تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 597 از 602 اولاول ... 97497547587593594595596597598599600601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,961 به 5,970 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام. جایگزین برای هندزفری galaxy s5 چی پیشنهاد میکنید؟
    من یه هندزفری اصل s5 مثل عکس زیر خریدم حدود 30 یا 40 تومن درست یادم نیست.
    ولی با توجه به قیمتش خیلی کیفیتش بالابود.... صدا و حجم صدا بالا و با کیفیت بود. حجم صدا بالا و بیس بالا بود
    ولی خدایی کیفیتش خوب بود و نسبت به بقیه ی هندزفرهای هم قیمتش کیفیتش اوکی بود...
    الان خراب شده خیلی وقته داشتمش... دیگه گیرم نمیاد هرچی هست مدل 20 تومنیشه و کاملا بی کیفیت و واقعا فاجعه باره
    یک چهارم اون قبلی که داشتم کیفیت و حجم صدا نداره...
    الان چه مدلی رو پیشنهاد میکنید که حداقل کمتر از هندزفری اصل s5 نباشه؟ داخل گوشی پشت بسته میخوام باشه...
    طراحیش عین s5 باشه... تو گوش قشنگ چفت بشه... تو کیفیت هم یه چیز قابل فبولی باشه...
    تا حدود 70 یا 80 تومن ... هنزفری شیائومی Piston Iron خوبه؟ کمتر از هندزفری اصل s5 که نیست؟ یا چیز بهتر چی سراغ دارید؟
    ممنون

سلام
    من هندزفری s4 , s5 رو دارم هر دو اکبند هستن رو گوشیم بوده استفاده نکردم اگر میخوایید بهم بگید
    راجبه جایگزین هم piston iron هندزفری بسیار خوبی هستش اگرم اهل بیس زیاد هستید این مدل رو اگر پیدا کنید هیولای بیس هستش Rock Zircon

2. این کاربر از mehrdadb3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

دوستان یه هدفون وایرلس دور گوش تا 500 تومن معرفی کنید. کاربردم بیشتر فیلم و بازی هست.

MDR-XB650BT چطوره؟

بهترین و با ارزش ترین هدفون وایرلس دور گوشی که تا 1.500 میتونید تهیه کنید Mee Audio Matrix 2 هست قیمتش هم زیر 500 تومنه از سونی MDR-100APN که قیمتش حدود 1500 هم هست خیلی بهتره و همینطور از Bose QC35 که حدود 1700 قیمتشه از خیلی از مدل های سنهایزر مثل مومنتوم 1 و 2 یا اربانایت روی گوش یا دور گوش هم بهتره حتی تا 2 میلیون هم این هدفون حرف ها زیادی برای گفتن داره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بهترین و با ارزش ترین هدفون وایرلس دور گوشی که تا 1.500 میتونید تهیه کنید Mee Audio Matrix 2 هست قیمتش هم زیر 500 تومنه از سونی MDR-100APN که قیمتش حدود 1500 هم هست خیلی بهتره و همینطور از Bose QC35 که حدود 1700 قیمتشه از خیلی از مدل های سنهایزر مثل مومنتوم 1 و 2 یا اربانایت روی گوش یا دور گوش هم بهتره حتی تا 2 میلیون هم این هدفون حرف ها زیادی برای گفتن داره
    احسان خان این هدفون بیس خوب و نرمی داره واسه موزیک های هاوس و پاپ و رپ ؟ من درصد بالایی واسه موزیک گوش دادن میخوام .

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

احسان خان این هدفون بیس خوب و نرمی داره واسه موزیک های هاوس و پاپ و رپ ؟ من درصد بالایی واسه موزیک گوش دادن میخوام .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

سلام , بله بیس کیفیت خوبی داره و حجمی بالاتر از استاندارد هست بدون اینکه وارد مید رنج بشه و صدا رنگ نشده و نرم و طبیعی هست برای تمامی کاربرد ها مناسبه , به عبارتی برای موزیک هایی که نیاز به بیس بیشتره هم کاملا انتخاب مطمئنیه ولی بدون اختلال در باقی فرکانس ها صدا شفاف و وضوح خیلی خوبی داره

7. این کاربر از ehsanrock بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه هدفون کم خرج بالا نشین تهیه کنم
    یه چیزی حدود 100 الی 200 تومن
    بیس و ایناش هم راضی کننده باشه و زیاد هم گنده نباشه
    و یه سوال اینکه آیا امواج این هدفون های وایرلس و بلوتوث برای بدن مضر نیست؟

ممنونم
    Last edited by elyartab; 18-02-2017 at 20:47.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

صدا بازا این دو تا ریویو از دست ندید چون اولین و تنها مرجع نقد و بررسی تخصصی هدفون در ایران هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by ehsanrock; 22-02-2017 at 17:56.

10. این کاربر از ehsanrock بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز احسان بزارین براتون خلاصه کنم.واقعا شکر گزارتم این matrix 2 عالیه امروز شرو کردم به استارت و بررسیش کردم.
    هدفون در کل صدای خوبی داره,بیسش زیاده اما جالب نیس اما یه حسنی داره اینه که فرکانس میدرنج شفافن برخلا سری سونی.در کل برای سبکم دابستپ خوبه که بیسشو هم با مود v4a میشه درستش کرد.
    مید رنج عالی و موردنظر
    بنده از تربل بدم میاد به ولی ناموسن تربل زیبا داش
    قیمت و شارژ عالی
    استریو هم یکم شده ولی خوب در نیومده ...
    دارای تکنولوژی nfc و apt که این تکنولوژیا اکثرا گوشی های پرچم دار سامسونگ یافت میشن ینی اگه دنبال تجربه بهترین بهتره سر s بخرین برا این هدفون.
    ضعفی ک اکثرا هدفون های بلوتوث 70% دارن این 25% داره با پری امپش هم کم تر قابل توجهه پری امپش هم مناسب برای گوشه کارتون نمیکنه خوبم تقویت اومد.
    زیبایی و نویز کنسلینگ:زیباییش ساده اس برای اتوبوس و بیرون راحت میشه رفت ولی به گوش زیاد جا نمیشه برای من که خیلی زرنگم نمیشه قابل انعتاف هم نیس برای جیب ولی کیف داره و قابل چرخش 180 درجس نویز کنسلینگ هم 75-80% -حذف میکنه بر خلاف نظر های عمومی که میگن کم میکنه ولی خوبه
    پیام کلی:اولویت هدفون سیمیه برای کیفیت ولی برای بی سیم این انتخاب خوبه بهتره بخرید تا تموم نشه و استاد احسان دمش گرم ایشون با تجربه ان من ناراضی نیستم هدفون ایشون رو خریدم خیلی بهتر از هدفون های ات اشغال یک بار مصرف چینیه که یه پری امپ میزاره فقط و فرکانس 200 تقویت میده اخرش گوش جماعتو کار میکنه. سر دستشونNIA وفیک ها .
    سعی کنید هرگز ولومشو زیاد نکنین ضعف شنوایی یهویی میاد یه روز هم شما مثل پدربزرگتون هرچی بگن میگین چی؟
    تشکر.( موسیقی الکترونیک)
    Last edited by gymclass.heroes; 14-03-2017 at 13:19.

12. 2 کاربر از gymclass.heroes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    خواهش دارم اساتید در رنج 200-250 هدفون بیسیم داخل گوشی با کیقیت ساخت خوب و مقاوم معرفی بفرمائید
    استفادم گوش دادن کتاب صوتی(که بعضی هاشون کیفت بد و صدای نامفهوم دارن و لازمه حجم صدا رو زیاد کرد) تو ماشین
    و گوش دادن موسیقی راک و پاپ هنگام ورزش
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام دوستان
    خواهش دارم اساتید در رنج 200-250 هدفون بیسیم داخل گوشی با کیقیت ساخت خوب و مقاوم معرفی بفرمائید
    استفادم گوش دادن کتاب صوتی(که بعضی هاشون کیفت بد و صدای نامفهوم دارن و لازمه حجم صدا رو زیاد کرد) تو ماشین
    و گوش دادن موسیقی راک و پاپ هنگام ورزش
    با تشکر

سلام , بهترین ایرفون های موجود در بازار نسبت به کیفیت محصول و صداشون برند Mee Audio هست من مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیشنهاد میدم در برند های دیگه باید حداقل 2 تا 5 برابر بیشتر هزینه کنید تا این صدا پیدا کنید. البته مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم هست که نوع قرارگیری متفاوتی داره که سلیقه ای هست ولی صداشون تقریبا یکی هست اما بیس X6 Plus کمی بیشتره. چون ورزش هم اولویت هست موقع حرکت ایرفون داخل گوش ثابت باشه به نظرم X6 Plus انتخاب بهتری باشه

15. 2 کاربر از ehsanrock بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •