تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 58 از 91 اولاول ... 84854555657585960616268 ... آخرآخر
نمايش نتايج 571 به 580 از 901

نام تاپيک: های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

برای تست مناسب یه سیستم صوتی باید رکورد مناسب هم داشته باشید. مجموعه Best Audiophile Voices مجموعه مناسب برای تست ووکال و سکوت یه سیستم صوتی میتونه باشه. آهنگ
    Sorry Seems To Be The Hardest Word از Lydia Gray از مجموعه Best Audiophile Voices 2009 رو پیشنهاد میکنم گوش کنید.

میتونید این آهنگ رو از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید
    (بعد از باز کردن صفحه روی کلیک کنید)

اگر کسی فایل FLAC سری کامل مجموعه بهترین ووکالهای اودیوفایل رو نیاز داشت من تو آرشیوم دارم میتونم براش ارسال کنم
    Last edited by klipsch; 24-12-2012 at 17:08.

2. 5 کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

این اواخر اینجا خیلی صحبت از Marantz PM-15S2 به میان اومد. فکر کردم بد نباشه یه مطلب در مورد این آمپلیفایر بنویسم یه بخش هایی هم از رویوهای موجود در نت بهش اضافه میکنم که کاملتر بشه. این آمپلیفایر اولین آمپلیفایر جدی بود که من داشتم و ارزش مطرح کردن رو داره. قبل از اون یا آمپلیفایرهای وینتیج (سنسویی، سونی، کنوود، ریواکس، امپکس و ...) داشتم یا آمپلی فایرهای جدیدتر (مثل کمبریج اودیو، پایونیر، دنون، یاماها و ...) که حقیقتا هیچکدوم (حداقل از مدلهایی که من داشتم) در های-فای محلی از اعراب نداشتن. اولین آمپلی فایری که صداشو با یه بلندگوی فوکال شنیدم و صداش توجه ام رو جلب کرد، همین مدل مرنتز بود.

اولین مساله ای که در برخورد اول توجه شخص رو جلب میکنه، کیفیت بینظیر متریال و استقامت ساختار کلی این آمپلیفایر هست. وقتی PM-15S2 رو از زمین بلند میکنید، حس میکنید تخته سنگی سنگین رو از زمین جدا کرده اید. بدنه ساخت آلومینوم بسیار Solid و محکم ساخته شده. ولوم های بزرگ انتخاب بین سورس ها و کم و زیاد کردن ولوم دستگاه رو تسهیل میکنه. صفحه نمایش کوچک تعبیه شده در جلوی دستگاه اطلاعاتی در مورد میزان بلندی صدا و ورودی کنونی که رله شده است رو نشون میده. کلیدهای Function زیادی در جلوی دستگاه دیده نمیشه، فقط در حد نیاز کلیدهای خروجی اسپیکر، ولوم های تن کنترل و کلید خاموش و روشن کردن تن کنترل و چند کنترل دیگر.
    خروجی این آمپلیفایر 90 وات روی 8 اهم می باشد با هارمونیک دیستورشن کمتر از 0.05% که شاخص خوبی به شمار میاد و دمپینگ فکتور حدود 100 که میتونه کنترل خوبی در رنج ارائه شده روی اسپیکر داشته باشه.

از شاخصه های اصلی این آمپلیفایر میشه به ترانس پاور مدور (Toroidal)، پست های سیم گیر بلندگوی WBT و سیستم شیلدینگ فوق پیشرفته مدارهای داخلی اون اشاره کرد. همچنین افرادی که به گرام علاقه دارند، فونو استیج داخلی این آمپلی فایر که کارتریج های MM و MC رو پشتیبانی میکنه، میتونه براشون جالب باشه. آمپلی فایر از دو طبقه منوبلاک کاملا مجزا تشکیل شده. یعنی بخش آمپلی فایر کانال راست از بخش کانال چپ کاملا مجزاست. تمام مزایای فوق رو به صدای استریوی فوق العاده این آمپلی فایر اضافه کنید که در صورت استفاده از اسپیکر مناسب میتونه صدایی ابریشمی، دقیق، با جزئیات، ریلکس و خاص و موزیکال با تونالیته عالی رو به ارمغان بیاره که در صورت لزوم بیس های کنترل شده و دقیق و tight رو ارائه میده.
    سرعت پاسخ و آماده به کاری شدن تونال های خروجی این آمپلیفایر بسیار سریع است که در زمان استفاده از اسپیکرهای سریع (مثل هورن ها یا درایورهای موج شکسته یا پلنرها) مشخص میشه و تون های سریع بخوبی رندر میشن. عملکرد Linearity این آمپلی فایر در میکرو در حد قابل قبول در در ماکرو بسیار عالیه و در واقع تعادل مناسبی بین میکرو و ماکرو برقرار میکنه.

کلام آخر
    این آمپلیفایر اونقدر شاخصه های برجسته داره که میتونه یه کامپوننت از کامپوننت های یه سیستم حدود 20 میلیون تومانی باشه. میتونید اسپیکری با حتی دو برابر قیمت این آمپلیفایر بهش وصل کنید و تمام انتظاراتتون رو در رنج قیمت خودش پوشش میده.
    قیمت این آمپلیفایر 2499 دلار هست. برای تهیه اون میتونید به فروشگاه های عرضه تجهیزات های فای مراجعه کنید.
    سلام دوست عزیز آقای klipsch
    دست مریزاد واقعآ حسته نباشید.نمیدونم چی بگم فقط میتونم با تمام وجود ازت تشکر کنم چون مطلبی که در مورد این آمپ نوشتی نمیدونی چقدر میتونه برای من که قصد خریدشو دارم ارزشمند باشه.....گرچه یه کم نامید شده بودم چون جواب پستهامو(در مورد آمارخرید و اینکه پلیر 6004 مارانتز روو بهش وصل کنم یا نه؟)درصفحه 56 ندادی وهمچنین قرار بود در پیغام خصوصی تلفن بدی که باهات در تماس باشم ولی بازم ممنون و بهت حق میدم عزیز چون میدونم گرفتار بودی..................بهرحال سپاس و ارادت فراوان.

4. 3 کاربر از ariya20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خسته نباشید خدمت جناب klipsch عزیز، اسپیکرها اینطور که مشخصه واقعا عالی از آب دراومدن و صد در صد هم صدای شفاف و بسیار خوبی رو هم در قالب اون باکس که براش طراحی کردید تولید میکنه به نظر منم هر کدوم از دوستان بتونه اونا رو بگیره برد کرده اگه منم الان در توانم بود یه لحظه درنگ نداشتم در خریدشون، در مورد خیلی از مسائل و تجهیزات مربوط به Hi-Fi تو این چند هفته از سایتها و فروم های خارجی من تحقیق کردم برای داشتن بهترین صدا علاوه بر Integrated Amp مناسب که بتونه یه بلندگو با حساسیت بالا رو از صد دسیبل به بعد درایو کنه داشتن سورس با کیفیت عالی و از همه مهمتر تبدیل شدن سیگنالهای دیجیتال به آنالوگ حرف اول رو میزنه که در رنج کاری DAC ها قرار میگیرن، البته به لحاظ مفهومی تفاوتی مابین کارت های صدا مثلا اکسترنال و DAC ها نیست اما فرآیند تبدیل داده ها به سیگنال تو DACها با دقت خیلی بیشتری با توجه به درصد سیگنال به نویز SNR پایین انجام میشن که حالا انواع مختلف اتصالات هم بصورت USB یا SPDIF و وایرلس وجود داره البته این مدلی که شما دارید Shanling DAC-50 جز کامپوننت های واقعا حرفه ای و دقیق به حساب میاد و باید خروجی خیلی شفافی رو ارائه بده به امپ البته بهترین روش هم به نظر من همین هست که شما استفاده کردید از طریق هر وسیله مجهز به پورت دیجیتال Optical یا کواکسیال مثل سی دی یا مدیا پلیر به DAC متصل کنیم و این کامل داده های دیکود نشده رو میفرسته به DAC در صورتی که با مثلا با خروجی دیجیتال کامپیوتر Play کنیم فایلها رو یه بخشیش ممکنه تو سیستم توسط CPU دیکود بشه و بعد سیگنال PCM میرسه به DAC که تو کیفیت نهایی شاید یه مقدار تاثیر بزارن. کارت صدای ایسوس ASUS Xonar Essence STX یا USB دک های دیگه مثلا DacMagic 100 هم باید انتخاب های خوبی باشن.

شرمنده سوال میکنم اگه ممکنه بگید مثلا همین DAC رو شما از کجا تهیه کردید؟ از نمایندگی Shanling ؟ چون باید کمیاب باشن این رنج وسایل چیزها تو ایران و همه کسی وارد نمیکنه. از اون ور هم من همیشه دنبال کسی هم بودم که بتونه از آمازون یا بقیه سایتهای اینترنتی سفارش بگیره ولی الان همه فعالیتشون متوقف هست یا تو سایتهای چینی کار میکنن اگه از دوستان کسی رو میشناسه معرفی کنه ممنون میشم نه فقط بحث تجهیزات Hi-Fi بلکه کلا هر وسیله ای تو هر زمینه ای که نیاز داشته باشیم و تو ایران نباشه.

با این علاقه ای که پیدا کردم امیدوارم یه روزی حداقل بتونم با جور کردن پول یه سیستمی استریوی خوبی رو بصورت دستی جمع کنم در اون حدی که کامل انتظاراتم رو برآورده کنه. آرزو بر ما عیب نیست

6. 3 کاربر از Memonex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

12 معرفی رکورد، آهنگ، آلبوم، خواننده

همیشه صدای Leonard Cohen رو دوست داشتم و خواهم داشت. صدایی ابریشمی و ریلکس. کوهن یه جورایی برام مثل سیاوش قمیشی نستالجیک و دوست داشتنی هست. آهنگ Famous Blue Raincoat به نظر من لایت ترین و ریکلس ترین آهنگی هست که کوهن خونده. عاشق این هستم این آهنگ رو بزارم تو ولوم نسبتا پایین گوش بدم.

میتونید این آهنگ رو از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید
    (بعد از باز کردن صفحه روی کلیک کنید)

8. 2 کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دست مریزاد واقعآ حسته نباشید.نمیدونم چی بگم فقط میتونم با تمام وجود ازت تشکر کنم چون مطلبی که در مورد این آمپ نوشتی نمیدونی چقدر میتونه برای من که قصد خریدشو دارم ارزشمند باشه.....گرچه یه کم نامید شده بودم چون جواب پستهامو(در مورد آمارخرید و اینکه پلیر 6004 مارانتز روو بهش وصل کنم یا نه؟)درصفحه 56 ندادی وهمچنین قرار بود در پیغام خصوصی تلفن بدی که باهات در تماس باشم ولی بازم ممنون و بهت حق میدم عزیز چون میدونم گرفتار بودی..................بهرحال سپاس و ارادت فراوان.
    سلام
    خواهش میکنم دوست عزیز کار خاصی نبود. امیدوارم که این نقد مختصر مفید بوده باشد.
    شماره تماسم رو ارسال کردم براتون
    در خصوص سی دل پلیر مرنتز میتونه سورس مناسبی باشه اگر بتونید ست تهیه کنید بد نیست. من خودم شخصا ترجیح میدم سی دی پلیرهای دیگه ای رو تهیه کنم. من خودم به شخصه DAC (و متعاقب اون استفاده از لپ تاپ یا هر وسیله دیگه ای بعنوان سورس) رو ترجیح میدم به CD Player. ولی اگه قرار باشه سی دی پلیری تو سیستمم داشته باشم ترجیح میدم همچین چیزی باشه:

خسته نباشید خدمت جناب klipsch عزیز، اسپیکرها اینطور که مشخصه واقعا عالی از آب دراومدن و صد در صد هم صدای شفاف و بسیار خوبی رو هم در قالب اون باکس که براش طراحی کردید تولید میکنه به نظر منم هر کدوم از دوستان بتونه اونا رو بگیره برد کرده اگه منم الان در توانم بود یه لحظه درنگ نداشتم در خریدشون، در مورد خیلی از مسائل و تجهیزات مربوط به Hi-Fi تو این چند هفته از سایتها و فروم های خارجی من تحقیق کردم برای داشتن بهترین صدا علاوه بر Integrated Amp مناسب که بتونه یه بلندگو با حساسیت بالا رو از صد دسیبل به بعد درایو کنه داشتن سورس با کیفیت عالی و از همه مهمتر تبدیل شدن سیگنالهای دیجیتال به آنالوگ حرف اول رو میزنه که در رنج کاری DAC ها قرار میگیرن، البته به لحاظ مفهومی تفاوتی مابین کارت های صدا مثلا اکسترنال و DAC ها نیست اما فرآیند تبدیل داده ها به سیگنال تو DACها با دقت خیلی بیشتری با توجه به درصد سیگنال به نویز SNR پایین انجام میشن که حالا انواع مختلف اتصالات هم بصورت USB یا SPDIF و وایرلس وجود داره البته این مدلی که شما دارید Shanling DAC-50 جز کامپوننت های واقعا حرفه ای و دقیق به حساب میاد و باید خروجی خیلی شفافی رو ارائه بده به امپ البته بهترین روش هم به نظر من همین هست که شما استفاده کردید از طریق هر وسیله مجهز به پورت دیجیتال Optical یا کواکسیال مثل سی دی یا مدیا پلیر به DAC متصل کنیم و این کامل داده های دیکود نشده رو میفرسته به DAC در صورتی که با مثلا با خروجی دیجیتال کامپیوتر Play کنیم فایلها رو یه بخشیش ممکنه تو سیستم توسط CPU دیکود بشه و بعد سیگنال PCM میرسه به DAC که تو کیفیت نهایی شاید یه مقدار تاثیر بزارن. کارت صدای ایسوس ASUS Xonar Essence STX یا USB دک های دیگه مثلا DacMagic 100 هم باید انتخاب های خوبی باشن.

شرمنده سوال میکنم اگه ممکنه بگید مثلا همین DAC رو شما از کجا تهیه کردید؟ از نمایندگی Shanling ؟ چون باید کمیاب باشن این رنج وسایل چیزها تو ایران و همه کسی وارد نمیکنه. از اون ور هم من همیشه دنبال کسی هم بودم که بتونه از آمازون یا بقیه سایتهای اینترنتی سفارش بگیره ولی الان همه فعالیتشون متوقف هست یا تو سایتهای چینی کار میکنن اگه از دوستان کسی رو میشناسه معرفی کنه ممنون میشم نه فقط بحث تجهیزات Hi-Fi بلکه کلا هر وسیله ای تو هر زمینه ای که نیاز داشته باشیم و تو ایران نباشه.

با این علاقه ای که پیدا کردم امیدوارم یه روزی حداقل بتونم با جور کردن پول یه سیستمی استریوی خوبی رو بصورت دستی جمع کنم در اون حدی که کامل انتظاراتم رو برآورده کنه. آرزو بر ما عیب نیست

سلام
    خیلی ممنون از نظر لطف شما؛

بله حقیقتا صداش در خور تحسین شده. هنگام گوش کردن Dire Straits : You and your friend ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) واقعا صدا بینظیر بود. حتی جزئیات از بلندگوی خیلی گرونقیمت الکترواستاتیکی که تازگی همین رکورد رو باهاش شنیدم، بهتر بود.
    من دک رو از استودیو آوین اوا تهیه کردم. فکر میکنم روی سفارش بتونن براتون تهیه کنید میتونید باهاشون تماس بگیرید. قیمتش حدود 1000 دلاره فکر میکنم با این وضعیت دلار و با احتساب گمرکی و هزینه DHL باید حدود 3.5 الی 4 میلیون تموم بشه. ولی واقعا به داشتنش میارزه. من قبلا DACMagic کمبریج اودیو داشتم، Emotiva هم داشتم. ولی این دک چیز دیگری ست.

10. 3 کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام
    خواهش میکنم دوست عزیز کار خاصی نبود. امیدوارم که این نقد مختصر مفید بوده باشد.
    شماره تماسم رو ارسال کردم براتون
    در خصوص سی دل پلیر مرنتز میتونه سورس مناسبی باشه اگر بتونید ست تهیه کنید بد نیست. من خودم شخصا ترجیح میدم سی دی پلیرهای دیگه ای رو تهیه کنم. من خودم به شخصه DAC (و متعاقب اون استفاده از لپ تاپ یا هر وسیله دیگه ای بعنوان سورس) رو ترجیح میدم به CD Player. ولی اگه قرار باشه سی دی پلیری تو سیستمم داشته باشم ترجیح میدم همچین چیزی باشه:

سلام
    خیلی ممنون از نظر لطف شما؛

بله حقیقتا صداش در خور تحسین شده. هنگام گوش کردن Dire Straits : You and your friend ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) واقعا صدا بینظیر بود. حتی جزئیات از بلندگوی خیلی گرونقیمت الکترواستاتیکی که تازگی همین رکورد رو باهاش شنیدم، بهتر بود.
    من دک رو از استودیو آوین اوا تهیه کردم. فکر میکنم روی سفارش بتونن براتون تهیه کنید میتونید باهاشون تماس بگیرید. قیمتش حدود 1000 دلاره فکر میکنم با این وضعیت دلار و با احتساب گمرکی و هزینه DHL باید حدود 3.5 الی 4 میلیون تموم بشه. ولی واقعا به داشتنش میارزه. من قبلا DACMagic کمبریج اودیو داشتم، Emotiva هم داشتم. ولی این دک چیز دیگری ست.
    Last edited by klipsch; 23-12-2012 at 10:39.

داره خودمونی میشه ominoaudio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

klipsch عزیز بابت تراک های موسیقی عالی که معرفی میکنید واقعا ممنون..
    از وقتی اون لینک رو باز کردم همه آهنگ هایی که دنبالشون بودم رو پیدا کردم و دانلود کردم و داره میشه
    دمتون گرم

13. این کاربر از ominoaudio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه BraveKnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

نظر دوستان در مورد ساخت DAC با چیپ TDA1541A چی هست؟
    میتونه حرفه ای باشه؟

15. 2 کاربر از BraveKnight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

klipsch عزیز بابت تراک های موسیقی عالی که معرفی میکنید واقعا ممنون..
    از وقتی اون لینک رو باز کردم همه آهنگ هایی که دنبالشون بودم رو پیدا کردم و دانلود کردم و داره میشه
    دمتون گرم

خواهش میکنم

نظر دوستان در مورد ساخت DAC با چیپ TDA1541A چی هست؟
    میتونه حرفه ای باشه؟
    اتفاقا خیلی هم عالیه. فقط تنها مساله اساسی پاور سوپلای مناسب هست برای تغذیه. کیت های آماده و تست شده هم تو نت زیاده کسی بتونه خریداری کنه سورس مناسبی خواهد بود
    Last edited by klipsch; 24-12-2012 at 17:07.

17. 2 کاربر از klipsch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه BraveKnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اتفاقا خیلی هم عالیه. فقط تنها مساله اساسی پاور سوپلای مناسب هست برای تغذیه. کیت های آماده و تست شده هم تو نت زیاده کسی بتونه خریداری کنه سورس مناسبی خواهد بود
    من یه پروژه تو نت دیدم و تمام فایل ها به علاوه صفحه‌ش رو دانلود کردم اما الان متاسفانه مثل اینکه وبسایتش تعطیل شده!
    خیلی پروژه خوبیه شامل سه ورودی کواکسیال٬ سه ورودی اپتیکال٬ دیسپلی ال سی دی و بافر لامپی هست.
    اما نمیدونم تو بازار TOSLink Reciever پیدا میشه یا نه؟
    مدلش هست: TORX173

19. این کاربر از BraveKnight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •