تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما هایپی میتونه حقیقت داشته باشه

راي دهنده
30. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 100 درصد

10 33.33%
  • ممکنه

12 40.00%
  • امکانش خیلی کمه

4 13.33%
  • فقط دسیسه هست

4 13.33%
صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 113

نام تاپيک: ◄◄ همه چیز در مورد هــارپ ►►

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض ادعای نیروی دریایی روسیه : هدف نهایی آمریكا ضربه به ایران از طریق ایجاد زمین لرزه است

این شاید یه خبر باشه

اما خواب برام جالب بود .. دوست داشتم اینجا در موردش بحث کنیم .. ببینیم چطوری میتونه زلزله راه بندازه ..

نیروی دریایی روسیه در گزارشی با اشاره به اینكه زمینلرزه ویرانگر هائیتی نتیجه آشكار آزمایش سلاح هارپ توسط ارتش آمریكاست، اعلام كرد هدف نهایی این آزمایشها تخریب ایران و براندازی دولت كنونی این كشور از طریق ایجاد زمینلرزه است.

به گزارش فارس، پایگاه خبری تحلیلی "ولترنت "، در گزارشی تحت عنوان "آیا آمریكا در وقوع زلزله هائیتی دست داشته است؟ " نوشت: بنا بر اعلام روزنامه روسی "راشا تودی "، "هوگو چاوز " رئیسجمهور ونزوئلا، آمریكا را به دست داشتن در وقوع سری زمین لرزههای اخیر در حوزه دریای كارائیب از جمله زلزله ویرانگر هائیتی متهم كرده است.

بنا بر اعلام شبكه تلویزیونی "ViveTv " ونزوئلا، این ارتش روسیه بود كه این احتمال [دست داشتن آمریكا در زلزله هائیتی] را تداعی و به آن اشاره كرد و در پی آن كشورهایی نظیر ونزوئلا، بولیوی و نیكاراگوئه خواستار تشكیل جلسه اضطراری شورای امنیت سازمان ملل به عنوان نهادی كه باید اتهام تهاجم انسانی نیروهای آمریكایی علیه هائیتی را بررسی كند، شدند.

شبكه تلویزیونی ViveTv در گزارش خود اعلام كرد: گزارش نیروی دریایی روسیه نشان میدهد كه نیروی دریایی روسیه در پی این زمینلرزه اقدام به بررسی فعالیتهای نیروی دریایی آمریكا در دریای كارائیب از سال 2008 به بعد كرد. آمریكا در سال 2008 تمایل خود را برای بازسازی چهارمین ناوگان دریاییاش كه از سال 1995 از كار افتاده بود، اعلام كرد. روسیه یك سال بعد با از سرگیری تمرینها و فعالیتهای نیروی دریایی خود در اطراف رزمناو اتمی Pierre le Grand كه از پایان جنگ سرد متوقف شده بود، به این تمایل آمریكا پاسخ مثبت داد.

از پایان سالهای دهه 70، آمریكا تحقیقات و پژوهشهای خود در زمینه سلاحهای هارپ را به میزان قابل توجهی ارتقا داد و از آن زمان به بعد از ژنراتورهای رانشی و تكانشی، پلاسما و روزنانس در تهیه بمبهای با امواج لرزهای شدید استفاده كرد.

این گزارش در ادامه دو آزمایش هفته گذشته نیروی دریایی آمریكا را مورد مقایسه قرار داد: نخست زمینلرزه به بزرگی 6.5 ریشتر در حوالی شهر Eureka در ایالت كالیفرنیای آمریكا كه هیچ قربانی به دنبال نداشت و دوم، زمینلرزه كارائیب كه دستكم 140 هزار كشته بر جا گذاشت.

همانطور كه این گزارش نشان میدهد، نیروی دریایی آمریكا به احتمال زیاد از خرابیهایی كه این زمین لرزه در هائیتی به بار میآورده، با خبر و آگاه بوده است و به همین دلیل هم بوده كه نیروی دریایی این كشور ژنرال "كن كین " فرمانده نیروهای آمریكایی در هائیتی را برای كنترل و نظارت بر عملیاتها و تلاشهای نجات و امدادرسانی به این كشور زلزلهزده اعزام كرد.

نیروی دریایی روسیه در ادامه درباره هدف نهایی این آزمایشها اعلام كرد: هدف نهایی این آزمایشها تخریب ایران و براندازی دولت كنونی این كشور از طریق ایجاد زمین لرزه است.

به گفته این گزارش، پروژه هارپ (پروژه بررسی و تحقیق درباره لایه آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زیر زمینی با استفاده از امواج رادیویی) همچنین امكان ایجاد تغییرات شدید و فجیع در شرایط جوی زمین بمنظور بروز سیل، خشكسالی و توفان را فراهم میآورد.

طبق گزارش پیشین، اطلاعات موجود با زمین لرزه 8/7 ریشتری 12 مه 2008 Sichuan چین كه آن هم به موجب امواج الكترو مغناطیس هارپ به وقوع پیوسته بود، هماهنگی و مطابقت دارد.

شبكه تلویزیونی VivéTv در بخش پایانی گزارش خود تصریح كرد: پس از وقوع زمین لرزه هائیتی، وزارت دفاع آمریكا (پنتاگون) اعلام كرد كه ناو بیمارستانی USNS Comfort را برای عزیمت به این كشور زلزله زده فراخوانده است.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

پيش فرض

اولاً چه جاهای معتبری... فالس نیوز و هوگو چاوز که هر دو صبح تا شب دروغ میگن... حالا چرا RussiaToday از قول همون مقامات ارشد روسی نگفته...؟؟؟!!!

دوم اینکه هارپ قرار نیست و نخواهد بود به عنوان یه سلاح استفاده بشه و الان در اختیار دانشمندانه و استفاده ازش انقدر تأثیراتی در محیط ایجاد میکنه که به شدت تابلو باشه و همه بفهمن و هیچ کسی قصد استفاده ازش به عنوان سلاح رو نداره...

تمام جزئیات و اخبار هارپ در اینترنت هست و ازش استفاده چندانی نمیشه فقط قصد تحقیقات روی لایه های زیرین سطح زمینه...

دقت داشته باشید اگه بخوان از این به عنوان سلاح استفاده کنن با توجه به ارتباط بین تکه های پوسته زمین، ممکنه که به آمریکا و اروپا آسیب بیشتری برسه... پس مطمئناً همه حواسشون هست که ازش استفاده نظامی نشه... مرض ندارن که...!!! همچنین همونطور که گفتم استفاده ازش تأثیرات و بقایای به شدت تابلویی داره...

درنتیجه الکی حرفای برخواسته از کیهان و رفقاش رو باور نکنید... هوگوچاوز چرندیات زیاد میگه میره مست میشه میاد هر روز یه چرندی میبافه یه دفعه آمریکاییا رو بیرون میکنه دفعه بعد میاد ازشون استقبال میکنه یا گفته بود آمریکا اومده هائیتی که بیاد منو بخوره...!!!

حکومت ایرانم انقدر پشت پرده امتیاز داره میده که قشنگ از رفتار اروپاییا و آمریکا معلومه پشت پرده چه خبره...!!!

3. 14 کاربر از Cleeev بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

حالا اینا رو بیخیال بشید یکی بیاد از نظر علمی به من موضوع رو توضیح بده .. در اینکه اینا چرت میگند شکی نیست من این تاپیک رو زدم تا ببینم موضوع این سلاح که میگند چیه و آثارشون بر روی زمین چجوریاست

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    حکومت خود مختار خودم یه گوشه ایستگاه فضایی

11

حالا اینا رو بیخیال بشید یکی بیاد از نظر علمی به من موضوع رو توضیح بده .. در اینکه اینا چرت میگند شکی نیست من این تاپیک رو زدم تا ببینم موضوع این سلاح که میگند چیه و آثارشون بر روی زمین چجوریاست
    توی همین فوروم سرچ کنی در جاهای دیگه به طور مفصل دوستان توضیح دادن... گوگلم واسه همین کاره دیگه...

هارپ = HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    Last edited by Cleeev; 30-01-2010 at 21:47.

داره خودمونی میشه masbeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

11

سلام
    دوستمون دقيقا درست ميگن...به حرفهاي چاوز اصلا اطمينان نيس(يه روز با سران مملكت پيراشكي ميخوره فرداش.....)

در مورد هارپ نظريات زياده ولي در مورد اينكه ميتونه لايه هاي داخلي زمين رو گرم كنه شكي نيس....
    يه سري مطالب رو كه cleeev گذاشت يكيشم كه از اون ور به قضيه نگاه كرده من ميزارم.

کد:

7. این کاربر از masbeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mavesta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    فعلا روی خاک

پيش فرض هارپ چیست؟

سلام به همه دوستان
    من میخواستم بدونم کسی از دوستان در مورد هارپ اطلاعات جامع و دقیقی دارند؟ من به یک سری اطلاعات در مورد هارپ نیاز دارم و کلا میخواهم بدونم این موضوع چقدر صحت داره و ...

آخر فروم باز night lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اینم اگه ببینین بد نیست . قسمت امپریالیسم خبری :

کد:
    d-a-n-e-s-h-j-u-.i-r خط چینارو بردار
    Last edited by night lord; 31-01-2010 at 15:32.

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

ادعای نیروی دریایی روسیه : هدف نهایی آمریكا ضربه به ایران از طریق ایجاد زمین لرزه است
    ا نکنه زلزله ی بم هم کار امریکا بوده. مرد حسابی این چرندیات چیه میگی زلزله سیل و... همش به خواست خداست وبس

11. این کاربر از sasan816 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

یک سری به اینجا هم بزنید بد نیست ببینید چه چرندیاتی نوشته
    کد:

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من میخواستم بدونم کسی از دوستان در مورد هارپ اطلاعات جامع و دقیقی دارند؟ من به یک سری اطلاعات در مورد هارپ نیاز دارم و کلا میخواهم بدونم این موضوع چقدر صحت داره و ...
    من قبلاً در این مورد پست کوتاهی نوشتم، الان پیداش کردم و با کمی تغییر اینجا پست می کنمش:

این مواردی که مطرح شده بعنوان هارپ و اثرات مخربش و از مرگ دلفین ها تا زلزله هائیتی ربطش داده ان تقریبا همگی بی پایه و اساسه ... به اینطور موضوعات اصطلاحاً میگن "تئوری توطئه" ... تقریبا یعنی اعتقاد به اینکه همه چیز ، در واقع یه چیز دیگه اس.. و برعکس اون چیزی که ادعا میشه، به قصد شره و نه به قصد خیر... واضحه که یه همچین استدلالی ، خوراک اینطور بحث های مربوط به مسایل امنیتی-نظامیه ....

اولا که اگه انقدر قضیه مخفی و مرموزه ، پس چرا اون منطقه واسه بازدید به روی مردم بازه ؟ ... چرا دهها دانشگاه در تحقیقاتش همکاری کردن ؟ ... و چندین کشور از جمله روسیه هم کار کرده ان روی این پروژه؟ ...

ثانیا قدرت این پروژه بسیار کمه و اصلا از این خبرا نیست که بزنه همه جا رو نابود کنه ... اینا شاید ماهی یه بار هم روشن نکنن اون سیستم رو ... و تازه اونم شب که یونوسفر در ضعیف ترین حالت خودشه استفاده میشه ؛ در حدی که به شکل خیلی محوی قابل دیدنه ...

ثالثا مشخصات فنی این سیستم اصلا قادر به این کارها نیست .. مثلا یه زلزله نیاز به چند گیگاهرتز قدرت امواج داره ، در حالیکه این سیستم صرفاً می تونه مثلا 10 مگاهرتز قدرت ایجاد کنه ؛ یعنی چند صد برابر کمتر ... (بخصوص این بخش مربوط به زلزله اش خنده داره - چون بسیار سطحی مطرح شده - کاشکلی حداقل اینا می دونستن که دارن درباره چی حرف می زنن!)

14. 16 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 6 از 12 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •