تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 15 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 146

نام تاپيک: 50 شخصیت برتر تاریخ بازی های ویدئویی

آخر فروم باز halflife g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

یا حتا خیلی لیست های دیگه که که من این مدت گشت میزدم در همشون نکات ریز و درشتی وجود داشت. اما ایا اینها هم بالانس نداشتن؟ و ایا IGN به ریچ رتبه 96 میده صرفا جهت این که لیستشو معتبر جلوه بده؟ و به همین دلیل جای عناوینی همچون Return to Castle Wolfenstein یا Perfect Dark در لیستش به شکلی عجیب غریب دیده میشه؟
    یا تو لیست گیم رادار حضور ناتان و گلادوس در رتبه دوم و اول صرفا به خاطر اعتبار بخشیدن به لیستشونه
    ؟ تا پوششی باشه بر نبود مارکوس فینیکس در داخل لیست و حضور جوئل در رتبه 11 ؟
    (حالا این دو سایت حضور ذهنم بود اسم بردم وگرنه زیادن)

پس اگه این کارو کردن کلیه انتخاب هاشون زیر سواله و اعتبارشون زیر صفر چون یک جورایی قصد داشتن سر ملت رو شیره بمالن و صرفا اونارو اضافه کردن، اصلا حرکت پسندیده ای انجام ندادن.
    من یک انتقاد کردم با توجه به آرای اکثر سایتای معروف در مورد بهترین کاراکترها و تجربه سابقه چندین ساله گیمری خودم و شناختی که از کاراکترها دارم.........دلایلی هم واسه انتقادم گفتم (چه انتقادم درست بوده باشه چه غلط)
    حالا اینقدر ناراحتی نداره و جالب اینکه :

به قول معروف :
    تشکر حمید جان
    اتفاقا لطف و هیجان و شور شوق همچین اقدام هایی به همین انتقاد ها و بیان نظریاتی هستش که دور هم بیان می کنیم وگرنه خشک و خالی که اصلا صفا نداره

.

2. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

من یک انتقاد کردم با توجه به آرای اکثر سایتای معروف در مورد بهترین کاراکترها و تجربه سابقه چندین ساله گیمری خودم و شناختی که از کاراکترها دارم.........دلایلی هم واسه انتقادم گفتم (چه انتقادم درست بوده باشه چه غلط)
    حالا اینقدر ناراحتی نداره و جالب اینکه :
    به قول معروف :
    .
    1- شما از کجا فهمیدی من ناراحت شدم؟ حتما باید یک شکلک خنده بزارم تا مفهوم حالت منو داشته باشه؟
    اتفاقا اگر من شکلک خنده بزارم انگار انتقاد شما رو مسخره کردم و اصلا همچین چیزی رو دوست ندارم.پس به صورت ساده جلو رفتن فکر کنم منطقی تر باشه

2- مگر من نمی تونم نسبت به انتقاد شما عکس العمل نشون بدم؟ و موضوعی که بیان کردید را به صورت بازتر تشریحش کنم؟
    شاید من یک جا اشتباه می کنم شما منو قانع کنید و یا شما اشتباه می کنید و من شما رو قانع کردم.

شما اومدی گفتی حضور اون شخصیت ها بیشتر جهت اعتبار بخشیدن به لیست بوده ( این یعنی بقیه شخصیت ها بی اعتبار و اون ها فوق اعتبار)
    شما گفتی اینجا شخصیت ها بر اساس با حال هستن تا معتبرها (باز اینجا این منظور رو میرسونه که بقیه بی اعتبار و حضور انها از طرف افراد لیست کننده مثل یک ماست مالی کردن هستش)

من هم توضیح دادم که مراجع دیگر هم همچین شرایطی داشتند ایا انها هم به همین منوال بودند یا نه، مثل یک سوال ازتون میپرسم. هدفم این نیست که بگم چرا همچین انتقادی کردی)
    منتظر توضیحاتتون هستم
    Last edited by Layken; 17-10-2013 at 23:00.

4. 10 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

1- شما از کجا فهمیدی من ناراحت شدم؟ حتما باید یک شکلک خنده بزارم تا مفهوم حالت منو داشته باشه؟
    اتفاقا اگر من شکلک خنده بزارم انگار انتقاد شما رو مسخره کردم و اصلا همچین چیزی رو دوست ندارم.پس به صورت ساده جلو رفتن فکر کنم منطقی تر باشه

2- مگر من نمی تونم نسبت به انتقاد شما عکس العمل نشون بدم؟ و موضوعی که بیان کردید را به صورت بازتر تشریحش کنم؟
    شاید من یک جا اشتباه می کنم شما منو قانع کنید و یا شما اشتباه می کنید و من شما رو قانع کردم.

شما اومدی گفتی حضور اون شخصیت ها بیشتر جهت اعتبار بخشیدن به لیست بوده ( این یعنی بقیه شخصیت ها بی اعتبار و اون ها فوق اعتبار)
    شما گفتی اینجا شخصیت ها بر اساس با حال هستن تا معتبرها (باز اینجا این منظور رو میرسونه که بقیه بی اعتبار و حضور انها از طرف افراد لیست کننده مثل یک ماست مالی کردن هستش)

من هم توضیح دادم که مراجع دیگر هم همچین شرایطی داشتند ایا انها هم به همین منوال بودند یا نه، مثل یک سوال ازتون میپرسم. هدفم این نیست که بگم چرا همچین انتقادی کردی)
    منتظر توضیحاتتون هستم

از لحن پاسخ ناراحتی شما مشهود بود و فکر کنم توضیح به دوستان هم لازم نیس چون خودشون میخوونن:
    پس اگه این کارو کردن کلیه انتخاب هاشون زیر سواله و اعتبارشون زیر صفر چون یک جورایی قصد داشتن سر ملت رو
    شیره بمالن
    و
    صرفا اونارو اضافه کردن، اصلا حرکت پسندیده ای انجام ندادن.
    به هر حال بگذریم از این مطلب که مهم نیس........

+

برسیم به لیست و انتخابا من جایی نگفتم بعضی هاشون بی اعتبار هستن و بعضی هاشون با اعتبار (حرف دهن من نذارین) :
    يعني ليست بيشتر بر اساس باحال بودن و جديد بودن كاراكترا چيده شده تا برتر بودن(مثل حضور ماركوس در بهتريناي ليست يا همينطور گرلت يا وار يا گروس)و كاراكترهايي مثه shodan يا glados و manuel ...صرفا براي معتبرتر شدن ليست اضافه شدن
    بلکه گفتم " فکر می کنم بعضی کاراکترها که اضافه شده اند تو شالوده ابتدای لیست نبوده و برگرفته از لیستای دیگه اضافه شدن تا همسوتر و باکیفیت تر باشه(نه اینکه کلا لیست بی کیفیت و بی اعتبار بوده)برای همین جاهاشون نامتعادل جلوه می کنه(نه اینکه لیست ارزش نداره) "

انتخاب اخیر گیمز رادار هم مال این نسل بوده و انتخاب بازی ریچ هم جزو انتخابای بازی بوده در صورتی که این تاپیک "شخصیتهای برتر تاریخ بازیها "هست نه کاراکترای یک نسل یا خود بازی

.
    Last edited by halflife g; 17-10-2013 at 23:44.

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

از لحن پاسخ ناراحتی شما مشهود بود و فکر کنم توضیح به دوستان هم لازم نیس چون خودشون میخوونن:

به هر حال بگذریم از این مطلب که مهم نیس........
    +
    برسیم به لیست و انتخابا من جایی نگفتم بعضی هاشون بی اعتبار هستن و بعضی هاشون با اعتبار (حرف دهن من نذارین) بلکه گفتم " فکر می کنم بعضی کاراکترها که اضافه شده اند تو شالوده ابتدای لیست نبوده و برگرفته از لیستای دیگه اضافه شدن تا همسوتر و باکیفیت تر باشه(نه اینکه کلا لیست بی کیفیت و بی اعتبار بوده)برای همین جاهاشو نامتعادل جلوه می کنه(نه اینکه لیست ارزش نداره) "

انتخاب اخیر گیمز رادار هم مال این نسل بوده و انتخاب بازی ریچ هم جزو انتخابای بازی بوده در صورتی که این تاپیک "شخصیتهای برتر تاریخ بازیها "هست نه کاراکترای یک نسل یا خود بازی

.
    1- مشهود بود؟ هر چیزی ارزش اینو نداره ادم بابتش خودشو ناراحت بکنه.
    +
    خب برسیم به صحبت لیستتون:
    شما هیچ جا نگفتین برخی هاشون با اعتبار هستن و برخی نه، منظور صحبتتون این رو میرسونه و من هم منظورتون رو باز کردم پس الان هم کمی بازترش میکنم
    شما گفتید حضور عناوین با اعتبار صرفا برای اعتبار بخشیدن به این لیست هستش. حالا این بین چند تا مثال هم اوریدن ( وار، گاروس، گرالت) که بی اعتبار و باحال و (شودان، گلادوس و مانوئل) با اعتبار هستن و حضور اینها باعث شده لیست با اعتبار بشه. یعنی اگر اینها نبودن لیست بی اعتبار میشد.

در واقع شما کاملا و مشخصا و مستقیم اینو گفتید که اون سه نفری که اسم بردید از دلایل با اعتبار بودن این لیست و شخصیت هایی است که داخلش حضور داره. در غیر این صورت بی اعتبار میشد و چون برای این منظور استفاده شده پس در رتبه های عجیب غریب قرار گرفته.

تو هیچ جایی از بحثتون صحبت از این منظوری که رسوندید نمیکنه پس لطفا بحثتون رو عوض نکنید، موضوع اصلی رو خارج نکنید شم گفتید لیست با حضور این اشخاص با اعتبار هستن هیچ کجای حرفتون این منظور رو نمی رسونه

(نه اینکه کلا لیست بی کیفیت و بی اعتبار بوده)ب
    الان من دقیقا موندم به این که ایا بودنشون اشتباه بود، که چرا بودن و یا بودنشون باز اشتباه بود چون صرفا برای اعتبار بخشیدن به لیست بود :|
    هیچ کجای صحبتتون نگفتین فکر میکنم بلکه یقین داشتین: چه از شروع صحبتتون چه از نتیجه گیریتون بلکه صحبتتتون به صراحت کامل بود نه من و نه اطرافیان بچه های 10 ساله نیستیم که صحبت یک فرد عاقل و بالغی مثل شما رو درک نکنیم.

اما در مورد گیمز دادار و بقیه توضیح بدم که هیچ فرقی نمیکنه و چه شوتر چه شخصیت (دقیقا مثل دو تا خودرو میمونه چه پیکان چه بنز پشت هر دو شون ادم میشینه و باید هر دوشون کیسه هوا داشته باشن)
    رادار اومده همین شخصیت های برتر رو گستردشو اورده تو این نسل و تو همین نسل واضحه که مارکوس فینیکس از بهترین هاست. اما نیست! من دقیقا صحبت شما رو مرتبط کردم با اون و شما تو همون سطح این نسل بگید ببینم ایا مارکوس نباید بین لیست میبود؟ و حضور برخی دیگر صرفا برای اعتبار بخشیدن به لیست بود؟

7. 7 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

شما هیچ جا نگفتین برخی هاشون با اعتبار هستن و برخی نه، منظور صحبتتون این رو میرسونه و من هم منظورتون رو باز کردم پس الان هم کمی بازترش میکنم
    شما گفتید حضور عناوین با اعتبار صرفا برای اعتبار بخشیدن به این لیست هستش. حالا این بین چند تا مثال هم اوریدن ( وار، گاروس، گرالت) که بی اعتبار و باحال و (شودان، گلادوس و مانوئل) با اعتبار هستن و حضور اینها باعث شده لیست با اعتبار بشه. یعنی اگر اینها نبودن لیست بی اعتبار میشد.
    اینو تو پست قبلیم هم نوشتم که من نگفتم بدون وجود اونها لیست بی اعتبار بوده بلکه وجود اونها برای معتبرتر شدن و کاملتر شدن لیست بوده و مثلا در ابتدا شاید کسی از shodan یا glados استفاده نمی کرد :

نوشته شده توسط
    halflife g [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    يعني ليست بيشتر بر اساس باحال بودن و جديد بودن كاراكترا چيده شده تا برتر بودن(مثل حضور ماركوس در بهتريناي ليست يا همينطور گرلت يا وار يا گروس)و كاراكترهايي مثه shodan يا glados و manuel ...صرفا براي
    معتبرتر شدن ليست اضافه شدن
    اونهایی که هم که اسم اوردم بی اعتبار نیستن بلکه رتبشون و جایگاهشون اون نیس و بیشتر به خاطر جدید بودن در اون رتبه هستن و خیلی از اونها بهتر و عمیقتر هست(نظر شخصی)

این از بحث اعتبار........

در مورد مارکوس هم بازیش عالی کاراکتر خوب ولی اصلا جزو بهترینها نیست(حتی تو نسل)..........معیار بهترین کاراکتر برای شما معروفیت و باحال بودن(که نظر شخصی و مهم)ولی حداقل برای من و برخی سایتا نیست.......

+

شما مارکوس رو بذار جزو 10 تای اول دانته رو تو 10 تای اول سم فیشرو 20 تای اول یا ساب زیرو تو 50 تای اول ولی اونها از لحاظ عمق و برتری اون جایگاهو ندارن(میتونید به لیستا هم نگاه کنید)ولی لیست کار یکی دو نفر هست و ایرادی بهش نیست...........( تحمل انتقاد رو تو خودتون ببرید بالا و بحثو به حاشیه برده و سفسطه نکنید)

.
    Last edited by halflife g; 18-10-2013 at 00:05.

9. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

اینو تو پست قبلیم هم نوشتم که من نگفتم بدون وجود اونها لیست بی اعتبار بوده بلکه وجود اونها لیست رو معتبرتر کرده :

اونهایی که هم که اسم اوردم بی اعتبار نیستن بلکه رتبشون و جایگاهشون اون نیس و بیشتر به خاطر جدید بودن در اون رتبه هستن و خیلی از اونها بهتر و عمیقتر هست(نظر شخصی)
    این از بحث اعتبار........
    در مورد مارکوس هم بازیش عالی کاراکتر خوب ولی اصلا جزو بهترینها نیست(حتی تو نسل)..........معیار بهترین کاراکتر برای شما معروفیت و باحال بودن(که نظر شخصی و مهم)ولی حداقل برای من و برخی سایتا نیست.......
    +
    شما مارکوس رو بذار جزو 10 تای اول دانته رو تو 10 تای اول سم فیشرو 20 تای اول یا ساب زیرو تو 50 تای اول ولی اونها از لحاظ عمق و برتری اون جایگاهو ندارن(میتونید به لیستا هم نگاه کنید)ولی لیست کار یکی دو نفر هست و ایرادی بهش نیست...........( تحمل انتقاد رو تو خودتون ببرید بالا و بحثو به حاشیه برده و سفسطه نکنید)

.
    ای اقا مراد جان چرا بحثو میپیچونی
    چه فرقی می کنه حالا معتبر یا معتبر تر دیگه من بین بحث اون کلمه تر رو به کار نبردم دلیل نمیشه که بگم منظور اصلیتون تغییر میکنه.
    خب باز صحبتتون عجیبه - این یک چیز واضحه دیگه همیشه شخصیت هایی هستن که فوق العاده معتبر یا معتبر تر هستن دیگه قرار باشه اونا هم تو یک لیست حضور نداشته باشن پس کی حضور داشته باشه؟
    خب اعتبار هر لیستی به حضور همون معتبرهاست دیگه پس به چیه؟ اگه یک جایی یک لیستی بده کلا به درد نخورهارو توش قرار بده دیگه من یا تو که اصلا محلش نمیزاریم.

من سوالم رو در مورد مارکوس فینیکس نسبت به لیست گیمز رادار ازتون پرسیدم نه نسبت به این لیست. پرسیدم ایا مارکوس فینیکس لایق حضور در لیست بهترین های این نسل گیم رادار بود یا نه؟ (فقط این نسل) چرا میچسبونی به این که دانته رو بزار تو 10 نمی دونم سام رو بزار تو 20

نکته جالب توجه میگی:
    ولی حداقل برای من و برخی سایتا نیست.......
    خب شما و برخی سایت ها..؟ چطوریه که خودتون هم رده با سایت ها شدید و ما هم رده با با حال ها؟ حالا بماند که شاید منظور از سایت ها کجا ها میتونه باشه برای دلیل اوردن :|

من تحمل انتقاد رو دارم تو ولی بزارید من متن انتقاد شما رو تصحیح کنم بگم و بلد باشید چجوری انتقاد میکنن:

( من هیچ اعتباری برای این لیست قائل نیستم، اکثر سایت ها و نشریات معتبر خیلی از شخصیت های این لیست رو جز بهترین های خودشون قرار میدن بعد شما اومدی در چنین لیستی قرار دادی
    زحمت کشیدید مرسی و بیشتر اینها نظر شخصی و سلیقه ای شما رو میرسونه و کاملا توش مشهوده.قرار گرفتن شخصیت هایی مثل گاروس و وار و گرالت تو لیست و رتبه های شخصیت هایی مثل گلادوس و مانوئل واقعا برام خنده داره. هیچ عقل سلیمی همچین لیستی رو قبول نمیکنه. چطور ممکنه مارکوس توی لیست 10 تا باشه من نمیدونم و برام جای سواله و از همین الان من لیست 10 تای بعدی رو اصلا قبول ندارم.
    مرسی و امیدواریم که در اینده همچین اقدام هایی هم داشته باشیم)
    اگر انتقادتون در این سطح هم بود باز هیچ ایرادی نداشت چون کلمه انتقاد روشه نه اون چیزی که گفتید.
    نظر شخصی شما فوق العاده با احترام تر از اینه که به اون شکل بگید اینا رو قرار دادید تا لیستتون معتبر یا معتبر تر بشه.
    بحث رو تموم کنیم بهتره

11. 7 کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    دور دور دور....

پيش فرض

نه خير شما تحمل نقد ندارين.......اين كه يكي مثل من مياد با دليلي (چه خوب و چه بد)ميگه ليست متعادل نيست به شما بر ميخوره و بحث رو به جاهاي متفرقه مي كشونيد

اون شخصيتهايي كه نام بردم ليستو نامتعادل كردن و اين نظر و تفسير منه و شما حق مسخره كردنشو نداريد ....در مورد ماركوس هم جواب دادم تو پست قبلي و گفتم :
    حتي نسل

+

بنده هم هيچ جا خودم رو هم معيار سايتا نذاشتم و گفتم نظرم مثه اوناس(يه سرچم كني ميتوني پيدا كني و ببيني تو چند تاشون ماركوس و دانته و ساب زيرو دارن مي درخشن و خيلي ها غايب در اينجا اونجا هستن).......
    شما هم حق تفسير و تغيير پست من به لحن زبان روزمره خودتون و مسخره كردنش رو ندارين.......متاسفم براتون كه جواب يه انتقاد سازنده رو با عوض كردن پست انتقاد كننده ميديد

با ليست فوق العادتون لذت ببريد

.
    Last edited by halflife g; 18-10-2013 at 00:46.

13. این کاربر از halflife g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوست عزیز واقعا بابت این تاپیک ممنون یه همچین کاراییه که انجمن بازی p30world رو از بقیه انجمن ها جدا کرده ...

لیستتون با لیستی که من توی ذهنمه خیلی تفاوت داره اما میگم که با لیستی که توی ذهنمه ! توی ذهن همه ممکنه خیلی لیست ها باشه و هر کسی با هر کاراکتری یه خاطره ای داشته باشه ... دوستانمون هم قبلا اشاره کردن این بحث سلیقه ای هست . حالا اینکه شما بحث فنی و آماری هم بهش دادی و راجع به هر کاراکتر یه مختصر اطلاعاتی هم نوشتی واقعا کار خیلی زیبایی بود

بهتره تاپیک زیباتون هم با این بحث های حاشیه ای خراب نکنید .
    منتظر تاپ 10 هم هستیم
    Last edited by Leonard-554; 18-10-2013 at 01:22.

15. 5 کاربر از Leonard-554 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

نفر اول یا قارچ خوره یا یکی از شخصیت های متال گیر سالید

17. این کاربر از masoud93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

شماره های 1 تا 10 هنوز معرفی نشدن؟ به نظر من باید اسنیک از متال گیر باید رتبه اول باشه

19. 2 کاربر از mr_khodaei2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 6 از 15 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •