تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 59 از 400 اولاول ... 94955565758596061626369109159 ... آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 3992

نام تاپيک: نقد و بررسی مودم جدید TF-i60 (4.5G) ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام دوستان گول secret نخورید به زودی روش انلاک مودم میاد , و بدونه هزینه قابل انجامه

2. 3 کاربر از ashkanlll بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام دوستان گول secret نخورید به زودی روش انلاک مودم میاد , و بدونه هزینه قابل انجامه
    والا حقیقتا ما که بغیل نیستیم روش آنلاک دو حالت داره
    1- کسی که روش رو یاد میگیره انقد که براش وقت میزاره عمومیش نمیکنه
    2- باش تا طلوع صبحت بدمد!

4. این کاربر از mr-secret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

ممنون از توصيه تون ولی منظور اینه که اصلاً از lte watch استفاده نکنیم؟ یا حالت اتوماتیک رو تغییر ندیدم؟ و بقيه نمایش عادیش مشکل نداره؟
    من جای شما باشم حتی دانلودشم نمیکنمممممممم

6. این کاربر از nima198777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

به زودی میاد اموزش انلاک مودم باید صبر کنیم تا فریمور اصلی از سایت هواوی بیاد بیرون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ
    Last edited by mohamadh60; 29-01-2018 at 22:29.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

دوستاني كه ميخوان مودم tf-i60 و يا fd-m60 رو به صورت انلاك بخرن و يا ميخوان بدن انلاك بشه ، حتما به اين مورد توجه داشته باشن كه اين مودم ها با كد معمولي انلاك نمي شوند بلكه باكس مودم و قاب مودم كلا باز ميشه و به صورت سخت افزاري و توسط پورت هاي روي كيت مودم فلش و انلاك ميشه
    پس اين رو بدونيد كه مودم ممكنه از نظر ظاهري هم صدمه ببينه حالا بقيه موارد بماند كه ممكنه چه صدمات ديگه اي وارد بشه ...
    Last edited by CasT!el; 29-01-2018 at 22:39.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستاني كه ميخوان مودم tf-i60 و يا fd-m60 رو به صورت انلاك بخرن و يا ميخوان بدن انلاك بشه ، حتما به اين مورد توجه داشته باشن كه اين مودم ها با كد معمولي انلاك نمي شوند بلكه باكس مودم و قاب مودم كلا باز ميشه و به صورت سخت افزاري و توسط پورت هاي روي كيت مودم فلش و انلاك ميشه
    پس اين رو بدونيد كه مودم ممكنه از نظر ظاهري هم صدمه ببينه حالا بقيه موارد بماند كه ممكنه چه صدمات ديگه اي وارد بشه ...
    بله اگه بخواید با کد انلاک بکنید که باید 60 دلار بدید واسه کدش واگر قراره باشه این کد براحتی گیر بیاد که دیگه چیزی به اسم امنیت وجود نداره
    در مورد باز کردن مودم بله حق با شماست مودم باز میشه در اکثر مواقع که هیچ ربطی به خراب شدن مودم نداره شما قبل از اینکه مودم رو برای من میفرستید میتونید خودتون باز کنید عکس از برد به صورت کامل بگیرید و بعد از انلاک هم دوباره چک کنید هیچ تغییری در برد داده نمیشه
    در ضمن تمام مودم های هواوی اکثر کسانی که تو کر انلاک هستن مودم رو باز میکنند بخصوص مدل 5577-932 شما مودمی نمتونید پیدا کنید بدون باز شدن انلاک شده باشه مگه اینکه از ما خریده باشید
    شما هم اگر انقدر اطلاعات دارید و میدونید چطوری فلش و انلاک میشه پس چرا اینکارو انجام نمدید؟
    بنده حاضرم رو تک مودم که خیر ولی رو تعداد 50 تا به بالا قرارداد بنویسم و 1 سال مودم رو گارانتی کنم هر مشکلی پیش اومد مودم رو تعویض میکنم براش
    بنده شاید فعالیتی در این انجمن نداشته باشم ولی در انجمن همسایه چندین ماه در این مورد فعالیت میکنم و بدون حتی یک خرابی در مودم های انلاک و فروخته شده مشاهده نشده

من نمیدونم چرا تو این انجمن چرا بعضی زود علیه ادم جبهه میگیرن
    روز اول که گفتم که من این مودم رو انلاک کردم گفتن کو مدرکت یکم توضیح بده فلان کن بمان کن
    بعد که فیلمشو گذاشتم دهنشون رو بستم فکر کردم کار تمومه ..ولی متاسفانه بعضی نمیتونم موفقیت یکی دیگه رو ببینن و از روشی استفاده میکنند که چوب لای چرخ طرف بزارن
    در هر حال بعضی از دوستان مودم ارسال کردن براشون انلاک کنم ازشون خواهش میکنم تا یک سال اینده اگر مشکلی برای مودمشون پیش اومد همینجا بیان اعلام کنند بلکه دوستان قانع شدند

11. 5 کاربر از mr-secret بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام دوستان عزیز مودم باید باز شه و فلان بهمان و کدشو نیستو اینا همش چرته و باور نکنید

مودم های tf-i60 به فریمور فقط نیاز دارد برای انلاک شدن و مودم هم اصلا نیاز به باز شدن نداره.

این دوست عزیزمون که میگه مودمهای هواوی همه برا انلاک باید باز بشن چرت میگه من خودم مودم E8231 رو به راحتی بدونه باز کردن مودم و فقط با یه کد ساده انلاک کردم

پس گول حرفای الکی نخورید فقط صبر کنید خود به خود فریمور هم میاد براش....

اقای Secret دوست عزیز شما حرفتونو زدید گفتید من انلاک میکنم حالا هر کی خودش بخواد میگه بهت نیاز نیست هی هر دم پست بزاری که چی چطوریه

(درصورت عدم رعایت قوانین اکانتتون از انجمن بن میشه)
    Last edited by ashkanlll; 01-02-2018 at 11:01.

13. این کاربر از ashkanlll بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

فکر نکنم اینوطری باشه. من خودن چند بار فریم ور آنلاک رو زدم نشده. حتی با ابزار multicast upgrade tools . البته نمی دونم آیا m-secret درست میگه یا نه ولی این مودم با روشی که شما می گید آنلاک نمی شه.تنها راهی می مونه پیدا کردن بوت پویت مودم هستش که ریسک زیادی داره و مودن بایستی باز بشه.
    سلام دوستان عزیز مودم باید باز شه و فلان بهمان و کدشو نیستو اینا همش چرته و باور نکنید

مودم های tf-i60 به فریمور فقط نیاز دارد برای انلاک شدن و مودم هم اصلا نیاز به باز شدن نداره.

این دوست عزیزمون که میگه مودمهای هواوی همه برا انلاک باید باز بشن چرت میگه من خودم مودم E8231 رو به راحتی بدونه باز کردن مودم و فقط با یه کد ساده انلاک کردم

پس گول حرفای الکی نخورید فقط صبر کنید خود به خود فریمور هم میاد براش....

اقای Secret دوست عزیز شما حرفتونو زدید گفتید من انلاک میکنم حالا هر کی خودش بخواد میگه بهت نیاز نیست هی هر دم پست بزاری که چی چطوریه

(درصورت عدم رعایت قوانین اکانتتون از انجمن بن میشه)

15. این کاربر از hojjat_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

فکر نکنم اینوطری باشه. من خودن چند بار فریم ور آنلاک رو زدم نشده. حتی با ابزار multicast upgrade tools . البته نمی دونم آیا m-secret درست میگه یا نه ولی این مودم با روشی که شما می گید آنلاک نمی شه.تنها راهی می مونه پیدا کردن بوت پویت مودم هستش که ریسک زیادی داره و مودن بایستی باز بشه.

خیر دوست عزیز من خودم فروشنده مودم هستم و عمری کارم همینه و میدونم.

مودم اصلا نیازی نیست باز بشه بلکه تنها از طریق فریمور اپدیت و انلاک میشود...

17. این کاربر از ashkanlll بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •