تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 301 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 3009

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا | جلد 2

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

منم از اومدن نکو به تیم محبوبمون خیلی خوشحالم و به همه آبی دلان تبریک میگم

اما یه موضوع که خیلی نگرانم کرده ترافیک شدید خط هافبک استقلاله نمیدونم امیر خان چه تصمیمی میخواد بگیره اما چیزی که مشخصه چند نفر از این مهره های خوب باید رو نیمکت بشینن

2. 3 کاربر از 30vil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

خوشحالم که بعد از این همه حریف و حدیث بالاخره جواد رو گرفتیم
    امیدوارم فرهاد (به قول محمد 7 مقدس) هم فردا ثبت کنه و دیگه این فصل یه تیم رویایی داشته باشیم
    با اومدن اونا باید از همه لحاظ تاثیر مثبت رو توی استقلال دید. از لحاظ فنی گرفته تا تماشگرای بیشتر در بازی های خانگی و ...

این قضیه کاپیتانی هم جالبه
    من می ترسم فرهاد هم بیاد ولی قلعه نویی کاپیتانی رو به جواد بده!
    اگه فرهاد بیاد که دیگه واضحه صد در صد باید کاپیتان اول بشه که از همه لحاظ لایق اونه
    ولی حالا بر فرص نیومد هم دیگه صد در صد نکونام میشه که فقط میشه گفت توی ایران همچین چیزایی وجود داره که بازیکن توی اولین بازیش برای یه تیم کاپیتانه!
    البته فکر کنم نکونام چون کاپیتانه اول تیم ملیه این کارو انجام میدن و به اون احترام می ذارن وگرنه برای کاپیتانی به سابقه در استقلال نگاه می کردن...
    دیگه یه چیزایی هم آخه باید جواد خودش در نظر بگیره

مثلا رحمتی که الان کاپیتانه گفت با اومدن فرهاد بازوبند رو دو دستی تقدیمش میکنم

الانم اگه قلعه نوعی بخواد کاپیتانی رو بده به نکونام باید یه ذره از خودگذشتگی کنه و قبول نکنه . یه چیزایی هست آدمو نگران میکنه یکیش همین کاپیتانی . یکیش اینکه قلعه نوعی با فرهاد لج کنه کم بازیش بده . یکی اینکه توی دربی نذاره 90 دقیقه کامل بازی کنه در صورتی که میدونید فرهاد چقدر انگیزه داره توی دربی و مطمئنم اگه نخواد فیکس باشه یا بخواد تعویض بشه اتفاقات بدی میفته ... اینا یه سری سوالاتیه که باید بشینیم و ببینیم بلاخره جوابشون چی میشه
    Last edited by MohammadT15; 22-07-2012 at 10:16.

4. 8 کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

میگم امروز آخرین روزی هست که فرهاد میتونه بیاد؟

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بحث کاپیتانی در جلسه نکونام و قلعه نوعی/جواد پیشنهاد داد،امیر پذیرفت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فوتبال ایران/یک منبع آگاه در باشگاه استقلال درباره جلسه جواد نکونام با امیرقلعه نوعی گفت:"در این جلسه مقرر شد در صورت حضور فرهاد مجیدی در استقلال،وی کاپیتان اول استقلال باشد."

به گزارش اوج نیوز،وی با ذکر برخی جزییات این جلسه،گفت:"بحث کاپیتانی یکی از مسایل این نشست بود که در آن خود جواد نکونام پیشنهاد داد اگر مجیدی به استقلال برگردد وی کاپیتان اول تیم باشد."

قلعه نوعی با این پیشنهاد موافقت کرد.

پیش تر امیر قلعه نوعی گفته بود در صورت حضور نکونام در استقلال،وی بازوبند کاپیتانی را بر بازو می بندد.

4 میلیارد تومان در حساب استقلال/آبی پوشان فردا پولدار می شوند

مدیریت ورزش/وزارت ورزش و جوانان مبلغ 4 میلیارد تومان به حساب باشگاه استقلال واریز می کند.

به گزارش اوج نیوز،وزارت ورزش و جوانان که متعهد به تأمین بخشی از بودجه مورد نیاز باشگاه استقلال است فردا مبلغ 4 میلیارد تومان به حساب باشگاه استقلال واریز می کند.

مشکلات مالی باعث نارضایتی برخی از بازیکنان استقلال طی روزهای اخیر شده است.
    اره،اخرین مهلت تا ساعت 12 امشب هست

7. 7 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    پیروزی

پيش فرض

بچه ها 7 مقدس میاد یعنی؟

9. این کاربر از MohammadT15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Nasser_ZRE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

رویانیان نام آن باشگاه را اعلام کند

فتح‌الله‌زاده: متاسفم که مجیدی به استقلال نیامد
    خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: متاسفم که امکان حضور فرهاد مجیدی در استقلال فراهم نشد.

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص منتفی شدن حضور فرهاد مجیدی در استقلال به دلیل شرط قلعه‌نویی مبنی بر کاپیتانی نکونام، اظهار داشت:‌ واقعا از این موضوع متاسف هستم چون دوست داشتم مجیدی به استقلال بیاید و شب گذشته به صورت تلفنی با او صحبت کردم. وقتی نظر سرمربی تیم را در خصوص کاپیتانی به او گفتم مجیدی اعلام کرد عذرخواهی می‌کند و نمی‌تواند به استقلال بیاید. مجیدی چند سال در این تیم بازی کرده و کاپیتان استقلال بوده و از طرف دیگر سرمربی تعیین‌کننده مسائل فنی و کاپیتان تیم است. متاسفم که نشد فرهاد مجیدی به استقلال بیاید و ما او را از دست دادیم اما دیگر نمی‌توان کاری انجام داد.
    مدیرعامل باشگاه استقلال با اعلام این موضوع که با نیامدن فرهاد مجیدی پرونده نقل و انتقالات این تیم بسته شد، گفت: در خصوص کاپیتانی هیچ صحبتی با نکونام نکرده بودم و او هم شرطی برای ما نگذاشته بود. نکونام کوچکترین صحبتی حداقل با من در مورد کاپیتانی انجام نداد.
    وی در خصوص اظهارات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه برخی از باشگاه‌ها برای 2 بازیکن 6 میلیارد تومان هزینه کرده‌اند، گفت: من هم اعتقاد دارم اگر کسی برای 2 بازیکن 6 میلیارد هزینه کرده باشد باید فاتحه آن فوتبال را خواند و بهتر است اگر آقای رویانیان می‌داند آن باشگاه چه کسانی را با این هزینه به خدمت گرفته اعلام و با این کار به فوتبال ایران خدمت کند. باید سریع‌تر این باشگاه را پیدا و با آنها برخورد کنیم.
    فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه چرا تمرینات استقلال قبل از افطار برگزار می‌شود، تصریح کرد: شما یک زمین تمرین پیدا کنید اگر ما به آنجا نرفتیم و تمرین نکردیم حرف شما درست است. دست روی هر جایی که گذاشتیم در اختیار باشگاه‌های دیگر بود. تمرینات را به ساعت افطار نزدیک کردیم و بازیکنانمان هم روزه می‌گیرند تا خدای نکرده مشکلی بوجود نیاید. به شدت به دنبال زمین تمرین هستم تا تمرینات را بعد از افطار برگزار کنیم.
    وی در پایان در خصوص اینکه قرار است دیدار تیمش مقابل سایپا در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شود، به فارس گفت: ما هر حرفی بزنیم دردسر می‌شود بنابراین تابع قانون هستیم و اگر آقایان صلاح می‌دانند، آنجا بازی می‌کنیم اما اگر آنها می‌توانند مشکل جمعیت و استادیوم 15 هزار نفری را که در آن بازی 40 هزار نفر می‌آیند را حل کنند ما مشکلی نداریم. مسئولیت آن بازی با من نیست. مسئولیت با آقایان است و هرکجا بگویند ما بازی می‌کنیم.

با قراردادی یک ساله
    دروازه‌بان استرالیایی به استقلال پیوست
    خبرگزاری فارس: دروازه‌بان استرالیایی با عقد قراردادی یک ساله به تیم فوتبال استقلال پیوست.

به گزارش خبرگزاری فارس، لیام ردی، دروازه‌بان 31 ساله استرالیایی امروز با عقد قراردادی یک ساله به تیم فوتبال استقلال پیوست. وی فصل گذشته در اف‌سی سیدنی استرالیا بازی می‌کرد.

استقلال هم اکنون مهدی رحمتی و حسینی را به عنوان دروازه‌بان در اختیار دارد.

دیدار سایپا و استقلال در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: سازمان لیگ برتر از تغییر مکان یک دیدار از هفته دوم لیگ برتر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار بین تیم های سایپا و استقلال از هفته دوم چهارشنبه مورخ 4 مرداد از ورزشگاه انقلاب کرج به ورزشگاه آزادی تغییر یافت. این بازی ساعت 22 آغاز می‌شود.
    پیش از این سازمان لیگ ورزشگاه انقلاب کرج را به عنوان محل برگزاری این مسابقه در نظر گرفته بود.

/نشست خبری هافبک استقلال/-2 و پایانی

نکونام: مذاکره‌ام با استقلال به سال 2006 مربوط می‌شود/رقم قراردادم را نمی‌گویم
    خبرگزاری فارس: هافبک تیم استقلال از اعلام مبلغ قراردادش با این تیم خودداری کرد و گفت: این موضوع شخصی است.

به گزارش خبرگزاری فارس، جواد نکونام در ادامه نشست خبری‌اش تصریح کرد: صحبت کردن در مورد قهرمانی چه در لیگ و چه در آسیا سخت است ولی امیر قلعه‌نویی یک مربی شناخته شده است که در فوتبال ایران خودش را نشان داده است. مطمئنا یکی از تفکرات بازیکنان و مربیان قهرمانی در ایران است و برای موفقیت در آسیا تلاش می‌کنیم ولی قهرمانی دور از دسترس نیست.
    وی در خصوص مشکلات مالی بازیکنان استقلال و آیا اینکه او صحبتی را با مسئولان باشگاه برای حل این مشکل انجام می‌دهد یا خیر گفت: این مسئله بستگی به بازیکنان دارد و آنها باتوجه به شرایط زندگی‌شان به پول نیاز دارند. در فوتبال اروپا هم برخی مواقع چنین مشکلاتی به وجود می‌آید ولی فکر می‌کنم امسال با تمام این بحث‌ها استقلال موفقیت‌های خوبی کسب کند. هرچقدر هم که مشکل مالی باشد اسم استقلال آنقدر بزرگ است که بحثی در این موارد نشود. دیدید که در بازی اول بازیکنان بدون مطرح کردن بحث پول و بدون دریافت مطالبات بازی کردند و مشکلی هم به وجود نیامد.
    این بازیکن در پاسخ به این سؤال که رقم‌های مختلفی در مورد قراردادش با استقلال مطرح شده گفت: هیچ زمان رقم قراردادم را نگفتم و این کار را نمی‌کنم چون شخصی است ولی مطمئن باشید این قرارداد، هم برای من و هم برای استقلال خوب است. باشگاه استقلال پیگیری بسیار خوبی انجام داد و باشگاه اوساسونا من دو میلیون یورو درخواست می‌کرد و از همین رو با رقمی خوب به تفاهم رسیدند.
    یکی از خبرنگاران گفت در سایت باشگاه اوساسونا آمده که استقلال هیچ پولی به این باشگاه پرداخت نکرده که نکونام گفت: این قضیه اصلا صحت ندارد و من هر روز اخبار اوساسونا را پیگیری می‌کنم چون به این تیم علاقه دارم و آنها حتی ننوشته‌اند که من از این تیم جدا شده‌ام. آخرین خبر سایت این باشگاه مربوط به داوید تیمون است و آنها دیروز تمرین کردند و امروز هم تمریناتشان تعطیل است بنابراین حرف شما را قبول ندارم.
    هافبک استقلال در خصوص اینکه آیا به فوتبالش در ایران پایان خواهد داد یا خیر گفت: سال گذشته قبل از آنکه با اوساسونا تمرین کنم از اسپانیول پیشنهاد داشتم و امسال هم می‌توانستم به ترکیه بروم و از تیم‌های عربی هم پیشنهاد داشتم اما بازی کردن در فوتبال ایران برای من لذت‌بخش‌تر از فوتبال کشورهای حاشیه خلیج فارس است. استقلال باشگاهی بود که دوست داشتم در آن بازی کنم. نمی‌خواهم به باشگاه پرسپولیس و طرفدارانش بی احترامی کنم چون آنها در تیم ملی حامی من بودند اما صد در صد فوتبالم را در ایران به پایان خواهم رساند.
    وی در خصوص اینکه آیا پیشنهادی از باشگاه پرسپولیس داشت یا خیر گفت: آنها با مدیر برنامه‌هایم صحبت کردند ولی خودم دوست داشتم به استقلال بیایم چون یک استقلالی بودم.
    نکونام در خصوص اینکه آیا چک فتح الله زاده را قبول کردید یا خیر گفت: این را من نمی‌توانم بگویم چون هنوز از اوساسونا تسویه مالی ام را دریافت نکردم. آنها باید صحبت کنند اما هر دو طرف راضی هستیم.
    این بازیکن در خصوص اینکه آیا از لحاظ بدنی شرایط خوبی دارد یا خیر گفت: من تمرینات خوبی را قبل از حضورم در ایران داشتم و در کمپ تیم‌های ملی هم تمرین می‌کردم اما فوتبالیست نیاز به تمرین دارد و از امروز اگر مربیان صلاح بدانند در کنار سایر بازیکنان تمرین خواهم کرد.
    نکونام در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسیده بود حضور شما در ایران غیرقابل باور بود و آیا مذاکرات شما به زمان حضور فتح الله زاده در ترکیه برمی‌گشت یا خیر گفت: مذاکرات ما از سال 2006 و قبل از رفتن به جام جهانی با امیر قلعه‌نویی بود و ایشان دوست داشت من به استقلال بیایم اما مذاکرات امسال ما ربطی به آن اردو نداشت و در ترکیه اتفاق نیفتاد. برای انجام مذاکرات به تهران آمدم و عادت ندارم که بازارگرمی کنم اما دیدید که در این مدت هیچ مصاحبه‌ای در هیچ سایت و یا روزنامه انجام ندادم و از ابتدا حرف‌هایمان جدی بود اما گرفتن رضایتنامه من از اوساسونا سخت بود.
    خبرنگاری پرسید آیا اگر کسی به جز قلعه‌نویی مربی استقلال بود شما باز هم به این تیم می آمدید که نکونام گفت: یکی از دلایل حضورم در استقلال قلعه‌نویی بود ولی دلیلش این است که من یک استقلالی هستم. قلعه‌نویی را چند سال است که می‌شناسم اما استقلال و مجموعه‌اش در اولویت هستند.
    وی در پاسخ به این سؤال که در اسپانیا چند گل زدید و کدام گل را از همه بیشتر دوست داشتید گفت: 24 گل در اسپانیا زدم و دومین گلزن خارجی این باشگاه هستم. گل قشنگ هم به بتیس زده‌ام و البته یک گل مهم هم به رئال مادرید زدم.
    یکی دیگر از خبرنگاران سؤال کرد آیا به پرسپولیس هم گل می‌زنید؟ که نکونام گفت: من سعی می‌کنم خوب بازی کنم و تلاشم این است که تیم برنده شود.
    نکونام در خصوص اینکه آیا با جدایی تیموریان می‌توانید خلأ این بازیکن را پر کنید گفت: سال گذشته خط هافبک استقلال فوق‌العاده بود اما فکر می‌کنم امسال قلعه‌نویی برای چیدمان خط هافبک کار خیلی سختی دارد و با حضور من جایی پر نمی‌شود و با نبودم جایی خالی نخواهد شد.
    وی در پایان در خصوص اینکه استقلال چند درصد شانس قهرمانی دارد تاکید کرد: همیشه تیم هایی که خوب یارگیری می‌کنند برای قهرمانی هدفگذاری می‌کنند و امسال اولویت قهرمانی در لیگ و سپس آسیا است. پرسپولیس، سپاهان و مس کرمان خوب سرمایه گذاری کردند ولی یارگیری خوب ملاک قهرمانی نیست و باید هر روز تلاش کرد و حتی با قهرمانی نیم فصل هم به کسی جام نمی‌دهند.

/نشست خبری هافبک استقلال/-1

نکونام: برای کاپیتانی یا مربیگری به استقلال نیامده‌ام/قرار بود مربی اوساسونا شوم
    خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: برای مربیگری یا کاپیتانی به استقلال نیامده‌ام و فقط برای کمک و بازی به این تیم آمده‌ام.

به گزارش خبرگزاری فارس، نشست خبری جواد نکونام از ساعت 15:40 با 10 دقیقه تأخیر در محل باشگاه استقلال برگزار شد.
    نکونام در مورد علت طولانی شدن انتقالش به استقلال گفت: بحث آمدن من ساده نبود چون با باشگاه اوساسونا قرارداد داشتم و مبلغ رضایتنامه من 2میلیون یورو بود نه 2.5میلیون یورو. در اوساسونا برنامه 5ساله داشتم و قرار بود در تیم جوانان اوساسونا مربیگری کنم و سال گذشته هم قراردادم را تمدید کردم. به همین دلیل برای جدایی از باشگاه نیاز به زمان بود تا توافقات انجام شود و در نهایت باشگاه استقلال با اوساسونا به توافق رسید. باشگاه استقلال خیلی زحمت کشید و پیگیر ماجرا بود زیرا مبلغ قراردادم پایین نبود.
    وی در مورد حضورش به عنوان کاپیتان در استقلال گفت: من برای مربی‌گری یا کاپیتانی به استقلال نیامده‌ام و به عنوان یک استقلالی به این باشگاه آمدم تا در این تیم فوتبال بازی و به استقلال کمک کنم. بحث کاپیتانی نه در استقلال و نه در هیچ جای دیگر برایم مهم نبوده است ضمن اینکه هر تصمیمی که مربی بگیرد همه باید اطاعت کنند. من فوتبال حرفه‌ای انجام داده‌ام و این حرف‌ها برایم پیش پا افتاده است که بخواهم در موردش صحبت کنم. من به عنوان یک بازیکن برای موفقیت استقلال تلاش می‌کنم تیمی که در آن بازیکنان بزرگ زیادی در گذشته بازی کرده‌اند.
    نکونام در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چرا از باشگاه اوساسونا جدا شدی و از سطح فوتبال اول دنیا به لیگ برتر آمدی گفت: من هفت سال یا به طور دقیق‌تر بگویم شش سال و هفت ماه خارج از ایران بازی کرده‌ام زیرا قبل از جام جهانی هم در امارات بازی می‌کرده‌ام. در این مدت دوری از خانواده برایم سخت بود. خودم هم خیلی سختی کشیدم ، 5سال اول خیلی سخت گذشت، پس یکی از دلایلش حضور در کنار خانواده است.
    وی ادامه داد: باشگاه اوساسونا بدهی زیادی داشت که مبلغ آن را نمی‌گویم. به همین دلیل سال گذشته از من خواست مبلغ قراردادم را کم کنم که با توجه به لطف اوساسونا به من در دوران مصدومیتم به آنها تخفیف خوبی دادم . قرارداد من سه سال قطعی و دو سال شرایطی بود و امسال هم باشگاه از من خواست مبلغ قراردادم را باز هم پایین بیاورم اما به دلیل آنکه شرایطی که می‌خواستم در اوساسونا دیگر برایم فراهم نبود در آنجا نماندم. با این حال باشگاه اوساسونا راضی بود که من فصل آینده هم در این تیم بازی کنم.
    هافبک استقلال عنوان کرد: من کاپیتان سوم تیم بودم اما واقعیت این است که خودم دوست داشتم از اوساسونا جدا شوم زیرا هم از نظر مالی شرایط برایم مهیا نبود و هم به حدی که می‌خواستم در باشگاه اوساسونا رسیدم. استقلال را هم از دوران بچگی دوست داشتم و خوشحالم که اکنون به این تیم آمدم.
    نکونام در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید چون باشگاه اوساسونا شما را نمی‌خواسته پس پولی هم بابت رضایتنامه نباید به این باشگاه می‌دادید گفت: باشگاه اوساسونا من را از لیست کنار نگذاشت و من در لیست مازاد این باشگاه نبودم که نخواهد پولی هم بابت رضایتنامه بگیرد. باشگاه اوساسونا لیست خود را اعلام کرد و هفت نفر از بازیکنان فصل گذشته پس از پایان لالیگا از این تیم جدا شدند اما من در لیست مازاد نبودم.

حذف نام رحمتی قطعی نیست

امیری: ITC نکونام برسد مقابل سایپا بازی می‌کند
    خبرگزاری فارس: معاون باشگاه استقلال اعلام کرد اگر کارت بازی نکونام برسد می‌تواند مقابل سایپا بازی کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی امیری در خصوص زمان حضور جواد نکونام در میدان گفت: درخواست ITC را از باشگاه اوساسونا کردیم و آنها این کارت بازی را در اختیار فدراسیون اسپانیا و سپس از طریق ایمیل آن را در اختیار فدراسیون ایران قرار می دهند. اگر مشکلی پیش نیاید و ITC نکونام برسد او می تواند روز چهارشنبه مقابل سایپا به میدان برود.
    معاون باشگاه استقلال در مورد حضور مجیدی در این تیم گفت: این مسئله را آقای فتح الله زاده پیگیری می کند و دنبال راهکاری بود که او بتواند استقلالی شود چون لیست ما پر بود.
    امیری با رد این مسئله که نام کیانوش رحمتی قرار است از فهرست این تیم خط بخورد گفت: چنین چیزی قطعی نیست و این کمیسیون پزشکی است که باید تشخیص دهد بازیکن می تواند بازی کند یا نه. البته در این زمینه مدیریت باشگاه بیشتر در جریان است.

استقلال کاپیتان‌های بزرگی دارد

نکونام: بیشتر از 350 میلیون تومان از استقلال پول گرفتم
    خبرگزاری فارس: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: بیشتر از 350 میلیون تومان از باشگاه استقلال پول گرفتم اما مبلغش را اعلام نمی‌کنم.

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ جواد نکونام پس از پایان نشست خبری خود در باشگاه استقلال با دوربین‌های تلویزیونی به طور جداگانه صحبت کرد.
    نکونام در مورد اینکه با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی می‌کند یا خیر، گفت: ‌انشاءالله اگر عمری باشد با پیراهن استقلال از فوتبال خداحافظی می‌کنم.
    وی در مورد اینکه پدرش تخفیف خوبی به استقلال داده یا نه،‌ عنوان کرد: پدرم همه چیز را همیشه به عهده خودم گذاشته است. او همیشه مرا راهنمایی می‌کرد و اگر نبود من اصلا فوتبالیست نمی‌شدم. او همیشه به من می‌گوید با دوستانی و بازیکنانی که می‌شناسی مشورت کن. کار بزرگ را استقلال انجام داد که 2 میلیون یورو را به باشگاه اوساسونا پرداخت نکرد. باشگاه استقلال اگر دوست داشته باشد مبلغ پرداختی را برای رضایتنامه اعلام می‌کند.
    نکونام در مورد اینکه استقلال عنوان کرده 700 هزار یورو بابت این رضایتنامه پرداخت کرده، گفت: پس اگر اعلام کرده همان درست است.
    نکونام در مورد اینکه مبلغ قرارداد شما 350 میلیون تومان است یا نه و هیچ کس باور نمی‌کند که نکونام با مبلغ سقف قرارداد به استقلال آمده باشد، گفت: نه رقم دستمزد من 350 میلیون تومان نیست من بیشتر از این پول گرفتم اما نمی‌توانم مبلغ قراردادم را بگویم و بگویم چقدر گرفته‌ام.
    وی در مورد اینکه برخی از بازیکنان در فوتبال ایران بیش از یک میلیارد دستمزد گرفته‌اند،‌ گفت: اعلام کردن رقم قرارداد اشتباه است. باشگاه هر اندازه که صلاح بداند به بازیکن مورد نظرش پول می‌دهد اگر بازیکنی هم یک میلیارد تومان پول گرفته نوش جانش. حتی باید به برخی بازیکنان بیشتر از یک میلیارد هم بدهند زیرا شادی که تیم‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان برای مردم می‌آورند را نمی‌توانیم با هیچ مبلغی بخریم اما هر بازیکنی یک قیمتی دارد.
    وی در مورد اینکه قیمت نکونام یک میلیارد تومان است،‌ گفت: نمی‌دانم، قیمت گذاری کنید، اما مبلغ قراردادم رقمی بوده که من و باشگاه راضی بودیم.
    نکونام در مورد اینکه کاپیتان استقلال خواهد شد یا نه، ‌گفت: کاپیتان این تیم بازیکنان بزرگی مانند جباری،‌ رحمتی، صادقی، برهانی و منتظری هستند،
    وی در مورد اینکه بازیکنان استقلال گفته‌اند بازوبند را به تو تقدیم می‌کنند،‌گفت: این لطف بازیکنان استقلال است اما من برای بازوبند به استقلال نیامده‌ام. چندین سال با این بازیکنان در اردوی تیم ملی رفاقت داشتم و در نهایت سرمربی است که تصمیم می‌گیرد بازوبند را به چه کسی می‌دهد. سر تمرین می‌روم تا ببینم بازوبند را به من می‌دهند یا می‌گیرند.(با خنده)
    وی ادامه داد: در تیم ملی هم کی‌روش تصمیم گرفت که من بازوبند را ببندم در حالی که علی کریمی بزرگتر از من است اما با علی کریمی حرف زدم و کریمی گفت بازوبند را ببند.

/نشست خبری هافبک استقلال/- کامل

نکونام:از پرسپولیس هم پیشنهاد داشتم/مبلغ قراردادم شخصی است
    خبرگزاری فارس: بازیکن جدید استقلال گفت:بحث آمدن من ساده نبود چون با باشگاه اوساسونا قرارداد داشتم و مبلغ رضایتنامه من 2میلیون یورو بود نه 2.5میلیون یورو.

به گزارش خبرگزاری فارس، نشست خبری جواد نکونام از ساعت 15:40 با 10 دقیقه تأخیر در محل باشگاه استقلال برگزار شد.
    نکونام در مورد علت طولانی شدن انتقالش به استقلال گفت: بحث آمدن من ساده نبود چون با باشگاه اوساسونا قرارداد داشتم و مبلغ رضایتنامه من 2میلیون یورو بود نه 2.5میلیون یورو. در اوساسونا برنامه 5ساله داشتم و قرار بود در تیم جوانان اوساسونا مربیگری کنم و سال گذشته هم قراردادم را تمدید کردم. به همین دلیل برای جدایی از باشگاه نیاز به زمان بود تا توافقات انجام شود و در نهایت باشگاه استقلال با اوساسونا به توافق رسید. باشگاه استقلال خیلی زحمت کشید و پیگیر ماجرا بود زیرا مبلغ قراردادم پایین نبود.
    وی در مورد حضورش به عنوان کاپیتان در استقلال گفت: من برای مربی‌گری یا کاپیتانی به استقلال نیامده‌ام و به عنوان یک استقلالی به این باشگاه آمدم تا در این تیم فوتبال بازی و به استقلال کمک کنم. بحث کاپیتانی نه در استقلال و نه در هیچ جای دیگر برایم مهم نبوده است ضمن اینکه هر تصمیمی که مربی بگیرد همه باید اطاعت کنند. من فوتبال حرفه‌ای انجام داده‌ام و این حرف‌ها برایم پیش پا افتاده است که بخواهم در موردش صحبت کنم. من به عنوان یک بازیکن برای موفقیت استقلال تلاش می‌کنم تیمی که در آن بازیکنان بزرگ زیادی در گذشته بازی کرده‌اند.
    نکونام در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه چرا از باشگاه اوساسونا جدا شدی و از سطح فوتبال اول دنیا به لیگ برتر آمدی گفت: من هفت سال یا به طور دقیق‌تر بگویم شش سال و هفت ماه خارج از ایران بازی کرده‌ام زیرا قبل از جام جهانی هم در امارات بازی می‌کرده‌ام. در این مدت دوری از خانواده برایم سخت بود. خودم هم خیلی سختی کشیدم ، 5سال اول خیلی سخت گذشت، پس یکی از دلایلش حضور در کنار خانواده است.
    وی ادامه داد: باشگاه اوساسونا بدهی زیادی داشت که مبلغ آن را نمی‌گویم. به همین دلیل سال گذشته از من خواست مبلغ قراردادم را کم کنم که با توجه به لطف اوساسونا به من در دوران مصدومیتم به آنها تخفیف خوبی دادم . قرارداد من سه سال قطعی و دو سال شرایطی بود و امسال هم باشگاه از من خواست مبلغ قراردادم را باز هم پایین بیاورم اما به دلیل آنکه شرایطی که می‌خواستم در اوساسونا دیگر برایم فراهم نبود در آنجا نماندم. با این حال باشگاه اوساسونا راضی بود که من فصل آینده هم در این تیم بازی کنم.
    هافبک استقلال عنوان کرد: من کاپیتان سوم تیم بودم اما واقعیت این است که خودم دوست داشتم از اوساسونا جدا شوم زیرا هم از نظر مالی شرایط برایم مهیا نبود و هم به حدی که می‌خواستم در باشگاه اوساسونا رسیدم. استقلال را هم از دوران بچگی دوست داشتم و خوشحالم که اکنون به این تیم آمدم.
    نکونام در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید چون باشگاه اوساسونا شما را نمی‌خواسته پس پولی هم بابت رضایتنامه نباید به این باشگاه می‌دادید گفت: باشگاه اوساسونا من را از لیست کنار نگذاشت و من در لیست مازاد این باشگاه نبودم که نخواهد پولی هم بابت رضایتنامه بگیرد. باشگاه اوساسونا لیست خود را اعلام کرد و هفت نفر از بازیکنان فصل گذشته پس از پایان لالیگا از این تیم جدا شدند اما من در لیست مازاد نبودم.
    به گزارش فارس نکونام در ادامه نشست خبری‌اش تصریح کرد: صحبت کردن در مورد قهرمانی چه در لیگ و چه در آسیا سخت است ولی امیر قلعه‌نویی یک مربی شناخته شده است که در فوتبال ایران خودش را نشان داده است. مطمئنا یکی از تفکرات بازیکنان و مربیان قهرمانی در ایران است و برای موفقیت در آسیا تلاش می‌کنیم ولی قهرمانی دور از دسترس نیست.
    وی در خصوص مشکلات مالی بازیکنان استقلال و آیا اینکه او صحبتی را با مسئولان باشگاه برای حل این مشکل انجام می‌دهد یا خیر گفت: این مسئله بستگی به بازیکنان دارد و آنها باتوجه به شرایط زندگی‌شان به پول نیاز دارند. در فوتبال اروپا هم برخی مواقع چنین مشکلاتی به وجود می‌آید ولی فکر می‌کنم امسال با تمام این بحث‌ها استقلال موفقیت‌های خوبی کسب کند. هرچقدر هم که مشکل مالی باشد اسم استقلال آنقدر بزرگ است که بحثی در این موارد نشود. دیدید که در بازی اول بازیکنان بدون مطرح کردن بحث پول و بدون دریافت مطالبات بازی کردند و مشکلی هم به وجود نیامد.
    این بازیکن در پاسخ به این سؤال که رقم‌های مختلفی در مورد قراردادش با استقلال مطرح شده گفت: هیچ زمان رقم قراردادم را نگفتم و این کار را نمی‌کنم چون شخصی است ولی مطمئن باشید این قرارداد، هم برای من و هم برای استقلال خوب است. باشگاه استقلال پیگیری بسیار خوبی انجام داد و باشگاه اوساسونا من دو میلیون یورو درخواست می‌کرد و از همین رو با رقمی خوب به تفاهم رسیدند.
    یکی از خبرنگاران گفت در سایت باشگاه اوساسونا آمده که استقلال هیچ پولی به این باشگاه پرداخت نکرده که نکونام گفت: این قضیه اصلا صحت ندارد و من هر روز اخبار اوساسونا را پیگیری می‌کنم چون به این تیم علاقه دارم و آنها حتی ننوشته‌اند که من از این تیم جدا شده‌ام. آخرین خبر سایت این باشگاه مربوط به داوید تیمون است و آنها دیروز تمرین کردند و امروز هم تمریناتشان تعطیل است بنابراین حرف شما را قبول ندارم.
    هافبک استقلال در خصوص اینکه آیا به فوتبالش در ایران پایان خواهد داد یا خیر گفت: سال گذشته قبل از آنکه با اوساسونا تمرین کنم از اسپانیول پیشنهاد داشتم و امسال هم می‌توانستم به ترکیه بروم و از تیم‌های عربی هم پیشنهاد داشتم اما بازی کردن در فوتبال ایران برای من لذت‌بخش‌تر از فوتبال کشورهای حاشیه خلیج فارس است. استقلال باشگاهی بود که دوست داشتم در آن بازی کنم. نمی‌خواهم به باشگاه پرسپولیس و طرفدارانش بی احترامی کنم چون آنها در تیم ملی حامی من بودند اما صد در صد فوتبالم را در ایران به پایان خواهم رساند.
    وی در خصوص اینکه آیا پیشنهادی از باشگاه پرسپولیس داشت یا خیر گفت: آنها با مدیر برنامه‌هایم صحبت کردند ولی خودم دوست داشتم به استقلال بیایم چون یک استقلالی بودم.
    نکونام در خصوص اینکه آیا چک فتح الله زاده را قبول کردید یا خیر گفت: این را من نمی‌توانم بگویم چون هنوز از اوساسونا تسویه مالی ام را دریافت نکردم. آنها باید صحبت کنند اما هر دو طرف راضی هستیم.
    این بازیکن در خصوص اینکه آیا از لحاظ بدنی شرایط خوبی دارد یا خیر گفت: من تمرینات خوبی را قبل از حضورم در ایران داشتم و در کمپ تیم‌های ملی هم تمرین می‌کردم اما فوتبالیست نیاز به تمرین دارد و از امروز اگر مربیان صلاح بدانند در کنار سایر بازیکنان تمرین خواهم کرد.
    نکونام در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسیده بود حضور شما در ایران غیرقابل باور بود و آیا مذاکرات شما به زمان حضور فتح الله زاده در ترکیه برمی‌گشت یا خیر گفت: مذاکرات ما از سال 2006 و قبل از رفتن به جام جهانی با امیر قلعه‌نویی بود و ایشان دوست داشت من به استقلال بیایم اما مذاکرات امسال ما ربطی به آن اردو نداشت و در ترکیه اتفاق نیفتاد. برای انجام مذاکرات به تهران آمدم و عادت ندارم که بازارگرمی کنم اما دیدید که در این مدت هیچ مصاحبه‌ای در هیچ سایت و یا روزنامه انجام ندادم و از ابتدا حرف‌هایمان جدی بود اما گرفتن رضایتنامه من از اوساسونا سخت بود.
    خبرنگاری پرسید آیا اگر کسی به جز قلعه‌نویی مربی استقلال بود شما باز هم به این تیم می آمدید که نکونام گفت: یکی از دلایل حضورم در استقلال قلعه‌نویی بود ولی دلیلش این است که من یک استقلالی هستم. قلعه‌نویی را چند سال است که می‌شناسم اما استقلال و مجموعه‌اش در اولویت هستند.
    وی در پاسخ به این سؤال که در اسپانیا چند گل زدید و کدام گل را از همه بیشتر دوست داشتید گفت: 24 گل در اسپانیا زدم و دومین گلزن خارجی این باشگاه هستم. گل قشنگ هم به بتیس زده‌ام و البته یک گل مهم هم به رئال مادرید زدم.
    یکی دیگر از خبرنگاران سؤال کرد آیا به پرسپولیس هم گل می‌زنید؟ که نکونام گفت: من سعی می‌کنم خوب بازی کنم و تلاشم این است که تیم برنده شود.
    نکونام در خصوص اینکه آیا با جدایی تیموریان می‌توانید خلأ این بازیکن را پر کنید گفت: سال گذشته خط هافبک استقلال فوق‌العاده بود اما فکر می‌کنم امسال قلعه‌نویی برای چیدمان خط هافبک کار خیلی سختی دارد و با حضور من جایی پر نمی‌شود و با نبودم جایی خالی نخواهد شد.
    وی در پایان در خصوص اینکه استقلال چند درصد شانس قهرمانی دارد تاکید کرد: همیشه تیم هایی که خوب یارگیری می‌کنند برای قهرمانی هدفگذاری می‌کنند و امسال اولویت قهرمانی در لیگ و سپس آسیا است. پرسپولیس، سپاهان و مس کرمان خوب سرمایه گذاری کردند ولی یارگیری خوب ملاک قهرمانی نیست و باید هر روز تلاش کرد و حتی با قهرمانی نیم فصل هم به کسی جام نمی‌دهند.

محتوای مخفی: نشست خبری جواد نکونام بازیکن تیم استقلال 

Last edited by Nasser_ZRE; 22-07-2012 at 17:36.

11. 3 کاربر از Nasser_ZRE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

هیچی دیگه جمع کنیم بریم فرهاد نمیاد

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

آره...

البته با توجه به این خبر حضورش منتفیه....

فتح‌الله‌زاده: متاسفم مجيدي به استقلال نيامد

علي فتح‌الله‌زاده در گفتگويي در خصوص منتفي شدن حضور فرهاد مجيدي در استقلال به دليل شرط قلعه‌نويي مبني بر کاپيتاني نکونام، اظهار داشت:‌ واقعا از اين موضوع متاسف هستم چون دوست داشتم مجيدي به استقلال بيايد و شب گذشته به صورت تلفني با او صحبت کردم. وقتي نظر سرمربي تيم را در خصوص کاپيتاني به او گفتم مجيدي اعلام کرد عذرخواهي مي‌کند و نمي‌تواند به استقلال بيايد. مجيدي چند سال در اين تيم بازي کرده و کاپيتان استقلال بوده و از طرف ديگر سرمربي تعيين‌کننده مسائل فني و کاپيتان تيم است. متاسفم که نشد فرهاد مجيدي به استقلال بيايد و ما او را از دست داديم اما ديگر نمي‌توان کاري انجام داد.

مديرعامل باشگاه استقلال با اعلام اين موضوع که با نيامدن فرهاد مجيدي پرونده نقل و انتقالات اين تيم بسته شد، گفت: در خصوص کاپيتاني هيچ صحبتي با نکونام نکرده بودم و او هم شرطي براي ما نگذاشته بود. نکونام کوچکترين صحبتي حداقل با من در مورد کاپيتاني انجام نداد.

وي در خصوص اظهارات مديرعامل باشگاه پرسپوليس مبني بر اينکه برخي از باشگاه‌ها براي 2 بازيکن 6 ميليارد تومان هزينه کرده‌اند، گفت: من هم اعتقاد دارم اگر کسي براي 2 بازيکن 6 ميليارد هزينه کرده باشد بايد فاتحه آن فوتبال را خواند و بهتر است اگر آقاي رويانيان مي‌داند آن باشگاه چه کساني را با اين هزينه به خدمت گرفته اعلام و با اين کار به فوتبال ايران خدمت کند. بايد سريع‌تر اين باشگاه را پيدا و با آنها برخورد کنيم.

فتح‌الله‌زاده در خصوص اينکه چرا تمرينات استقلال قبل از افطار برگزار مي‌شود، تصريح کرد: شما يک زمين تمرين پيدا کنيد اگر ما به آنجا نرفتيم و تمرين نکرديم حرف شما درست است. دست روي هر جايي که گذاشتيم در اختيار باشگاه‌هاي ديگر بود. تمرينات را به ساعت افطار نزديک کرديم و بازيکنانمان هم روزه مي‌گيرند تا خداي نکرده مشکلي بوجود نيايد. به شدت به دنبال زمين تمرين هستم تا تمرينات را بعد از افطار برگزار کنيم.

وي در پايان در خصوص اينکه قرار است ديدار تيمش مقابل سايپا در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شود، گفت: ما هر حرفي بزنيم دردسر مي‌شود بنابراين تابع قانون هستيم و اگر آقايان صلاح مي‌دانند، آنجا بازي مي‌کنيم اما اگر آنها مي‌توانند مشکل جمعيت و استاديوم 15 هزار نفري را که در آن بازي 40 هزار نفر مي‌آيند را حل کنند ما مشکلي نداريم. مسئوليت آن بازي با من نيست. مسئوليت با آقايان است و هرکجا بگويند ما بازي مي‌کنيم.

منبع:ورزش3

14. این کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MASTER OC 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر اومدن فرهاد به استقلال منتفی شده

16. این کاربر از MASTER OC 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

دوستان چرا جو رو متشنج میکنید؟!

والله من همچین کاری نمیکنم گرچه فرهاد رو خیلی دوس دارم ولی تیمم برام مهم تره...

فرهاد خودش نیومد و برا همه کلاس گذاشت...

اگه میخواست برمیگشت یا همون موقع که هوادارا تو ورزشگاه التماسش میکردن میموند گفت برا دخترم باید برم امارات ولی رفت قطر...

18. 2 کاربر از MMM52 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •