تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 71 اولاول ... 94955565758596061626369 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 709

نام تاپيک: همه چیز درباره HTPC

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    اگه من بخوام یه htpc با پردازنده core i5-2500k سرهم کنم. بقیه قطعات رو چی پیشنهاد می کنید؟(چه مادر بوردی.چه پاوری.چه کارت گرافیکی. چه رمی)؟
    سلام

اگه صرفا بخواین از HTPC تون برای پخش فیلم و اینا استفاده کنید، این Core i5-2500k یه جورایی واسش زیاده! من پیشنهاد میکنم یه کم صبر کنید تا این Core i3 های نسل جدید (Ivy Bridge) بیان تو بازار، اونوقت اقدام کنید واسه خرید. از نظر گرافیکی هم کمی بهترن سری جدیدا.

کارت گرافیکی هم میخواین باشه تو سیستم؟

2. 3 کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه akbarahmadabadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام
    ممنون از تمام دوستان که ایده های متفاوت دارند
    من ps3دارم دوستان در تایپیک های قبل گفتند که این ایده اومد به ذهنمون
    حال چندتا مشکل داره تا بشه یک مولتی پلیر کامل بشه محاسن آن یک اینترنت وایرلس می تونید وصل شوید و براووزر دارد خروجی hd اپتیکال دارد
    معایبش محدودیت در بروز رسانی اگر -- شده باشد با اضافه کردن چند نرم افزار می تونید اکثر فرمتها را بخواند حتی من شنیدم 3d را ساپورت می کندو حتی فونت فارسی را ساپورت کند
    اگر -- شده نباشد یا جلبریک به قول معروف که با مشکلات بیشتری مواجعه می شوید
    برای خودم -- شده است ورژن 3.55 و مدل fat و در بعضی از سایتها بازی گفتند چه کار باید انجام بشه ولی چون مطالب گسترده و اجماع ندارد من که مبتدی هستم در علم کامپیوتر گیج می شی در هر صورت دارم رایزنی می کنم با بچه هایی که سر در می آورند از دستگاه و نرم افزاراش که بتونم کاملش کنم و ازش استفاده کنم
    راستی دوستانی که از کابل اپتیکال سر در می آورند باید چه نوع کابلی بگیرم چون کابل ها 15 هزار تا 70 الی 80 تا بالا کدومش را باید بگیرم
    به هر حال اگر دوستانی می تونند در این زمینه هم راهنمایی بفرمایند ممنون می شم به دوستانی که مثل من هستند نیز اطلاعاتشون را به اشتراک بزارند و من هم اگر اطلاعتی داشتم کمک کنم با تشکر
    شاد و تندرست باشید

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

با سلام
    ممنون از تمام دوستان که ایده های متفاوت دارند
    من ps3دارم دوستان در تایپیک های قبل گفتند که این ایده اومد به ذهنمون
    حال چندتا مشکل داره تا بشه یک مولتی پلیر کامل بشه محاسن آن یک اینترنت وایرلس می تونید وصل شوید و براووزر دارد خروجی hd اپتیکال دارد
    معایبش محدودیت در بروز رسانی اگر -- شده باشد با اضافه کردن چند نرم افزار می تونید اکثر فرمتها را بخواند حتی من شنیدم 3d را ساپورت می کندو حتی فونت فارسی را ساپورت کند
    اگر -- شده نباشد یا جلبریک به قول معروف که با مشکلات بیشتری مواجعه می شوید
    برای خودم -- شده است ورژن 3.55 و مدل fat و در بعضی از سایتها بازی گفتند چه کار باید انجام بشه ولی چون مطالب گسترده و اجماع ندارد من که مبتدی هستم در علم کامپیوتر گیج می شی در هر صورت دارم رایزنی می کنم با بچه هایی که سر در می آورند از دستگاه و نرم افزاراش که بتونم کاملش کنم و ازش استفاده کنم
    راستی دوستانی که از کابل اپتیکال سر در می آورند باید چه نوع کابلی بگیرم چون کابل ها 15 هزار تا 70 الی 80 تا بالا کدومش را باید بگیرم
    به هر حال اگر دوستانی می تونند در این زمینه هم راهنمایی بفرمایند ممنون می شم به دوستانی که مثل من هستند نیز اطلاعاتشون را به اشتراک بزارند و من هم اگر اطلاعتی داشتم کمک کنم با تشکر
    شاد و تندرست باشید
    برای خرید کابل اپیتیکال می تونید مدل زیر رو تهیه کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از mr_rayan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون بابت وقتی که میگذارید
    میخواستم بدونم کابلی که گذاشته 60000 تومن با 12 یا 16 یا 26 چه فرقی داره
    در ضمن در رابطه مسائل دیگر که در تایپیکی قبلی گفته شده چیزی می دانید راهنمایی بفرمائید.
    شاد و تندرست باشید
    Last edited by akbarahmadabadi; 12-11-2012 at 20:48.

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

ممنون بابت وقتی که میگذارید
    میخواستم بدونم کابلی که گذاشته 60000 تومن با 12 یا 16 یا 26 چه فرقی داره
    در ضمن در رابطه مسائل دیگر که در تایپیکی قبلی گفته شده چیزی می دانید راهنمایی بفرمائید.
    شاد و تندرست باشید
    خواهش
    خب اون تفاوت دیگه بر می گرده به جنس کابل و مارک و طول و ...
    نه دقیق نمی دونم.تا اونجایی که من می دونم اگر شما از برنامه ای هم استفاده کنی که فرمت mkv رو پخش کنی باز ساپورت زیرنویس فارسی srt رو نداری.ساپورت 3d داره و فیلم های بلوری و یا دی وی دی هم با زیرنویس فارسی پخش می کنه.

تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خواهش
    خب اون تفاوت دیگه بر می گرده به جنس کابل و مارک و طول و ...
    نه دقیق نمی دونم.تا اونجایی که من می دونم اگر شما از برنامه ای هم استفاده کنی که فرمت mkv رو پخش کنی باز ساپورت زیرنویس فارسی srt رو نداری.ساپورت 3d داره و فیلم های بلوری و یا دی وی دی هم با زیرنویس فارسی پخش می کنه.
    نه اینطوری نیست برنامه هایی اومده که می شه (نمونه آن برنامه showtime است )انگار که اکثر فرمت ها رو می خواند و مشکل زیر نویس را بعضی از سایتها مثل bazic... فکر کنم حل کردند فقط می گم مطالب گسترده است و متاسفانه اجماع ندارد که که مبتدی مثل من از اونا استفاده کند میگم گزینه خوبی است که از آن استفاده شود فقط باید کسی را پیدا کنم که اینکاره باشد و مهارت لازم را داشته باشد
    ممنونم از راهنمایی جنابعالی در خصوص کابل
    شاد و تندرست باشید
    Last edited by akbarahmadabadi; 13-11-2012 at 07:50.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

این مادربرد بر حسب نوع پردازنده ای که استفاده می کنید دارای گرافیک Intel HD3000 یا HD2000 است که در نوع خودش خیلی خوبه و به جرأت می گم از همه مدیا پلیرهای بازار که تا الان من دیدم بهتره ولی در عین حال می تونید از گرافیک های Radeon HD 66XX به بالا استفاده کنید که کیفیت ویدئویی عالی داره و توی تست HQV2 از تمام پلیرهای تجاری و حتی Pioneer LX55 امتیاز بالاتری گرفته.
    دقيقا زدي به هدف
    دنبال يه همچين مقايسه اي بودم
    آخه آقاي برزين از خروجي لپ تاپ سوني با بلوري خيلي بد ياد كرده بودند
    ميشه لينك مقايسه رو لطف كنيد
    ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

پیام خصوصی ..............

اگه نباشه جاش خالی می مونه BraveKnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    هر کارت گرافیکی که خروجی DVI داشته باشه میتونه تصویر Full HD رو در خروجی تحویل بده یا اینکه کارت گرافیک حتما باید از سری HD باشه؟
    کارت گرافیک من مدل XFX GeForce 6200 LE هست.
    ممنون.

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام
    هر کارت گرافیکی که خروجی DVI داشته باشه میتونه تصویر Full HD رو در خروجی تحویل بده یا اینکه کارت گرافیک حتما باید از سری HD باشه؟
    کارت گرافیک من مدل XFX GeForce 6200 LE هست.
    ممنون.
    اگه از نظر تئوری و طبق مشخصات کارت بخوایم بگیم این کارت شما تا رزولوشن 2048x1536 رو ساپورت میکنه پس میتونه رزولوشن HD بده بیرون. اما مساله اینجاست که این کارت شما چون خب قدیمیه خیلی از تکنولوژی های جدید که لازمه برای کارای HTPC رو اصلا نداره...

این قابلیت PureVideo انویدیا باعث میشه decode کردن یه سری codec ها رو خود GPU انجام بده و CPU آزاد بمونه؛ که خیلی مهمه برای یه HTPC. کارت شما نسل اول این تکنولوژی رو هم ساپورت نمیکنه! واسه همین گزینه خوبی نیست برای کارت گرافیک یه HTPC.

13. 3 کاربر از NaughtyCat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •