تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 53 از 53

نام تاپيک: راهنمایی برای افزایش هارد اینترنال

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متاسفانه گارانتی هارد تموم شده هارد 1 ترا هست وقتی میخوام 4 گیگ باقی مونده را هم پر کنم اینطور میشه احتمال میدید مشکل از کجا باشه ؟

2.عالی بود - متن را خوندم من هارد 2 ترا گرین وسترن را یکسالی هست خریدم و انداختم تو سیستم یعنی برای کارایی بهتر باید یا بلک بخرم یا ssd بخرم و ویندوز را روی ssd بریزم و از 2 ترا برای فایلهای سنگین استفاده کنم البته سیستم من معمولا روشنه و دانلود میکنه اینطوری هی هارد 2 ترا split down و up نمیشه ؟ شما چی پیشنهاد میدید ؟
    1. SMART Status را چك كرديد ؟

2. اگر بودجه كافي داريد و اگر كار خاصي انجام ميدهيد كه واقعاً نياز به سرعت بالا هست يا ميتونيد SSD درايو بخريد يا WD Black . البته هارد ديسكهاي پرسرعت تر از WD Black هم وجود دارد . ولي اگر بودجه كافي نداريد و يا اينكه كار آنچناني انجام نميدهيد كه نياز به سرعت بالا باشد ميتونيد Seagate 7200.14 و حتي WD Blue بخريد كه سرعت اين مدلها براي كارهاي عادي كفايت ميكند .

البته سیستم من معمولا روشنه و دانلود میکنه اینطوری هی هارد 2 ترا split down و up نمیشه ؟ شما چی پیشنهاد میدید ؟
    ازقسمت Power Option ويندوز مدت زمان لازم براي Sleep شدن را تعيين كنيد . اين زمان تعيين شده نه خيلي كم باشد كه هارد ديسك دائماً Spin Down/Up شود و نه خيلي زياد باشد كه Sleep نشود .

البته ممكن هست كه اين هاردها توسط برنامه هايي مثل آنتي ويروس و defragementerـها و موارد مشابه ناخواسته دوباره فعال شوند . در اينصورت جهت جلوگيري از فعال شدن ناخواسته هارد ديسكها ميتونيد كليه پارتيشنها را un-mount كنيد و در زمان لازم مجدداً mount كنيد . نحوه انجام اينكار در پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضيح داده شد .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

خیر گزینه SMART Status را از کجا میتونم چک کنم ؟

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیر گزینه SMART Status را از کجا میتونم چک کنم ؟
    برنامه HDtune Pro از قسمت Health .
    از آخرين ورژن استفاده كنيد كه 5.50 هست .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •