تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 97 اولاول ... 94955565758596061626369 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 962

نام تاپيک: آموزش ورود به منوی مخفی تلویزیون های جدید LG

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

تو قسمت area option عدد 0را وارد کنید

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    اینم فرقی نکرد
    Last edited by farzinff; 18-04-2015 at 23:28.

داره خودمونی میشه rommatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

باید صفر رابزنید اوکی کنید بعد خاموش کنید ودوباره روشن کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

باید صفر رابزنید اوکی کنید بعد خاموش کنید ودوباره روشن کنید

اصلا امکان ویرایش نداره امتحان کردم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

یه مطلبی که پیدا کردم این هست که کسانی که مثل من قسمت country group قفل هست از یه چیزی به اسم toolbox باید استفاذه کنن که متاسفانه در دسترس عموم نیست ""Tools box فقط در نمایندگی های مرکزی ال جی موجود میباشد و حتی نمایندگان گروه C و B هم از داشتن آن محروم میباشند . و شرکت مادر، ال جی بعنوان یک ابزار تخصصی فقط در اختیار نمایندگان رسمی میگذارد.

البته از این دستگاه بعنوان یک واسط مابین مین بورد (از طریق کابلی که یک سر آن بصورت USB و سر دیگر آن جک RS 232 میباشد ) استفاده میگردد. و برای کل تنظیمات و کل اطلاعات TV از آن استفاده میگردد. ""
    پس انگار نباید زیاد تلاش کنیم!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

با سلام.
    من موفق شدم وارد منو فارسی بشم.
    ولی نمیتونم منو فارسی کنم. چون قسمت Country Group کامل غیر فعاله و پیشفرضش روی 04- EU هست.
    لطفا راهنمایی کنید چطور میشه این گزینه را فعال کرد.چون خیلی بدردم میخوره. ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

[QUOTE=سحرم;8595741]
    دوست عزیز خیییییلیییییی ممنون داییم کمکم می کنن که با اون روش بتونم انجامش بدم اما کاش واسه اصفهان هم کسی بود که بیاد واسه فارسی سازی متاسفانه برای تلویزیون های غیرشرکتی کمکی نمی کنند. کسی رو سراغ ندارید؟
    سلام. من چندوقته رفتم تو کار نصب LCD , LED و دارم روی فارسی سازی منو ال جی کار میکنم. و موفق شدم وارد منو مخفی بشم.
    ولی دربرخی از دستگاهها غیر فعاله. خواستید میتونم کمکتون کنم. اهل اصفهان هم هستم.
    اینم شمارم.البته اگه گذاشتن شماره مشکلی نداشته باشه
    0913--820--7032 شمس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام تلویزیون. من lg 42lb552v-zaهست
    یه. مدتیه کانالای. دیجیتال رو نمیگیره. گویا. باید تو قسمت رجین کد 16 رو باید زدتا مشکل رفع بشه اما وقتی وارد منو سرویس میشم قسمت رجین غیر فعاله روی 04
    لطفا راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

دوستان سلام من تازه به این انجمن وارد شدم داشتم دنبال راه کاری برای تلویزیون ال جی او ال دی 55 اینچ سه بعدی 55e9800-ta جهت پیدا کردن راه کاری برای ظبط برنامه ها روی هارد سیار و دیدن آن روی کامپیوتر بودم چون وقتی هارد را به تلویزون میزدم هارد را فرمت میکرد و وقتی فیلمی ظبط میکردم روی کامپیوتر هارد را نمی شناخت با شرکت ال جی تماس گرفتم و در جواب میگفت کارخانه ال جی کاری کرده که فایل های ظبط شده این مدل تلویزیون ها روی کامپیوتر با هیچ نرم افزاری باز نمی شود لطفا کمک کنید

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان سلام من تازه به این انجمن وارد شدم داشتم دنبال راه کاری برای تلویزیون ال جی او ال دی 55 اینچ سه بعدی 55e9800-ta جهت پیدا کردن راه کاری برای ظبط برنامه ها روی هارد سیار و دیدن آن روی کامپیوتر بودم چون وقتی هارد را به تلویزون میزدم هارد را فرمت میکرد و وقتی فیلمی ظبط میکردم روی کامپیوتر هارد را نمی شناخت با شرکت ال جی تماس گرفتم و در جواب میگفت کارخانه ال جی کاری کرده که فایل های ظبط شده این مدل تلویزیون ها روی کامپیوتر با هیچ نرم افزاری باز نمی شود لطفا کمک کنید
    دوست عزیز
    در این سایت چگونگی کار در ال جی را توضیح داده.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوست من ازاینکه به این بنده حقیر لطف کرد و راهنمایی کردی سپاس گذار می باشم باید بگم من به سایت فوق الذکر رفتم ولی متاسفانه چون زبان من در حد تیم قوی نیست متوجه اکثر مطالب انگلیسی نشدم آیا سایتی هست به زبان شیرین قارسی راهنمایی کنند البته تصویری تو سایت ال جی هرچی تلاش کردم نشد با تشکر سید محسن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •