تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 1049 اولاول ... 94955565758596061626369109159559 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

پروفشنال Pejman3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

میشه در مورد ورودی اپتیکال در پایونیر کسی توضیح بده چون در چند تا پست قبلی در مورد خروجی صحبت کرده بودند که فکر کنم اشتباه عنوان شد . چون نوشته input .
    شما با وصل کردن دستگاه هایی که خروجی اپتیکال صدا دارند مثل ----- ماهواره، کامپیوتر، کنسول بازی، یا یه دی وی دی یا بلوری پلیر به ورودی اپتیکال صدای این دستگاه ها رو از طریق سینمای خانگیتون گوش بدین.

داره خودمونی میشه VAHID_ENGINEER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

ال سی دیم 40 اینچ سامسونگه.

کسی میدونه قیمت سینمای خانگی سامسونگ مدل tz-225 و tz-325 تو بانه چنده ؟؟؟

صدای معمولی ولی با کیفیتی میخوام، بهتر از این دو مدل تو این قیمت چی بخرم ؟

با bluetooth مدل tz-325 میشه فیلم بلوری از لپ تاپ به سینما خانگی انتقال داد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنین.

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

با bluetooth مدل tz-325 میشه فیلم بلوری از لپ تاپ به سینما خانگی انتقال داد ؟

پهنای باند بلوتوس اونقدر نیست که بتونه دیتای فیلم بلو ری رو انتقال بده.

4. 2 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من خونم حدود 70 متر هستش و پذیراییش حدود 30 × 35 متر
    پس بلندی صدا اصلا به دردم نمیخوره
    یه سینمای با کیفیت صدای توپ میخوام برای دیدن فیلم و اینکه ورودی داشته باشه که صدای تلویزیون هم از سینما پخش کنم
    787 رو دیدم
    3569 رو هم دیدم
    جفتشون خوبن ولی به نظرم برای خونه من خیلی بزرگ و زیادین چون فکر نکنم هیچ وقت بتونم صداشون رو بلند کنم
    میخواستم ببینم مثلاً 282 پایونییر با قیمت پایین تر کیفیت 787 رو داره؟
    یا کلا چه مدل دیگه ای پیشنهاد میکنید که جمع و جور تر باشه و کیفیت صدای خوبی هم داشته باشه
    مرسی از راهنماییتون

6. این کاربر از arad_na64 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید و دوستان . من به تازگی یک تلویزیون پلاسما پاناسونیک" s10 42 خریدم. اولا میخواستم بدونم که این سری ها آیا تلویزیون های خوبی هستند . سوال دومم اینه که میخوام یک سینمای خونگی هم بخرم ولی موندم که بین پاناسونیک sc-pt 875 ویا سونی ht-ddw5500 ویا پایونیر htp-rs50 کدوم یکی رو انتخاب کنم.حالا از اساتید عاجزانه خواهشمندم منو راهنماییم کنن. در ضمن من تبریز زندگی میکنم و نمی دونم پایو نیر اینجا نمایندگی داره یا نه.قبلا از زحمات اساتید این سایت کمال تشکر رو دارم

داره خودمونی میشه VAHID_ENGINEER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

پهنای باند بلوتوس اونقدر نیست که بتونه دیتای فیلم بلو ری رو انتقال بده.
    پس با بلوتوث فقط میشه عکس منتقل کرد ؟ (حتی فیلم کم حجم هم نمیشه ؟)

اگه نباشه جاش خالی می مونه hashemi_ali_reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

با سلام خدمت اساتید و دوستان . من به تازگی یک تلویزیون پلاسما پاناسونیک" s10 42 خریدم. اولا میخواستم بدونم که این سری ها آیا تلویزیون های خوبی هستند . سوال دومم اینه که میخوام یک سینمای خونگی هم بخرم ولی موندم که بین پاناسونیک sc-pt 875 ویا سونی ht-ddw5500 ویا پایونیر htp-rs50 کدوم یکی رو انتخاب کنم.حالا از اساتید عاجزانه خواهشمندم منو راهنماییم کنن. در ضمن من تبریز زندگی میکنم و نمی دونم پایو نیر اینجا نمایندگی داره یا نه.قبلا از زحمات اساتید این سایت کمال تشکر رو دارم

از نظر کیفیت صدا ، پایونیر RS50 از سونی DDW5500 بهتره.
    اما به نظر من ، شما که می خواین 800 تومن هزینه کنید ، با 50 یا 60 تومن اضافه نسبت به RS50 ، پایونیر RS70 رو بگیرید چون آمپلی فایر اون حرفه ای تره و ارزش پرداخت اضافه نسبت به RS50 رو داره.
    موفق باشید...
    Last edited by hashemi_ali_reza; 30-03-2010 at 09:49.

10. این کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hashemi_ali_reza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

سلام دوستان
    یه سینمای با کیفیت صدای توپ میخوام برای دیدن فیلم و اینکه ورودی داشته باشه که صدای تلویزیون هم از سینما پخش کنم
    787 رو دیدم
    3569 رو هم دیدم
    جفتشون خوبن ولی به نظرم برای خونه من خیلی بزرگ و زیادین چون فکر نکنم هیچ وقت بتونم صداشون رو بلند کنم
    یا کلا چه مدل دیگه ای پیشنهاد میکنید که جمع و جور تر باشه و کیفیت صدای خوبی هم داشته باشه
    مرسی از راهنماییتون

دوست عزیز هر دو دستگاهی که معرفی کردید مناسب منزل شماست! به خصوص پایونیر 787 با قدرت 600وات .
    لازمه بگم که الان اکثر مدل های موجود در بازار قدرتی بیشتر از 800 وات دارند . لازم نیست که صدا رو درجه آخر بلند کنید! تازه اگه هم بلند کنید مطمئن باشید که هیچ اتفاق خاصی نمی افته !!!!! مسئله دیگه ای که باید بگم اینه که در بعضی مدلهایی که وات پایینی دارند ، بلندگوها پایه دار نیستند که در زمان چیدن بلندگوها مشکل ساز میشه....
    مدل 282 پایونیر هم با قدرت 360 وات دستگاه خوبیه و حدود 100 تومن هم از 787 ارزونتره . از نظر نظر ظاهر هم بسیار به 787 شبیه هستش... با این حال نسبت به 787 ،علاوه بر قدرت صدای کمتر یک سری امکانات رو نداره مثلا : در 787 ورودی اپتیکال برای کنسول بازی وجود داره ولی در 282 نیست! 787 پایونیر قابلیت Advanced Sound Retriever داره ولی در 282 وجود نداره و چند مورد دیگه....
    در کل من پایونیر 787 رو با قیمت 475 تومن پیشنهاد می کنم .
    این دو تا لینک هم برای مقایسه دو تا دستگاه یعنی 787 و282 خدمتتون :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشید...

12. 2 کاربر از hashemi_ali_reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    787 رو دیدم
    3569 رو هم دیدم
    مرسی از راهنماییتون
    برتری مدل 787 به 282 فقط مرتبط به بلندی و قدرت بیشتر صدا نیست و در زمینه های مختلف تفاوت های زیادی با 282 داره,پارسال این مدل رو داشتم واقعا نسبت به قیمتی که به خصوص در حال حاظر داره عالی هست و ارزش خرید داره ولی مهم ترین ضعفی که داره نداشتن خروجی اپتیکال و کواکسیال هستش .

به طور کلی تفاوت های مدل 282 با مدل 787

خروجی اپتیکال;که خیلی هم مهمه برای داشتن صدای دالبی از کلیه دستگاهایی که دارای این خروجی هستن و ساپورت دالبی دارن این خروجی مورد نیاز هست نظیر کنسول های بازی,----- های اچ دی,مدیا پلیر های اچ دی و...

قدرت خروجی صدا 100 اوت واقعی از هر باند در مقابل 60 اوت در 282

تفکیک پذیری بهتر صدا در جلوه دادن سازهای ضربی زهي و بادي از صدای وکالیست

حجم بیشتر صدا

پخش کردن صدای استریو از همه باندای سینما خانگی srs center r & l(مدل 282 صداهای استریو رو فقط از باندهای center l & r پخش میکنه تو صداهای استریو باندای sourand غیر فعال هست!)

آپشن های متعدد برای تنظیم صدا و مد ها و کالیبره های متعدد از پیش تعریف شده برای صداهای مختلف

توان بالاتر ساب ووفر با قدرتی حدودا دو برابر

ساپورت دستگاه Bluetooth Adaptor منظور فرستادن عکس و اهنگ از موبایل لپ تاپ و.. به صورت بلوتوث به سینما خانگی البته باید این ادبتور رو جداگونه بخرین که چیزی حدود 40 تومن هست.

ساپورت Advanced MCACC منظور ضبط کردن صدا از طریق میکروفون و آپشن های مرتبط در این زمین,البته در مدل 787 یه میکروفون رو میزی هم به عنوان اشانتیون در پک هستش.

ساپورت Anynet+ منظور SYNC شدن سینما خانگی با تلویزیون هایی که از این قابلیت استفاده می کنند از جمله پنل های سری B سامسونگ و... راحت تر گفته باشم شما می تونید با کنترل تلویزیون کنترل سینما خانگی رو بر عهده داشته باشید و نیازی به چند کنترل کنار هم ندارید .

بین پاناسونیک sc-pt 875 ویا سونی ht-ddw5500 ویا پایونیر htp-rs50 کدوم یکی رو انتخاب کنم
    سری todoroki پایونیر در راس اون rs70 به نظر من بهترین انتخاب زیر 1 میلیون در بازار آشفته ایران هستش.
    Last edited by Ami R 940; 30-03-2010 at 11:37.

14. 4 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ata_webmaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    north of iran

پيش فرض

البته همه سینما های خانگی چ.ن اچ دی ام آی دارن با تلویزیون و دگمه های اون مچ میشن
    مثلا من هم سونی داشتم و هم پایونیر و هم فیلیپس همشون به یک شکلی و بدون هیچ مشگلی با تلویزیون کاننکت می شن

16. این کاربر از ata_webmaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •