تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 9 اولاول ... 23456789 آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 89

نام تاپيک: مقایسه ی ماشین گاز سوز با بنزین سوز

داره خودمونی میشه Ali.Soleymani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    A-H-W-A-Z

پيش فرض ای بابااا!!

سلام
    مرد مومن من که بابام CNG رو راه ننداخته که بخوام بیخودی ازش دفاع کنم.
    1. عکس نیست و فیلمه توش معلومه که یه چیزی حدود 35ثانیه شایدم کمتر طول کشید تا از 115 رسید به 165
    2. ماشین من رگلاتور گازش آلمانی اصله و دیافراگمشم دادم بچه ها شرکت نفت واسم تنظیم کردن ok.
    حس میکنم بعضی ها فقط یه چیزی شنیدن و نا آگاهانه بحث میکنن.
    راستی وقتی ماشین رو گازه و حتی کولرم روشنه به هیچ وجه والف نمیزنه، اما رو بنزین میزنه چرا؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه tatu_lover1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

حس میکنم بعضی ها فقط یه چیزی شنیدن و نا آگاهانه بحث میکنن.
    شما اگر از کسی شنیدی یا یک چیزی یاد گرفتی بنده نمیدونم ولی من اگه چیزی میگم واسه اینه که 4سال درسشو خوندم
    حرف منو قبول نداری برو کتاب ترمودینامیک ونس یا کتاب در مورد افروزش دکتر خشنود رو بخون قضیه دستت میاد عزیز من
    1. عکس نیست و فیلمه توش معلومه که یه چیزی حدود 35ثانیه شایدم کمتر طول کشید تا از 115 رسید به 165
    واقعا فکر میکنی خیلی شتاب بالایی هستش ،فرقون سریعتر شتاب میگیره
    راستی وقتی ماشین رو گازه و حتی کولرم روشنه به هیچ وجه والف نمیزنه، اما رو بنزین میزنه چرا؟؟
    حرف عجیب سال!!!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    A-H-W-A-Z

پيش فرض

حرفای دیگت ارزش جواب دادن نداره
    دیگه یقین پیدا کردم فقط داری حرف میزنی، داداش پراید دو گاز سوز رو گاز والف نمیزنه.......
    جنابعالی اصلا تا حالا پراید نروندی( به این زمان میگی فرقون)
    واااااااااای میگه حرف عجیب ساااااااااااااال داداش تورو خدا برو تو خیابون از یکی که با پراید دوگانه سوز کارخونه رد میشه خواهش کن بهت بده یه خورده برونی اون وقت میبینی والف میزنه یا نه
    ازت خواهش میکنم این کارو بکن بعد بیا بگو چی شد اون تاپیک قبلیتم بعدش حذف کن
    Last edited by Ali.Soleymani; 28-08-2009 at 17:49.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

از دوستان میخوام یکی بیاد اینجا قضاوت کنه که آخه والف زدن ماشین چه ربطی به استفاده از گاز یا بنزین داره؟
    یعنی بگن که رو چه سوختی والف زدن ماشین بیشتر میشه؟
    واااااااااای میگه حرف عجیب ساااااااااااااال داداش تورو خدا برو تو خیابون از یکی که با پراید دوگانه سوز کارخونه رد میشه خواهش کن بهت بده یه خورده برونی اون وقت میبینی والف میزنه یا نه
    برادر من،نگفتم که والف نمیزنه ،گفتم حرف عجیب سال از اون جهت که میگی رو بنزین میزنه ولی رو گاز و با کولر روشن نمیزنه
    بعدم خدای نکرده دعوا که نیس،دوستان بیان نظرشون رو در این رابطه بگن ،شاید بقل شما من چیزی نمیدونم
    فقط خواهشا درست بخون ببین من چی گفتم بعدا جواب منو بده که خدای نکرده باعث سو تفاهم نشه
    Last edited by tatu_lover1366; 28-08-2009 at 18:03.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    A-H-W-A-Z

14

سلام دوست من
    درسته دعوا که نیست، اینجا فقط بحث یه خورده داغ شده
    منم از دوستانی که خودشون پراید دو گانه سوز کارخونه دارن، خواهش میکنم وقتی این بحث رو دیدن برن تست کنن بعدش بیان نظرشونو بگن، چون ممکنه تا حالا دقت نکرده باشن.
    آخه آدم چیزی رو که یقین داره چطوری میتونه انکار کنه....

کاربر فعال خودروهای امریکایی diyukis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    گرگان

پيش فرض

آقا من خودم پراید دوگانه سوز کارخونه ای دارم.لپ کلام بگم مزخرفه مزخرف.باور کن اون هزینه تعمیراتی که شما می خوای بعد 2 سال استفاده و هزینه اضافه ای که صرف خرید ماشین میکنی رو بدی بنزین آزاد بخری در کل هم ماشینت سالمتره هم در کل هیچ فرقی از نظر هزینه نمیکنن.اینا ملتو ک...خول کردن 1 میلیون یا حتی بیشتر تو پاچه ملت میکنند روزی 1 ساعت هم باید تو صف واستی همه این گرفتاری ها رو با گرفتاری خوردگی سر سوپاپ ها و خوردگی سیلندر ماشینت و تعمیرات بزار رو هم بعد اون وقت اگه خوب بود برید دوگانه سوز بخرید.من تجربه 3 سال رانندگی با دو.گانه سوزو دارم.ماشین قربونش برم که شتاب نداره مصرف بنزین ماشین های دو گانه سوز از معمولی ها بیشتر که هست.سربالایی که تعطیله هر ماه هم باید بری ماشینتو تنظیم کنی.کلا آقا چیز بیخودیه ه ه ه ه ه

7. 4 کاربر از diyukis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

بسیار کامل و صحیح
    بهتر از این نمیشد توصیف کرد
    دقیقا به همون شکلی هستش که شما می فرمایید

داره خودمونی میشه mehdipesse's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شيراز

4 حسن گاز سوز كردن

آقا من خودم پراید دوگانه سوز کارخونه ای دارم.لپ کلام بگم مزخرفه مزخرف.باور کن اون هزینه تعمیراتی که شما می خوای بعد 2 سال استفاده و هزینه اضافه ای که صرف خرید ماشین میکنی رو بدی بنزین آزاد بخری در کل هم ماشینت سالمتره هم در کل هیچ فرقی از نظر هزینه نمیکنن. 1 میلیون یا حتی بیشتر تو پاچه ملت میکنند روزی 1 ساعت هم باید تو صف واستی همه این گرفتاری ها رو با گرفتاری خوردگی سر سوپاپ ها و خوردگی سیلندر ماشینت و تعمیرات بزار رو هم بعد اون وقت اگه خوب بود برید دوگانه سوز بخرید.من تجربه 3 سال رانندگی با دو.گانه سوزو دارم.ماشین قربونش برم که شتاب نداره مصرف بنزین ماشین های دو گانه سوز از معمولی ها بیشتر که هست.سربالایی که تعطیله هر ماه هم باید بری ماشینتو تنظیم کنی.کلا آقا چیز بیخودیه ه ه ه ه ه
    ضمن احترامي كه براي صحبتهاي دوستان دارم بايد خدمتتون عرض كنم كه گاز سوز شدن ماشين هر بدي كه داشته باشه يه حسن جالب داره كه شايد زياد بهش توجه نشه من RDi رو دادم گاز سوز كردن قبلش مرتب بابت سرعت بالا و سبقت غير مجاز جريمه هاي 20-30 تومني مي شدم ولي بعد از گاز سوز شدن ديگه جريمه نشدم، اين خودش خوبه ديگه

10. 2 کاربر از mehdipesse بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    جایی به اسم ایران

پيش فرض

اگه اجازه بدید حرف اخرو بزنم.
    منم پراید دوگانه دارم البته شرکتی نیست.
    بیخود ترین مزخرف ترین تجربه ی رانندگی رو با cng داشتم. هم پدره ماشینو در مییاره هم راننده.
    به خدا تو جاده ی کفی اومدم از یه کامیون سبقت بگیرم با دنده 3 نتونستم کامیونو رد کنم.
    اخه چرا بعضی ها اینقدر از گاز طرفداری میکنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز sise's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Anywhere but here

پيش فرض

دوستان وقتی آدم میخواد درباره موردی صحبت کنه باید همه جوانب را در نظر بگیره. اینکه فکر کنم همه میدونن که کلا بنزین واسه ماشین بهتر از گاز کار میکنه!!
    اما مسئله اینه که همه چیزا را در نظر بگیریم و با توجه به همه مشکلاتی که داره آیا باز به صرفه هست یا نه.
    طرف میاد کل سیستم را زیر سوال میبره چون نتونسته سبقت بگیره!! خب معلومه که شتاب ماشین هنگام استفاده از بنزین بیشتره. یا صف گاز طولانی بوده یا ...
    هزینه بنزین آزاد واسه اونایی که از ماشین زیاد استفاده میکنند و به هر دلیلی زیاد بنزین کم میارن حسابی زیاده. اگه ماشین من به جای اینکه بعد دو سال ، یه سال به تنظیم نیاز داشته باشه باز به صرفه است. گرچه به نظرم اصلا این خبرها هم نیست
    ...
    در کل به نظرم به صرفه است. حتی با در نظر گرفتن همه عیوبی که داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •