تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 13 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 128

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2015-2016

مدیر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Layken's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Sillent Hill

پيش فرض

من در گروه تلگرام خبری ورزشی هستم که اخبار رو قرار میده و الان یک خبر اومد که گفتم اینجا بزارمش:

رونالدو، آقای گل 2015 بدون احتساب پنالتی

در حالی که برخی ، رونالدو را به این متهم می کنند که شمار زیادی از گلهایش پنالتی است اما رونالدو بدون پنالتی هایش هم آقای گل لالیگا در سال 2015 بوده است.
    اگر پنالتی ها را کم کنیم، رونالدو در کل سال در لالیگا2015 توانسته 28 گل بزند یعنی دو تا بیشتر از مسی و سوارز.

2. این کاربر از Layken بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فقط یه آمار دستچین به نظر میاد. سال 2015 لالیگا! نه این فصل که نیمار بوده. نه فصل پیش که رئال پنالتی داشته.

اما این گل کجا اون گل کجا رونالدو آخر فصل قبل فقط 9 یا 10 گل بی تاثیر تو سه بازی بعد از صدرنشینی منجر به قهرمانی بارسا زد. یا 5 گل این فصل به اسپانیول. اما در بازی با بارسا، اتلتیکو، پاریس رفت و برگشت، سویا و بیلبائو؟ اینا رو با گل های سوارز مقایسه میکنید؟

4. 7 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ترول گوتی اسطوره رئال در جواب پیکه: تبریک به بارسا برای این امتیاز (شکلک)

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

صفحه اول روزنامه‌های امروز اسپانیا

روزنامه‌های امروز اسپانیا به شکست شب گذشته رئال مقابل ویارئال و حضور بارسا در ژاپن پرداخته است.

به گزارش "ورزش سه"، رئال شب گذشته مقابل ویارئال شکست خورد تا فرصت کاهش اختلاف با بارسا را از دست بدهد. همین موضوع به تیتر یک روزنامه‌های امروز اسپانیا تبدیل شده است.

روزنامه مارکا چاپ مادرید با تیتر "بی هدف"، به عملکرد ضعیف رئال در دیدار شب گذشته مقابل والنسیا پرداخته است.

روزنامه موندو دپورتیوو با تیتر "سامورایی ها" به حضور بارسا در ژاپن برای شرکت در جام باشگاه‌های جهان پرداخته است.

ادامه

8. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بلاتر: شاید رئال و اتلتیکو مادرید هم محروم شوند

سپ بلاتر، رئیس فیفا عنوان کرد که اگر رئال و اتلتیکو هم مثل بارسلونا، مرتکب تخلف در جذب بازیکنان زیر 18 سال شده اند، باید مجازات شوند.

به گزارش "ورزش سه" قهرمان اروپا به دلیل جذب غیرقانونی بازیکنان زیر 18 سال، دو پنجره نقل و انتقالات از خرید بازیکن محروم شد. حال بلاتر که در حال حاضر از سمت خودم محروم است، عنوان کرد که اگر رئال و اتلتیکو هم تخلف کرده باشند، مجازات خواهند شد.

او گفت:" کمیته انضباطی فیفا پرونده رئال و اتلتیکو را نیز در این زمینه باز کرده است. می‌دانم این پرونده‌ها در حال حاضر بسته شده ولی نمی‌دانم که وضعیت محرومیت‌ها به کجا رسیده زیرا آنها یک کمیته مستقل هستند و من با محرومیت فعلی‌ام حتی نمی‌توانم وارد فیفا شوم. اگر بارسا به خاطر تخلفش با محرومیت روبرو شده، دو باشگاه مادریدی نیز در صورت اثبات تخلف، با محرومیت روبرو خواهند شد."

بلاتر سپس به انتقاد از کمیته اخلاق فیفا پرداخت و گفت:" از اتهاماتی که علیه من توسط کمیته اخلاق مطرح شده کاملاً متعجب هستم. حدود 40 سال است که کارمند فیفا هستم و از سال 1998 رئیس آن هستم. در این دوره، همیشه وظایفم را به بهترین شکل انجام داده‌ام و به کارم ایمان داشتم و همواره با چالش‌هایی روبرو بوده ام که با احترام، صداقت و فیرپلی با آنها کنار آمده‌ام. من به شما حتم می‌دهم که پول منتقل شده بین من و پلاتینی قانونی بوده زیرا طبق یک توافق پیشین بوده است و توافق‌ها باید اجرا شوند."

If Real and Atletico have committed same offences as Barca, they should be punished

10. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

قرعه کشی مرحله شانزده تیم کوپا دل ری انجام شد

Barcelona v Espanyol
    Valencia v Granada
    Mirandes v Deportivo La Coruna
    Cadiz v Celta Vigo
    Real Betis v Sevilla
    Villarreal v Athletic Bilbao
    Eibar v Las Palmas
    Rayo Vallecano v Atletico Madrid

12. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سرمربی وایکانو: احساس کردیم مورد سوء استفاده قرار گرفته ایم؛ این شرم آور است

پاکو خمز سرمربی رائو وایکانو به انتقاد شدید اللحن از اتفاقات رخ داده در دیدار مقابل رئال مادرید پرداخت.

طرفداری - رائو وایکانو با نتیجه 10-2 مغلوب رئال مادرید شد، اما این نتیجه تحت الشعاع اشتباهات داوری در این مسابقه قرار گرفت. به گزارش AS پاکو سرمربی رائو وایکانو گفت:

مدت زمان طولانی از آخرین باری که چنین چیز عجیب و غریب و شرم آوری دیده ام، گذشته است. این به سود مادرید یا ما یا فوتبال اسپانیا نیست. ما اعتبار زیادی از دست دادیم. امروز هیچ کس برنده نشد، همه باختیم. ما و همچنین لیگ اسپانیا اعتبارش را از دست داد. ما احساس می کنیم که تحقیر شدیم و مورد سوءاستفاده قرار گرفتیم. این چیزهایی است که اتفاق افتاده است و امیدوارم دیگر شاهد چنین رخدادهایی در هر جای دیگر نباشیم. اولین واکنش من حمایت از بازیکنانم است که تلاش زیادی کردند. دلداری دادن به آن ها کار مشکلی است، زیرا آن ها احساس می کنند تحقیر شده اند و حقشان پایمال شده است. من نمی توانم واضح تر از این توضیح دهم، هر کس بخواهد کاملا می تواند این موضوع را درک نماید.

پاکو افزود:

اکثر مردم در اینجا، آنچه را که دیده اند دوست ندارند. چگونه چنین موردی در بهترین لیگ دنیا اتفاق افتاده است؟ لحظاتی وجود دارد که غیرواقعی به نظر می رسد و در حال حاضر زمانی که شما می بینید بازیکنان سطل سطل گریه می کنند، به این دلیل نیست که 10 گل دریافت کرده اند، بلکه به دلیل اتفاقاتی است که افتاده است. این شرم آور است. این یک رسوایی است. ما توانایی این را داشتیم تا هواداران میزبان را مجبور به استفاده از دستمال های سفید در سانتیاگو برنابئو کنیم، به دلیل بازی خوبی که انجام دادیم.

وی در پایان گفت:

کریسمس همگی از جمله داور مبارک،

Jemez slams referee after 'grotesque' Real Madrid defeat

14. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

آخه تیم 18 جدول باشی ، آمار گلهای خورده ات هم سر به فلک بزنه در تفاضل ، بعد اینطوری فرافکنی هم بکنی ؟! خخخخ

اخراج اول که بعید میدونم کسی در صحتش شک داشته باشه ، بعد از اخراج اول بازی 2-2 شد

پنالتی ای که گرفته شد کاملا بیخود بود ، و اخطار و اخراج هم کاملا اشتباه

اما در جریان بازی هم دو پنالتی واضح روی خامس و کواچیچ گرفته نشد والا باید بشکه بشکه گریه میکردن جای سطل سطل

روند بازی بعد از اخراج اول و 2-2 هم بگونه ای بود که میشد پیشبینی کرد گلهای زیادی میخورن چون همون اول بازی هم گل خوردن و اصلا دفاع خوبی ندارن و آمارشون قبل از بازی هم گواه این موضوعه

بهرحال هیچ مربی ای طبعا مسئولیت همچین شکست سنگینی رو قبول نمیکنه و دنبال فرافکنی میره ، و این هم نمونه ی بارز و در دسترس

16. 4 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

18. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اعتراض رئال مادرید به حذف بخاطر بازی دادن به بازیکن محروم در دادگاه TAD هم رد شد

ابتدا Disciplinary Committee

بعد Royal Spanish Football Federation

حالا Spanish Court of Arbitration in Sport یا TAD

مقصد بعدی احتمالا National Court که دادگاه غیر ورزشی هست

20. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 6 از 13 اولاول ... 2345678910 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •