تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 113 اولاول ... 94955565758596061626369109 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 1122

نام تاپيک: کلیه بحث ها ، مشکلات و اموزش Cd ، Dvd ، رایت و ابزارهای رایت

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

آره ورژن 6 هست من قبلا با همین ورژن به راحتی این کار رو میکردم و ایمیج نمیگرفت و بعد رایت نمیکرد حالا راهی نداره که ایمیج نگیره و از روی ایمیج رایت نکنه ؟؟

ورژن 6 یکسری مشکلاتی داشت البته نه همه نسخه ها ولی یکی هم من داشتم همچین مشکلی پیدا شد و باهاش برخورد کردم و اگه نرم افزار رو پاک کنید و از اول نصب کنید شاید مشکل حل بشه ولی برای خود من با این کار حل نشد
    از ورژن 7 استفاده کنید هم امکانات بیشتر و قابلیت های متعددی داره و اگه بتونید ورژن 8 رو نصب کنید که خیلی بهتره

داره خودمونی میشه masoud79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام.من از اینتر نت یه فایل دانلود کردم که وقتی بازش کردم توش یه فایل بود با فرمتdmg.* تو اینترنت هم سرچ کردم برای باز کردن این فایل که یه برنامه گیر اوردم(MagicIso) برای باز کردن این فرمت اما کار کردن با این برنامه رو نمی دونم از توضیحات انگلیسشم چیز زیادی دستگیرم نشد.

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوستان

چند تا فایل بی فورمت dat تو کامپیوتر دارم میخواستم رو cd رایتشون کنم طوری که هم تو کامپیوتر نشون بده و هم تو دستگاه های vcd-dvd

از برنامه nero 6 هم استفاده میکنم.میخواستم کمکم کنید از کدوم قسمت(منو)باید این کارو انجام بدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    من چند روزه يکي از فولدر هاي که بارها رايت کردم رو نمي تونم رايت کنم.وقتي با nero رايت مي کنم error ميده و وقتي هم که ميخوام اون رو تو درايو writer کپي کنم باز هم پيغام خطا ميده و يک سري از فايل ها رو کپي نميکنه ولي وقتي در جاي ديگه اون رو کپي ميکنم مشکلي نداره.براي رايت کردن چيزهاي ديگه مشکلي ندارم.اين فولدر شامل فايل هايي که بيشترش متن نامه و word هست و من بار ها اون رو با همين محتويات رايت کرده بودم!!!پيغام خطا اين هست و فقط اسم داخل '' عوض ميشه و اسم فايلي که ايراد ميگيره روبه جاش مينويسه.
    "The file 'Thumbs' has extra information attached to it that might be lost if you continue copying.The contents of the file will not be affected.Do you want to copy the file anyway

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با کلون چطور میشه ایمیج با پسوند iso گرفت ؟

پروفشنال wahid2003vj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    هرمزگان-بندرعباس-خلیج تا ابد فارس

پيش فرض

با سلام

1- می خواستم بدونم چه طوری می تونم یه سی دی MP3 رایت کنم. (بعضی از اموزش های موجود رو دیدم و انجام دادم ولی متاسفانه با شکست مواجه شدم)

2- آیا میشه در یک سی دی MP3 یه نرم افزار قرار داد یعنی اینکه ماهیت سی دی ام پی تری باشه و توی همه پلیر ها بخش بشه

اما در اون سی یه نر افزار هم باشه مثلا Winrar اما خللی در عملکرد سی دی MP3 ایجاد نکنه...

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام

1- می خواستم بدونم چه طوری می تونم یه سی دی MP3 رایت کنم. (بعضی از اموزش های موجود رو دیدم و انجام دادم ولی متاسفانه با شکست مواجه شدم)

2- آیا میشه در یک سی دی MP3 یه نرم افزار قرار داد یعنی اینکه ماهیت سی دی ام پی تری باشه و توی همه پلیر ها بخش بشه

اما در اون سی یه نر افزار هم باشه مثلا Winrar اما خللی در عملکرد سی دی MP3 ایجاد نکنه...
    1-MP3 رایت کردن دقیقا مثل رایت کردن DATA هست روی سی دی
    2-بله میشه و خللی ایجاد نمیکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام علیکم و خسته نباشید
    ببخشید،اینجانب این برنامه را نسخه پرتابلش را از سافت گذر گرفتم و بعد از اینکه فایلهای داخل DVD سوخته ام را پیدا کرد؛وقتی خواستم استخراجشان کنم،هشدار داد که باید برنامه را بخرم!اگر ممکن هست راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر
    یا علی

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

باید برنامه رو کرک کنید و یا سریال معتبر وارد کنید
    در انجمن درخواست کرک و سریال مطرح کنید مشکلتون رو

در آغاز فعالیت sajjad_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان ویندوز7اجازه اجرای اتوران چیزی رو نمیده برای همین الکل نمیتونه درایو مجازی بسازه درنتیجه امکان نسب وجود ندارد ایا راه حلی وجود داره؟
    این نسخه(Alcohol 120% 2.0.0.1331 Retail)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •