 1992 تا 1998 دبیرکل فدراسیون و از سال 1998 تا 2010 نایب رئیس فدراسیون بود.

او هم مانند کابوچی و اینوکای دو رئیس قبلی فدراسیون معتقد است که لیگ فونداسیون تیم ملی ژاپن را می سازد.

"برای رسیدن به اهداف بلند مدت در سال 2050 باید در برنامه های کوتاه مدت در 2015 به نتیجه برسیم. فقط با توسعه ، بیشتر کردن ارتباطات دوستانه و پیشرفت فوتبال است که می توانیم به نقاط مورد نظر برسیم".

"در سال 2015 باید خانواده فوتبال ژاپن را به پنج میلیون نفر برسانیم و تیم ملی را در رنکینگ در بین 10تیم برتر جهان قرار دهیم".

"در همین حال برای برنامه بلند مدت تا سال 2050 خانواده فوتبال باید به 10 میلیون نفر افزایش پیدا کند، میزبان جام جهانی باشیم و قهرمان جهان شویم".

برای همین فدراسیون فوتبال ژاپن از سال 2002 و تحت پروژه ای به نام " ماموریت پرزیدنت" با 47 فدراسیون پیشرفته ارتباط خاص برقرار کرده تا با تبادل اطلاعات زمینه پیشرفت در ژاپن را فراهم کند.

کاپیتان سوباسا

اوگورا که فارغ التحصیل دانشگاه واسدا در رشته اقتصاد سیاسی است اعتقاد شدیدی دارد که داستان موفقیت " کاپیتان سوباسا" عملی خواهد شد.

کاپیتان سوباسا شخصیت کارتونی معروف ژاپن است که در سال 1981 توسط یوئیچی تاکاهاشی کارگردان شد و بعد به محبوبیت جهانی رسید.

این کارتون داستان تیمی جوان به کاپیتانی سوباسا است که عاشق فوتبال شده اند و می خواهند یکروز به قهرمانی جهان برسند. او بعد ها الهام بخش فوتبالیست های برجسته ای مانند کیسوکه هوندا، هیده توشی ناکاتا، سیجو نارازاکی، زین الدین زیدان، فرانچسکو توتی، فرناندو تورس و الساندور دل پیرو شد.

اوگورا گفت: " من همان انگیزه و هدفی را دارم که کاوابوچی سان و اینوکای سان داشتند. مثل همه طرفداران و بازیکنان ژاپنی. ما اعتقاد داریم کاپیتان سوباسا یک رویا نیست. خواسته ما یک روزی به واقعیت می رسد حتی اگر آنروز زنده نباشیم".

" کار باید تا مرحله شکوفا شدن با جدیت پیگیری شود". این حرف های کاوابوچی است که پس از شیزو فوجیتا و کاوابوچی توانست نشان افتخار فیفا را بدست آورد.

تا سال 2009 تعداد بازیکنان ژاپنی به 888.910 نفر رسید و به همین خاطر رسیدن به اهداف میان مدت کار چندان دشواری نیست.

تغییر فصل ژاپن به تقویم اروپایی
    اوگورا هم مانند اینوکای معتقد است که باید فصل فوتبال ژاپن شبیه فوتبال اروپا اواخر تابستان شروع شود و اوائل بهار به پایان برسد.

او که در سال 1981 در لندن به عنوان حسابدار در شرکت الکترونیکی فوروکاوا کار می کرد بیشتر از گذشته تحت تاثیر فوتبال اروپا قرار گرفت.

" تغییر زمان فعلی فصل فوتبال اجتناب ناپذیر است. احتمالا در 5 تا 10 سال آینده و به شرط وضعیت مالی مناسب ما هم همان تقویم اروپایی را اجرا می کنیم".

" اجازه بدهید واقع گرا باشیم. تقویم فیفا بیشتر متناسب با تقویم فوتبال در اروپاست و اگر ما نتوانیم تقویم خود را شبیه آنها کنیم در آخر بازیکنان و تیم ملی هستند که آسیب می بینند".

اما این تغییرات برنامه ای دقیق و سرمایه گذاری وسیعی لازم دارد چراکه باشگاه های ژاپنی علاقه ای به بازی در میان زمستان ندارند. آنوقت باید برای زیرسازی زمین های فوتبال و گرم کردن آنها در روزهای برفی و یخبندان امکانات تازه ای بوجود آوریم".

" مسائل مختلفی مطرح است که باید قبل از اجرای این برنامه روی آن فکر شود. ما باید از هوکایدو در شمال شروع کنیم و بعد به یاماگاتا، نیگاتا و سندای در جنوب برسیم. به علاوه ما به اسپانسرهای خاص یا کمک های دولتی هم نیازمند هستیم".

مربی جدید، جام جهانی 2022 و قهرمانی جهان

اوگورا که 20 سال به فدراسیون فوتبال ژاپن خدمت کرده سه هدف بلند مدت اصلی را مطرح می کند.

" ابتدا باید مربی جدید تیم ملی را تعیین کنیم تا جایگزین تاکشی اوکادا شود. با توجه به جام ملت های آسیا 2011 ما زمان کمی داریم".

" من باید به عنوان داوزدهمین رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن و رئیس کمیته میزبانی 2022 وظیفه دیگرم آوردن جام جهانی به خاک ژاپن است. من خیلی دوست دارم که در رسیدن به این هدف موفق باشم".

" هدف دیگرم رسیدن به همان اهداف فوتبال ژاپن در سال 2050 است".

نوبت نسل جدید مدیران ژاپن

اوگورا که یک هفته پیش در روز 25 جولای رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن شد اعلام کرده که دو سال دیگر بازنشسته خواهد شد.

" شکی نیست که به بیشتر از 2 سال فکر نمی کنم. آمدن من هم ناگهانی شد. با خواست دیگران بود که البته با اراده و تصمیم من همراه شد".

طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال ژاپن رئیس و نایب رئیس فدراسیون باید کمتر از 70 سال داشته باشند اما برای عضویت در کمیته اجرایی هیچ محدودیت سنی وجود ندارد. و این همه سابقه اوگورا او را به فردی استثنا تبدیل کرد که امروز روی صندلی ریاست بنشیند.

" حالا نوبت نسل جوان تر رسیده و من پیرتر از آن هستم که بتوانم خیلی ادامه دهم. کوزو تاشیما دبیرکل و نایب رئیس فدراسیون یکی از افراد بزرگ ما در آینده خواهد بود".

" به کوزو کمک خواهیم کرد تا در جلسات بیشتری در فیفا و ای اف سی شرکت کند. او تنها 50 سال دارد و می تواند کمک زیادی به فدراسیون کند".

" من از ریاست فدراسیون کنار می روم اما اگر مردم بخواهند می توانم تا زمانیکه مفید باشم به فوتبال ژاپن، آسیا و جهان خدمت کنم".

GROUP B

JAPAN

Best Players

Yuji Nakazawa(DF)(Yokohama Marinos,Japan)(102 International Games, 17 Goals

Yasuhito Endō(MF)Gamba Osaka,Japan)(91 International Games 8 Goals

Shunsuke Nakamura(MF)Yokohama Marinos,Japan)(95 International Games,24 Goals

Junichi Inamoto(MF)(Kawasaki Frontale,Japan)(79 International Games,5 Goals

Keiji Tamada(FW)(Nagoya Grampus,Japan)(68 International Games,16 Goals

COACH

Alberto Zaccheroni(Italy

---------- Post added at 02:41 AM ---------- Previous post was at 02:38 AM ----------

دوستان نظر سنجی هم اضافه شد
    دستت درد نکنه

سلام
    جالبه بدونید قطر کلی بنر و تبلیغات چاپ کرده با اسم خلیج ع ر ب ی و حسابی میخواد مانور بده
    خدا بخیر کنه
    هیچ کس به فکر نیست...
    حالا اینکه جام ملتهاست برا جام جهانی چه شود دیگه کاریشم نمیشه کرد ...

پروفشنال pouya_99999's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مسابقات که 1/8 نداره تونظر سنحی گذاشتید

آخر فروم باز mahdishata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض

مسابقات که 1/8 نداره تونظر سنحی گذاشتید
    سه نفرم به حذف ايران تو ايران تو اين مرحله راي دادن به احتمال زياد ايران تو برزخ گير ميكنه و نميتونه از خواب بلند شه

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

آقا جان من درخواست نظر سنجی "کدام تیم قهرمان می شود " داده بودم دیگه این شد اگه درس نشد گزینه اول و دوم رو یکی در نظر بگیرید

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

نظر سنجی ویرایش شد!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ممنون

ولی الان میان گیر میدن که چرا گزینه قهرمانی علامت تعجب داره

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

پیروزی دوستانه قطر مقابل استونی

تیم ملی فوتبال قطر، میزبان جام ملت‌های 2011 آسیا، در يك بازي دوستانه تيم ملي استوني را 2 به صفر برد. اين بازي در ورزشگاه خليفه دوحه برگزار شد. گلهاي ميزبان را سباستين سوريا و فابيو سزار زدند كه هر دو اصليتي لاتين دارند.
    قطر هفته گذشته هم توانسته بود تيم ملي مصر را 2 به يك شكست دهد. اين تيم در آخرين بازي دوستانه پيش از آغاز جام ملتهاي آسيا، سه‌شنبه 7 دی ماه ميزبان ايران است.

قطر در مرحله اول جام ملت‌های آسیا در گروه A با تیم‌های چین، ازبکستان و کویت بازي خواهد كرد.

چین با پنالتی ثانیه آخر برنده شد

چین در بازی دوستانه برابر مقدونیه در ثانیه های پایانی و با پنالتی دنگ ژوجیانگ توانست به پیروزی برسد.

این بازی که در شهر گوانگجو برگزار شد آخرین دیدار تدارکاتی تیم ملی چین قبل از آغاز جام ملت های آسیا اعلام شده است.

چینی ها در پنج بازی اخیر دوستانه چهار بار به پیروزی رسیده اند.

هردو تیم چین و مقدونیه یکبار به تیر دروازه زدند و در نهایت با خطای پنالتی در دقیقه چهارم وقت اضافه دنگ با دقت تور دروازه میهمان را به لرزه درآورد.

چین در جام ملت های آسیا 2004 به فینال رفت اما به نایب قهرمانی رسید. آنها در جام ملت های آسیا 2011 در گروه یک در کنار قطر، ازبکستان و کویت قرار دارند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •