تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 598 از 646 اولاول ... 98498548588594595596597598599600601602608 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,971 به 5,980 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

همین رو میخواستم
    دوستان عزیز بالا ترین رم و حاقظه داخلی+دوربین و حافظه جانبی مال ASUS ZENFONE AR ZS571KL هست.
    محض اطلاع.
    ram:8
    cpu:s821
    video:4k
    camera:23MP
    super resolution:92MP
    SD crd:up to 2Terrabytes
    internal:256GB
    تشکر از شما که اطلاعاتتون کامل هست :|
    اینکه طرفدار یه برند خاص هستید و همه جا ازش صحبت و تعریف میکنید قابل احترامه
    در اینکه این گوشی عالیه شکی نیست ولی چه چیز خاص و کاربردی داره که بقیه ندارن؟
    اولا همه چیز سخت افزار نیست ولی بریم یه نگاهی به همین بندازیم
    رم 4 و حافظه داخلی 64 برای الان و 1-2 سال آینده پاسخگو هست و بیشتر از اون فقط برای تبلیغاته و کاربردی نداره. الان گوشی خودم رمش 3 هست و یک سال هم هست که دارمش ولی تا حالا پر نشده! فوقش رم 6 و حافظه 128 لازم بشه تو این چند سال
    در مورد دوربین هم همه چیز مگاپیکسل نیست ولی با این حال از نظر مگاپیکسل دوربین هم که سونی 2 سال پیش دوربین گوشی هاش 23 بود و امسال تازه 19 کرده چون مگاپیکسل بالا یه سری مشکلات داره. بگذریم که برندهای دیگه مثل سامسونگ و اپل بالای 15 هم نمیان. رزولوشون 92 مگاپیکسلیشم که نمیدونم چیه و به چه دردی میخوره
    پردازنده هم که همه پرچمدارای امسال 821 رو دارن و چندتا گوشی هم 835 هستن
    فقط از نظر قیمت ممکنه نسبت به گوشی های دیگه برتری داشته باشه که بازم تو اون گوشی های چینی دیگه رقیب هستن
    الان ایسوس که یه شرکت چینی و تایپه ای هست تو خود چین هم جزو رده های اول اسمارتفون نیست چه برسه جاهای دیگه
    از اون طرف یه سری خصوصیات گوشی های دیگه رو نداره

در هر صورت امیدوارم به قدرت به کارش ادامه بده و موفق باشه
    Last edited by MCSE MAN; 29-04-2017 at 22:27.

2. 2 کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اینکه طرفدار یه برند خاص هستید و همه جا ازش صحبت و تعریف میکنید قابل احترامهدر اینکه این گوشی عالیه شکی نیست ولی چه چیز خاص و کاربردی داره که بقیه ندارن؟اولا همه چیز سخت افزار نیست ولی بریم یه نگاهی به همین بندازیمرم 4 و حافظه داخلی 64 برای الان و 1-2 سال آینده پاسخگو هست و بیشتر از اون فقط برای تبلیغاته و کاربردی نداره. الان گوشی خودم رمش 3 هست و یک سال هم هست که دارمش ولی تا حالا پر نشده! فوقش رم 6 و حافظه 128 لازم بشه تو این چند سالدر مورد دوربین هم همه چیز مگاپیکسل نیست ولی با این حال از نظر مگاپیکسل دوربین هم که سونی 2 سال پیش دوربین گوشی هاش 23 بود و امسال تازه 19 کرده چون مگاپیکسل بالا یه سری مشکلات داره. بگذریم که برندهای دیگه مثل سامسونگ و اپل بالای 15 هم نمیان. رزولوشون 92 مگاپیکسلیشم که نمیدونم چیه و به چه دردی میخورهپردازنده هم که همه پرچمدارای امسال 821 رو دارن و چندتا گوشی هم 835 هستنفقط از نظر قیمت ممکنه نسبت به گوشی های دیگه برتری داشته باشه که بازم تو اون گوشی های چینی دیگه رقیب هستنالان ایسوس که یه شرکت چینی و تایپه ای هست تو خود چین هم جزو رده های اول اسمارتفون نیست چه برسه جاهای دیگهاز اون طرف یه سری خصوصیات گوشی های دیگه رو ندارهدر هر صورت امیدوارم به قدرت به کارش ادامه بده و موفق باشه
    درود بر شما.این گوشی ترکیب Google tango+day-dream هست.و یه بخش مهم هم مربوط به دوربین میشه(رم بالا و حافظه ی بالا هم دلیلش همینه.)بله اطلاع از 835 دارم.غولیه برا خودش.صد البته سونی و اپل قابل احترام هستن و همجنین شما که به علایق بنده احترام میگدارین. ایسوس تولید تایوان بوده و به هیچ وجه چینی نیست!(نسخه چینیش میاد توی ایران.که البته خیلیاش اصل هست.)لطف بفرمایید ضعف هاش رو بفرمایید بنده دونم بزودی قصد خرید خواهم داشت از جمله ایراداش میشه به ضد آب نبودن و ضد ضربه نبودن است.حافظه ی بالا جهت نگهداری از عکس ها و فیلم های گرفته شده.دوربین سوپر رزولوشن رو بنده روی Zenfone 2 laser امتحان کردم که از 13 میبره 52.واقعا فوق العادست.حالا بینید از 23 بره 92 چی مشه!از اینکه نقد و نظرتون رو اعلام کردین خوشحالم و نظرتون قابل احترامه.بدلیل کمبود تایم کامل نمیتونم توضیح بدم.موفق باشید.
    Last edited by ardeshir n; 01-05-2017 at 19:19.

4. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

میگن رزیولشن سامسونگ بعد از مدتی کیفیت پیکسلش مانند اول نمیشه واقیعت دارد یا نه

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

درود بر شما.
    بله در بعضی گوشی ها این مشکل هست.
    البته به نگهداری هم هست.
    ضربه زیاد ممکنه باعثش بشه.

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

سلام دوستان.
    گوشی تا ۱.۵ یا ۱.۶۰۰ می خواستم.
    سامسونگ داشتم چندتا و یک مقدار ظاهرش برام تکراری شده.
    با این وضعیت چی پیشنهاد می کنید بخرم؟ mi5 یا mi5 s چطوره؟
    یه مفدار افزایش بدید و وان پلاس 3 تی بگیرید.
    من گرفتم.اگر سوالی در موردش داشتید در خدمتم.

8. این کاربر از Rhodes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه مفدار افزایش بدید و وان پلاس 3 تی بگیرید.
    من گرفتم.اگر سوالی در موردش داشتید در خدمتم.
    سلام ، ضمن تایید نظر شما خیلی هم نیاز به افزایش نیست با سی تومان بالاتر میشه وان پلاس ۳t رو تهیه کرد . (اگر خواستید بنده در خدمتتون هستم) البته بنده منکر قابلیت ها ی mi5s نیستم ( این هم خواستید ، بفرمایید راهنمایی میکنم )

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

آخر فروم باز vahidhgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اصلا اینطور نیست . بهترین صفحه نمایش زیر سلطه سامسونگ هست . واسه اپل هم دیسپلی میزد یه مدت الان رو نمیدونم
    حدود شش سال پیش 9000 سامسونگ خریدم هنوزم عین اولش هست . تبلت سامسونگ تب 8 هم پنج ساله دارم الانم تازگی a9 pro خریدم صفحه 6 اینج سوپر امولدش دیوانه میکنه ادم رو
    اگه سامسونگ کیفیتش بیاد پایین پس گوشی های چینی رو ببینید چی میگید
    صفحه نمایش امولد و سوپر امولد بهترین و کم مصرفترین هستند و بقیه دارن از تکنولوژی سامسونگ استفاده میکنند . موتورولا ریزر مکس دارم واسه 6 ساله پیش میتونم بگم واقعا امریکایی خرکار هست و ال جی هم عالی زده جدیدا رو . وی 10 و وی 20 و سری جی واقعا عالین . اچ تی سی هم عالیه سری 9 رو دارم سه ساله و کیفیت صداش و دیزاینش عالیه صفحه نمایشش هم فوق العاده هست . تجربه کار با سونی رو ندارم . کل این گوشیها در این چند ساله بدون کوچکترین لگ و هنگ و مشکل سخت افزاری تا حالا کار کردند . اگه برند نامی میخرین بهش اطمینان کنید و خیالتون راحت
    Last edited by vahidhgh; 01-05-2017 at 20:34.

11. 2 کاربر از vahidhgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام میشه من را برای خرید یکی از این گوشی ها متقاعد کنید
    huawei nova plus قیمت 1020
    hoawei honor 8 قیمت 1270
    htc 10 قیمت 1550
    لطفا مورد دیگری پیشنهاد ندید.این گوشی ها با توجه به قیمتشون کدوم نسبت به قیمتشون می ارزند؟ کدوم رو پیشنهاد میدید در رنج قیمت خودشون؟

پروفشنال migmig3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

به نظرم در حق گوشی های موتورولا توی ایران داره کم لطفی میشه من خودم سونی و سامسونگ داشتم ولی الان موتورولا دارم و فوق العاده راضیم

14. این کاربر از migmig3000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

اصلا اینطور نیست . بهترین صفحه نمایش زیر سلطه سامسونگ هست . واسه اپل هم دیسپلی میزد یه مدت الان رو نمیدونم
    حدود شش سال پیش 9000 سامسونگ خریدم هنوزم عین اولش هست . تبلت سامسونگ تب 8 هم پنج ساله دارم الانم تازگی a9 pro خریدم صفحه 6 اینج سوپر امولدش دیوانه میکنه ادم رو
    اگه سامسونگ کیفیتش بیاد پایین پس گوشی های چینی رو ببینید چی میگید
    صفحه نمایش امولد و سوپر امولد بهترین و کم مصرفترین هستند و بقیه دارن از تکنولوژی سامسونگ استفاده میکنند
    در مورد صفحه نمایش Amoled سامسونگ دقیقا همینطور هستش که میفرمایید.
    دوستان دقت کنید اوایل نوپایی Amoled که سامسونگ با سماجت تمام بهش پایبند بود بعضی ایرادات بودند مثل شدت نور در روز روشن که کم بود. یا اغراق در رنگ ها ولی تراکم پیکسل و عمق تصویری عالی داشتن با گذشت زمان و توسعه تکنولوژی صفحه نمایش Amoled توسط سامسونگ الان اکثر شرکت های نامدار دارن به این صفحه نمایش "بله" میگن!
    حتما اگه در جریان اخبار IT باشید خوندید که شرکت نامدار و پرآوازه اپل قرارداد 2 ساله با شرکت سامسونگ بسته تا در iPhone 8 از قابلیت Amoled و Edge ساخت سامسونگ استفاده کنه.
    حتی با گذاشتن دو پرچمدار از دو برند متفاوت میشه به عمق و کیفیت و برتری صفحه نمایش سامسونگ نسبت به صفحه نمایش موجود در Sony, HTC, Huawei, iPhone, LG, Asus ,... پی برد!
    در ضمن: اینایی که گفتم اصلا از روی تعصب نیست چراکه اکثر برندهارو استفاده کردم و فقط از جنبه برتری صفحه نمایش حرف زدم ولاغیر.

16. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •