تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 105

نام تاپيک: کامپیوتر رو برای دانلود 24 ساعته روشن نذارید!!! - بهترین محصول اومد !!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام
    قبلا در همین پست توضیح دادم که یک وسیله جدید اومده که کار شما رو راحت کرده و بدون نیاز به سیستم براتون دانلود میکنه متاسفانه اصل خبر از اول اشتباه به دست من رسیده بود ، این کار شدنی است ولی نه با یک وسیله با 2 وسیله !

در شبکه قطعه ای هست به نام روتر ! کاری با کارکرد این وسیله نداریم ولی یک وسیله ای هست شبیه مودم َDSL ولی کاربرد دیگری در شبکه دارد
    شرکت ایسوز روتر جدیدی به نام
    RT-N13U

معرفی کرده که
    1 سوکت ورودی شبکه دارد و 4 تا خروجی LAN که مانند یک هاب عمل میکند و یک پورت USB که اصلیترین قسمت این وسیله رو تشکیل میدهد و همچنین وایرلس میباشد و دارای انتن مخفی است و توان کاربری بالایی رو نیز دارد

شما با اتصال یک مودم ADSL معمولی و ارزان قیت که حتی وایرلس هم نداشته باشد و فقط یک خروجی LAN داشته باشد
    مانند مدل asus am 602 که یک مدل ساده است
    میتونید با این وسیله ارتباط برقرار کنید و یک هارد USb رو به قسمت usb این دستگاه بزنید و از طریق کامپیوتر وارد بخش نرم افزاری دستگاه شده و لینکها دانلودی خودتون رو دستگاه میدهید
    این دستگاه قابلیت پشتیبانی از پروتکلهای HTTP/ P2P / FTP رو دارد . و طبق گفته شرکت سازنده HTTP, FTP, BT (BitTorrent) download protocols

در ضمن اگر شما از اینترنت بیسیم استفاده میکنید نگران نباشید
    میتونید مودم معمولی بخرید و با اتصال کابل کراس بین مودم و این روتر از امنکانات وایرلس این مودم استفاده کنید . و حتی میتونید پرینترتون رو هم در شبکه به اشتراک بزارید.

پس واقعا به درد بخور هست و قیمت این وسیله در برابر مصرف برق کمتر و اصطهلاک سیستم واقعا ناچیز هست . طبق گفته سایت شرکت وارد کننده حدود 110 هزارتومان

در ضمن یک قابلیت توپ !!! استفاد ه از سرویس 3G موبایلهای نسل 3 که قادر به دریافت اینترنت با سرعت بالا بر روی موبایل هستند ( با GPRs فرق میکنه ) برایدریافت همچین سرویسی نیاز به یک وسیله به ناتم 3g dangle usb دارید که به این وسیله نصب میکنید و میتونید در شبکه از اون استفاده کنید . !!!! واقعا روتر تمیزیه !

ویرایش:
    بعد از این همه مدت شرکت ایرانسل بسته های افزایش رو اورده به نام سرویس gprs که یک ماه نامحدود رو به قیمت 10 تومن و بسیار مناسب تحویل میده شما با خرید یک سیم کارت دانگل ( رجوه به تاپیک edge ایرانسل در امضای بنده ) میتونید این دانگل رو به روتر وصل کنید و بدون نیاز به موبایل با این دانگل به به اینترنت وصل بشید و مستقیم فایلهای دانلودی رو به داخل هارد اکسترنال بریزید این روش برای جاهایی که ADSL ندارند امکان پذیر هست ضمن این که ارتباط بصورت بی سیم هست و قابلیت reconnect شدن هم داره خلاصه بی نیاز از هرچیزی با خیال راحت دانلود کنید پس اگر ADSL ندارید لزومی به خواندن قسمت خرید مودم ADSL ندارید .... با تشکر .

در صورت استفاده از aDSL شما به یک مودم هم نیاز دارید که من این مدل رو پیشنهاد میکنم

مودم ایسوز am 602 که فقط یک لن و یک USB دارد .(USB این مودم برای ارتباط بین مودم و سیستم هست و جنبه اشتراک فایل و هارد و..مثل روتر بالایی رو ندارد اشتباه نکنید)
    و شما میبایست از پورت لن این مودم برای ارتباط با LAN روتر بالایی استفاده کنید ./

حالا بعد از اتصال این دو وسیله نیاز به یک پایگاه ذخیره فایل دارید که اون چیزی نیست جز یک هارد اکسترنال
    که در ظرفیتهای مختلف بین 250 گیگ تا 2 ترابایت عرضه شده و بنا به سلیقه شما میتونید در هر حجمی که خواستید بخرید
    ولی یک نکته در دوره جدیدی هستیم و عمر USB2 به سر اومده و دوستان توجه داشته باشند که این روتر با USB2 کار میکنه.
    ولی برای خرید یک هارد اکسترنال با توجه به این که بالاترین سرعت اینترنت در ایران حدود 500-600 تا بیشتر نبوده و همه دوستان اکثرا با سرعت 100-200 دانلود میکنند پس هر شب بیشتر از 3-4 گیگ دانلود نداریم .پس نتیجه میگیریم به یک هارد خیلی بزرگ نیازی نیست توصیه من اینه که برای کاهش هزینه یک هارد 250 گیگ با قمیت 50 تومن نیز تهیه کنید و از دانلود کردن لذت ببرید و هیچوقت هم نگران اصطهلاک سیستم نباشید.

قیمتها :
    قیمت مودم حدود 40 تومان و قیمت روتر اشاره شده در بالا حدود 110 تومان میباشد. و قیمت یک هارد 250 هم حدود 50-60 تومان میباشد که بهترین نوع ان هم وسترن دیجیتال میباشد.

لینک روتر در سایت سازنده :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لینک مودم در سایت سازنده :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    (قیمتها جنبه اگاهی داره بنده فروشنده نیستم لطف کنید از طرح سئوالات بی مورد پرهیز کنید )

وقتی روی کامپیوتر IDM هست(سرعت دانلود 5 برابر) !!! وقتی باید هارد USB روشن باشه!!! وقتی استهلاک قطعات هست!!! پس بهنرین کار روشن گذاشتن کامپیوتره!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

وقتی روی کامپیوتر IDM هست(سرعت دانلود 5 برابر) !!! وقتی باید هارد USB روشن باشه!!! وقتی استهلاک قطعات هست!!! پس بهنرین کار روشن گذاشتن کامپیوتره!!!
    وقتی روی کامپیوتر IDM هست ؟ این حرف احمقانه ترین حرفی بود که بعد از اون پستهای مهران شنیدم
    دوست عزیز بهتره اول اطلاعاتتون رو بیشتر کنید بعد نظریه بدید این از کمبود اطلاعات شماست !

متاسفانه جو فروم یه جوری شده که بعضیها عادت کردن به زدن حرفهای احمقانه.

هارد اکسترنال با این وسیله تست شده که این وسیله رو با امکان اتصال ساختند وگرنه کسی مرض نداشت همچین کاری کنه.

وانگهی این که
    اصطهلاک فن پردازنده سیستم شما پایین میاد
    مادربورد درگیر میشه
    هارد درگیر میشه
    رم بصورت متداوم اطلاعات رد میکنه
    مشکلی که پیش نمیاد فقط مثل این می مونه که ما از پاترول برای رفت و امد از در خونه تا سر کوچه استفاده کنیم
    خنده دار نیست

و در نهایت سیستم به فنا میره
    ولی این روش جواب داده

بهتره برید طرز فکرتون رو عوض کنید دوست عزیزم .

3. 3 کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست عزیز من 1.5 ساله با این آشنایی دارم
    ولی دستگاه عالی ای است ولی من به خاط امواج مضررش نخریدم

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

ممنون میشم توضیحتون رو کامل کنید
    ترجیحا با یک لینک معتبر

6. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

آقا پس شما بری یک روستا که هیچ موبایلی آنتن نده و هیچ وایرلسی نباشه خیلی بیشتر عمر می کنید.

8. 3 کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

آقا پس شما بری یک روستا که هیچ موبایلی آنتن نده و هیچ وایرلسی نباشه خیلی بیشتر عمر می کنید.
    sei_pm جان انصافا این یک جمله رو بسیار بسیار درست فرمودید .

10. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز razmjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

sei_pm جان انصافا این یک جمله رو بسیار بسیار درست فرمودید .
    ای بابا یه چند سال عمر داریم . نمی زارین راحت زندگی کنیم ؟

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

بنده به عنوان یک عضو جدید در این تاپیک اعلام میکنم که تمامی اطلاعات کاملا علمی و درست است و دوست بنده داره از همین نوع مودم استفاده میکنه .فکر کنم البته ارزون تر خریده بود. حدودا 60 تومن؛
    کاملا چیز باحال و جالبیه. ولی متاسفانه خودش هنوز زیاد باهاش کار نکرده که طرز کارش رو یاد بگیره!!!
    امیدوارم اینجا رو بتونم خوب زیر و رو کنم و بفهمم قضیه از چه قراره!!!

13. 4 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

بنده به عنوان یک عضو جدید در این تاپیک اعلام میکنم که تمامی اطلاعات کاملا علمی و درست است و دوست بنده داره از همین نوع مودم استفاده میکنه .فکر کنم البته ارزون تر خریده بود. حدودا 60 تومن؛
    کاملا چیز باحال و جالبیه. ولی متاسفانه خودش هنوز زیاد باهاش کار نکرده که طرز کارش رو یاد بگیره!!!
    امیدوارم اینجا رو بتونم خوب زیر و رو کنم و بفهمم قضیه از چه قراره!!!
    مدل و مارک رو بگیر بزنم تو پست اول .
    مرسی از همکاریت میلاد جان

15. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Y.a.s.h.a.r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    شیـراز

پيش فرض

امکانش رو داره که هارد رو تحت شبکه لن یا وایرلس مدیریت کرد؟

فقط ایسوز از این مدل داره شرکت های دیگه مثل دی لینک و لینک سیس چنین محصولی تولید نکرده اند؟

صفحه 6 از 11 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •