تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 142 اولاول ... 94955565758596061626369109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 1415

نام تاپيک: كلوپ گيم پد كامپيوتر

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    من یه گیم پد ویرا خریدم، مشکیه، 11 تومن گرفتم
    به نظر گیم پد بدی نیست

نظرتون در موردش چیه؟

ولی یه مشکلی دارم
    شماره های دکمه های سمت راستش با بعضی گیم پدا جابجاست، مثلا 2جای 4 و ...
    چجوری میتونم تغییرشون بدم، راه داره؟ چرا اینطوریه؟!
    راه داره که باید در بخش کنترل بازی های جای دکمه های دسته رو اصلاح می تونی بکنی

با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    من می خواستم دو تا فراسو 660 بگیرم
    می خواستم ببینم مشکلی نداره همه بازی ها ساپش می کنن یا نه
    اگه خوب نیست یه چیزی پیشنهاد کنید
    اگر می خوای دسته ایکس باکس داشته باشی بهتره خودش رو بگیری چون تو بازی هایی که دستش رو ساپورت می کنه اتومات دکمه ها تنظیم میشه ولی دسته فراسو 660 رو باید خودت تنظیمات دکمه هارو دستی انجام بدی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه naruto_ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

دسته ايكس باكس گرونه همون فراسو رو مي گيرم كيليد هاش مهم نيست خودم تنظيم مي كنم
    ولي نظرم عوض شد مي خوام 666 وايرلس بخرم
    اون چي اون خوبه؟
    دليل اين كه مي گم دسته ايكس باكس گرونه چون دارم يه سيستم 1.200.000 هزار توماني جمع مي كنم نمي تونم 100 تومن هم دسته بخرم
    راستي مي خوام دو تا دسته بي سيم بگيرم مشكلي ايجاد نمي كنه (دو تا فراسو 666)

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

نا کام موندم لطفا کمک کنید

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دسته ايكس باكس گرونه همون فراسو رو مي گيرم كيليد هاش مهم نيست خودم تنظيم مي كنم
    ولي نظرم عوض شد مي خوام 666 وايرلس بخرم
    اون چي اون خوبه؟
    دليل اين كه مي گم دسته ايكس باكس گرونه چون دارم يه سيستم 1.200.000 هزار توماني جمع مي كنم نمي تونم 100 تومن هم دسته بخرم
    راستي مي خوام دو تا دسته بي سيم بگيرم مشكلي ايجاد نمي كنه (دو تا فراسو 666)
    نا کام موندم لطفا کمک کنید

اگر اینجوری هست پس هیچی
    نمی دونم چون ندارم ولی اگر می خوای بگیری (برای احتیاط) موقع خرید به فروشنده بگو که اگر دو دسته درست کار نکرد بعدا قبول می کنه یکی از دسته ها رو پس بگیره و سیمی اش رو بده یا نه؟اگر قبول کرد بگیر یک تست بکن.
    یادت باشه وقتی خریدی بعدا بگی چطور است.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

حتما این کار رو می کنم
    اینجا هم خبر می دم

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ناراتو جان اگه می خوای فراسو بخری به نظرم انتخاب خوبی هست چون کیفیت این گیم پد ها فوق العاده بالا هست از هر لحاظ که فکرش رو بکنی. فقط همونطور که می دونی بازی هایی که هسته XBOX360 رو ساپورت می کنن (بیشتر بازی های ژاپنی چنین حالتی دارن) کلید های اسلایدر (تریگر) رو می شناسن ولی بازی های مخصوص PC مثل فیفا کارنت یا GTA IV PC Version این کلید ها رو اصلا نمیشناسن. به هر حال خوبه که یه دونه دسته طرح 360 داشته باشی. حداقل می تونی بازی هایی مثل کرایزس وارهد و احتمالا در آینده کرایزس 2 همینطور همین GTA IV رو با این گیم پد بازی کنی. من یه دونه گیم پد طرح PS3 ویکتوری اصل و یه دونه هم از این گیم پد های FGP 660 دارم و هر بازی رو که بخوام می تونم با هر کدوم از اینا بازی کنم. یه دنیا هم از هر دوتاشون راضی هستم.

پروفشنال ahmad72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام.
    ببخشید اگه سوالم تکراریه.
    هیچ راهی هست که دسته ی XboX360 به PC وصل بشه؟
    قیمتش چنده؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام.
    ببخشید اگه سوالم تکراریه.
    هیچ راهی هست که دسته ی XboX360 به PC وصل بشه؟
    قیمتش چنده؟
    معروف ترین دسته ی PC همین دسته ی XBOX 360 ــه!
    دسته ی XBOX 360 سیم دار رو با توجه به نوع ویندوز میشه با نصب یا بدون نصب درایور به درگاه usb وصل کرد.
    برای راه انداختن دسته ی XBOX 360 بدون سیم در PC هم به ----- مخصوص احتیاج دارید که به سختی در ایران پیدا میشه.

9. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

ناراتو جان اگه می خوای فراسو بخری به نظرم انتخاب خوبی هست چون کیفیت این گیم پد ها فوق العاده بالا هست از هر لحاظ که فکرش رو بکنی. فقط همونطور که می دونی بازی هایی که هسته XBOX360 رو ساپورت می کنن (بیشتر بازی های ژاپنی چنین حالتی دارن) کلید های اسلایدر (تریگر) رو می شناسن ولی بازی های مخصوص PC مثل فیفا کارنت یا GTA IV PC Version این کلید ها رو اصلا نمیشناسن. به هر حال خوبه که یه دونه دسته طرح 360 داشته باشی. حداقل می تونی بازی هایی مثل کرایزس وارهد و احتمالا در آینده کرایزس 2 همینطور همین GTA IV رو با این گیم پد بازی کنی. من یه دونه گیم پد طرح PS3 ویکتوری اصل و یه دونه هم از این گیم پد های FGP 660 دارم و هر بازی رو که بخوام می تونم با هر کدوم از اینا بازی کنم. یه دنیا هم از هر دوتاشون راضی هستم.
    ممنون كه كمك كردي كرازر عزيز
    ولي من مي خوام 666 واير لس بخرم اونم دو تا.
    مي خواستم ببينم مشكل ايجاد نمي كنه يعني با هم كار مي كنن؟
    ممنون از كمك هاي تمامي دوستان

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ممنون كه كمك كردي كرازر عزيز
    ولي من مي خوام 666 واير لس بخرم اونم دو تا.
    مي خواستم ببينم مشكل ايجاد نمي كنه يعني با هم كار مي كنن؟
    ممنون از كمك هاي تمامي دوستان
    فکر کنم سوتفاهم شده

FGP 666 اسم برندی هست که توسط شرکت فراسو عرضه می کنه این محصولات سفارش ایران به چین هست یعنی چین می سازه و با Label و برچسب اطمینان و گارانتی شرکت ایرانی عرضه میشه. و این FGP 666 طرحش کاملا طرح گیم پد XBOX360 هست. FGP 666 سیم داره (وایرلس نیست) شما اگه می خوای گیم پد طرح 360 بخری که وایرلس باشه دنبال برند دیگه باید باشی قیمتشون بالاست

اینم بگم محصولات فراسو کیفیت خوبی دارن. داداش من هر ماه برای خرید و سفارش ماشین آلات کارخانه به چین سفر می کنه و اون روز می گفت توی چین استاد کپی هستند یعنی شما یه ساعت مچی براشون می دی و مشخص می کنی که که با چه قیمتی می خوای برات در بیارن و مطابق پولی که به اونها می دی اون وسیله رو کپی می زنن می گفت که ممکنه 2 تا برات ساعت مچی کپی شده بدن که از دور نشه تشخیص داد تفاوت های اونها رو ولی نوع مواد استفاده شده در اونها باعث شده یکی 10 برابر اون یکی قیمتش باشی حتی چینی ها قادر هستند به همون کیفیت وسیله رو کپی کنن که در این صورت قیمتش با همون اصل برابر میشه. محصولات فراسو کیفیت اصل رو ندارن ولی در حد اصل هستند (نه کاملا چون می بینید قیمت گیم پد های 360 بیش تر از 15 - 16 تومن هست)

شما اگه از قطعی سیم و کابل خسته شدی نگران نباش سیم های محصولات فراسو به قدر با کیفیت هستند که اتصالی و قطعی در اونها به ندرت دیده میشه. مثل گیم پد های آکبند 3 - 4 تومنی آشغال نیت که از پاکت در آوردنی سیمشون اتصالی داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •