تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 29 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 286

نام تاپيک: زیباترین خودرو در ایران از نظر نمای ظاهری کدام است؟

پروفشنال stam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در ضمن برای اینکه بحث به بیراحه کشیده نشه.دیگه بریم سر اصل سوال

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

مثل اينكه اول يكى بايد بياد معنى كنه خودروى وارداتى يعنى چه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه dokhtaroneh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوست عزیز قصد من از اینکه این سوالو به این شکل پرسیدم به این خاطر بود که کسی سراغ چیزهای دیگه ماشین نره یه جورایی حالت تاکیدی داشت
    دوست عزیز من ایرادی به سوال شما نگرفتم بلکه شما در جواب اون دوستی که به سوال شما اعتراض کرده بود گفته بودید( زیبایی فقط محدود به ظاهر نیست دوست عزیز)من هم جواب این حرف شما رو دادم.البته اون دوستمون هم یه خورده سخت می گیره سوال از لحاظ نگارشی ممکنه کمی ایراد داشته باشه اما از نظر عامیانه درسته.در هر صورت موفق باشید.
    Last edited by dokhtaroneh; 04-05-2008 at 11:22.

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خوب درست که نمیشه زیبایی سمند رو با طراحی مدرن و پیشرفته قرن 21 مقایسه کرد .طراحی سمن مطعلق به اوایل دهه 90 هستش ولی به نظر من طرح قابل ملاحظه ای هستش .
    ببخشی من نمیدونم اون استاد دانشگاه از کجا این حرف رو زده .وقتی پلتفرم 405 پژو پایه این طرح بود (از اول طراحی)و موتور مورد استفاده هم مال پژو سیتروئن هستش اونم زمانی که پژو سیتروئن و فلوکس واگن هیچ طرح مشترکی با هم نداشتن .چطور ممکنه طرح مال فولکس واگن باشه.بله نمیشه انکار کرد که شباهت خیلی زیادی از نظر ظاهر به محصولات فولکس واگن آئودی داره ولی هیچ ربطی به این کمپانی نداره(اصولا من به خاطر همین کم اطلاع بودن اساتید گلمون از دانشگاه انصراف دادم)
    خوب هر کس نظری داره.من تازگی ا یه چند تا عکس از پروژه سمند p2 دیدم باز شبیه نسل اول هستش ولی کمی کوچیکتر .بازم بتونم عکساش رو میزارم .ولی بحث جالبی شده من خوشم اومد

اگه نباشه جاش خالی می مونه dokhtaroneh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

خوب درست که نمیشه زیبایی سمند رو با طراحی مدرن و پیشرفته قرن 21 مقایسه کرد .طراحی سمن مطعلق به اوایل دهه 90 هستش ولی به نظر من طرح قابل ملاحظه ای هستش .
    ببخشی من نمیدونم اون استاد دانشگاه از کجا این حرف رو زده .وقتی پلتفرم 405 پژو پایه این طرح بود (از اول طراحی)و موتور مورد استفاده هم مال پژو سیتروئن هستش اونم زمانی که پژو سیتروئن و فلوکس واگن هیچ طرح مشترکی با هم نداشتن .چطور ممکنه طرح مال فولکس واگن باشه.بله نمیشه انکار کرد که شباهت خیلی زیادی از نظر ظاهر به محصولات فولکس واگن آئودی داره ولی هیچ ربطی به این کمپانی نداره(اصولا من به خاطر همین کم اطلاع بودن اساتید گلمون از دانشگاه انصراف دادم)
    خوب هر کس نظری داره.من تازگی ا یه چند تا عکس از پروژه سمند p2 دیدم باز شبیه نسل اول هستش ولی کمی کوچیکتر .بازم بتونم عکساش رو میزارم .ولی بحث جالبی شده من خوشم اومد
    شما بدون اطلاعات کافی نظر دادی . اولا اون استاد دانشگاه توی گفتگوی ویژه خبری شبکه 2 این حرف رو زد و اگه بی سواد بود دعوتش نمی کردن دوما در حضور مدیر عامل ایران خودرو این حرف رو زد و اگه جوابی داشت حتما اون دفاع می کرد. این استاد دانشگاه در جواب این سوال این رو گفت که خودروی سمند خودرویی ملی هست یا نه؟ و ایشون گفت خودرویی که موتورش رو از پژوی فرانسه گرفتیم و بدنه اش مال فولکس واگنه دیگه ملی نیست . مدیر عامل ایران خودرو جوابی برای گفتن نداشت.
    Last edited by dokhtaroneh; 04-05-2008 at 13:54.

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من هیچ وقت عادت ندارم در مورد چیزی که نمیدونم نظر بدم.
    من چیز دیگه ای خوندم و قبلا هم توضیح دادم .یعنی این طرح از کجا اومده و چه جوری به دست ایرانخودرو افتاده .

اگه نباشه جاش خالی می مونه khoshgelafi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بی ام و تکـــــه

پروفشنال stam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان اگه مسی واسه نظری که میده عکس هم بذاره خیلی خوب میشه
    ممنونم

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

به نظر من فقط پیکان و شولت !
    2 تاشون آخر ماشین هستن .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •