تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 502 اولاول ... 94955565758596061626369109159 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

پروفشنال ahmad72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

ممنونم بابت جوابتون اما حداقل مشخصات کاملی رو در مورد Dv5 1070 خودتون بذارید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

خود مطلب رو میتونید کپی کنید به جای اینکه لینک بدید

آخر فروم باز ravani_13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    بوداپست ( پارتی لند )

پيش فرض

ممنونم بابت جوابتون اما حداقل مشخصات کاملی رو در مورد Dv5 1070 خودتون بذارید.

سلام

DV5 - 1070

CPU : CENTRINO 2.5 - 6 MEG
    RAM : 4 GIG DDR 2
    HARD : 320 GIG " 5400
    VGA : GEFORCE 9600 GT DDR 2 " 512 DE
    LCD : 15.4 INCH
    WEIGHT : 2.65 KG

4. 2 کاربر از ravani_13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض سلام به دوستان

امروز صبح (چهارشنبه) از رشت رفتم تهران و بالاخره بعد از کلی تحقیق یه دونه dv5 1155 گرفتم و برگشتم رشت و حالا با همون براتون نوشتم . هر سوالی باشه با کمال میل در خدمتم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با سلام مجدد خدمت دوستان
    من میتونم این ویستا رو پاک کنم و xp نصب کنم ؟ ویستا خیلی جنگولک بازی داره و مث اکس پی سشته و رفته نیست . فقط قشنگی داره . البته میدونم مزایایی هم داره ولی بنده با اکس پی راحتترم . حالا چی کار کنم که ویستا رو برای همیشه از دست ندم و اگه یه موقع خواستم دوباره برش گردونم و چه چوری ؟
    ممنون میشم
    خدانگهدار
    Last edited by 184781; 20-11-2008 at 14:33.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

می دونم که شاید این بحث مربوط به اینجا نباشه. اما از آنجا که اکثر لاپ تاپ های جدید با ویندوز ویستا ارائه می شوند در جواب این دوستمون نکته زیر را متذکر میشوم:

با سلام مجدد خدمت دوستان
    من میتونم این ویستا رو پاک کنم و xp نصب کنم ؟ ویستا خیلی جنگولک بازی داره و مث اکس پی شسته و رفته نیست . فقط قشنگی داره .
    نمی دونم چرا خیلی از دوستان از ویندوز ویستا خوششون نمی یاد!!!

یادمه زمانی که ویندوز XP هم تازه اومده بود خیلی ها می گفتند فقط خوشگل تر شده و با ویندوز 98 راحت تر هستیم. بعد هم شایع بود که خیلی از نرم افزارها با ویندوز XP سازگاری ندارند. ولی همه میدونیم که برتری های XP بر 98 غیر قابل انکار است.

الآن هم همین وضعیت و بلکه خیلی بدتر برای ویندوز ویستا شایع است. از خیلی ها شنیده بودم که خیلی از نرم افزارها روی ویستا کار نمی کنند. به خصوص نرم افزار های تخصصی رشته ها. اما از زمانی که بر روی دسکتاپم ویستا نصب کردم با هیچ نرم افزاری مشکلی نداشتم و با همه سازگاری داشت.

ویستا ( که با رم 1 گیگ خوب کار می کنه و خودش به تنهایی حدود 7 گیگ فضا می گیره) برای دستگاه من با رم 512 و 14 گیگ فضای درایو C واقعا سنگین است، اما کار کردن با ویستا به قدری زیبا، راحت و عالی است که وقتی با اون کار کردم دیگه نتونستم دلم رو به XP راضی کنم و با همین وضعیت ادامه دادم.

در ویستا تمامی امکانات در دسترس کاربر است. علاوه بر زیبایی محیط، تمامی اطلاعات به سهولت در اختیار کاربر قرار می گیرد. به علاوه امنیت آن برای شبکه و اینترنت بالا است. به عنوان مثال، Defender آن یکی از قابلیتهای فوق العاده آن است و خیلی مزایای دیگر...

به تمامی دوستان توصیه می کنم کار کردن با ویستا را تجربه کنند. یادگیری آن برای کسانی که با XP کار کرده اند چندان سخت نیست. همه چیز دم دست تر از آن است که فکرش را بکنید. به تجربه اش می ارزد.
    Last edited by mim358; 21-11-2008 at 01:24.

8. 2 کاربر از mim358 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

14

امروز صبح (چهارشنبه) از رشت رفتم تهران و بالاخره بعد از کلی تحقیق یه دونه dv5 1155 گرفتم و برگشتم رشت و حالا با همون براتون نوشتم . هر سوالی باشه با کمال میل در خدمتم .
    دوست عزيز آيا از بالا آمدن ويندوز و كلا" سرعت اجراي نرم افزارها راضي هستيد چون من از همين مدل فقط بدليل كند بودن عليرغم قابليت آن از خريدش منصرف شدم

داره خودمونی میشه milad1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Always Iran

پيش فرض

منظورتون از کند بودن چیست؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

با سلام مجدد خدمت دوستان
    من میتونم این ویستا رو پاک کنم و xp نصب کنم ؟ ویستا خیلی جنگولک بازی داره و مث اکس پی سشته و رفته نیست . فقط قشنگی داره . البته میدونم مزایایی هم داره ولی بنده با اکس پی راحتترم . حالا چی کار کنم که ویستا رو برای همیشه از دست ندم و اگه یه موقع خواستم دوباره برش گردونم و چه چوری ؟
    ممنون میشم
    خدانگهدار
    بله میشه

به نظرم ویستا برای کارکرد خیلی بهتره غیر از اینکه مشکل خاصی باهاش داشته باشید

1- مدیریت بهتر رم ، هارد و سی پی یو و عدم کرش کردن سیستم در حالت full load سی پی یو

2- سریع بودن سیستم بر مبنای سیستم indexing پیشرفته

3- استفاده از پاور کمتر

4- سازگاری کامل با قطعات و چیپست های جدید این دستگاه

5- زیبایی

و بسیاری موارد دیگر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

آقا قضیه این ریکاوری چیه؟؟ یکی کامل توضیح بده!
    آیا واقعا dv5-1135 انقدر داغ میکنه که دوستان میگن؟ مگه dell و sony داغ نمیکنن؟ یا حتما hp خیلی بیشتر از اونا داغ میشه؟ تو رو خدا یکی بیاد یه چیزی بگه خیال ما رو راحت کنه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •