تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 334 اولاول ... 94955565758596061626369109159 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 3333

نام تاپيک: تیبا ( TIBA )

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عمرا اون قیمت بخرن ! من یه هفتس تو روزنامه آگهی دادم ! هر کی فروخته زیره 12.100.000 فروخته تا جایی که من میدونم !
    جاییش هخم نخورده بود ماشین من ! اصلا کار نکرده بود ! حدوده 200تا !

داره خودمونی میشه farshid gandomi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

[با تشكر از دوستان محترم واسه نظرات خوبشون. ولي به خدا اين رسمش نيست كه بدون دليل و ارائه نكات ضعيف خودرو ،ارزش مالي و زيبايي خودرو رو زير سؤال ببريم. ما كه هنوز تحويل نگرفتيم و استناد به مطالب سايتها برامون مهمه تا بطور عملي معايب و مزاياي اين خودرو رو بدونيم. يه مقايسه اساسي با خودروهاي هم عيار خودش رو كسي ارائه نميده و همه به تفاوت قيمت ناچيز اون توجه دارن. بزرگواري بكنين ضمن مقايسه منطقي اين خودرو با خودروهاي ديگه ، از مصرف بنزين گرفته تا نرمي و ايمني خودرو و همچنين مقايسه زيبايي اين خودرو با خودروهاي ديگه شامل تزئينات داخلي و خارجي نيز توضيحاتي بيان بفرماييد. انصافا از لحاظ ظاهر هم از تندر زيباتره هم از پرايدو در حد ريو ميشه روش حساب كرد.

پروفشنال ali1323's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

والا من یکی از قشر مرفه جامعه نیستم ولی یک تیبا ثبت نام کردم . شما اگر راهی مد نظرتون هست که بشه این مطلب رسانه ای بشه و این کلاه برداری سایپا برملا بشه بگید تا ما انجام بدیم.
    چه ميدونم
    مثلا اگه 20:30 يه گزارش پخش مي كرد شايد يه كم سر و صدا ميشد
    ديگه مثلا اعتراض به روابط عمومي مجلس
    وزارت صنايع
    البته تكي فايده نداره

داره خودمونی میشه rgh2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

چه ميدونم
    مثلا اگه 20:30 يه گزارش پخش مي كرد شايد يه كم سر و صدا ميشد
    ديگه مثلا اعتراض به روابط عمومي مجلس
    وزارت صنايع
    البته تكي فايده نداره
    اي بابا مثل اينكه هنوز نميدوني كجا به دنيا اومدي و كجا زندگي ميكني!!!
    اعتراض كدومه اينا همشون دستشون تو يه كاسس به فكر من و شما نيستن
    اولا 20:30 اصلا كي هست !!!!دوما كدوم از گزارشاش موثر بوده كه اين دوميش باشه؟؟؟!!

فكر ميكني مجلس و وزارت صنايع جربانو نميدونه؟؟؟الان يه بچه 5ساله هم ميدونه پول مردم 2-3 سال خوابيده بعد يه ماشين مياد به اين قيمت

بايد تا ابد سوخت و ساخت

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

[با تشكر از دوستان محترم واسه نظرات خوبشون. ولي به خدا اين رسمش نيست كه بدون دليل و ارائه نكات ضعيف خودرو ،ارزش مالي و زيبايي خودرو رو زير سؤال ببريم. ما كه هنوز تحويل نگرفتيم و استناد به مطالب سايتها برامون مهمه تا بطور عملي معايب و مزاياي اين خودرو رو بدونيم. يه مقايسه اساسي با خودروهاي هم عيار خودش رو كسي ارائه نميده و همه به تفاوت قيمت ناچيز اون توجه دارن. بزرگواري بكنين ضمن مقايسه منطقي اين خودرو با خودروهاي ديگه ، از مصرف بنزين گرفته تا نرمي و ايمني خودرو و همچنين مقايسه زيبايي اين خودرو با خودروهاي ديگه شامل تزئينات داخلي و خارجي نيز توضيحاتي بيان بفرماييد. انصافا از لحاظ ظاهر هم از تندر زيباتره هم از پرايدو در حد ريو ميشه روش حساب كرد.
    انصافا ريو با موتور 16 سوپاپ و شتاب 10 ثانيه و جلوبندي محكم در حد اين ماشين هست ؟

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اي بابا مثل اينكه هنوز نميدوني كجا به دنيا اومدي و كجا زندگي ميكني!!!
    اعتراض كدومه اينا همشون دستشون تو يه كاسس به فكر من و شما نيستن
    اولا 20:30 اصلا كي هست !!!!دوما كدوم از گزارشاش موثر بوده كه اين دوميش باشه؟؟؟!!

فكر ميكني مجلس و وزارت صنايع جربانو نميدونه؟؟؟الان يه بچه 5ساله هم ميدونه پول مردم 2-3 سال خوابيده بعد يه ماشين مياد به اين قيمت

بايد تا ابد سوخت و ساخت
    خداييش گل گفتي. خودمم اينو ميدونم و قبول دارم.چاره اي نيست.
    يه جاييم ميسوخت گفتم بگم شايد سوزشش كم بشه.بعدا نگم كاش گفته بودم

داره خودمونی میشه mb2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان سلام
    میخواستم بدونم کسی الان این ماشین رو تحویل گرفته .
    اگه جواب مثبته ،بفرمایید راضی هستند از این ماشین ؟
    کلاً مزایا و معایب این ماشین چیه؟ ارزش داره بخریم؟
    با سپاس از همگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اگه از بتونن قیمتشو مناسبتر وارد بازار کنند از این جهت که مصرف کمتر ی هم دارد بهتر از پرایدو میشه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    شهر خون و قیام !

14 قیمت تیبا

سود مشاركت و جريمه همش الكي بود شما جدي نگير
    سرمردم كلاه گذاشتن مثل هميشه
    قيمت پايه 3سال پيش 10ميليون بود ولي الان 12 ميليون محاسبه كردن
    خيلي هم ماشين بيخودي از آب دراومده گندش بعدا درمياد
    سلام به همه دوستان

من خودم هم ثبت نام کردم
    درسته که موقع ثبت نام قیمت رو حدود 10 میلیون گفتن ولی خدائیش قیمت سایر ماشینها تو این دوسال فرقی نداشته؟ یعنی گرونتر نشده

فکر کنم بهتره صبر کنیم تا معایب و مزایا ی اون واقعا مشخص بشه و بهترین راه تشخیص قیمت اون مقایسه قیمت با سایر ماشینها هست
    مثلا متناسب با کیفیتش باید دید که قیمتش نسبت به پراید و ریو و ال نود و 405 می ارزه یانه اونوقت میشه قضاوت کرد که با قیمت 11 میلیون و 700 منصفانه هست و می ارزه یا نه

وقت خوش

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام به همه دوستان

من خودم هم ثبت نام کردم
    درسته که موقع ثبت نام قیمت رو حدود 10 میلیون گفتن ولی خدائیش قیمت سایر ماشینها تو این دوسال فرقی نداشته؟ یعنی گرونتر نشده

فکر کنم بهتره صبر کنیم تا معایب و مزایا ی اون واقعا مشخص بشه و بهترین راه تشخیص قیمت اون مقایسه قیمت با سایر ماشینها هست
    مثلا متناسب با کیفیتش باید دید که قیمتش نسبت به پراید و ریو و ال نود و 405 می ارزه یانه اونوقت میشه قضاوت کرد که با قیمت 11 میلیون و 700 منصفانه هست و می ارزه یا نه

وقت خوش
    دوست عزيز كداميك از ماشينهاي تو رنج قيمت زير 15 ميليون تو اين دو سال 17 درصد افزايش قيمت داشتند ؟
    در ثاني هنوز تحويل نداده و فروش قطعي نشده قيمت پايش شده 11.700 و و بازارم كه تا 14.800 من خودم قيمت گرفتم.واي به بعدش
    مثلا اگه رو فرغون ايربگ بزارند و ترمز هم براش تعبيه كنند با رنگ متاليك مي ارزه يه ميليون بالاش پول بدي ؟
    هر وسيله اي مال يه كاريه.
    در آخر اينم به گم كه به غير از ال90 و ريو مثلا 405 با اون مصرفش مي ارزه 13 تومن ؟ يا پارس 18 مي ارزه ؟ يا سمند با استهلاك و هزينه نگهداري بالاش و مصرفش مي ارزه 15 ؟
    به خدا مشكل فراتر از ايناس.
    Last edited by ali1323; 30-12-2010 at 09:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •