تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 592 از 646 اولاول ... 92492542582588589590591592593594595596602642 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,911 به 5,920 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

سلام دوستان سال نوتون مبارک
    بهترین انتخاب ممکن تو رنج 800-900 تومن چی خوبه؟
    واسه یکی از دوستام میخام
    خودش مارک سامسونگ دوست داره
    بهش میگم زیاد تعصب نداشته باش رو برند ولی گوش نمیده
    شما تو این رنج بهترین انتخاب هم از برند سامسونگ و هم از سایر برندها بگین
    ممنون
    SAMSUNG GALAXY J7 2016
    SONY XPERIA XA
    XIAOMI REDMI NOTE 4
    XIAOMI REDMI PRO

ولی در کل چون برای دوستتون میخواید و ایشون هم سامسونگ داره شاید بهتر باشه سامسونگ رو بخرید

2. این کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه oregon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام
    با 1.5 میلیون چه گوشی اندروئیدی میشه خرید که قابلیت آپدیت به آخرین ورژن رو هم داشته باشه ( پشتیبانی اش تموم نشده باشه و مدل 2016 به بعد باشه )
    الان گوشی نوکیا لومیا 925 دارم که با هک تونستم ویندوز 10 رو روش بریزم
    به نظرتون نوکیا 8 و 9 تا سه ماه آینده به بازار میاد ؟ ارزش داره منتظرشون بمونم ؟
    دوست نازنین، برند نوکیا ویژگی خاصی برای متمایز کردن خود نسبت به پرچمداران سایر برندها در اختیار ندارد و در بازار اشباع شده گوشی، نبایست انتظار کسب سهم و عقب راندن رقبا را داشت. ضمن آنکه پشتیبانی و خدمات پس از فروش و تهیه تجهیزات جانبی آن هم به دغدغه ای برای خریدار بدل میشود. از ویژگیهای آن می‌توان به استفاده از اندروید خالص و نیز شایعاتی در ارتباط با همکاری با شرکت زایس جهت ارتقا کیفیت دوربین و کیفیت ساخت بالا اشاره نمود. اگر اندروید خالص برای شما اهمیت دارد، در بازه قیمت اشاره شده، گوشی های بالارده سونی نیز دارای رابط کاربری نچندان دستکاری شده ای هستند که تجربه نزدیک به اندروید خالص را در اختیار قرار میدهند. در ارتباط با دوربین نیز برندهای سامسونگ و ال جی و سونی (با تنظیمات دستی به ویژه در نور کم) می‌توانند جوابگوی نیازهایتان باشند.
    اهمیت اندروید خالص از آن جهت است که کاربر با کمترین تاخیری هنگام کار با دیوایس روبروست. کاربرانی که قبلاً تجربه کار با سیستم عاملهای ویندوز فون و یا iOS را دارند، احتمالا هنگام کار با رابط دستکاری شده (مانند پوسته سنگین سامسونگ) به مدت طولانی، رضایت بالایی نداشته باشند.
    Last edited by oregon; 06-04-2017 at 07:54.

4. 3 کاربر از oregon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi-mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

SAMSUNG GALAXY J7 2016
    SONY XPERIA XA
    XIAOMI REDMI NOTE 4
    XIAOMI REDMI PRO

ولی در کل چون برای دوستتون میخواید و ایشون هم سامسونگ داره شاید بهتر باشه سامسونگ رو بخرید
    سلام مجدد
    با بررسی رویو های خارجی و داخلی و نظرات افراد به گوشی های زیر رسیدم:
    1-xiaomi redmi pro 3gb/64gb/panel amoled/dual camera/finger print
    2-xiaomi redmi note 4 3gb/32-64gb
    3-huawei nova plus
    که با بررسی زیاد بین سه تا گزینه فوق xiaomi redmi pro در اکثر موارد بالاتر از بقیه قرار داشت که دیشب یهو تو یه سایت دیدم میشه با این بودجه غول نه چندان قدیمی شیاومی mi 5 رو بدون گارانتی بگیرم که تو تست هاش با غول های بزرگ و گران قیمت برندهای دیگه رقابت میکنه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته متاسفانه کارت حافظه جانبی ساپورت نمیکنه با این بودجه میتونم 32 گیگشو بگیرم نمیدونم به مشکل برمیخورم از لحاظ کمبود حافظه یا نه یا صبر کنم یکم بودجمو افزایش بدم 64اشو بگیرم- یه موضوع دیگه از لحاظ تامین قطعات شیاومی اوضاعش چجوریاست؟
    j7 2016 که کلا با دیدن رویوها و نظرات افراد و دیدن تستهاش عمراً بگیرم خیلی افتضاحه به نظرم
    یه زحمتی بکشین شما
    بین 3 گزینه اولی که ذکر کردم کدومو شما پیشنهاد میدین و به چه دلیل؟
    کلا اگه بتونین یه توضیح جامع و کاملی بهم بدین تا از این سردرگمی نسبی در بیام ممنون میشم

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

سلام مجدد
    با بررسی رویو های خارجی و داخلی و نظرات افراد به گوشی های زیر رسیدم:
    1-xiaomi redmi pro 3gb/64gb/panel amoled/dual camera/finger print
    2-xiaomi redmi note 4 3gb/32-64gb
    3-huawei nova plus
    که با بررسی زیاد بین سه تا گزینه فوق xiaomi redmi pro در اکثر موارد بالاتر از بقیه قرار داشت که دیشب یهو تو یه سایت دیدم میشه با این بودجه غول نه چندان قدیمی شیاومی mi 5 رو بدون گارانتی بگیرم که تو تست هاش با غول های بزرگ و گران قیمت برندهای دیگه رقابت میکنه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته متاسفانه کارت حافظه جانبی ساپورت نمیکنه با این بودجه میتونم 32 گیگشو بگیرم نمیدونم به مشکل برمیخورم از لحاظ کمبود حافظه یا نه یا صبر کنم یکم بودجمو افزایش بدم 64اشو بگیرم- یه موضوع دیگه از لحاظ تامین قطعات شیاومی اوضاعش چجوریاست؟
    j7 2016 که کلا با دیدن رویوها و نظرات افراد و دیدن تستهاش عمراً بگیرم خیلی افتضاحه به نظرم
    یه زحمتی بکشین شما
    بین 3 گزینه اولی که ذکر کردم کدومو شما پیشنهاد میدین و به چه دلیل؟
    کلا اگه بتونین یه توضیح جامع و کاملی بهم بدین تا از این سردرگمی نسبی در بیام ممنون میشم
    سلام
    من یه چندتا نکه کلی رو بگم که اکثر وقتا صدق میکنه واسه مشاوره:
    1. هیچوقت یه نفر نمیتون قطعی نظر بده راجع به این چیزا مگر با همه این گوشی ها کار کرده باشه. فقط میشه از روی مشخصات سخت افزاری و تا حدودی نظات قضاوت کرد که به نظر میاد خودتون بیشتر تحقیق کردید. حتی درباره یه برند هم نظرات کسایی که داشتن فرق میکنه. من یکی از دوستام گوشی هوآوی داره و خیلی راضیه و میگه گوشی بعدیم هم هوآوی خواهد بود و یکی دیگه داره و میگه عمرا سمت هوآوی نمیره دیگه!
    2. شائومی قیمتش نصبت به سخت افزاری که ارائه میده عالیه و تقریبا هیچ برندی از این نظر باهاش قابل مقایسه نیست
    3. سلیقه و نوع کارکرد با گوشی خیلی تاثیر داره رو انتخاب

درباره برندها هم به نظر من پرچمدار رو باید از یه برند معروف گرفت ولی میان رده شاید برندهای دیگه بهتر باشن
    یه چیز دیگه که تو برندها مطرح هست و تو کاغذ دیده نمیشه بحث آپدیت دادنه. مثلا همین گوشی هایی که نام بردید فکر نمیکنم اندروید 7 رو گرفته باشن ولی مثلا xperia xa سونی این آپدیت رو میگیره
    تو آپدیت دهی بعد گوگل که اندروید واسه خودشه، سونی رقیب نداره. بعدشم سامسونگ و برندهای دیگه

درباره تامین قطعات شیائومی شنیدم که سخت پیدا میشه چون هنوز تو ایران جا نیوفتاده ولی به نظر تا چند وقت دیگه مثل هوآوی قشنگ جا میوفته چون خریدارانش نسبت به چندین ماه پیش خیلی بیشتر شده
    نسبت به قیمت هم گوشی های شیائومی بهتر هستن. کیفیتشونم از هرکی پرسیدم راضی بوده
    ولی از لحاظ دوربین هواوی بهتره
    mi 5 هم گوشی خوبیه و پرچمدار سال قبلش بوده ولی احتمال داره با 32 به مشکل بخورید

به شخصه فکر میکنم Xiaomi redmi pro 128/4gig گزینه بهتریه
    قیمت عالی
    حافظه و رم عالی که حتی تو خیلی پرچمدارا نیست
    باتری 4000

nova plus هم از نظر CPU و دوربین به نظر بهتر میاد
    Last edited by MCSE MAN; 08-04-2017 at 23:01.

7. 2 کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

کسایی که میخوان بالای 1 میلیون و صد بدن به a5 2017 یه نگاهی هم به گزینه های دیگه مثلاً پرچمدارهای قدیمی تر مثل lg g4 و یا گوشیهای از مارکهای دیگه مثل p9 lite بندازید

یا گوشی a7 2017 هم قیمت گوشی lg g5 هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

کسایی که میخوان بالای 1 میلیون و صد بدن به a5 2017 یه نگاهی هم به گزینه های دیگه مثلاً پرچمدارهای قدیمی تر مثل lg g4 و یا گوشیهای از مارکهای دیگه مثل p9 lite بندازید

یا گوشی a7 2017 هم قیمت گوشی lg g5 هست
    تو حدود یک میلیون صد هزار تومن سونی اکسپریا ایکس هم هست که تقریبا از همه لحاظ خیلی خوبه و تو خیلی قسمت ها در سطح پرچمداران است

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

دوستان من ال جی وی10 دارم.
    میخواستم اس 7 معمولی بگیرم به جاش.
    فقط دوربین جلوی v10 همونطور که میدونین دو تا لنز داره و وایده و عکسای خیلی خوبی میگیره.
    دوربین جلوی اس 7 چطوره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من ال جی وی10 دارم.
    میخواستم اس 7 معمولی بگیرم به جاش.
    فقط دوربین جلوی v10 همونطور که میدونین دو تا لنز داره و وایده و عکسای خیلی خوبی میگیره.
    دوربین جلوی اس 7 چطوره؟
    سلام ، اگر صرفا دوربین براتون مهمه ، با تعویض چیز زیادی بدست نمیاورید . شخصا موافق این تعویض نیستم .
    مگر مورد دیگری را بخواهید

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

سلام ، اگر صرفا دوربین براتون مهمه ، با تعویض چیز زیادی بدست نمیاورید . شخصا موافق این تعویض نیستم .

راستش اندازه بزرگ وی10 دلیل اصلی تعویضه.

13. این کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت kyle10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014
    محل سكونت
    Shomal SarSabz

پيش فرض

سلام
    من خودم وی 10 داشتم ولی دوربین اس7 یه چیز دیگست
    اگه اس7 میخای بگیری شک نکن تو خریدش

سایز اس7 هم کوچیکتر از وی 10
    اگه بازکم دوربین وی 10 میخای با سایز کوچیکتر و قیمت مناسب تر الجی جی4

15. این کاربر از kyle10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •