تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 50 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 495

نام تاپيک: GLX G1 » اولين گوشي ايراني با سيستم عامل اندرويد

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirfiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    همین جا

پيش فرض

به گوشی که حتی اسمش هم پارسی نیست چجوری می شه افتخار کرد!
    اخه جی ال ایکس هم شد اسم؟! ادم یاده 405 می افته!

2. 13 کاربر از amirfiri بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

اگه این گوشی رو به صورت قراردادی با اپراتور ها بدند (مثل شرکت های at&t و sprint و غیره ) خیلی خوب میشه...خود من میرم میخرم ....با قیمت مناسب و قراردادی ...

4. این کاربر از L.A.M.P.A.R.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه NIMA.GNI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چقدر جلبن ایرانیا!!!

6. این کاربر از NIMA.GNI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mig33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

به گوشی که حتی اسمش هم پارسی نیست چجوری می شه افتخار کرد!
    اخه جی ال ایکس هم شد اسم؟! ادم یاده 405 می افته!
    دقیقا می خواستم همین پستو بزنم .... اگه فهمی در کار بود و روسای این شرکت در پیت به ایران و ایرانی بودنشون افتخار میکردن این اسم مضحک رو انتخاب نمی کردن ....مگه ما کم اسم زیبای ایرانی داریم ؟؟!!!!

8. 5 کاربر از Mig33 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ميثم جان يعني شما ميگي برد اين گوشي كامل ساخت ايرانه؟ حالا به جز چيپست هاي اصلي مثل gpu .cpu

من،به طور قطع میدونم که احتمالا،99 درصد قطعات،در خارج از ایران تولید میشن!!!
    تکنولوژی تولید برخی از قطعات الکترونیکی کامپیوتری و مشخصا موبایل و لپ تاپ و ...،فقط دست کمپانی های خاص،با هزینه های وحشتناکه سالانه و ریسک بسیار بالاتره!!!!
    انتظار پردازنده،نمایش،رم و گرافیک، ایرانی رو به هیچ وجه نباید داشت!!!

توجه کنیم که اپل هم گوشی هاش رو به اسم گوشی امریکایی میخریم،ولی توی چین زده میشه!!!!
    منظورم اینه که زدن این قطعات تو چین یه کار خیلی خیلی عادیه!!! چرا حالا که یه شرکت ایرانی داره به اسم ایران این کارو میکنه،ما باید ناراحت بشیم؟
    مهم اینه که با حمایت از موسسات خصوصی،اونها رو بالا تر بکشیم.....مشکل شرکت های ایرانی اینه که خیلی دیر و از 0 باز شروع میکنن!!!
    خاله ی من،گوشی جی ال ایکس داره و من مطمئن هستم که از لحاظ سگ جونی،درست مثل K800 من هستش!!! چون با اون بچه هایی که خاله دارن،و ضرباتی که به این گوشی وارد شده(افتادن و اینها نه!! مثلا بچه بکنه تو دهنش گوشی رو یا جای سایر اسباب بازی هاش بکوبه زمین!!!) هنوز داره کار میکنه!!!

در حقیقت،نگرانی اصلی من،بخش نرم افزاری اون هستش که شرکت ها باید توش حرف بزنن!! (سخت افزار اپل،سونی،نوکیا،اچ پی، و ... از چین میاد، ولی سیستم عامل کار کارمند های خودشونه!!!)

اتفاقا دیروز با این شرکت ایمیل زدم و خواستم در مورد این گوشی و سایر محصولاتشون اطلاعات بیشتری به دست بیارم....

دقیقا می خواستم همین پستو بزنم .... اگه فهمی در کار بود و روسای این شرکت در پیت به ایران و ایرانی بودنشون افتخار میکردن این اسم مضحک رو انتخاب نمی کردن ....مگه ما کم اسم زیبای ایرانی داریم ؟؟!!!!
    اهان!! مثلا تو این روزا،میشه کجوز شرکت مثلا گوشی سازی پرشیا یا یه همچین چیزایی رو گرفت؟!!! کمی به وضعیت هم نگاه بکنین لطفا!

در کل،من خوشبین هستم!! این گوشی رو با ایفون 4 مقایسه نمیکنم!! بلکه با ایفون 2G مقایسه میکنم...با ارک که نه،ولی با p900 یا گوشی های قدیمی تر اونجوری چرا....باید منتظر بود که این شرکت،بیشتر و بیشتر وارد بازار بشه با گوشی های هوشمندش.....راستش دوست داشتم خبری در این مورد توی نارنجی یا سیار وبلاگ های مهم تکنولوژی بخونم!!!
    مشکل ما اینه که حمایت نمی کنیم! نمیشه که یه روزه انتظار داشت گوشی در حد غول های تکنولوژی بین المللی تولید بکنیم که!

10. 5 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

من كه گفتم به جز cpu و gpu باز شما ميگي انتظار پردازنده رو نداشته باشين من منظورم بقيه قطعاتي هست كه تكنلوژيش انحصاري نيست تو پستم هم نوشتم چه قطعاتي
    بله حرفتون رو قبول دارم اما همون اپل هم قطعات و برد رو خودش طراحي مي كنه نه كامل ميگه هرچي ساختين بفرستين تا بديم بازار... درسته شرايط سخته ولي ميشه مجوز گرفت حالا اسم شركت هيچي اسم اين مدل رو ميتونستن يه چيز ديگه بذارن نه بيان از اولين گوشي گوگل تقليد كنن بذارن G1
    با آيفون 2G????????????? يا خود ، خوده ، خودا .... هنوز خيلي از شركتا نتونستن در حد همون 2G گوشي بزنن..
    مثل نوكيا كه تا چند سال بعدش گوشي هايي مثل 5800 يا حتي الان C6 يا بالاتر ميزنه ولي من باشم همون 2G رو ترجيح ميدم
    شما اگه بخواين مقايسه كنين با وايلدفاير هم نميشه مقايسه كرد
    Last edited by PersiAndroid; 04-11-2011 at 11:26.

12. 3 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

پارسال یه شرکتی بود،المانیه رو میگم نمیدونم یادت هست یا نه!! داشت یه گوشیی تولید میکرد و من پیش رو گرفتم،ولی به هیچ جیی نرسید!! این گوشی مشخصات و .... اش خیلی شبیه به یه نمونه ی عملی اونه!!!
    من نمیتونم خودم رو قانع کنم که این گوشی،اون نیست!!!

ولی در هر صورت،داره به اسم یه گوشی ایرانی تولید میشه! این چیزیه که برا من مهم نیست.....بعدشم،ایفون 2 واقعا گوشیی نیست که با همون 5800 هم مقایسه بشه!!!درسته که خیلی قدرتمند بود،ولی به هر صورت،اولین گوشی تولید یه شرکت 20 ساله بود!!!!
    حالا که این شرکته کل عمرش به 5 سال هم نمیرسه،و تا الان هر چی زده،گوشی های در حد 1100 و اینا بوده که سیستم عامل خاصی نداشته یا من نمونه ی خاصیش رو ندیدم!!!

بله، میدونم چی میگی....منظور شما و سایر دوستان اینه که این گوشی به قول شما فقط پیچ هاش تو ایران بسته میشه!!
    دید من به داستان اینه که اگر این نبود،الان همون ادم هایی که پیچ ها رو میبندن هم لابد داشتن مسافر کشی میکردن!!(بالاخره یه مدرک لیسانس دارن حداقلش دیگه نه؟).....ما اگر بخوایم،میتونیم.....تولید و عرضه ی این گوشی،این رو ثابت میکنه!
    همین و بس.....
    این که یه جایی تو این دنیای در اندشت و بزرگ،یه چیز دیگه ای که اسم ایران روشه هم هست! شاید پراید موبایل ها باشه، ولی بازم یه چیزیه!!!

این تجارب،میتونه راه رو برای شرکت های دیگه هم باز کنه.....

14. 6 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

شما داري اينو با اون گوشي synaps مقايسه مي كني خوبه والا!
    آره خود خودشه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

If you’ve always been waiting for a company to start offering custom Android smartphones, you’re in for some good news. Synapse, a German company that we’ve hardly heard of before, is about to start dispatching the first custom-made Android smartphones in a few months (if they can get their website running, that is).
    Synapse offers you to completely customize the hardware of the phone point by point.
    Update 22 Oct: It sure did look too good to be true. As our readers point out – it’s most probably is a scam site. Yet for a moment it felt nice. We hope some day we’d be able to customize phones that way – much like we do with computers.
    Prices seem reasonable, too. They start from 299 euro (with free delivery). Sadly, the company’s website is currently down (due to high traffic) but thanks to Google’s cache you can still take a look at the diverse feature options.
    For instance, you can go for a 5, 8 or even 12MP camera. The 8MP snapper will cost you 20 euro more than the 5MP, while the 12MP sharpshooter calls for 35 euro extra.
    If you want, you can order your phone with 1GB RAM, 32GB of storage, support for WirelessN and Bluetooth 3.0, a promising 1500 mAh battery, a 3.5mm audio jack, a 2MP front-facing cam, a Xenon flash, etc. but all those come at a price.
    All Synapse phones will run Android 2.2 a.k.a. Froyo and will be equipped with a 4-inch capacitive Super AMOLED touchscreen of WVGA resolution (with multi-touch support, of course). Also on board there is a fast 1GHz processor (non-customizable).
    Another noteworthy detail is the fact that the Synapse smartphones are also expected to be pre-rooted and with an unlocked bootloader.
    Keep in mind that you have to pay for the thing in advance. The upcoming Synapse smartphones are said to come with a 3-year worldwide warranty and to start shipping in the middle of Q1 2011.
    Of course, we don’t advise you giving upfront cash to an unknown company for some product that (1) sounds too good to be true and also (2) may never see daylight. So take all of this with a pinch (or better yet, a handful) of salt
    این گوشی همون galaxy s محصول سامسونگه(!!!) که امکاناتش کامل شده
    این اولین گوشی این شرکت تازه کاره
    این گوشی آلمانی با سیستم عامل آندروید 2.2 در چند مدل عرضه خواهد شد، مثلاً:
    - حافظه داخلی ها متفاوت هستند
    - این گوشی با دوربین های مختلف: 5 و 8 و 12 مگاپیکسل تولید میشه
    ورژن 8 مگاپیکسلی قیمتش 20 یورو بیشتر از 5 مگاپیکسلیه
    و ورژن 12 مگاپیکسلی 35 یورو از 8 مگاپیکسلی گرونتره
    قیمت این گوشی هم از 299 یورو شروع خواهد شد
    از امکانات و ویژگی های این گوشی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
    1 گیگ رم
    32 گیگ حافظه داخلی
    ساپورت WirelessN
    بلوتوث ورژن 3
    باتری 1500 mAh
    جک 3.5 میلیمتری صدا
    دوربین دوم 2 مگاپیکسل!!!
    با فلاش زنون
    صفحه نمایش 4 اینچی SUPER AMOLED و لمسی خازنی
    ساپورت مولتی تاچ
    پردازنده 1 گیگاهرتز
    اينم پست خودت:
    کد:
    اينم سايتش:
    کد:
    درسته هر دوتا كارشون مونتاژه اما قطعات اين كجا و اون كجا ....

16. 4 کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه malakhak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

سلام دوستان من
    آیا می دانید !
    کارخانه glx در شهرک صنعتی خرمشهر قرار داره و چون هنوز ساختمان کارخونه اش تمام نشده یه جایی رو کرایه کرده و مشغول ساخت این گوشی هان ؟
    نکته جالبش اینه کارخونه اسمش کارخونه بسته بندی خرماست که الان دارن گوشی آندرویدی توش می سازن !
    راستی این رو هم بگم هیچ کدوم از قطعات ( 0%) توی این کارخونه ساخته نمیشن و فقط اونجا قطعاتی رو که از کشور دوست و برادر چینگ چانگ چونگ وارد میکنن میبندن

حتی قاب و شارژر هم ساخت چینه
    تنها چیزیش که تو ایران تولید میشه کارتونشه که اونم خود این شرکت نمیزنه و از یه کارخونه دیگه میخره
    در واقع اون جا واقعا یه کارخونه بسته بندی glx ، همون خرما بسته بندی میکردن بهتر بود !!!

حالا اینم اشکال نداره کاشکی قطعه های با کیفیتی بگیرن و با قیمت مناسب بدن.....

18. 8 کاربر از malakhak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

سلام دوستان
    لینک بدم برین حال کنین
    cpu گوشی 650mhz هست که فاجعست
    در ضمن این لینکو هم ببینید بد نیست
    کد:

20. 2 کاربر از jax2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •